Adnan Oktar Diyor Ki...

 

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Şubat 2018> Daha Fazla

Allah ahirette hiçbir mazereti kabul etmeyecek. Ancak Allah orada cehennem ehlini sorgulayacak ve konuşturacak. Bunun nedeni cehennem ehlinin ne kadar alçak ve kahpe olduklarını ve cehennemi neden hak ettiklerini göstermek ve müminlerin kalplerine bir ferahlık ve inşirah olmasıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Aralık 2017> Daha Fazla

Var olan bir şey yok olmaz. Şu ana kadar geçen hiçbir görüntü fizik olarak yok olmaz. Fizik açıdan da ahiretin varlığını sabit bir gerçek olarak görüyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Kasım 2017> Daha Fazla

Hayatın kısa olması yaşlanmanın çabuk gelmesi insan için büyük bir nimet. Daha uzun olsa dünyada çok sıkılırdı insanlar. Allah hayat çabuk bitsin bir an önce ahirete, yani gerçek hayatımıza, kavuşalım diye insanlara nimet olarak dünyayı kısa yaratıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Kasım 2017> Daha Fazla

Ahireti ve dünyanın amacını doğru anlamaları için insanların önce temeldeki bakış açılarını bilimsel, doğru zemine oturtmaları gerekiyor. İnsanlar madde var, maddeden ruh meydana gelir inancındalar. Beynimiz olmasa his, duygu, şuur olmaz sanıyorlar. Tam tersine ruhtan madde meydana geliyor. Elde somut olan delil ruh. Maddeye ait somut delil yok. Ama ruha ait somut delil var. Madde inanç olarak var. Olması gerekir diyoruz. Neye göre? Beynimizin içinde ruhun gördüğüne göre. Beynimin içinde gördüğüme göre dışarıda da olması gerekir diyor insanlar. Dolayısıyla madde inanç olarak var, ruh ise kesin somut olarak var. Ruhun meydana getirdiği imaja madde diyoruz. Bu bilimsel bir gerçek. Bunu anlayan ahireti, dünyanın gerçeğini de çok net anlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Ekim 2017> Daha Fazla

Her insan gece uyuduğunda bir nevi ölüme yatar. Sabah kalktığında çok net pırıl pırıl bir dünyaya uyanır. Dünya hayatı ve ahirete kalkış da buna benzer. Bu hayatımız bir çeşit uykudur. Bildiğimizden daha farklı bir uyku. Ölümle bu uykudan uyanıp çok daha net, keskin, aydınlık bir görüntüyle karşılaşacağız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Ekim 2017> Daha Fazla

Yok olacağını düşünen, ahiret inancı olmayan bir insan asla mutlu yaşayamaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Eylül 2017> Daha Fazla

Ahirette sadece Kuran'dan sorulacağız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Temmuz 2017> Daha Fazla

Ahirette yepyeni bir boyutta, dünyadaki fizik kurallarının olmadığı bir ortamda yeniden yaratılacağız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Haziran 2017> Daha Fazla

Allah'ın ve ahiretin varlığını bilmek çocuklara huzur verir. Allah sevgisi ve ahiret inancıyla yetişen çocuk dengeli, tutarlı olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Haziran 2017> Daha Fazla

Dünya hayatının amacı oyun ve eğlence değildir. Gerçek eğlence ahirettedir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Kasım 2016> Daha Fazla

Ahiretin zevklerinden biri de İsa Mesih'in, Hz. Musa'nın, Hz. Yusuf'un, Peygamberimiz'in ve tüm velilerin hayatlarını yeniden izleyecek olmamızdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Şubat 2016> Daha Fazla

Ahirette nasıl para, mal, mülk soruluyorsa en önemli sorulacak olan şey vakittir. Allah hepimize, “Vaktini nasıl harcadın?” diye soracak. Mümin bu gerçeği hiç aklından çıkarmayacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Ocak 2016> Daha Fazla

Münafık, Kuran ayetlerindeki uyarıları hiç üstüne almaz, hep kendine hüsnü zan eder. Tüm samimiyetsizliğine, ahlaksızlığına rağmen ahirette de çok iyi olacağı kanaatindedir. Halbuki Allah ahirette cehennemin en alt tabakasında olduklarını bildiriyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Şubat 2015> Daha Fazla

Müslüman çok rahat ediyor, her yerde rahat ediyor. Allah’a tevekkül ettiği için, güvendiği için, ahirette de dirildiğinde son derece rahat. Mesela, müminler Kıyameti sürur içinde seyrediyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Ocak 2015> Daha Fazla

Allah kıyameti koparmak istiyor, adamlar da dünyada eğlenmek istiyor. Dünya yaşlandı, bitti artık, tamam dünya. Allah artık ahireti oluşturmak istiyor, ahireti göstermek istiyor insanlara.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Eylül 2013> Daha Fazla

Kıyametten sonra bütün fizik kanunları değişiyor. Bilim adamlarının söylediği her şey geçersiz orada. Yeni fizik kanunları, yeni kimya kanunları olacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Ağustos 2013> Daha Fazla

Kıyamet koptuktan sonra zaten bütün fizik kanunları, kimya kanunları değişiyor. Yeni bir boyuta geçmiş olacağız. Artık çekim kanunu falan yok ondan sonra. Newton’un kanunları şu bu artık işlemez.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Nisan 2013> Daha Fazla

Ahirette meleklerin hepsini görürsünüz. Mesela sohbette nasıl yanınızda durmuş, hayret edeceksiniz, şaşıracaksınız. Nerelerde durmuşlar, nasıl seyretmişler, nasıl hoşnut olmuşlar, nasıl mutlu olmuşlar göreceksiniz.Allah çok beğeniyor; çünkü Kendi adına yapıldığı için çok sever Allah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Nisan 2013> Daha Fazla

Ölen kişi müminse düğün alayı gibi sevinçle karşılanır. Müminin canı güzel kokular içinde, tebrik edilerek alınır. Ölen kişi küfür içindeyse canı yumruklarla alınır, Allah vermesin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Mart 2013> Daha Fazla

“Her nefis ölümü tadıcıdır” diyor Cenab-ı Allah. Bir ‘bal gibi tatma’ var, mis kokular içerisinde güzellikle böyle iltifatlarla, hoşnutluklarla, teşcilerle, Allah anılarak tekbirlerle güzel can alınması var. Birde sille tokat yumruk yiyerek, karanlık içinde sürüklenerek, rezil rüsva olarak can alınması var. Allah güzel canı alınan müminlerden eylesin bizleri. Can güzel alındıysa zaten cennet garanti, inşaAllah.
Dünya imtihan dünyası işte, bir kapıdan girilip, bir kapıdan çıkılıyor. Hepimiz o şerefe, o güzelliğe erişeceğiz inşaAllah. Rabbimizin Katı’na çıkacağız. “Her nefis ölümü tadıcıdır” diyor Cenab-ı Allah. Bir ‘güzel tatma’ var, bir de ‘acı tatma’ var. Allah güzel tadanlardan olmayı nasip etsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Şubat 2013> Daha Fazla

Ayette bildirilen Sur’a üfürülmesi olayı, belki insanların başka bir boyuta geçmesi olabilir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Şubat 2013> Daha Fazla

Müminin canı, bahar kokusu gibi hoş bir kokuyla ve sevgiyle alınır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Ocak 2013> Daha Fazla

Allah ölüm anında her insana, yaptıklarını haber verecektir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ocak 2013> Daha Fazla

Ölüm gerçekleştikten sonra bir daha dünyaya geri dönüş yoktur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Ocak 2013> Daha Fazla

Meleklerin muazzam bir hafızası vardır. Ahirette her bir kişinin kim olduğunu tanır, hakkında birçok şeyi bilirler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Aralık 2012> Daha Fazla

Biz Rabbimize kavuşmayı bayram kabul ederiz. Aşkımız bizim Allah’ımız, elhamdülillah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Aralık 2012> Daha Fazla

Biz nasıl uykudan uyandığımızda asıl hayat bizi şaşırtıyor, “Ne kadar net, uyku ne kadar flu” diyoruz. Ölen de bu hayatını flu görüyor. Halbuki o da rüya.
Öldüğünde insan, bu görüntü flu gelir. Net, emin. Samimi olarak inanır rüya olduğuna. Kaliteli bir rüya gibi. O uyandığında asıl hayat olarak onu görür.
Güzel olan Cenab-ı Allah bizleri şimdilik dünya görüntüsü olarak böyle gösteriyor. Asıl ahirette. İnşaAllah ahirete birdenbire böyle aynanın içinden geçer gibi geçeceğiz. Uykudan uyanır gibi. “Allah Allah” diyeceğiz, “Nasıl bir hayattı o, çok ilginç” diyeceğiz. Yani “Alenen rüyadaymışız” diyeceğiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Kasım 2012> Daha Fazla

Müslümanda, önce misk kokusu alıyor ölecek kişi. Sonra hafif bir rüzgar gibi, esinti gibi can alınıyor. Kafirde çok zordur, çok ızdırap çeker. Müslümanda ipek dokunuşu gibidir.
Hadislerde bildirildiğine göre; ölecek bir Müslüman önce güzel bir misk kokusu alıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Kasım 2012> Daha Fazla

Ahirette yepyeni bir yaratılışla yaratacağım, diyor Cenab-ı Allah. Fizik kanunları değişiyor, kimya kanunları değişiyor. Alıştığımız sistemler değişiyor. Mesela bizim normalde kanımız var. Cennette insanın kanı yok. Kanı olmadan yaşıyor. İç organları yok. İç organı olmadan yaşıyor. Fizik kanunlarıda değişiyor. Işık kaynağı yok, madde kendinden ışıklı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Kasım 2012> Daha Fazla

MÜMİNİN İMTİHANI ÇOK GÜZELDİR, FERAHLIKTIR, HEP ONORE ETMEYE YÖNELİKTİR. Hep güzellikleri sayılır. “Şunu yapmışsın” “Evet yaptım.” diyor. “Bunu yapmışsın, sadaka vermişsin.” “Doğru.” “Namaz kılmışsın.” “Doğru.” “Zekât vermişsin.” “Doğru.” MaşaAllah hepsini tek tek söylüyor. Bu güzelliği Allah sadece müminlere veriyor.
Azrail (as) acayip sevgi dolu mümine karşı, aşık, sevgiyle yaklaşır. Hep sevdikleri yanında olur. O muhabbeti duyması için tanıdıklarıyla gelir yanına Azrail (as). O kişinin sevdikleriyle beraber gelir, rahatsız olmasın, tedirgin olmasın diye.
Müslümanların canı çok güzel alınıyor, selamla, sevgiyle. Heyetle geliyorlar. Acayip hürmet gösteriliyor Müslüman’ın canı alınırken. Muhabbetle alınır. Küfrün canı alınırken –Allah vermesin- feci şekilde dövülerek alınır.
Dünya çok geçici. Birden, “Bismillah” deyip hemen geçeceğiz öbür âleme. Birden böyle kapı açılır gibi, uyanır gibi. Uyuduğumuzu zannedeceğiz, inşaAllah.

A9TV; 25 Ekim 2012> Daha Fazla

Allah, Müslümanları onore ederek, neşe içinde olacakları şekilde sorgulayacaktır inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Ekim 2012> Daha Fazla

Bu dünya da bir rüyadır, ahiret de bir rüyadır. Ama o daha keskindir daha nettir. Bu rüyadan kalktığımızda, ahiretin daha keskin daha net rüyasını göreceğiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Temmuz 2012> Daha Fazla

Can çıkması ayrı bir şeydir. Ölüm, fizik ölümden on dakika, on beş dakika sonra olabilir. On dakika, on beş dakika önce de olabilir. Veyahut yarım saat önce olabilir. Adam ölmüştür haberi olmaz. Adam konuşuyor ama ölmüş. Allah canını almış çoktan. İkinci benle konuşur. Rüyada konuşuyor gibi ikinci benle hipnozda gibi konuşur. Ama ölmüştür.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Temmuz 2012> Daha Fazla

AHİRETTE YENİ FİZİK KANUNLARIYLA, YEPYENİ BİR YÖNTEMLE YARATACAĞIM DİYOR ALLAH. Bambaşka bir yapı var o zaman. Mesela insanda kan yok vücudunda. Kan olmadan yaşıyor. Uykuya ihtiyacı yok. İnsan acıkır, acıkma ihtiyacı yok. Yeni yaratılış öyle. Acıkma hissini bilmiyor. Baştan sona fizik kanunları değişmiş oluyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Haziran 2012> Daha Fazla

Bu kadar ölümle iç içe yaşarken, dünya da bu kadar ehemmiyetsizken ahiretin önemsiz görülmesi yani ikinci derecede görülmesi akıllı bir insanın yapacağı bir şey değildir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Nisan 2012> Daha Fazla

Normal Müslüman gibi yaşa, huzur içinde öl. Ölürken de canın tatlı çıkar, melekler de sana sevgi gösterir, karşılanman da güzel olur, cennete götürülüşün de güzel olur, cennette gördüğün itibar da güzel olur. Öbür türlü sonsuza kadar aşağılanırsın. Sonsuza kadar azap çekersin.
Ahirette sorgulama tek başına oluyor. Orada kabadayılık, eğlence, dalgacılık, şımarıklık yapamazsın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Nisan 2012> Daha Fazla

İYİ NİYETLİ, SAMİMİ OLANLARIN GÖNLÜ RAHAT OLSUN. Dürüst Müslümanların gönlü rahat olsun. Allah’a güvensinler. ÖLÜM ANI DA RAHAT OLACAK. AHİRET SAFHASI DA RAHAT OLACAK. Zaman olmadığı için süratle inşaAllah, ahirete intikal edecekler. Sevdikleriyle karşılaşacaklar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Mart 2012> Daha Fazla

Ahirete inanmamak vicdanla çelişen bir durum. Yani vicdana isyanla elde edilebilecek bir şey.

> Daha Fazla

Ahirette “O GÜN PERDE KALKMIŞTIR, GÖRÜNTÜ KESKİNDİR” diyor Allah. Biz perdenin üzerindeyiz, perdenin üzerinden seyrediyoruz. O perde kalktığında gerçeği göreceğiz. Müthiş bir netlik oluşacak. Portakalı düşündüğünde nasıl kafanda flu olarak oluşuyorsa, cennette hemen çok net olarak oluşacak. Hemen istediğin, sevdiğin kişinin yanında oluşturacak Allah. Allah, flu halini, bir ön halini gösteriyor ki burada kavrayalım. Sistem tam anlamıyla cennette olacaktır.
Sonsuzluk şudur: 100 katrilyon sene yaşarsın sanki hiç başlamamış gibi olur. Sonsuz yanında yüz katrilyon hiçbir şeydir.
Ahirette gittiklerinde, “Beni neden kör olarak haşrettin Rabbim” diyor. Neden şaşırıyorsun, tesadüfen oluştuğuna inandığın göz böyle oluyor. Mor gözü var, sinirleri var, ama gören ruhu yok. Göremediğine neden şaşırıyorsun, ruha inanmıyordun zaten.
Ahirette de hiçbir hayvan yok olmaz. Hepsi orada olacaktır. İnsanlar istedikleri an, tahayyül ettiklerinde hemen sevdikleri hayvan karşılarında olur. Hiçbir varlığın kaybolması mümkün değildir. Bir kere var oldu mu, sonsuza kadar yok olmaz.
Dünyada tatmin edilmemiş hiçbir içgüdü yoktur. Allah o şekilde yaratır. Sonsuz yaşama içgüdüsü vardır tek tatmin olmayan. Onu da Allah, ahirette verecektir.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top
iddialaracevap.com adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."