Adnan Oktar Diyor Ki...

 

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Nisan 2018> Daha Fazla

MHP çok şuurlu bir Devlet partisidir. 5 bin yıllık hafızası olan bir partidir. Tarihi çok sağlamdır. Güzel ve iyi gidiyorlar maşaAllah. Türkiye’nin modernliği çok önemlidir. Ak Parti ve MHP birlikte Türkiye’nin daha modern olması, kadın özgürlüğünün ön plana çıkması için ortak hareket etmesi çok güzel olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Nisan 2018> Daha Fazla

Gereksiz yere büyük bir kitlenin desteğini kaybetmemek için sanat, kültür ve kaliteden yana olduğunu Ak Parti’nin sık sık vurgulaması faydalı olur. Kadın özgürlüğüne önem veren, kadınların kıyafetine, neşesine, hayatına karışmayan bir anlayışın hakim olduğunu vurgulamak ve güçlendirmek önemlidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Ocak 2018> Daha Fazla

Tayyip Hocam’a destek olmamız, İngiliz derin devletine tavır almamız ve Darwinizm’in geçersizliğini ortaya koymamız bazılarını çok rahatsız ediyor. Ellerinden geleni yapsınlar, kanunla hukukla ilimle irfanla tüm tuzaklarını bozacağız. Biz devletimize güveniyoruz, hakkı hakikati sonuna kadar savunacağız. Bizim için önemli olan Türkiye’nin ve İslam aleminin geleceğidir. Bu yoldaki gayretlerimiz tüm baskı ve tehditlere rağmen devam edecek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ocak 2018> Daha Fazla

Müzik, eğlence, dekolte, sanat karşıtlığı özellikle sahil kesimlerinin Ak Parti’den uzaklaşmasına sebep oluyor. Tayyip Hocam moderndir, Başbakanımız modern ve aydındır. Ak Parti insanların yaşam tarzlarına saygılıdır, ama bazı çevrelerin üslupları Ak Parti aleyhine oluyor. Bunu insanları Ak Parti’den uzaklaştırmak için özel olarak yapıyor olabilirler. Müzik, dans, kadın özgürlüğü, fikir özgürlüğü, neşe, sanat, bilim Kuran ahlakına göre helaldir. Allah insanların özgür yaşamasını ister.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Ocak 2018> Daha Fazla

Bazıları monoton hayat istiyor. Gençler neşeli olsun, hayat dolu olsun istemiyor. Neşeden, sevinçten hoşlanmıyor. Hayatı grileştirmek, ölü hale getirmek, çekilmez hale getirmek istiyorlar. Bunlar sanata, kadın hürriyetine, özgürlüğe, sevecenliğe, dostluğa, arkadaşlığa her şeye karşılar. Herkes kendileri gibi olsun istiyorlar. Güleni azarladığı eğleneni mutsuz ettiği bir hayattan yanalar. Kendileri mutsuz oldukları için insanları da kendileri gibi yapmak istiyorlar. Tek kelime sevgiden, dostluktan, neşeden, sanattan bahsetmiyorlar. Dostluğu, arkadaşlığı bilmedikleri için herkese karşı oluyorlar. Böyle kişiler Ak Parti’yi de baskıcı, yasakçı, özgürlük karşıtı bir parti gibi göstermek istiyor, Ak Parti ve Tayyip Hocam’a da tuzak kuruyorlar. Tayyip Hocam özgürlük isteyen, gençlerin neşesinden yana olan, modern dindardır. Ama bu kişiler Ak Parti’yi güzelliğe, neşeye, sanata, bilime karşı gibi gösteriyorlar ve bu yüzden sahil kesimlerinde Ak Parti’nin oy kaybetmesine sebep oluyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Ocak 2018> Daha Fazla

Büyük Birlik Partisi’nin MHP - Ak Parti ittifakına destek vermesi, uzun zamandır istirham ettiğimiz çok güzel bir gelişme. Türkiye’nin yerli ve milli ittifakı Türkiye aleyhindeki tüm planlara en büyük cevaptır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Ocak 2018> Daha Fazla

Yerli ve milli olmak Türkiye için hayatidir. MHP’nin yerli ve milli tutumu, Devletin ve milletin bekası için kararlılığı çok önemli. CHP’nin de muhalefetinin mutlaka yerli ve milli olması gerekir.
MHP ile Ak Parti ittifakının Kürt kardeşlerimiz aleyhine olacağı iddiasına hiçbir kardeşimiz kanmasın. MHP bir ırk partisi değildir. Milliyetçilik anlayışı hars milliyetçiliğidir. Kürt kardeşlerimiz aleyhine en ufak bir düşünce en ufak bir hareket ne MHP’de ne Ak Parti’de olmaz, olmayacaktır. Geçmişte yaşanan bazı olaylar eski derin devlet zihniyetinin zulümleridir. O yapı Müslümanlara da, dindarlara da, sol kesime de, ülkücülere de herkese zulüm ediyordu. Ak Parti’nin de MHP’nin de Kürt kardeşlerimiz aleyhine hiçbir şeye izin vermeyeceğine Allah’ın izniyle biz kefiliz.
Müslümanların güçsüz olduğu noktalardan hareketle Müslümanları zor durumda bırakmayı amaçlayanlara Tayyip Hocam çok güzel cevap veriyor. İngiliz derin devletiyle mücadelede MHP ile Ak Parti’nin ittifakı çok hayati.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Kasım 2017> Daha Fazla

Ak Parti’nin Atatürk’ü sevmesi ve savunması çok doğaldır. Atatürk de Ak Parti de modern Kuran Müslümanlığını savunur, ideolojileri aynıdır. Atatürk aleyhine yapılan konuşmaları milletçe hiç bir zaman kaale almayız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Ekim 2017> Daha Fazla

Gençler Tayyip Hocam’a olan sevgilerini çok güzel vurgulasınlar. Güzel, kaliteli sloganları, iyi bir düzenle coşkuyla gündeme getirsinler. Çok gür, dinamik, heyecanlı bir Ak Parti gençliği oluşturalım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Ekim 2017> Daha Fazla

Ak Parti gençliği Tayyip Hocam’a sahip çıkarken yalnız ben varım, ben her şeye sahip çıkmalıyım mantığında ve hamiyetinde olmalı. Milletçe Tayyip Hocam’ı desteklemek bir vatan millet meselesidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Ekim 2017> Daha Fazla

Tayyip Hocam aleyhinde her yerde faaliyet yapan ancak kendilerini Ak Parti’ye sempati duyuyor gibi gösteren kişilere karşı dikkatli olunması gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Ağustos 2017> Daha Fazla

Ak Parti'nin öncelikli konusu kadınların özgürlüğü, sanat ve kalite olmalı. Kadın haklarının ve sanatın en yüksek noktaya çıkarılması hayati.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Mayıs 2017> Daha Fazla

İngiliz derin devleti CHP, Ak Parti, MHP tüm partileri bölmek için harekete geçmiş durumda. Milletçe bir ve bütün olmamız çok önemli.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Nisan 2017> Daha Fazla

Dekolteye saygı, sanata teşvik, güzelliği ön plana almak ve kaliteyi yükseltmek Hükümetin önceliği olmalı. Büyükşehirlere ulaşmanın yolu bu.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Mart 2017> Daha Fazla

Hükümeti sanata, müziğe, dansa, insanların neşesine karışıyormuş gibi göstermeye çalışanlar boşa uğraşıyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Mayıs 2016> Daha Fazla

Darwinizm'in yıkılması AK Parti için çok güçlü bir fikri dayanak sağladı. Bu sayede hükümet rahatça ilerleyebiliyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Mayıs 2016> Daha Fazla

Ne AK Parti parçalanır ne MHP parçalanır. Boş yere çırpınmasınlar. İkisi de çakı gibi ayakta. İkisine de hiçbir şey olmaz. AK Parti de, MHP de iman ehli olan insanlardan teşekkül ediyor. Bazı İngiliz derin devletinin yancıları ağızlarından seller akarak heyecanla partilerin parçalanmasını bekliyorlar. Boşa bekliyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Mart 2015> Daha Fazla

Vefasızlıktan hiç hoşlanmam. Vefasızlık beni çok rahatsız eder. Nankörlükten hiç hoşlanmam. Sadakatsizlikten hiç hoşlanmam. Çok büyük günah olur, kim yaparsa. Bir insanın (Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın) başarısının üstüne gidip taht kurmaya kalkarsan bu kızdırıcı olur ve samimiyetsiz olur. Kendi yeteneğinle bir şey yapıyorsan yap. Ama bir başkasının yeteneğinin üstüne taht kurmaya kalkarsan bu küçük düşürücü olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Şubat 2015> Daha Fazla

MHP’nin aktif bir gençliği var. Eğitilmiş, siyasi yönden, ideolojik yönden eğitim almış bir gençliği var. Ama AK Parti’nin böyle bir gençliği yok. AK Parti’nin bunu yapması lazım. Milliyetçi, vatansever, vatana, bayrağa, millete, devlete zarar vermeye kalkanlara karşı kükreyen bir gençlik yetiştirmeleri gerekiyor. Bu hayati.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ocak 2015> Daha Fazla

Demokrasiyle gelen demokrasiyle gider. Seçimle gelen seçimle gider. Hükümet geldiğinde üç-beş kasetle, üç-beş lafla hemen anında götürülebiliyorsa, tehditle götürülebiliyorsa zaten demokrasi yoktur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Aralık 2014> Daha Fazla

Millet kendini aşağılamayana oy verir. Kendini adam yerine koyana, kendine tepeden bakmayana, kendini korkutmayana, yüzünde azgın ifade olmayana, kendi değerleriyle uğraşmayana, kendi sevdiklerine hakaret etmeyene oy verir. Allah’ına, Kitabına, dinine, imanına sevgi duyana oy verir. Konunun sırrı budur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Aralık 2014> Daha Fazla

Tayyip hocamı eğer ezmeyi kabul ederse insanlar, vefa yok diye bütün insanların kalbinde bir acı oluşur. Tayyip hocamı mutlaka koruyup kollamak lazım. Muhalifler de daha vicdanla yaklaşırlarsa daha güzel olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Mart 2014> Daha Fazla

Başbakan iyi niyetli bir üslup kullanıyor. Müslümanca bir üslup kullanıyor. Onun bereketini görüyor. Risale-i Nur’un bereketi şu an, Bediüzzaman’a hürmetinin bereketi. Ondan böyle toparladı, rahat etti. Çok önemli inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Mart 2014> Daha Fazla

AK Parti'nin iktidara gelişinde felsefi biz zeminini hazırladık. Felsefi zemin hazırlanmadan bir hükümetin iktidar olması mümkün değildir. Dolayısıyla en hayati noktadan hükümeti desteklemiş oluyoruz. Felsefesini tam oturttuğumuz için, bakın, felsefi yönden hükümete kimse yaklaşamıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Mart 2014> Daha Fazla

Başbakan peygamber değil, hata yapabilir. Etrafındaki insanlar da yapmış olabilir. Ama hükümeti yıkmanın anlamı ne? Kimse, ilgili bakanları değiştirirsin. Ceza gerektiren bir şey ise cezalarını alırlar. Ama hükümet görevine devam eder. Hükümet ancak seçimle gider.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Aralık 2013> Daha Fazla

AK Parti’nin de Cemaatin de belirli bir gücü var. İki gücü birleştirip, 1+1, 11 eder. İki 1’i bir araya getirip 11 yapalım. 1 daha eklersek 111 eder. İnşaAllah. 1’leri bölmeye hiç niyetimiz yok, böldürtmeyiz de. AK Parti ile de cemaati karşı karşıya getirtmeyiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Kasım 2013> Daha Fazla

AK Parti'nin gitmemesini sağlayan Allah'tır. Allah isterse gider. Ama hükümeti tutmak istiyor Allah. Allah istikrarlı bir hükümet olmasını istiyor. Bunun sebebi de Mehdiyetin kolay hareket etmesi, Mehdiyetin kollarının güçlenmesi, Mehdiyetin huzurlu bir faaliyet içerisinde olması.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Ekim 2013> Daha Fazla

Ak Partinin ferah yüzde 50 oyu var, çünkü aklı selim denen bir şey var. Ak Parti derin devlet çetelerine karşı en net tavır koyan yapıdır şu an.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Eylül 2013> Daha Fazla

Tayyip hocam mazlum bir insan, iyi niyetli bir insan. Elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Onunla uğraşmak vicdana uygun değil.
Tayyip hocama helal olsun, derin devlet çetesini kanunla hukukla darmadağın etti.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Ağustos 2013> Daha Fazla

Biz zeminde, hükümetin karşısındaki dev direnci fikren ortadan kaldırdık.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ağustos 2013> Daha Fazla

Tayyip hocamdan, internette kota ve benzeri tüm sınırlamaların kaldırılmasını rica ediyoruz. Özgür olalım, internette istediğimiz yere girebilelim. Ulaşımı engelleme olmasın. Türkiye’nin her yerinde internete kablosuz, havadan erişim imkanı olsun. Ücretsiz. Nerede olursa olsun, bilgisayarını açan anında otomatik olarak internete bağlansın.
Tayyip hocamın olabildiğince İttihad-ı İslam'a dikkat çekmesi çok güzel olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Ağustos 2013> Daha Fazla

Tayyip hocamın görevi çok zor, gereksiz üstüne gidilmemesi lazım. Bilakis saygıyla, şefkatle yaklaşılması lazım.
Tayyip hocamı üzmesinler. Diktatör sözü hem ayıp hem günah. O da bunu söyleyenleri kaale almasın. Çünkü biz öyle düşünmüyoruz. Bilakis Tayyip hocam Ortadoğu'nun en ılımlı, en akılcı lideri.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Ağustos 2013> Daha Fazla

Kalbini Allah’a bağladığı için, mazlumlardan yana olduğu için, art niyetli insanların oyununa gelmediği için Allah'ın yardımı da iyilerin yardımı da hep Tayyip hocamla birlikte olacak, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Ağustos 2013> Daha Fazla

Tayyip hocamın bu kadar üzerine gitmesinler. Bu, hem ayıp hem vicdanlı bir hareket değil.
Tayyip hocamın dini siyasete alet ettiği görülmemiştir. Başbakan sadece dindarlığının gereğini yapıyor. Dini siyasete alet etme gibi bir konu yok.
Biz her zaman mazlumdan yanayız. Tayyip hocamın da mazlum olduğuna inanıyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Ağustos 2013> Daha Fazla

Tayyip hocam çok titiz korunması gerekir. Önemli bir insan, Allah ömrüne bereket versin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Ağustos 2013> Daha Fazla

Ak Parti gençlik kollarına yardımcı olmak, onları fikirle donatmak çok güzel olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Ağustos 2013> Daha Fazla

Yalçın Akdoğan çok akıllı ve mübarek bir insan. Başbakan Yalçın Akdoğan'ı kendine danışman almakla çok isabet etmiş, maşaAllah.
Tayyip hocamı üzmesinler, Başbakanlık kolay bir görev değil, çok yoruluyor. Başbakanın da şefkate ihtiyacı var. Millete hizmet için bütün ömrünü verdi. Tayyip hocama vefasızlık yapmak vicdana uygun olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Ağustos 2013> Daha Fazla

Adalet Bakanı Sadullah Ergin çok dürüst, çok efendi, nurlu ve vicdanlı bir insan. Allah nurunu artırsın. Beşir Atalay hocamız da Allah'tan korkan, nurlu, mübarek bir insan.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Temmuz 2013> Daha Fazla

Herkes Tayyip hocamdan şefkat bekliyor. Tayyip hocam da nihayetinde bir insan, onun da şefkate ihtiyacı var.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Haziran 2013> Daha Fazla

Türkiye, Avrupa kasıp kavrulurken en bereketli ülkedir. Ekonomisi en sıhhatli ülkedir. Dış ticarette, iç ticarette bayağı dengeli bir durumu var. Bu da AK Parti sayesinde oldu. Vesile oldu AK Parti.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Haziran 2013> Daha Fazla

Hükümetlerle dindarlığın sağlanması mümkün değildir, mehdiyetle dindarlık sağlanır. Dindarlıkta da gelecek olan sistem, gelecek olan ruh sevgidir. Yani mehdiyet bol bol, çok çok bol sevgi getirir, merhamet getirir, şefkat, anlayış, hoşgörü, tatlılık, ufuk genişliği, sanat ve bilim getirir ve sosyal adalet getirir; yoksa dayatmalar getirmez. Mehdiyette dayatma hiçbir şekilde yoktur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Haziran 2013> Daha Fazla

Tayyip hocam modernlikte, sanat alanında bir hamle yapsın, bütün dünyaya parmak ısırtsın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Haziran 2013> Daha Fazla

Millet olarak vefa hissimizden dolayı Başbakanı yalnız bırakmayız. Üstüne varılan bir insanı o anda yalnız bırakmak, harcamaya kalkmak delikanlılık ruhuna yakışmaz.
Tayyip hocama yardımcı olmak, onu sahipsiz bırakmamak çok önemli. Başbakana sahip çıkalım ki milletimizin vefa hissi görülsün.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Haziran 2013> Daha Fazla

Tayyip hocamın derin devlet çetelerine karşı başarısı tarihi bir başarıdır. Sırf ondan dolayı bile millet olarak kendisine vefa borcumuz var.
Tayyip hocam bölünmeye karşı çok candan bir kararlılık içinde.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Haziran 2013> Daha Fazla

Ak Parti bir atılım yapsın, Atatürkçü yönünü daha iyi vurgulasın. Sanata, estetiğe daha çok sahip çıksın.
Bir kısım insanlar Başbakanı sadece eleştiriyorlar. Başbakanın hiç mi olumlu bir yönü, hiç mi yaptığı güzel bir iş yok? Olmaz, bu samimi bir yaklaşım değil. Gerektiğinde yapıcı şekilde eleştirirsin ama iyi olan özelliklerini de söylersin.
Bir kısım kişiler Tayyip hocamı bambaşka tanıtmaya çalışıyorlar. Tayyip hocam mazlum bir Anadolu delikanlısı, nur gibi insan.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Haziran 2013> Daha Fazla

Tayyip hocam nur gibi insan. Allah’ın rızasına uygun hareket ettiği sürece sırtı yere gelmez, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Haziran 2013> Daha Fazla

Tayyip hocam candır, onu o kadar yormasınlar. Tayyip hocamın çevresindeki yetenekli insanlar daha çok sorumluluk alsınlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Haziran 2013> Daha Fazla

Tayyip hocam çok mazlum, halim bir insandır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Haziran 2013> Daha Fazla

Başbakana, ailesine ve yakınlarına hakaret, milletimizi rahatsız ediyor. Milletimiz hakaretleri ve küfürleri hayret içinde izliyor.
Başbakan 3 dönem sonunda gitmek istiyor; milletimiz kal diyor, biz kal diyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Haziran 2013> Daha Fazla

Başbakanımız güzel insan, bunu daha iyi vurgulayabilir.
Hükümet her hizmetini belgelendirsin. Halka göstersin, anlatsın. Yaptıkları güzellikleri tevafuk öğreniyoruz, öyle olmaz.
AKP döneminde meydana getirilen ormanlık alanların halka gösterilmesi iyi olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Haziran 2013> Daha Fazla

Tayyip hocamın makul bir şeyin aksini savunması mümkün değil.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Haziran 2013> Daha Fazla

Tayyip hocam Allah'tan korkan, makul ve mazlum bir insan. Milletimizin Başbakanımıza sevgi göstermesi bir vefa borcudur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Haziran 2013> Daha Fazla

Sevecen, tatlı bir üslup Tayyip hocamıza çok yakışır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Haziran 2013> Daha Fazla

Tayyip hocam hep çile içinde yaşamıştır. Yapılan hakaretler Tayyip hocama sevap olarak döner.
Milletimiz Tayyip hocama dua etsin, Allah ona ferahlık versin.
Tayyip hocam gençleri çok sever ama kardeşlerimiz de Tayyip hocamın çok ağır baskı altında olduğunu unutmamalılar.
Tayyip hocamın da şefkate ihtiyacı olduğunu unutmamak lazım. Başbakanlık dünyanın en zor, en stresli görevidir. Tayyip hocama çok yardımcı olalım.
Başbakanımız tertemiz, şefkatli bir Anadolu delikanlısıdır. Merhameti çok iyi bilen bir insandır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Haziran 2013> Daha Fazla

Başbakan eleştiriye, öneriye açık bir insan. Ama bu, mahcup ederek olmaz, düşüncelerin güzel sözlerle aktarılması gerekir.
Böyle zor ortamlarda Tayyip hocama ciddi anlamda sahip çıkan olmuyor. Birçok insan Başbakanı sadece seyrediyor, halbuki sahip çıkmaları lazım. Ama milletimiz kendisini seviyor.
Arkadaşlarımız Tayyip hocama daha şefkatli yaklaşsınlar. Sürekli nefret ruhuna maruz kalmak insanın psikolojisine çok zarar verir, onu yıpratır. Başbakana ve yakınlarına ağır hakaretler çok günah ve ayıptır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Haziran 2013> Daha Fazla

Başbakan mazlum, mümin muttaki bir insan. Yıllardır bu millete emek veriyor. “Milletimin hizmetkarıyım” diyen bir Başbakana “kibirli” demek doğru olmaz.
Hükümeti beğenmeyen varsa oyunu başka partiye kullanır. Bu kadar kolay.
Yanlış anlaşılabilecek bir söz olduğunda Hükümetimiz tarafından güçlü açıklamalar yapılmalı. Muğlaklık insanları tedirgin eder, gerer.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Haziran 2013> Daha Fazla

Başbakan şefkatten çok uzak, zor bir hayat yaşıyor. Üzerine çok fazla insan geliyor. Hayatı çok yorucu. Nihayetinde o da bir insan, onun gerilimini yaşıyor olabilir ama Başbakan kibirli bir insan değil, coşkulu bir hizmet insanı. Milletine güzellik sunmak istiyor. Bu kadar üzerine gidilmesi vicdana uygun değil.
Kim daha büyük olay çıkarıyorsa iktidar olur diye bir şey yok. Kim demokrasiyi iyi savunuyorsa o iktidar olur. Ak Partinin demokrasiye katkıları açık ortada.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Mayıs 2013> Daha Fazla

Allah Tayyip hocamın yolunu açıyor, bunda bir işaret var. Başbakanımız alelade bir lider değil. Tayyip hocama görevini 3 dönemle sınırlama izni yok. Tayyip hocam Mehdiyet ve İsa Mesih konusunda görevli. 2023’te de başbakan olsun. Ölünceye kadar hizmete devam, inşaAllah. Milletimiz Tayyip hocamı görevde istiyor.
Biz Tayyip hocamın şahsiyetine oy veriyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Mayıs 2013> Daha Fazla

Başbakanımız çok candan bir Müslüman. Kendisinin hizmeti ve çalışkanlığı mükemmel.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Mayıs 2013> Daha Fazla

Biz AK Parti hükümetinin, sağın felsefesini bütün Anadolu’da oturttuk. Darwinizmi-materyalizmi bilimsel delillerle yerle bir ettik. Solun dayanak noktalarını bırakmadık. Hem modern İslam anlayışı hem anti-Darwinist, anti-materyalist sistemin oturmuş olması hükümetin elini ideolojik yönden çelik gibi güçlü kıldı. Ve tepmez devrilmez bir iktidar meydana gelmiş oldu.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Mayıs 2013> Daha Fazla

Başbakan olaylara ledüni gözle, batın gözüyle bakıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Mayıs 2013> Daha Fazla

Başbakana vefasızlık, kalleşlik yaptırmayız. Vefasızlık ve kalleşlik Allah'ın beğenmediği anormal bir harekettir, vicdan çöküşüdür.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Mayıs 2013> Daha Fazla

Başbakanımızın vatan millet için yiğitliği ve delikanlılığı ortada. Milletimizde Başbakana karşı derin bir vefa hissi olması gerekir. Hiç kimseye vefasızlık yaptırmayız. Başbakana vefasızlık yapmak hem zalimlik hem nankörlüktür.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Nisan 2013> Daha Fazla

Başbakan korkacak, ürkecek bir insan değil. Ayrıca Başbakanı yalnız zannedenler çok büyük hata yapıyorlar.
Dışişleri Bakanımız Sayın Davutoğlu son derece cesur olsun. "Ya Allah Bismillah" desin, Türklük alemini birleştirsin, İslam alemini birleştirsin. Kimsenin bir itirazı olmaz, hiç çekinmesin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Nisan 2013> Daha Fazla

Başbakanın tüm güzel konuşmalarını muhafaza edelim, unutulmasın bu sözleri.
Milletimiz kendisine benzemeyen partiyi iktidara getirmez. İktidara getirmek için kendi değerlerini arar.
Başbakan, Atatürk'ten sonra en büyük liderdir. Başbakanımızın şevkini kırmaya yönelik hareketlerden kaçınmak lazım.
Tayyip hocamın cesareti şahane, maşaAllah. Bu kadar cesaret ve yiğitliğine karşılık daha hala Başbakanın üzerine gitmek vicdansızlık olur. Başbakana yiğitliğinden dolayı sahip çıkmak vicdan borcumuzdur. Milletimiz Tayyip hocamıza sahip çıksın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Nisan 2013> Daha Fazla

Başbakanımızın ağzından nur akıyor, dua eksik olmuyor, hep hayır sözler çıkıyor. MaşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Nisan 2013> Daha Fazla

AK Parti bal-şeker yönetim. Milletimizi sevgiyle kucaklıyor, milletimiz ne isterse yapıyor.
Başbakanımızı tebrik ediyoruz, çok akılcı manevralarla ülkeyi yönetiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Nisan 2013> Daha Fazla

Başbakanımıza güveniyoruz. Başbakan çok uyanık, bayağı yaman, fırtına gibi maşaAllah. MİT de çok yamandır. Ordumuz da evvelAllah çakı gibidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Nisan 2013> Daha Fazla

Milletçe hükümete çok iyi destek olmamız gerekir. Hükümete eleştiri yapılabilir ama derin bir muhalefet gereksiz olur. Bazıları hükümeti suni, yapmacık konularla yıpratmaya çalışıyorlar. Bu tür oyunlara karşı uyanık olmak gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Mart 2013> Daha Fazla

Başbakanımızın üzerinde Müslüman nuru var, iyi bir insan olduğu anlaşılıyor. Kendisine güveniyoruz, gönlü rahat olsun.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Şubat 2013> Daha Fazla

Başbakanın sonuna kadar yanındayız. Gönlü çok rahat olsun. Başbakana dışarıdan bir baskı gelecek olursa da millet olarak kanunla, hukukla gereken cevabı veririz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Şubat 2013> Daha Fazla

Başbakan sabah orada, akşam burada, gecesi gündüzü yok. Sektirmeden devam ediyor. Özel güç verildiğinde, yol açıldığında, Allah’tan özel takat geldiğinde bu mümkün olur. Bu, Allah’ın gizli bir sırrı. Allah ona takat veriyor, ayaklarına derman veriyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Şubat 2013> Daha Fazla

Milletimiz yıllarca böyle bir hükümetin özlemini duydu. Namaz kılan bir Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız var. Bu çok büyük bir nimet ve güzelliktir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ocak 2013> Daha Fazla

Bir kısım insanlar Başbakanın kıymetini bilmiyorlar. Kalp ehli bir Başbakanımız var, maşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Ocak 2013> Daha Fazla

Başbakanımız inayet altında. Gönlü rahat olsun.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Aralık 2012> Daha Fazla

Başbakanlık çok zor bir hizmet. Başbakanımızın yaptığı faaliyeti yapabilecek çok az insan çıkar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Aralık 2012> Daha Fazla

Hükümetlerin sosyolojik açıdan, politik açıdan, siyasi açıdan, teknik yönden en önemli ihtiyaçları felsefi destektir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Aralık 2012> Daha Fazla

Başbakan bölünmeye şiddetle karşı bir insan. O, “Büyük Türkiye”ci, Türk-İslam Birliği taraftarı. Nefret ediyor PKK’dan, onların kahpe yapısından nefret ediyor. Bölünmeyi asla istemez. Onun için destek olmak çok önemli.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Aralık 2012> Daha Fazla

Sayın Başbakanımız benim gördüğüm samimi kanaatim cumhuriyet tarihinin en iyi başbakanı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Aralık 2012> Daha Fazla

Atatürk’ten sonra Sayın Erdoğan’dan başka lider yok. Gerçekten bu böyle. Övünmüyor da, hakikaten mütevazi, mazlum. Ama hakikaten teknik olarak da incelediğimizde, akılcı, samimi incelediğimizde Cumhuriyet tarihinde üstüne başbakan yok.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Kasım 2012> Daha Fazla

Başbakan kendini çok yoruyor. Hafta sonlarını dinlenerek geçirsin. Manevi destek de çok önemlidir. Başbakanımızın yanında olduğumuzu milletçe gösterelim.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Kasım 2012> Daha Fazla

Başbakanımız Müslümanlara hep saygılı olmuştur. Bu yüzden Allah daima yolunu açıyor.
Başbakanımız çok şuurlu bir Müslüman, kendisiyle iftihar ediyoruz.
Başbakanımızın güzel üslubu kendisine hayır ve bereket getiriyor.

A9TV; 3 Kasım 2012> Daha Fazla

Başbakanımızı, milletimiz bağrına basıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Ekim 2012> Daha Fazla

Sokaktaki olaylar AK Partiyi büyütür. Bizim halkımız her zaman itidalden yana olur, gerginlik istemez.

A9TV; 25 Ekim 2012> Daha Fazla

Başbakanımız çok dürüst, çok zeki bir insan, kendisine güveniyoruz. Başbakanımıza söylenen çirkin sözleri çok samimiyetsiz buluyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Ekim 2012> Daha Fazla

Biz Başbakanımızı riskli konularda uyararak koruyoruz.
Başbakanımız çok zor ve gergin şartlarda çalışıyor. Başbakanımıza şefkatli bir üslup kullanılması gerekir. Başbakanımız, kendisini mahcup etmeyi amaçlayan kişilerle görüşmemeli.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Ekim 2012> Daha Fazla

Sayın Başbakana iyi sahip çıkmak lazım. Millet desteği çok önemli. Milletimiz çok iyi destek olsun.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ekim 2012> Daha Fazla

Biz Başbakanımıza güveniyoruz. Elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Başbakanın samimiyetini bütün Türkiye görüyor. Hükümetimiz, bölünmenin önünü kapatacak her türlü tedbiri alsın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Ekim 2012> Daha Fazla

Dışişleri Bakanımız, İçişleri Bakanımız ve Adalet Bakanımız mükemmel, maşaAllah. Sayın Hüseyin Çelik de çok dindar, nurlu bir insan.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Ekim 2012> Daha Fazla

Başbakanımız, Alevi kardeşlerimizi bağrına basan, onlara sevgi gösteren bir insandır.
Namaz kılan bir Başbakan büyük bir nimettir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Ekim 2012> Daha Fazla

Başbakanımız binbir çile ve acının içinden gelen bir insan. Hiçbir çıkarı da yok, çok zor bir hizmet yapıyor.
Başbakanımız anti demokrat zihniyetle vargücüyle mücadele ediyor. Başbakanımıza sevgi ve şefkat göstermek, destek olmak gerekir.
İlk defa milletimiz kendisi gibi olan bir idarenin huzurunu yaşıyor. Ve ilk defa kendisine sevgi duyulduğunu, saygı duyulduğunu, değer verildiğini hissetmeye başladı.
İlk defa milletin gerçek sesini ifade eden bir Başbakanımız var. Milletimizin ruhunu çok iyi temsil ediyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Ekim 2012> Daha Fazla

Adalet, İçişleri ve Dışişleri Bakanları görevlerini çok iyi yapıyorlar. Bizler vatandaş olarak herhangi bir değişiklik olmasını istemeyiz. Başarılı oldukları görevlerinde kalmalarını isteriz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ekim 2012> Daha Fazla

Sayın Ali Babacan çok değerli, efendi ve halim bir insan.
Başbakanımız çok akılcı, üslubu da güzel; samimi bir Müslüman üslubu. İttihad-ı İslam'ı aşkla istiyor olması ona bereket getiriyor, Allah bu sebeple yolunu açıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Eylül 2012> Daha Fazla

Dişişleri Bakanımız doğru ve bereketli bir yolda aslan gibi ilerliyor. Kendisi inayet altındadır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Eylül 2012> Daha Fazla

Dışişleri bakanı Sayın Ahmet Davutoğlu, cumhuriyet tarihinde yok öyle bakan. Çok şahane, tam dava adamı, tam Allah'a, Kitab'a kendini teslim etmiş mümin, muttaki, Türk-İslam Birliği aşığı mübarek bir insan.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Eylül 2012> Daha Fazla

Başbakanımız olaylara çok candan yaklaşıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Eylül 2012> Daha Fazla

Dışişleri Bakanımızı çok takdir ediyoruz.
Başbakanımızın, cumhurbaşkanı olmasını da isteriz.
Başbakanımız çok dürüst ve güzel ahlaklı bir insan.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Eylül 2012> Daha Fazla

Başbakanımız Allah rızası için canhıraş hizmet ediyor.
Başbakanımıza karşı yıkıcı bir eleştiri üslubu kullanmak doğru olmaz.
Başbakanımız yapıcı eleştiriye açık bir insandır.
Başbakanlık çok yıpratıcı ve zor bir görevdir.
Başbakanımızın başarılarından hiç bahsetmeyip sürekli eleştirmek makul olmaz.
Başbakanımız da bir insan. Onun da şefkate, ilgiye, takdir edilmeye ihtiyacı vardır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Eylül 2012> Daha Fazla

Sayın Bakanımız Ali Babacan çok munis, güvenilir bir insan maşaAllah.
Hükümetimize karşı her zaman koruyucu bir tavır içindeyiz.
Dışişleri Bakanımız çok efendi, tertemiz bir müslümandır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Eylül 2012> Daha Fazla

Başbakanımız olaylara çok dürüst yaklaşıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Eylül 2012> Daha Fazla

Başbakanımız elinden geldiği kadar iyi niyetle gayret ediyor.
Başbakanımız tertemiz bir Anadolu delikanlısıdır.
Hükümet muazzam bir ideolojik zemine oturmuş durumda.
Şu an Hükümet ideolojik yönden son derece rahat.
Darwinizm yıkıldığı için Ak Parti rahatça iktidara geldi.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ağustos 2012> Daha Fazla

AK Partililere ve özellikle başbakanımıza karşı samimi sevginin devam etmesi için eleştirilere açık olmak lazım. Haklı eleştirileri de yerine getirmek lazım.
Gizli öfke, gizli kin tehlikelidir. Mesela adam bir şey olur, unutmaz. Partiyi yine destekler ama içinde öfkesi kalır. Onun için, haklı eleştirilere susmak olmaz. Çok süratli düzeltmek lazım. Vurdumduymaz bir görüntü verilirse bu gizli nefrete, gizli öfkeye sebep olur.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top
iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."