Adnan Oktar Diyor Ki...

 

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Haziran 2018> Daha Fazla

Şirk insana çok yakın olduğu için çok dikkatli olmak lazım. Allah’ın gücünü başkasına vermek, mesela ilacın şifa vereceğini sanmak şirktir. Bir olayın, bir sözün Allah’ın kontrolü dışında gerçekleştiğini sanmak şirk olur. Kişi Bir kötü söz duyduğunda Allah dışında olduğunu zannederse o şirk olur. Her şey ama her şey Allah’ın kontrolünde olur, Allah’ın bilmediği hiçbir şey olmaz. Mümin bunu asla unutmayacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Mayıs 2018> Daha Fazla

Şirk aklın kapanmasına sebep olur. Muhakeme, yargı bozulur ve kişi dengesizleşir. Genel bir şuursuzluk hali oluşur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Şubat 2018> Daha Fazla

Üzülmek net haramdır, Allah’ı unutmak, Allah’a şirk koşmaktır. Üzülen insan -haşa- Allah’ı inkar ediyorum, Allah’ın yarattığı kaderi beğenmiyorum demektedir. Allah böyle bir durumun hemen karşılığını verir, insanın aklını alır, insan her türlü hatayı yapmaya açık hale gelir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Şubat 2018> Daha Fazla

Olaylara ya da kişilere benlik vermek, sanki kendilerine ait güçleri varmış gibi düşünmek hem şirk, hem de Allah’a karşı zalimce bir tavır olur. Her olayı Allah yaratır, her olay Allah’ın kontrolündedir. Allah dilemeden hiçbir olay gerçekleşmez.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Ocak 2018> Daha Fazla

Allah’a güvenen, teslim olan bir insan şirke girmez. Hasta bir insan eğer “Ben şimdi doktora gideceğim bana bir ilaç verecek o ilaç beni iyileştirecek” derse şirke girmiş olur. “Doktora gideceğim, verdiği ilacı Allah vesile edecek ve Allah dilerse iyileşeceğim” demesi gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Ocak 2018> Daha Fazla

Bir çok konuyu yanlış biliyorlar. Allah bir kavmi toptan lanetlemez. Bir çocuk doğuyor Musevi diye lanetli olduğunu iddia edersen Kuran’a uymazsın. Ateist anne babanın çocuğu da masum hükmündedir. Çocuk masumdur. Allah Kuran’da dinsiz, imansız, zalim Musevileri, zalim müşrikleri, zalim münafıkları lanetliyor. Allah’ın müşrikleri lanetlediğinden hiç bahsetmiyorlar. Allah Kuran’ın bir çok ayetinde iman eden Musevilerden bahsediyor. Kitap Ehli’nin hepsi bir değildir diyor. Bir kavmin hepsini toptan lanetli ilan etmek İslam’a uygun değildir. Bu, putperest dönemden gelen bir batıl inançtır. Gerçek Müslüman zalim ile mazlumu ayırır, mazlum olanı korur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Ocak 2018> Daha Fazla

İnsanın geleceği ile ilgili endişelenmesi Kuran’a uygun olmaz. Geleceği ile ilgili endişe eden kişi, her olayın Allah’ın kontrolü altında olduğunu unutup, Allah’tan başka bir gücün olduğunu düşünüyor demektir ki, bu da şirk olur. Şirk Allah’a ortak kılmaktır ve çok büyük bir günahtır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ocak 2018> Daha Fazla

Allah’ın kanunu anlamadıkları için dünyayı dert ediniyorlar. Dünyadaki her şeyi ayrı ayrı ilah gibi görüyorlar. Arabayı, evi, ağacı, ilacı bağımsız zannediyorlar, ilah gibi görüyorlar. O zaman sürekli sıkılıyor, acı çekiyorlar. Halbuki tek bir ilah olduğunu anlasalar sadece Allah’a teslim olsalar çok rahat yaşarlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Ocak 2018> Daha Fazla

İnsanların çoğu şirk koştuklarının farkında olmuyor. Mesela okula gidecek hazırlanıyor, okula onu götürecek olan Allah, araba vesile. Araba geç kalınca aklını kaybediyor. Arabayı getirmeyenin Allah olduğunu unutuyor. Her şeyi yapan Allah’tır. Bunu unutan insan şirke düşmüş olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Ocak 2018> Daha Fazla

Başı ağrıdığında ilacın ağrıyı geçireceğini sanmak şirk olur. Ağrıyı yaratan, ilacı yaratan, ağrıyı kesecek olan Allah. İnsanların en çok düştüğü şirk budur. Her şeyi Allah’ın yaptığını unutuyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Ocak 2018> Daha Fazla

Allah sevgisi en hayati konudur. Allah’ı sevmekteki esas konu insanın kendisini sıkmamasıdır. İnsanlar şirke akıl almaz eğilimlidir. Şirke karşı beyni sürekli muhafaza altında tutmak, çok samimi olmak lazım. Dikkat şirk konusunda olmalı. Samimiyet de zevklidir, enerji gerektirmez. Samimiyet dünyanın en tatlı, en zevkli nimetlerinden birisidir. Allah sevgisi insanların bir kısmında eksik olduğu için insanların birbirine sevgisi de düşük oluyor. Yerine hasetlik, kin, nefret, öfke geliyor. Doğrudan Allah’ı çok sevseler insanların şu an dünyada yaşadıkları hayat bambaşka olur, dünya alenen cennet gibi çok rahat edecekleri bir yer olur. Dünya çapında bir çok insan Allah’a karşı nankör olduğu için, Allah da onları sezdirmeden eziyor. Onlar kendilerince Allah’ı kandırdıklarını sanıyorlar, Allah ise onları sezdirmeden eziyor. Tüm güzelliklerin tek kaynağı Allah’tır. Sevginin tek kaynağı Allah’tır. Çocuğunu, karısını, kedisini, kuşunu çok sevdiğinde Allah’ı sevdiğini bilmiyor bir çok insan. Görüntünün tamamı Allah’a aittir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Aralık 2017> Daha Fazla

Şirk sistemi içerisinde gerçek din kaybolduğu için, gerçek İslam dini ortaya çıktığında insanlar bunu hayretle karşılıyorlar. Bütün Peygamberler “yerleşik dinimizi yok ettiler” suçlamasıyla karşı karşıya kalmışlardır. Tarihte de Abdülkadir Geylani, İmam Rabbani gibi İslam dinini canlandıran bütün mübarek şahıslara şirk batağındaki kişiler saldırmışlardır. Şirk sistemi içerisinde gerçek İslam şaşırtıcı görünür; ama doğru olan her zaman gerçek İslam’dır. Gerçek İslam karanlığın içerisindeki yıldız gibi parlar. Karanlığa alışmış bir insan için de yıldız hayret uyandırıcıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Aralık 2017> Daha Fazla

Allah ayette, “her zorlukla birlikte bir kolaylık vardır” diye bildiriyor. Zorluk dinin güzelliğinin bir bölümüdür, zorluğu yendiğimizde güzelliğe ulaşırız. Aslında hayat ve din zorluk gibi görünen kolaylıklardan oluşur. Eğer insan kaderi yaşadığını bilirse, Allah’a tam teslim olursa hiçbir zorluk yaşamaz. Şirk koşar, “bu insan şunu yapıyor” der ve insanları putlaştırırsa hayat onun için çok ızdıraplı olur. Bu ızdıraptan kurtulmanın yolu kadere teslim olup kendini bırakmaktır. Kader suları yara yara ilerleyen bir gemi gibidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Aralık 2017> Daha Fazla

Şirk Allah’a saygıya hiç yakışmayan bir tutumdur. Her şeyi yapan Allah olduğu halde, hiçbir gücü olmayan varlıklara güvenmek çok büyük bir akılsızlıktır. Allah şirkin karşılığını anında verir ve insanı o put edindiği şeyle ezer, o putu insana mutlaka belaya dönüşür.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Aralık 2017> Daha Fazla

Şirkten sakınmak için insan gün içinde sabah kalktığından itibaren her şeyi Allah’ın yaptığını kendisine hatırlatacak. Bunu yaptığı andan itibaren aklına bereket gelir, o insan metafizik bir varlığa dönüşür. Sessiz sedasız bereket kazanır. İşleri rast gider, her şeyde isabet kaydeder. Eğer tebliğ yapıyorsa ve tebliği bitmediyse ölmez. Ömrü uzun olur. Tebliğini engelleyecek hastalık olmaz. Peygamberlerin ömrü görevleri bitmediği için uzun olmuştur.
Allah’ın gösterdiği işaretler önemlidir. Bir insan durduk yere sıkılıyorsa kendini kontrol etmesi, şirke düşmüş mü bakması gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Aralık 2017> Daha Fazla

Kişi eğer gerçekten Allah'a iman ediyorsa, bütün günü cennet gibi geçer. Ama kişinin Allah'la bağlantısını hiç kesmemesi lazım. Şeytanın şirk musluğunu istemsizce açmasına müsaade etmemesi lazım. Şirk musluğunun sürekli kapalı olması lazım. Allah'la iman bağlantısında şirk sızıntısına hiçbir şekilde ısrarla ve kararlılıkla izin verilmemesi lazım. Nadir insan Allah'la bağlantıyı kesintisiz devam ettirir, buna çok özen göstertmek lazım. İnsanlar diğer insanların etkisi altında kalarak şirkin musluğunu açıyorlar. Halbuki şirkten kaçınmak son derece kolaydır, sadece çok özenli olmak gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Aralık 2017> Daha Fazla

Aklın önündeki engel samimiyetsizlik ve bencilliktir. Allah’ı unutan, Kuran’ı hayata geçirmeyen, şirke düşen bir insan akıllı olamaz.
Dua samimi ve candan bir üslupla olur. Müslümanın en öncelikli talebi en derin imanla iman etmek, samimiyetle şirkten korunmayı istemektir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Aralık 2017> Daha Fazla

Şirk devam ettiği müddetçe yıkım kesintisiz devam eder. Allah Kendisi’ne şirk koşulmasını istemez. İnsanların acıları şirk bitince biter. Allah’ın Kitabı yetersiz demek Allah’a karşı çok çirkin bir sözdür.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Kasım 2017> Daha Fazla

Peygamberimizin vefatından sonra putperest ve müşriklerin namus anlayışları ve kadına bakış açıları İslam’a geçirildi. Müşriklerin kendi çarpık mantıkları İslam’ın hükmü, Peygamberimiz’in sözüymüş gibi gösterildi. Son derece yanlış bir İslam anlayışı geliştirildi. Bu zihniyetin temelini de kadının tüm haklarını elinden almak, kadını potansiyel suç makinası olarak görmek, yarı insan bir varlıkmış gibi davranmak vardır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Kasım 2017> Daha Fazla

Kuran’a uyulmadığında Allah oraya mutlaka felaket verir. Kuran’a ekleme yapıldığında, Allah’ın indirdiği din haşa beğenilmediğinde, şirk dininde ısrar edildiğinde felaket eksik olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Kasım 2017> Daha Fazla

Allah’ı hiç bırakmazsan, her şey sana göre hareket edeceği için mutlaka akıllı olursun. Allah ile bağlantısını hiç koparmayan insan akıllıdır ve bu akla göre tüm dünya şekillenir. Bu akla tüm dünya, hatta şeytan bile hizmet eder. Şu anda tüm dünya sadece Mehdiyetin hakimiyeti için çalışıyor. Allah bırakıldığı an ise şirke girersin ve akıl oluşmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Kasım 2017> Daha Fazla

Kişi hata yaptığında üzülme olmaz. Üzülme şirk olur. Akıl kullanarak, nezaketle, olayı en hızlı nasıl telafi edebiliriz onu bulacağız. Bunu bulduğumuzda da yeni bir kalite yeni bir ilerleme oldu demektir ve mümine yine kazanç olur.
Sürekli öfkeli bir insanın tevekkülü çok zayıftır, şirk batağına düşmüştür. Sürekli öfkeli olmak ciddi bir sinir zayıflığıdır ve önemli konudur. Eğer insan sürekli gergin ve sinirliyle, insanları eşyaları olayları putlaştırmış demektir. O da onu gerilime sokmuştur. Sinirin kökeni Allah’ı unutmaktır. Her şeyi Allah’ın yarattığına kani olan Allah’a kendini tam bırakan çok huzurlu yaşar. Tüm hastalıkların rahatsızlıkların kökeninde Allah’a tevekkül edememek vardır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Kasım 2017> Daha Fazla

İnsanların büyük bölümü Allah’a iman etmez, iman edenlerin büyük bölümü de şirk koşmadan iman etmez. Ruh sahibi olan Müslüman, insanların içinde adeta Cebrail gibi olacak, insanlara akılcı ve sabırlı yaklaşacak. Çünkü Allah bu insanları özel olarak zalim, cahil ve nankör olarak yaratmış. Mümin hem bunu hem kendi bedeni zayıflığını göz önünde bulundurarak melek ahlakıyla ve kararlılığıyla ilerleyecek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Kasım 2017> Daha Fazla

Şirk, Allah’ın gücünün vicdansızca reddedilmesidir. Allah’ın gücünün dışında güçler olduğunu düşünmektir. Mesela hastadır, “bu ilacı alır iyileşirim” diyor. Hastalığı kim yarattı; Allah. İlacı kim yarattı; Allah. İlacı nerede içiyorsun, beyninde. Beynindeki ilaç görüntüsünün şifa yarattığını iddia edersen bu şirk olur. Şifayı yaratan Allah’tır, ilacı vesile eder.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Kasım 2017> Daha Fazla

Peygamberimiz döneminde müşrikler ve münafıklar, küçük akıllarınca Kuran’ı beğenmiyorlardı. Peygamberimiz’den Kuran’ı değiştirmesini istiyorlardı. O yüzden Peygamberimiz, “Benden bir söz yazmayın” diye vasiyet bırakmıştı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Kasım 2017> Daha Fazla

Allah’ı hiç unutmazsak, Allah’ı çok sevdiğimizi ve yakın dost olduğumuzu sürekli aklımızda tutarsak, şirkten şiddetle sakınırsak, gücün sahibinin Allah olduğunu hiç unutmazsak çok doğru bereketli bir yolda ilerleriz. Allah’ın gücünün her şeyden üstün ve her şeye hakim olduğunu düşünmek önemlidir. Haşa bir yere kadar gücü var gibi düşünmek olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Kasım 2017> Daha Fazla

Şirk Allah’a ortak koşmak, Allah’tan başka güç olduğunu düşünmektir. Mümin her zaman her yerde tek güç sahibinin Allah olduğunu bilecek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Kasım 2017> Daha Fazla

Haram olan tüm hükümler Kuran’da yazar. Kuran’da haram olmadığı yazmıyorsa helaldir. Detaycılık İslam öncesi dönemden beri gelen bir müşrik geleneğidir. Dini zorlaştırıp kendileri de dini yaşayamayacak hale geliyorlar.
İnsan Allah’a tam tabi olduğunda ve kendisini Allah’a bıraktığında morali çok iyi olur. Şirkten çok şiddetli kaçınıp, şirke karşı kendini güzel eğiten insanın moral bozulması olmaz. İnsanın hiç boşluk anı olmamalı, dikkati çok keskin olmalı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Kasım 2017> Daha Fazla

Allah, Kuran’ın açık, anlaşılır ve yeterli olduğunu bildirmiştir. Müşriklerin Kuran’ı anlamayacağını söylemiştir. Kuran anlaşılmaz diyenlerin hangi konuma düştüklerini iyi düşünmeleri gerekir. Kuran’dan rahatsız olmak müşrik zihniyetidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Ekim 2017> Daha Fazla

Allah korkusu dışındaki tüm korkular Müslüman’a haramdır. Müslüman’ın Allah’tan başkasından korkması şirktir, haram olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Ekim 2017> Daha Fazla

İnsanlar samimiyeti çok sık unutur. Samimiyeti hiç elinden bırakmamalı. Müslüman samimiyete sarılmış olarak gezmeli. Samimiyet unutulduğunda şirk, korkular, belalar devreye girer.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Ekim 2017> Daha Fazla

Sıkıntı, Allah’ı unutmaktan kaynaklanır. Allah, sıkıntıyı insana bir uyarı sistemi olarak yaratmıştır. Şirk mantığından çıkıldığında, her şeyi Allah’ın yaptığı hatırlandığında sıkıntı hemen geçer.
Duygusallığa ve şirke kayıldığında iman zedelenir. Müslümanın akıllı iman derecesini hiçbir zaman bırakmaması gerekir. Allah şirke kayılmasından razı olmaz. “Benim moralim bozuk” demek, Allah’ın her şeyi hayırla yarattığını unutmak demektir. Bu şirk mantığından şiddetle uzaklaşmak, Allah’a sığınmak gerekir.
Atatürk Kuran’a dönmeyi sağlayan, şirk batağını kurutmuş Mehdi nevi bir liderdir. Atatürk samimi dindardır.
Atatürk vesilesiyle şirkten uzak aydın, modern, dindar bir nesil yetişti. Dindarlığın ana vasfı ruh güzelliğidir. Temizlik, kalite, güzellik, aydınlık dindarlık demektir. Atatürk işte böyle güzel bir nesle vesile oldu.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Ekim 2017> Daha Fazla

Bir kaderin içinde olduğunu fark edemeyen, her şeyi kendi yaptığını zanneden insan hep gerginlik içinde yaşar. Bir kasetin içinde yaşadığını unuttuğu için, Allah’ın an an her şeyi yarattığını düşünmediği için canı yanıyor. Nefsini, kendi aklını ve cismini putlaştıran, her şeye kendisinin hakim olduğunu zanneden insan şirk içine düşmüştür.
Ruh, şirk olan yerde sıkılır. Allah’a bağlanır bağlanmaz sıkıntı kalkar. Sıkıntı varsa şirk batağı var demektir. Hemen Allah’a sığınacaksın. Allah’a sığındığında şirk kalkar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Ekim 2017> Daha Fazla

İsa Mesih’in gelişinin asıl amacı Hristiyanlığın hüsnü hatmidir. Allah o güzel dinin içinde şirk kalmasını istemiyor. İseviliğin de Müslümanlığın da şirkle bitmesini istemiyor Allah. Museviliği, Hristiyanlığı ve Müslümanlığı gerçek haline getirip dünyaya hakim edip dünyanın ömrünü bitirmek istiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Ekim 2017> Daha Fazla

Kadınlar saygı ve sevgiyi müthiş hak ediyor. Deccaliyet kadınları ezmek için hem Darwinizmi hem de müşriklerin şirk inancını kullandı. Yakın bir gelecekte kadınlar müthiş bir rahatlığa ve güzelliğe erecekler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Ekim 2017> Daha Fazla

Şirk insanı delirtir hem manen hem madden çökertir. Saniye bile şirke düşmemek gerekir. İnsanların psikolojik dengesinin bozulmasının sebebi şirk ve romantizmdir. Şirke hiç düşmemek insana mutluluk getirir.
Allah’ın yarattığı dışında hiçbir şey olmaz. Her an kaderde takdir edilmiş. “Şu insan bana aksilik yaptı” diyor ve üzülüyor. Bu şirk olur. “Allah bana sabretmem için gösteriyor” deyip hepsini yaratanın Allah olduğunu bilirsen kazanırsın. İnsan şirke düşmediğinde dev bir manevi güç kazanır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ekim 2017> Daha Fazla

Kardeşlerimiz gerçek İslam’a, Kuran Müslümanlığı’na alışmadıkları için gerçek İslam’ı gördüklerinde şaşırıyorlar. Dehşet, görgüsüzlük, sanatsızlık, kalitesizlik, baskı, eziyet şirk İslamı’nda vardır. Kuran Müslümanlığı’nda ise neşe, sevinç, aydınlık, kalite, nur, güzellik, ferahlık, özgürlük vardır. Hak geldi batıl yok oldu. Kuran İslamı, şirk İslamı’nın geçersizliğini ortaya koydu.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Ekim 2017> Daha Fazla

Tevekkülsüz ve şirk içinde yaşamak insanın mahvolması demektir. Allah gün içinde 2 saniye dahi unutulmaz. Allah’ı unutan insan kendini felaketin içine atmış demektir. Gün içindeki sıkıntıların, korkuların sebebi Allah’ın unutulmasıdır. Allah’ı hatırlayan ve anan insan mutlaka ferahlık duyar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Ekim 2017> Daha Fazla

Müslümanların bir çoğu Kuran’ın yeterliliğine inanmıyor. Bunun anlamı Allah’ın sözüne güvenmemektir. Allah “Kuran açık ve yeterlidir” diyor. Onlar “hayır yeterli değildir” diyorlar. Allah “şirk koşarsanız helak ederim” diyor, onlar şirkte ısrar ediyor. Böyle olunca İslam dünyasının üzerinden felaketler kalkmıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Ekim 2017> Daha Fazla

Acımasız, sevgisiz, sanatı, bilimi, güzelliği yok eden şirk sistemi şeytanidir. Bu şeytani sistem Kuran'ın nuruyla ortadan kaldırılır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Eylül 2017> Daha Fazla

İslam'ı öyle bir tanıttılar ki Müslüman deyince akıllarına sanat, bilim ve güzellik karşıtlığı geliyor. Bu, İslam değildir şirk dinidir. Kuran Müslümanlığında sanatın en güzeli, bilim, kalite, modernlik, aydınlık, güzellik, neşe ve özgürlük vardır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Eylül 2017> Daha Fazla

Tek bir İslam vardır. O da Kuran'da anlatılan İslam'dır. Diğerleri İslam adına ortaya konulan hurafeler ve şirk dinidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Ağustos 2017> Daha Fazla

İslam'ı fıkıh ve hadis kitaplarından öğrenen ve Kuran'ı okumamış, anlamamış bazı kardeşlerimiz Kuran Müslümanlığını görünce çok şaşırıyorlar. Kuran Müslümanlığını anlamayan kardeşlerimize şefkatle yaklaşmak lazım. İlk başta Kuran'ın yeterliliğini kabul etmekten çekiniyor olabilirler. Çünkü şirk dininin zorluğu, karışıklığı Kuran'da yoktur. Kuran'daki İslam kolaydır. İslam'ın kolay olması şirk dinine alışmış olanları şaşırtır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Ağustos 2017> Daha Fazla

İslam alemini mahveden münafıklar ve müşriklerdir. Bunları da İngiliz derin devleti yönlendirmektedir. Münafıkların ve müşriklerin atakları Müslümanların güçlenmesine, dirayetine, şevkine vesile olur.
Kuran'da şiddet yoktur. Vahşet ve dehşet şirk dininde, hurafe dininde vardır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Ağustos 2017> Daha Fazla

Gelenekçi ortodoks sistem olduğunda insan beyni gelişmiyor. Muhakeme ve yargı bozulması oluyor, sanat gücü de kalmıyor. Bu sistemin özelliklerinden biri yasak ilan ettikleri şeyleri kendilerinin uygulamasıdır. Şirk sisteminde samimiyet yoktur. Şirk sisteminde yaşayanların hemen her anlarında münasebetsizlik olur, insanlara karşı kaba, katı ve acımasızdırlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Temmuz 2017> Daha Fazla

İnşaAllah ve maşaAllah zikirleri Kehf Suresi’nde geçen, şirki tamamen ortadan kaldıran iki büyük zikirdir.
Bağnazlık Allah'ın dini dışında Allah'ın istemediği şirk dini demektir. Bağnazlığın kapkaranlık dünyasını Kuran'ın nuru ortadan kaldırır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Temmuz 2017> Daha Fazla

Deist de ateist de olan çok arkadaşım var. Bu insanların dürüstlüğü güzel bir vasıftır. Münafık ve müşrik ise samimiyetsizdir, ikiyüzlüdür.
Peygamberimiz'in vefatından bir süre sonra İslam özünden uzaklaşıp şirk dini haline geldi, bu şirk dini katlanarak gelişti ve İslam alemi şirkin içinde boğulur oldu. Deccaliyetin işi o kadar kolaylaştı ki Müslümanların elinden bilimi, sanatı, neşeyi, hayatı aldı ve kolayca ezdi. Biz de Kuran'a göre İslam'da bunların hepsinin meşru ve doğru olduğunu ortaya koyduk.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Temmuz 2017> Daha Fazla

Müşrik İslam anlayışı Peygamberimiz'in vefatından sonra başlayan bir düşünce kanseridir. Bu habis tümör şu anda tüm İslam alemini hasta ediyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Haziran 2017> Daha Fazla

İnşaAllah ve maşaAllah zikirleri şirki yerle bir eden iki zikirdir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Haziran 2017> Daha Fazla

Müslüman her şeyi Allah'tan ister. Allah'ın yerine haşa Allah'ın herhangi bir kulunu esas almak şirk olur. Müslüman şirkten kaçınacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Haziran 2017> Daha Fazla

Sabır tahammül değildir. Tahammül şirk olur. Sabır yaşadığın olayı güzel görerek yapılan ibadettir.

> Daha Fazla

Allah'ı seven insan için Allah aşkı sonsuzdur. Müminin sevgisi ve aşkı hiçbir zaman acı olmaz, aşk acısı diye bir konu olmaz. Bazen insanlar sevdiklerini putlaştırıp şirke düşerler. O zaman Allah o putu belaya çevirir, o zaman sevgisinde acı başlar.
Eğer biri, “cüzi iradem Allah’tan bağımsız” diyorsa, O ZAMAN HAŞA İLAH OLDUĞUNU DA İDDİA EDİYOR DEMEKTİR. Allah’tan daha büyük güç olduğunu söylüyor demektir, haşa.
“Ne güzel konuşuyor” derse şirk olur. “Allah ne güzel konuşturuyor”, “Allah ne güzel yaratıyor” derse bu teslimiyet olur. Allah’a kendimizi tam anlamıyla bırakacağız O’nun bizi konuşturduğunu, O’nun nefes aldırdığını bileceğiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Mayıs 2017> Daha Fazla

İnsan dürüstçe samimi olarak her şeyin Allah'a ait olduğunu anlayınca üzerinden şirkin tüm belaları kalkar, tüm sıkıntıları biter.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Mayıs 2017> Daha Fazla

Şirkten fayda sağlayacağını düşünen mutlaka bela ve uğursuzlukla karşılaşır. Allah'tan değil insanlardan umut etmek o insanı putlaştırmaktır. Allah'ın yerine haşa başka insanları veya eşyaları put edinen o putun altında ezilir. Allah mutlaka uğursuzluk verir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Mayıs 2017> Daha Fazla

İnsan, herşeyi Allah'ın yaptığını bilirse, şirkten Allah'ın izniyle kurtulmuş olur.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Mayıs 2017> Daha Fazla

Sadece Allah için yaşayan, her şeyi Allah için yapan insan şirke düşmez inşaAllah.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Mart 2017> Daha Fazla

Müziğe, heykele, resme, dekolteye, güzelliğe karşı o kadar şartlanmışlar ki bir türlü nimetleri kabullenemiyorlar. Mekkeli müşrikler de böyleydi. Eğlenceyi, bakımlı olmayı, özgürlüğü kendilerine hak görüyor ama kadınların da hakkı olduğunu bir türlü kabullenemiyorlar.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Mart 2017> Daha Fazla

Allah'ın dinine değil atalarından öğrendikleri batıl sisteme uymak istiyorlar. Bu müşrik ahlakıdır, bu ahlak İslam alemine felaket getiriyor. (Bakara Suresi, 170: Ne zaman onlara: "Allah'ın indirdiklerine uyun" denilse, onlar: "Hayır, biz, atalarımızı üzerinde bulduğumuz şeye (geleneğe) uyarız" derler. (Peki) Ya atalarının aklı bir şeye ermez ve doğru yolu da bulamamış idiyseler?)

 Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Mart 2017> Daha Fazla

Kuran'da recm cezası yoktur. Bu, müşrik adetidir. İslam'da yoktur.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Mart 2017> Daha Fazla

Bağnazlar babasının kızına sevgi gösteremeyeceği, annenin oğlunun yanına çıkamayacağı dünyayı din gibi gösteriyorlar. Bu çok korkunç. Bu şirk dini. “Fotoğraf çektirmek, tablo asmak, müzik dinlemek, dans etmek, gülmek ben hepsini yaparım ama haram olduğunu biliyorum" diyorlar. Oysa bunlar haram değil, helal. Müslüman Allah'tan korkar ve haram konusunda titizdir. Haram olanı yapmaz. Bu mantıkta olanlar kendilerince Müslümanların elinden helal olan tüm nimetleri almak istiyorlar. Müzik, dans, sanat, kalite, bilim, güzellik, eğlence haram değildir. Ayrıca haram olduğunu düşünüp buna rağmen tüm bu eylemleri yapıp sonra da Müslümanlara akıl vermek çok büyük bir samimiyetsizliktir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Mart 2017> Daha Fazla

Bazıları İslam elden gidiyor diye feveran ediyorlar, ama elden giden İslam değil şirk dini. Yerine gerçek İslam, Kuran'ın nuru hakim olacak.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Ocak 2017> Daha Fazla

Kuran'a iman eden Kuran ayetleriyle yaşar. Kuran'ın hükümlerinden başka hükümlere göre hareket edenlerin ortaya koyduğu şirk dinidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ocak 2017> Daha Fazla

Allah müşrikler için "akletmez bir kavimdirler" diyor. Müslüman ise aklını kullanır, okur, öğrenir ve araştırır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Ocak 2017> Daha Fazla

Allah Kuran'ı insanların öğüt alması için kolaylaştırdığını bildiriyor. Şirk zihniyetindekiler ise Kuran anlaşılmaz diye yalan söylüyorlar. (Kamer Suresi, 17: Andolsun Biz Kur'an'ı zikr (öğüt alıp düşünmek) için kolaylaştırdık. Fakat öğüt alıp-düşünen var mı?)
Din gelenekçi Müslümanların gösterdiği gibi güç değildir, kolaydır. Şirke alışmış olanlar dinin kolay olduğunu görünce hayret ediyorlar. (Hac Suresi, 78: Allah adına gerektiği gibi mücadele edin. O, sizleri seçmiş ve din konusunda size bir güçlük yüklememiştir, atanız İbrahim'in dini(nde olduğu gibi). O (Allah) bundan daha önce de, bunda (Kur'an'da) da sizi "Müslümanlar" olarak isimlendirdi; elçi sizin üzerinize şahid olsun, siz de insanlar üzerine şahidler olasınız diye. Artık dosdoğru namazı kılın, zekatı verin ve Allah'a sarılın, sizin Mevlanız O'dur. İşte, ne güzel mevla ve ne güzel yardımcı.)

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Ocak 2017> Daha Fazla

Kadınlara hürriyet vermeyen şirk dinidir. Şirk dini İslam değildir. Kuran dini kadınlara alabildiğine özgürlük verir. Şirk dininde kadın haşa hayvandan aşağı görülüyor ve acımasızca eziliyor. Bu yüzden de şirk dini olan yerde bereket olmuyor.
Kadınların akıl almaz baskıya alındığı bir din İslam olamaz. Kadınları sokağa çıkarmıyor, gülmelerine izin vermiyor, %99'u cehenneme gidecek diyorlar. Allah'ın kullarını ezersen Allah da seni ezer. Kadınları ezen anlayış İslam değildir. Şirk dinidir. İslam'da böyle bir zulüm yoktur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Aralık 2016> Daha Fazla

Şirk dinini İslam diye tanımış olanlar Kuran'daki İslamla karşılaşınca şaşırıyorlar. Kuran İslamı güzelliktir, sevgidir, neşedir, sevinçtir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Kasım 2016> Daha Fazla

MaşaAllah yani Allah ne güzel yarattı demek, şirki paramparça eder.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Kasım 2016> Daha Fazla

Şirk, Allah'a saygıda kusur etmeye cürettir. Her şeyi Allah'ın yaptığını bildiği halde haşa Allah yapmamış gibi davranmak çok çirkindir. Şirk sevgiye saldırı olduğu için Allah istemiyor. Şirk çok büyük bir akılsızlıktır. Allah binbir güzellikle bitkileri meyveleri hayvanları yaratıyor, "yok bunlar tesadüfle oldu" diyorlar. Bu sevgiye çok büyük bir saldırıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Ekim 2016> Daha Fazla

Allah insanları özgür düşünüp yaşayacakları şekilde yaratmış. Şirk olunca şizofren ruh gelişiyor. Kuşkucu, içine kapalı, korku içinde yaşayan, kimseyi sevemeyen, sanattan anlamayan ruh şirkin getirdiği beladır. Müslüman neşeli, kaliteli, modern, aydın, hayat dolu olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Ekim 2016> Daha Fazla

Bazı kişiler İslam dini olduğunu zannederek İslam'la hiç ilgisi olmayan müşrik zihniyetli kişilerin peşinden gidiyorlar.
Kuran'ı bilmedikleri için şirk dinini İslam sanıyorlar. Kuran'a dayalı İslam'ın gerçek din olduğunu bilmiyorlar.
Müşrik sistem Allah'ın indirdiğine göre değil, atalarından öğrendiğine göre hareket eder, dini atalarından öğrendiği gibi yaşamak ister.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ekim 2016> Daha Fazla

Şirke kaydığını hissettiğinde hemen Allah'a iltica edeceksin. Kısa bir süre bile Allah ile bağın kopması Allah'ın gücüne gider.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Ağustos 2016> Daha Fazla

Allah adına hüküm vermek, Allah adına yeni helaller haramlar oluşturmak şirktir, bu yüzden bağnazlar müşriktir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Ağustos 2016> Daha Fazla

Deccal dindarlık iddiasıyla, şirk diniyle ve hurafelerle ortaya çıkar. Deccalin sunduğu hurafe dini Marksizm gibi, Darwinizm gibi afyon etkisi yapar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Mayıs 2016> Daha Fazla

Münafık şirk kafasında olduğu için müstakil bir varlık olduğunu düşünerek Allah’ın onun yaptığı şeytanlıkları görmediğini düşünür.
Münafık müşriğin en gelişmiş, en şiddetli olanıdır. Kafirin en azgın olanıdır münafık. Klasik müşrikten, bilinen müşrikten kat be kat ileridir münafığın müşrikliği. Çünkü münafık her şeyi kendinin yaptığını ve her şeyi başkalarının yaptığını düşünür. Eşyanın gücüne inanır, insanların gücüne inanır, olayların gücüne inanır, toplumun gücüne inanır. Toplum onun için ilah gibidir.
Ben yaptım, ben ettim demek Allah’a iftiradır. Ayette Cenab-ı Allah, “Attığın vakit sen atmadın, Ben attım.” diyor. Ona öyle gösteriliyor. Mümin şirkten şiddetle kaçınacak, ömrü boyunca en dikkatli olacağı konuların başında şirk geliyor.
Sıkılma da, hüzün de şirkten meydana gelen rahatsızlıklardır.
Sabır şirke karşı bir ilaçtır.
Tevekkül etmemek nedir? Şirktir. Acı neden oluyor? Şirk koştuğu için Allah tarafından ona ceza. Peşin ceza.
Allah’a tevekkül edilmediğinde korku ve hüzün şirkin cezası olarak insana verilir.
Gizli şirkten özellikle çok kaçınmak lazım. “Din Allah’ın oluncaya kadar” demek odur yani şirkten arınmış olarak, saf, halis olarak Allah’a teslim olmaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Mayıs 2015> Daha Fazla

Sevgini Allah'a ver. Direkt çocuğa veriyor sevgisini. “Ya Rabbi, ne güzel yarattın” demiyor. “Ne güzel tecelli ediyorsun” demiyor. O zaman da Allah bela veriyor işte. Bin bir türlü azap. Ya çocuğunu elinden alıyor Allah, ya kendine bir hastalık veriyor, ya içine bir sıkıntı veriyor, ya genel bereketini bozuyor. “Ya Rabbi, Sana hamdolsun” desene, “Ne güzel yarattın” desene. “Senin tecellin” desene.
Diyor ki; “Ben çocuğumu deli gibi seviyorum.” O çocuğunu Allah gösteriyor sana, Allah yarattı. Allah'ın tecellisine sen sarılıyorsun orada, çocuğuna sarılmıyorsun. Allah orada tecelli ediyor, çocuk suretinde tecelli ediyor, ona sarılıyorsun sen.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Şubat 2015> Daha Fazla

Şu an İslam aleminin çektiği acı şirk batağına düşülmesiyle ilgili. Şirke düşüldüğü için müthiş bir acı yaşıyor İslam alemi. Şirk içinde olmasalardı İslam çoktan dünyaya hakim olurdu. Huzur içinde, rahatlık içinde, güzellik içinde, bereket içinde İslam’ı hem yaşayarak hem yayarak, anlatarak mutlu olacaklardı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Şubat 2015> Daha Fazla

Şirkten Müslüman şiddetle kaçınacak. Bütün dikkatini, iradesini toplayıp böyle bir batağa düşmekten kendini alıkoyacak. Dünyada büyüttüğü her şeyin boş olduğunu bilecek.
Şirk koşma, tevekkülsüzlükle kendini gösteriyor. Müslüman ne yapıp edip mutlaka tevekkülü elde etmek durumunda.
İki türlü şirk oluyor: Bir, aleni şirk. Mesela put yapıp, alenen tapıyor ona. Bu aleni şirk olmuş olur. Bir de gizli şirk vardır. Kuvvetin Allah’ta değil, başkalarında olduğuna inanmak. Mesela, insanda ayrı bir kuvvet olduğuna inanmak. Halbuki her insanı konuşturan, her insana bir şeyler söyleten ve yaptıran Allah’tır.
Şirk, gücün kuvvetin veyahut herhangi bir şeyin Allah’ın dışında herhangi bir varlıkta olduğunu düşünmektir. Mesela bir şey oluyor, “Şu kişi yaptı” diyor. Hâlbuki onun onu yapacak bir gücü yok. Her şeyi yapan Allah’tır. Bütün güç, kuvvet Allah’tadır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Şubat 2015> Daha Fazla

Diyor ki: “Suriye niye yerle bir oldu? Irak niye yerle bir oldu? Libya niye yerle bir oldu? Mısır niye yerle bir oldu?” Şirk var, şirk belayı çeker. Şirkten Müslüman kaçınacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Ocak 2015> Daha Fazla

Şirk eğilimine karşı sürekli uyanık, dikkatli olmak lazım. Hastalıklarda, üniversite imtihanlarında, arkadaş seçiminde her şeyde bu şirk başlarına bela oluyor. Hâlbuki sürekli Allah ile bağlantıda olup, sürekli dua ederek Allah ile iç içe olmaları lazım. O zaman çok bereket olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Kasım 2014> Daha Fazla

Güzelliği gösteren Allah, bir görüntü olarak gösteriyor. Bütün tamamı Allah’a ait, sevdiren Allah, gösteren Allah. Bütün sevgini Allah’a versene. Allah’a vermiyor şahsa veriyor, ondan sonra “vay yandım” diye başlıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Kasım 2014> Daha Fazla

Güzellik Allah’ın, güzellik Allah’a ait. İnsanlar Allah’ı ne kadar unutmaya yatkınlar. İnsana Allah diyor ya “zaluma ve cehula” “zalim ve cahil” diyor. Bütün güzellik O’na ait daha hala sevgiyi, güzelliği adama veriyor, kıza veriyor.
İnsan sevgisine kafayı takarsan şirk olur. Allah sevgisiyle seveceksin. Şarkılar bile hep ayrılık üzerine. Allah’ın tecellisi olarak sevsene. Allah’ın tecellisi olarak seversen öyle şarkıya gerek kalmaz. O kadar ızdırap çekmezsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Ekim 2014> Daha Fazla

Şirk insanı mahveder. Cinayete de sürükler, adam da öldürtür, kendini de öldürtebilir, yakmaya, yıkmaya sebep olabilir. Ama şirkten kurtuldu mu nur gibi adam olur. İşte onu da İmam Mehdi (as) sağlayacak inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Ekim 2014> Daha Fazla

Allah şirk koşanların kalplerinden sevgiyi alıyor. O kaçıyor o kovalıyor, o kaçıyor o kovalıyor. Halbuki doğrudan Allah’a verse sevgiyi, güzelliği, Allah’a dua etse Allah ona nasip eder.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Eylül 2014> Daha Fazla

Sevdiğin kişiyi eğer putlaştırırsan, Allah’a şirk koşarsan, ayrı müstakil bir şey zannedersen Allah senden ayırır. Ama Allah’ın tecellisi olarak görürsen Allah tecelliyi senden kaldırmaz. Putlaştırmanın cezasıdır bu.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ağustos 2014> Daha Fazla

Şu an şirk dini bütün dünyayı sardığı için gerçek İslam dini, Kuran’a dayalı İslam çok nadir yerde yaşanıyor. Hakim olan şirk dini.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Haziran 2014> Daha Fazla

Burası dünya. Her gün ölenler olacak. Matem şirktir, müşrik adetidir. Biz her zaman iman sevinci içinde olacağız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Mayıs 2014> Daha Fazla

Yas saygı anlamındadır; nezaket göstermek, konuya konsantre olmak, ilgili, alakalı olmak. Yoksa dövünmek, ağlamak, üzülmek, kendini sıkmak, dağıtmak, ıstırap çekmek değil. Bunlar şirk olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Mayıs 2014> Daha Fazla

Ölen insanlardan sonra yas tutmak, Mekke müşriklerinin adetiydi. Sümerlerden kalma, eski Yunan’dan kalma putperest adetidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Nisan 2014> Daha Fazla

Matem ruhu Müslümanlıkta yoktur. Bu şirktir. Allah’a karşı isyandır, haramdır, günahtır. Dolayısıyla şirk olan bir şeyi ibadet gibi anlatmak yanlış.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Şubat 2014> Daha Fazla

Şirk büyük bir beladır. Allah'ın en hoşlanmadığı şey şirktir. ''Allah yapmadı, ben yaptım. Allah yapmadı, şu yaptı'' denmesi. Allah, ''Hepsini Benim yaptığımı bilin, Ben de nimetimi artırayım'' diyor. Ama ''Ben yaptım, dersiniz o zaman sizi ortada bırakırım ve cezalandırırım'' diyor Allah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Şubat 2014> Daha Fazla

Allah şirki sevmez. Çünkü Allah'a karşı saygıya uygun olmayan bir tavır. Allah yaptığı halde; ''Ben yaptım, şu yaptı, bu yaptı'' olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Ekim 2013> Daha Fazla

Eğer samimi olarak Mehdi (as) ve talebeleri tarafından şirk tamamen bitirilirse, Allah Nur Suresi 55’te söz veriyor: “Ben, İslam’ı dünyaya hakim edeceğim.” “Korkularınızın ardından sizi güvenliğe kavuşturacağım.” “Dini her yönüyle, her cihetiyle dünyaya hakim edeceğim.” diyor. “Ama şirk koşmayacaksınız, sadece bunu istiyorum.” diyor.
Gizli şirke karşı Müslüman, 24 saat ayakta ve diri olacak. Şirk, sık sık insanın karşısına gelir. İnsan şirkten kaçar, şirk insanı kovalar. Şirk insanı yakaladığında, hemen mümin ondan silkilenip kurtulacak.
Müslüman şirkten kurtulup mutlaka Allah'ın gücüne inanması lazım. Allah Müslümanları şirk ruhuyla karşılaştırmasın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Kasım 2012> Daha Fazla

Allah, “Eğer her şeyi Benim yaptığımı kabul ederseniz, akla gelen her şeyi tamamen benim yarattığıma inanırsanız samimi olarak, o zaman söz veriyorum dünya hakimi edeceğim sizi” diyor. “Sayınız az da olsa.” İsterse on kişi olsun. Tevrat’ta da buna dikkat çekilmiştir. İsterse on kişi olsun, dünya hakimi yapacağım, diyor Allah.
İnsanlar zannediyor ki şirk sadece puta tapma. Değil. Her şeyi Allah’ın yaptığını sürekli bileceksin. Aksi şirk olur. Ama her şeyi, aklına gelen her şeyi Allah’ın yaptığını bileceksin. “Bunu yaptığınızda dünya hakimi yapacağım sizi” diyor Allah Nur Sûresi’nin 55. ayetinde.
Hasta olana doktor değil, ilaç değil, Allah şifayı verir. Çünkü hastalığı yaratan da Allah, ilacı yaratan da Allah’tır. Ayette, "Hastalandığım zaman bana şifa veren O'dur;" (Şuara Suresi, 80) deniyor. Buradaki şirk zıddı üslubu görüyor musunuz?
Yemek yediğimizde, mesela bir şey içtiğimizde Allah içirir. “Ben içtim” dersen olmaz. Bu şirk olur. Allah içirdi. Suyu içiren de Allah’tır, yemeği yediren de Allah’tır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Ekim 2012> Daha Fazla

Kehf Suresi, 84; “...ve ona herşeyden bir yol (sebep) verdik.” Allah, güç verdim demiyor, sebep verdim diyor. Çünkü hepsi sebep. Bütün güç Allah'a ait.Hiç kimse için, gücü var demiyor Allah. “Hepsine sebep yarattım” diyor. “Ben yaratıyorum” diyor.

A9 TV, 29 Nisan 2012> Daha Fazla

Hepiniz Allah’ın görüntüsü, tecellisisiniz. Şimdi adam “ben Allah’ı değil de sizi seviyorum” dedi mi bu çok büyük alçaklık, terbiyesizlik, vicdansızlık, nankörlük ve ahmaklıktır. Nasıl olsun böyle bir görüntü Allah yaratmadan? Ve olduktan sonra da kim sevdirecek sana onu? Allah sevdirecek.

A9 TV, 8 Nisan 2012> Daha Fazla

Müslüman’ın ilk yapacağı nedir? Putları ortadan kaldırmaktır. Allah'ı inkar eden bir felsefeyi (Darwinizmi) sen nasıl okullarda devlet zoruyla okutursun?

26 Temmuz 2011; A9 TV> Daha Fazla

Birçok insan, mesela başı ağrıyor; “bir ilaç alırım geçer” diyor. Öyle olmaz, ilaç bir vesiledir. Onu dua olarak kabul edecek. AĞRIYI GİDEREN YALNIZCA ALLAH’TIR.

24 Haziran 2011; A9 TV, Kocaeli TV> Daha Fazla

Beden sana ait değil, ruh da sana ait değil, hatıralar da sana ait değil. Sahip çıkıyorsun, sonra da yok “acıların çocuğuyum” diye ortaya çıkıyor. Sahip çıktıklarından acı çekiyorlar. Sahip çıkmasalar orada bir metafizik sır var. SAHİP ÇIKTIKÇA, ŞİRKE GİRDİKÇE ACI, KATLAMALI ARTAR. ŞİRKİ BIRAKTIKÇA ACI KALKAR; FERAHLIK VE RAHATLIK GELİR.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top
iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."