Adnan Oktar Diyor Ki...

 

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Kasım 2017> Daha Fazla

Cennette Peygamberlerle hep birlikte olacağız, aynı sofralarda aynı mekanlarda olacağız. Dünyada çile çekiyorlar ama cennette sonsuza kadar itibarlı, sonsuza kadar çok sevilen olacaklar maşaAllah. İmam Mehdi de cennette çok sevilecektir. Peygamberimiz Mehdi için “cennetin tavuskuşudur o” diyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Ekim 2017> Daha Fazla

Modern dindarlık denildiğinde konunun anlaşılması için bu ifade kullanılıyor. Aslında her Peygamber devrinin en modern insanıdır. Dünyada modernliği oluşturan dindir. Toplumda din olmadığında kalite ve modernlik ortadan kalkar. Hak dinle birlikte modernlik ve kalite gelir. Hak dinin özelliği her şeyin en iyisi en güzeli en kaliteli en mükemmeli en doğrusu prensibi üzerine olmasıdır. Peygamberimiz zamanında her şeyin en güzeli yaşanıyordu.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Ekim 2017> Daha Fazla

Peygamberlerin çileleri ve zorluklarının bizim bildiğimiz bir de bizim hiç bilmediğimiz yönleri vardır. Kuran’da bu çilelerden sadece bazıları anlatılır. Hz. Yusuf’un sadece kuyuda ve hapishanedeki çilelerini biliyoruz. Belki de bu çileler hayatındaki en kolay çilelerdir. Asıl imtihanını, nasıl zorluk ve çilelere sabrettiğini asıl ahirette göreceğiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Ekim 2017> Daha Fazla

Samimiyet Müslümanın en önemli alametidir. Peygamberimiz’i bir defa dahi görenler yüzünden samimiyetini ve dürüstlüğünü anlıyor, ona hemen tabi oluyorlardı. Peygamberlerin en büyük delillerinden biri ise, Allah’ın insanların kalbine o kişinin Peygamber olduğunu vahiy etmesidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Eylül 2017> Daha Fazla

Tüm Peygamberler hayatları boyunca vicdan kullanmışlar, bir an bile vicdanı kullanmaktan vazgeçmemişlerdir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Mayıs 2017> Daha Fazla

Peygamberimiz (sav) ümmi idi, Hz. İbrahim de okul bitirmedi. Ama hepsi arifti, müthiş kaliteliydi. Allah'a samimi olarak yakın olan çok kaliteli olur.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Mayıs 2017> Daha Fazla

Tüm Peygamberler çağının en modern insanıydı. Modernliği çirkin karşılamak mantık dışıdır.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Ocak 2017> Daha Fazla

İsa Mesih'i inşaAllah hep birlikte göreceğiz. Bu nesil Peygamber görmekle şereflenecek. Asıl ilmi mücadeleyi Mehdi yapacaktır. Hristiyanların İslam'a tam dönüşü ise İsa Mesih vesilesiyle olacaktır. İsa Mesih'i görür görmez yüzündeki heybetinden insanlar hemen bir Peygamber gördüklerini anlarlar. Peygamber heybeti çok heyecan vericidir. Peygamberlerin heybeti insanlarda çok etkileyici bir hal oluşturduğu için Peygamberler çok şaka yapar, insanlardaki heyecanı kırarlardı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Aralık 2016> Daha Fazla

Müslüman, Hristiyan veya Musevi olan kişi peygamberlerden herhangi birini inkar ederse bu küfür olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Kasım 2016> Daha Fazla

Gelecek korkusu bir çok insan için çok büyük imtihandır. Mümin hiçbir zaman gelecek korkusuna yenilmez. Peygamberler gelecek korkusuna hiç yenilmemiştir. Tüm toplumu karşılarına almışlardır. Buna rağmen hep sakin, rahat ve huzurludurlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Eylül 2016> Daha Fazla

Peygamberi, mazlumları, Peygamber soyunu savunan insandan birçok hayır ve güzellik gelir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Eylül 2016> Daha Fazla

Hz. Süleyman da Hz. İbrahim de Peygamberimiz de zengindi. Mümin zenginliği tebliğde etkili bir güç olarak kullanır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Ağustos 2016> Daha Fazla

Hz. Musa'nın asası, Hz. Nuh'tan Hz. İbrahim'e geçen asadır. Hz. İbrahim de bu asa ile putları kırmıştır Hz. Yusuf Mısır'a geldiğinde bu asayı kullanmıştır. Hz. Musa'nın bu asası en son olarak Hz. Mehdi'ye geçecektir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Mayıs 2016> Daha Fazla

İslam'ı iyi tanıyan birisi halim olmanın güzelliğini bilir. Hz. İsa Mesih halimdi. Hz. İbrahim (as) halimdi, Allah halimliğini övmüştür. Yahya (as) halim bir evlattı. Peygamberimiz Resulullah (sav) halim bir insandı. Mümin halim selim olacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Mart 2016> Daha Fazla

Kuran’daki bütün peygamberlerin ahlakına özenmek durumundayız. Örneğin Hz. Süleyman (as)’ın ihtişamına, onun güzellik anlayışına, sanat estetik anlayışına hayran olup ona benzemek durumundayız. Bir kısım Müslümanlar yabancılıyor, bu çok yanlış bir bakış açısı.
Bir kısım Müslüman kardeşlerimizin hatası, Hz. Süleyman (as)’ı, Hz. Musa (as)’ı, Hz. İbrahim (as)’ı adeta hiç yerine koyuyorlar, anlamıyorlar. Halbuki Peygamberimiz (sav)’in hayatı gibi onların hayatı da çok önemlidir. Allah, biz onları da örnek alalım diye anlatıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Mart 2016> Daha Fazla

Musevi kaynaklara göre, Hz. Mehdi mizaç olarak en çok Hz. Musa (as)'a benzeyecektir, şakacılığı ise Hz. Süleyman (as)'a benzeyecektir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Şubat 2016> Daha Fazla

Çile Peygamberimiz (sav)'i güzelleştiriyordu. Hz. Yusuf (as)'u dünyanın en güzel insanı haline getirdi çile. Hep acıyla geçti hayatı. Akıl almaz güzeldi. Musa (as) ömrü boyunca acı, çile çekti. Nefis yakışıklıydı, kavmin en yakışıklısıydı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Nisan 2015> Daha Fazla

Hz. Süleyman (as)’ın Allah’la sürekli, yoğun ve çok akılcı bağlantısı var. O çok önemli bir şey. Allah’ı hiç unutmuyor. Hiç bir dakika, bir saniye unutmuyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ocak 2015> Daha Fazla

Hz. Musa (as) da senin peygamberin, Hz. İbrahim (as) da senin peygamberin. “Onlar Yahudi peygamberi” diyor, “O Hıristiyan peygamberi” diyor. Senin peygamberin onlar İslam peygamberi. Müslüman onlar.
Peygamberimiz (sav)’in doğumu bizim için düğündür, bayramdır. Dünyaya nur saçtı, ışık saçtı. Allah, ondan razı olsun. Biz ondan razı olduk, o da inşaAllah ahirette bizlerden razı olur. Hepsinin üstünde tabii Cenab-ı Allah’ın rızası, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Aralık 2014> Daha Fazla

Tehdit peygamberlerin yaşadıkları bir kanundur, sünnettir. Tehdidi yaratan Allah’tır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Ağustos 2013> Daha Fazla

Peygamberimizin güzel annelerimizle evliliği bağnazların ağırına gidiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Ağustos 2013> Daha Fazla

Peygamberde mucize şeklinde, hayret verecek şekilde bir asalet oluyor ama hayret verecek bir asalet. Avamda mutlaka bir basitlik olur az veya çok, sıradanlık olur. Bir şeye tenezzül eder, yani az da olsa olur. Peygamberde hiç olmuyor, hiç. Oradan anlaşılıyor zaten Peygamber olduğu.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Ağustos 2013> Daha Fazla

Peygamberlere ne diyorlardı? “Deli” diyorlardı, “Yalancı” diyorlardı. Saldırıyorlardı, küfrediyorlardı. Biz de onların yolundayız, onların ümmetiyiz, Peygamberimiz (sav)’in ümmetiyiz. Hz. İbrahim (as)’ın evlatlarıyız. Hz. İsa Mesih’in evlatlarıyız. Dolayısıyla bizler de çile çekeceğiz, acılar çekeceğiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Mayıs 2013> Daha Fazla

Peygamberler avami hareketler yapmazlar. İsa Mesih (as) şakacıdır, neşelidir, sevecendir de fakat asil olur. Bütün peygamberler çok asil olurlar. Sürekli soyludur hareketleri. Bir fevkaladelik olduğu anlaşılır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Mayıs 2013> Daha Fazla

Hz. Yusuf (as) çileden geçiyor, acıdan geçiyor, eğitimden geçiyor; derin iman, Allah yüzüne bir nur ve heybet veriyor. Olağanüstü bir etkileyicilik meydana getiriyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Nisan 2013> Daha Fazla

Kıyamete kadar kutlu doğum haftasıdır. Kutlu doğum bitmez. Her gün kutlanır. Sabahtan akşama kadar kutluyoruz ve sabahtan akşama kadar Allah’a hamd ediyoruz böyle güzel bir Peygamberi (s.a.v.) bize gönderdiği için, bu kadar ahlakı yüce, bu kadar nurlu, bu kadar tatlı peygamber gönderdiği için.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Şubat 2013> Daha Fazla

Peygamberimiz (s.a.v) hafızdı, Kuran’ı ezberden biliyordu. Hz. İsa Mesih (a.s) hafızdır. İncil’i çok iyi bilir, Tevrat’ı çok iyi bilir. Ama Kuran konusunda uzmandır, çok iyi bilir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Şubat 2013> Daha Fazla

Allah Duha Suresi’nin 8. ayetinde, Peygamberimiz (sav)’e; “(Rabbin) Bir yoksul iken seni bulup zengin etmedi mi?” diyor. Peygamberimiz (sav)’in zengin olduğunu bildiriyor. Bağnazlar haşa, “Yok, zengin değildi” diyorlar. Bu iddia Kuran’a uygun değil. Peygamberimiz (sav) o devrin en zenginiydi.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Şubat 2013> Daha Fazla

Allah Kuran’da Hz. Süleyman (as)’ın zenginliğini övüyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Ocak 2013> Daha Fazla

Hassas olur peygamberler. Mehdilerde bir manevi hassasiyet olur. Çok duyarlılar. Renkleri daha iyi görürler, sesleri daha iyi duyarlar, üzüntüye daha açıktırlar, tedirgin olmaya daha açıktırlar. Onun için onların aldıkları sevap daha çok oluyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Ocak 2013> Daha Fazla

Bir Müslüman hem İsevi'dir hem Musevi’dir hem İsmaili’dir hem Nuhi’dir ama hepsinin üstünde Muhammedi’dir. Siz öbür peygamberleri yok hükmünde görürseniz Allah muhafaza dinden çıkarsınız. Olmaz öyle şey.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Ocak 2013> Daha Fazla

Peygamberimiz (sav)’in sevgisi rahmani sevgi. Allah'ın tecellisi olarak seviyor. Aşkla seviyor, Allah aşkıyla, muhabbetle seviyor.
Müslüman namaz kılmasıyla Peygamber (sav)’e benzer, oruç tutmasıyla Peygamber (sav)’e benzer. Sevgisiyle, muhabbetiyle Peygamber (sav)’e benzer, merhametiyle Peygamber (sav)’e benzer. Benzemeye çalışır. Tam anlamıyla benzemese de benzemeye çalışır. Ama ana hatlarıyla benzer. Cihadıyla, tebliğ yapmasıyla benzer.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Ocak 2013> Daha Fazla

Hz. Süleyman (as) karınca ezmez bir insan, çok merhametli. Çok güçlü ordusu vardı ama hiç kan dökmemiştir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Ocak 2013> Daha Fazla

Müslüman, Hıristiyan veya Musevi bir kişi peygamberlerden herhangi birini kabul etmezse dindar olamaz. Tek bir peygamberi kabul etmese bu küfür olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Ocak 2013> Daha Fazla

Peygamberler halka benzemez, çok heyecan verici bir heybete ve nura sahiptirler. Peygamberimiz (sav)’de de muazzam bir heybet vardı. İnsanlar kimi zaman nurundan yüzüne bakamıyorlardı. Dilleri lal oluyordu. Peygamberimiz (sav) üzerindeki heybetin şiddetini azaltmak ve insanları rahatlatmak için şakalar yapardı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Ocak 2013> Daha Fazla

Peygamberimiz (sav)’in saçının ana rengi siyahtı, sonradan beyazlar oluşmuştu. İsa Mesih’in de saçının ana rengi kızıldır ama yaşlanınca beyazlayacaktır, inşaAllah.
Peygamberimiz (sav) bakımlı olmayı teşvik ederdi. Bizzat kendisi de çok bakımlıydı. Simsiyah saçlarına pırıl pırıl güzel kokulu briyantin sürüyordu. Gözlerine ismit denilen sürme çekiyordu.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ocak 2013> Daha Fazla

Hz. Musa (as), Firavun’a tebliğe gittiğinde ilk olarak yaratılıştan bahsetmiştir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Aralık 2012> Daha Fazla

Peygamberlere mahsus bir özellik, hepsi yiğit oluyor.Peygamberler korkmazlar. Müminlerin de bu şekilde olması lazım. Allah'ın dışında hiç kimseden korkmayacaklar.
Peygamberimiz (sav) için vakit kıymetli, her anı kıymetli. Ümmetin faydası için, ümmetin menfaati için dakikayı, saniyeyi bile dikkatli kullanıyor.Onun için öyle boşa zaman kullananlar, boşa vakit harcayanlar Peygamberimiz (sav)’i rahatsız ediyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Kasım 2012> Daha Fazla

Peygamberimiz (sav) mehdilerinen büyüğüdür. Velayet açısından en büyük mehdi odur. Gelmiş geçmiş en büyük velidir. Peygamberimiz (sav) gelmiş geçmiş en büyük resul ve nebidir. En büyük peygamberdir, inşaAllah.
Peygamberlere, mehdilere ısrarla delilik iddiası var Kuran’da. Ehli küfür hep öyle diyerek iftira atıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Ekim 2012> Daha Fazla

Müslümanın aklı, imanı böyle Hz. Yusuf gibi çok güçlü olur, çelik gibi de iradesi olur. MaşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Ekim 2012> Daha Fazla

Peygamberlere hep şaşırmışlık ve sapmışlık iftirası atılmıştır. Mehdi (as)’a da, Peygamberlere atılan iftiraların aynısı atılacaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Ekim 2012> Daha Fazla

Peygamberimiz (sav) çok kibardı. Çok kaliteli ve klastı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Ekim 2012> Daha Fazla

Peygamberlerin manevi duyarlılıkları çok fazladır.
Bütün peygamberlerde bu vardır; manevi duyarlılıkları çok çok fazladır. O yüzden de üzülmeye, tedirgin olmaya çok açıktırlar. Çok rikkatli olurlar peygamberler ve veliler. Çok duyarlı olurlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Ekim 2012> Daha Fazla

Aşk insanı Peygamberimiz (sav), muhabbet insanı, temizlik insanı, nezaket insanı.
Hz. Musa için, “Büyüsüyle etkiliyor” diyor papirüslerde. Şimdi bazı hased eden insanlarda da aynı ifadeyi görüyoruz. Ve iftihar ediyoruz; Hz. Musa (as)’a atılan iftiranın aynısının bana söylenmesi çok büyük bir şereftir. Bir harikadır. MaşaAllah.
Hep peygamberlere büyücü denmiştir. Onlara uyan Müslümanların da hep büyünün etkisinde olduğu söylenmiştir.
Peygamberlere hep büyücü iftirası atılmıştır. Tabilerine de büyülenmiş denmiştir. Peygamberlere atılan iftiraların aynısının müminlere atılması şereftir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Eylül 2012> Daha Fazla

Peygamberimiz (sav)’in soyu Adnan’la başlıyor. Yani Peygamberimiz (sav)’in soyadı nedir diye sorulduğunda Adnan’dır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Eylül 2012> Daha Fazla

Biz Hz. Yusuf'u yaşadığı çilelerden dolayı, sabrından dolayı çok seviyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Eylül 2012> Daha Fazla

Peygamberimiz (sav) Kuran'ı bize tefsir eden insandır ve aynı zamanda gaipten Allah'ın dilemesiyle bilgi veren insandır. Allah peygamberlere gaipten bilgi vereceğini söylüyor ve vermiş, dedikleri de doğru çıkıyor. İstediği kadar adam reddetsin. Reddetmesi neyi değiştirir?

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Eylül 2012> Daha Fazla

Peygamberimiz (sav)’in saçları pırıl pırıldı ve misk kokuyordu.
Peygamberimiz (sav) mis gibi gül kokardı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Eylül 2012> Daha Fazla

En güzel örnek, peygamberler ve sahabilerdir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Ağustos 2012> Daha Fazla

HZ. DAVUD (AS) NESLİNDENİM, İFTİHARLA. DAVUD (AS) NESLİNDEN OLMAK NURDUR, ŞEREFTİR, ONURDUR.Ben-i İsrail’in soyundanım, iftihar ediyorum. Hz. Ali (r.a)’den, Hz. Davud (as) yönünden geliyor soyum. Resulullah (sav) yönünden de Haşimiyim ve Adnaniyim. Yedi tane annem de seyyid ve şerife. Şeceremdeki yedi annem. Hz. Yusuf (as)’ın, Hz. İbrahim (as)’ın soyundanım. PEYGAMBER NESLİNDEN OLMAK İFTİHARDIR.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Ağustos 2012> Daha Fazla

Devirici değildir Peygamberimiz (sav), Peygamberimiz ihya edicidir. Maslahatta bulunmuştur, güzelleştirmiştir. Mevcut sistemin anormal yönlerini, yıkılacak yönlerini yıkmış, tamir edilecek yönlerini tamir etmiş, düzeltmiş, düzenlemiştir Allah’ın emriyle.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Ağustos 2012> Daha Fazla

Peygamberlere korkmak haram. Müslümanlar için de haramdır korkak olmak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Temmuz 2012> Daha Fazla

İftihar ediyorum, müthiş bir şey. İsrail soyundanım, Hz. Davud (as) soyundanım, Hz. Yakup (a.s.)’ın soyundanım, Hz. İbrahim (as)’in soyundanım, Hz. Yusuf (as)’ın soyundanım. Peygamber soyundan olmakla da iftihar ediyorum.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Temmuz 2012> Daha Fazla

Hz. Musa (as) ruhuyla Hz. Muhammed (sav) ruhuyla, Hz. Süleyman (as) ruhuyla harekete geçip netice almak lazım. Nitekim de görüyorsunuz muazzam mucizeler meydana geliyor. Muazzam ataklar meydana geliyor İslam ahlakının dünyaya hâkimiyeti yönünde.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Temmuz 2012> Daha Fazla

Peygamber dünyanın en mütevazı insanıdır, en sevgi dolu insanıdır, en asil insanıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Mayıs 2012> Daha Fazla

Bütün Peygamberler zengindi. Hepsinin hali vakti yerindeydi. Çünkü fakirlik güçsüzlüğü getirir. Güçsüzlük de bir Peygambere yakışmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Nisan 2012> Daha Fazla

HER PEYGAMBER HZ. MEHDİ (AS)’I İSMİYLE BİLİYORDU. Hz. İbrahim (as) da övgüyle Mehdi’den bahsetmiştir. İshak (as) da, Yakup (as) da, İsrail (as) da. Nuh (as), Hz. Süleyman (as), Hz. Musa (as) hepsi Mehdi’den bahsetmiştir. Tevrat’ta çok uzundur Mehdi bahsi.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Nisan 2012> Daha Fazla

Muhammedi olursan yarım Musevi olmaktan çıkar, gerçek Musevi olursun.
Peygamberimiz (sav)’i reddeden bir adamın vicdanı gitmiştir, vicdanı kalmamıştır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Nisan 2012> Daha Fazla

Peygamberimiz (sav) en büyük Mehdi’dir.

10 Temmuz 2011; A9 TV, Kanal Avrupa ve Çay TV> Daha Fazla

MUHAMMEDİ OLDUN MU; HEM İBRAHİMİ OLURSUN, HEM İSHAKİ, HEM YAKUBİ, HEM NUHİ, HEM İSEVİ. Tam hakkıyla bütün peygamberlere kusursuz uyarsın.

> Daha Fazla

MÜSLÜMAN, BÜTÜN PEYGAMBERLERİ KABUL ETMEK ZORUNDADIR, YOKSA DİNDEN ÇIKAR. Aynı durum gerçek Musevi ve İseviler için de geçerlidir. ONLAR, TÜM PEYGAMBERLERİ KABUL ETTİKLERİ ZAMAN ANCAK GERÇEK MUSEVİ VE GERÇEK İSEVİ OLURLAR. Ben has gerçek Musevi’yim ama Muhammedi’yim. ANCAK KURAN’A TAM TABİ OLARAK GERÇEK MUSEVİ, GERÇEK İSEVİ VE GERÇEK MUHAMMEDİ OLABİLİRİM.
Kuran’dan, Hz. Musa (a.s.)’ın, Hz. İbrahim (a.s.)’ın, Hz. İshak (a.s.)’ın söylediklerini biliyoruz. Hz. İbrahim (a.s.)’a GERÇEK VAHYİ KURAN’DA GÖRÜYORUZ. TEVRAT’TAKİ GERÇEK VASIFLARI DA KURAN’A UYGUNLUĞU İLE GÖRÜRÜZ. Ölçü budur. HZ. MUSA (A.S.)’I BİZ AŞKLA CANIMIZ GİBİ SEVİYORUZ.
Peygamberimiz (s.a.v.) zamanında dini yayma arzusu vardı. Peygamberimiz (s.a.v.)’in etrafında toparlanma, orada kilitlenme ve birleşme esaslı bir konuydu. Şu an bazı kişiler, Müslümanların bölünmüşlüğünü son derece makul görüyorlar. Öyle olunca da bir bereketsizlik, bir takatsizlik oluşuyor.
Tüm peygamberlere olduğu gibi Hz. Musa (a.s.)’a da sevgim çok büyük. O da, Hz. Mehdi (a.s.) olabilmek için defalarca dua etmiştir. O da Hz. Mehdi (a.s.)’ı beklemiştir. Hz. Musa (a.s.), Hz. Mehdi (a.s.)’ın Kuran’a tabi olacağını biliyordu. Onun için istemiştir Hz. Mehdi (a.s.) olmayı zaten.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top
iddialaracevap.com adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."