Adnan Oktar Diyor Ki...

 

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Şubat 2015> Daha Fazla

Allah manen büyüktür. Allah’ın hacim olarak büyüklüğe ihtiyacı yoktur. Çünkü Kendisi mekan ve zamanın dışındadır. Mekan ve zaman bize göre vardır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Şubat 2015> Daha Fazla

Sınırlı olan insana zor gelir. Niye Allah cennette sonsuz hayat vaat ediyor? Sınırlı olmak ızdırap veriyor da onun için. Sonsuz olunca güzeldir. Müslüman’ın başı var, sonu yok. Cenab-ı Allah’ın ne başı var, ne sonu var.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Ağustos 2014> Daha Fazla

Bütün kainatta Allah nur’dur. Nur; insanın aklının alabileceği en güzel görüntü, iç açıcılık, güzellik, imandan kaynaklanan ferahlıktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Temmuz 2014> Daha Fazla

Bizler Allah’ın cehl içinde olan kullarıyız, Alim olan Allah’tır. Bizim, Allah’ın öğrettiği kadarı dışında bir bilgimiz yok.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Mayıs 2014> Daha Fazla

Her şeyin bir başlangıcı vardır ve sonu vardır. Allah’ın başlangıcı ve sonu yoktur. Yaratılmışların öyle. Fakat elhamdülillah, Allah’ın ruhunu taşıdığımız için cennette başlangıcımız var, sonumuz yok.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Eylül 2013> Daha Fazla

Cenab-ı Allah ledün ilminin Sultanıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Eylül 2013> Daha Fazla

Cenab-ı Allah Gafur ve Rahimdir. Allah’a sonsuz güven duyuyoruz. Merhameti bize öğreten Allah'tır. Haşa Cenab-ı Allah gaddarca hiçbir şey yapmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Ağustos 2013> Daha Fazla

Allah'ın sonsuz akıl sahibi olması biz kulları için müthiş bir konfordur. Elhamdülillah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Haziran 2013> Daha Fazla

Cenab-ı Allah, Kendi başına müstakil bir güçtür. Biz onun zavallı, aciz kullarıyız. Biz hiçiz, var olan Allah’tır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Haziran 2013> Daha Fazla

Kuran hükümlerinde Allah'ın sevgisi ve merhameti açıkça görülür.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Mayıs 2013> Daha Fazla

Allah adildir. Allah ne yapacağını bilir. Merhameti bize yaratan O’dur. Biz merhameti bilmiyoruz, Allah yaratıyor bize merhameti.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Mayıs 2013> Daha Fazla

Allah zamansız ve mekansızdır. Zamanı yaratan Allah'tır. Allah sonsuz uzun zamanı, sonsuz kısa zaman içinde bitirmiştir. Baş da son da Allah'tır. Allah zamana ve kadere hakimdir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Nisan 2013> Daha Fazla

Nur gibi Allah var, sonsuz akıl sahibi Allah var. Bu doğru. Elhamdülillah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Mart 2013> Daha Fazla

Bütün güç Allah’ın elindedir. Sıkıntıyı veren de kaldıran da Allah’tır. “Hastalandıran ve şifa veren” diyor ayette. Hastalığı veren ve şifayı veren Cenab-ı Allah’tır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Mart 2013> Daha Fazla

Allah her yerde, tecelli olarak. Yüzümüzde, başımızda, kollarımızda. Her yerimizi görür Allah. Her yerimizi kuşatmıştır tecellisi olarak. İçimizi, dışımızı her yerimizi bilir. İlmiyle, tecellisiyle her yeri kaplamıştır Cenab-ı Allah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Mart 2013> Daha Fazla

Ne güzel, sonsuz akla sahip Allah’ımız var. Ne güzel, güzelliği beğeniyor Allah. Güzelliği seviyor Allah. Kolay bir yol göstermiş; “Güzel ahlaklı olun, sizi cennete alayım” diyor.
Ne güzel, Allah var; ne güzel, varlığız. Zaten mutlak yokluk imkansız. Varlık oldu mu artık sonsuza kadar var olmuş oluyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Şubat 2013> Daha Fazla

İnsanlar acz içindedir. Allah büyüktür, sonsuz büyüktür. Allah ismi bütün sonsuz alemi titretecek bir isim. Muhteşem bir isim.
Cenab-ı Allah'ın ismi çok haşmetlidir. Allah ismi, bütün sonsuz alemi titreten muhteşem bir isimdir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Ocak 2013> Daha Fazla

İlim Allah Katında’dır. Allah’ın bildirdiği dışında biz bir şey bilmeyiz. Dolayısıyla ALİM OLAN ALLAH’TIR, BİZ HER ZAMAN CAHİLİZ. MÜLK SAHİBİ OLAN ALLAH’TIR, BİZ HER ZAMAN FAKİRİZ.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Kasım 2012> Daha Fazla

Merhametin ne olduğunu, şefkatin ne olduğunu bize öğreten Allah zaten, yaşatan Allah. Allah sonsuz merhamet ve sonsuz şefkattir. Ne yapacağını bilir. “Allah size eza edip ne yapsın” diyor Cenab-ı Allah.
Cenab-ı Allah şefkatli, merhametlidir. Bize şefkati, merhameti öğreten Allah; Allah’ın merhametini araştırıyorlar. Merhameti biz O’ndan öğreniyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Ekim 2012> Daha Fazla

Allah’ın Hadi isminin uygulanmasında Mehdiyet çıkar. Hâdi, Mehdi; aynı kelime kökeninden gelir.
Allah her şeyde tecelli eder; çiçekte tecelli eder, çiçeği severiz. Çocukta tecelli eder, çocuğu severiz. Kadında tecelli eder, kadını severiz. Tecelliyi iyi bilecek insanlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Ekim 2012> Daha Fazla

Sonsuz akıllı bir Allah’ımız var, ne güzel, elhamdülillah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Eylül 2012> Daha Fazla

Allah ayette; “Gözler Allah’ı idrak edemez” diyor, “ama Allah bütün gözleri idrak eder” diyor. Yani bütün gözlerden bakan Allah’tır. Her gözü yaratan Allah’tır.
Allah’ın “Hadi” ismi çok yoğun olarak A9’da tecelli ediyor. “Cemal” ismi tecelli ediyor. “Hay” ismiyle, ölü kalpler diriliyor. Allah’ın birçok ismi bu sohbetlerde tecelli etmiş oluyor,inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Temmuz 2012> Daha Fazla

Güzellik Allah’ın vasfıdır. Allah güzelden hoşlanır. Güzelliğin sevilmesinden hoşlanır. Allah güzellikten hoşnut olmamızı istiyor. Sevgiyi yaşamamızı istiyor ve O’nu sevmemizi istiyor. Korkmamızı istemesi de yine sevmemiz için korkmamızı istiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Temmuz 2012> Daha Fazla

Allah ebedidir. Müminleri de Allah ebedi kılıyor. Başlangıcı var, sonu yok. Zaten Allah’ın ruhunu taşıyor mümin. ALLAH’IN RUHUNU TAŞIYAN BİR ŞEYİN SONLU OLMASI MÜMKÜN OLMAZ.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Nisan 2012> Daha Fazla

Ne güzel sonsuz gücün kontrolünde olmak. Akıl, ruh, beden sağlığın için de bu çok güzel ve bu bir gerçek. Ne kadar güzel, uçsuz bucaksız sonsuz bir aklın kontrolündesin ve O’na emanetsin.
Bütün güç kuvvet Allah’ın. Allah söyletiyor, Allah yönlendiriyor. Biz insanları putlaştırmayız. Allah büyüktür. İnsanlar zavallıdır, Allah’ın gariban kullarıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Nisan 2012> Daha Fazla

Bizim, Allah’ın Kendini bildiği gibi bilmemiz sonsuza kadar imkansızdır. Haşa bizim Allah’ın Kendini bildiği gibi bilmemiz için bizim Allah olmamız lazım. Bu mümkün değil, imkansızdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Nisan 2012> Daha Fazla

Allah eza etmek değil, bizim iyiliğimizi istiyor. Ama normal, makul, vicdanlı, dürüst, iyi insan olmamızı istiyor. Kendisiyle, meleğiyle alay edersen Allah iflahını keser o zaman senin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Nisan 2012> Daha Fazla

BİZ ALLAH’I SEVİYORUZ AMA ALLAH DA SEVMEK İSTİYOR. Allah’ın bir vasfı bu. Peygamberimiz (sav)’i seviyor, “Habibim” diyor ona. Hz. Musa (as)’ı seviyor. “Seni seçtim.” diyor Allah ayette. Hz. Yusuf (as)’ı seviyor. Küfrü sevmiyor Allah, samimiyetsizi sevmiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Nisan 2012> Daha Fazla

ALLAH’I HAKKIYLA SEVMEK ÇOK ÖNEMLİDİR. Allah’ı insanların çoğu hakkıyla sevmiyorlar ve çok büyük haksızlık, vicdansızlık yapıyorlar. Onun için Allah “zalim ve cahildir insanlar, nankördürler” diyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Nisan 2012> Daha Fazla

ALLAH’IN ZAYIF SEVİLMESİ CENAB-I ALLAH’IN ŞANINA YAKIŞMAZ. ALLAH’IN TUTKUYLA SEVİLMESİ GEREKİR. Onun için Allah Peygamberler yaratıyor, Mehdiler yaratıyor, veliler yaratıyor. Az sayıda ama o Allah için yeterli oluyor, beğeniyor Allah onu.
Allah, güzelliği seviyor, beğenilmeyi seviyor, sevmeyi ve sevilmeyi seviyor.

24 Haziran 2011; A9 TV, Kocaeli TV> Daha Fazla

ALLAH’A KİMSE MERHAMET ÖĞRETMESİN (Allah’ı tenzih ederiz); MERHAMETİ ALLAH BİZE ÖĞRETİYOR. Çocuğa merhamet etmeyi Allah bize öğretiyor.
“ALLAH’IN KADRİNİ HAKKIYLA TAKDİR EDEMEDİLER” diyor Cenab-ı Allah. O’nu takdir edebilmemiz için bizi buraya gönderiyor, daha iyi fark etmemiz için. Onun için biz Allah’ı anıyoruz, anlatıyoruz.

23 Haziran 2011; A9 TV, Kahramanmaraş Aksu TV ve Kaçkar TV> Daha Fazla

HER ŞEYDE ALLAH'A İLTİFAT EDİYORUZ, ALLAH'A GÜZELLİĞİNİ SÖYLÜYORUZ."Ya Rabbi çok güzelsin, sonsuz güzelsin" diyoruz. İltifat ederken de, Allah'ın tecellisine iltifat ediyoruz. Allah sevdiriyor.

> Daha Fazla

“Allah Bir” diyen insan, Allah'a dostluğunu ilan etmiş olur.
ALLAH UNUTULMAZ. Bize sesleri duyuran, su içmemizi sağlayan, her şeyi yaratan Allah’tır. Asıl Velisini nasıl unutur insan? Dolayısıyla Allah’ı unutmak büyük bir suç, büyük bir çöküntüdür.
Mülkümüz olarak gördüğümüz şeyin tamamı Allah’a aittir. Bunların hiçbiri bize ait değildir. Kimsenin malı yok. İnsan, her eşyanın ve malın yalnızca görüntüsü ile muhatap olur. Ne eşiyle ne arabasıyla ne akrabasıyla hiçbir zaman doğrudan bağlantıya geçemez. Mülk dışarıdadır, biz onunla muhatap olamıyoruz.
İman hakikatlerine önem vermek gerekiyor. Allah'ın sanatına ait detaylar tahkiki imana vesile olur. Darwınizm’i yok etmek de, vesveseleri ortadan kaldırır.
Allah’ı tespih edip andıkça bir ferahlık ve güç gelir. Allah’la bağlantı kopunca çürür insan.
Ölümlü olan insan için Allah’ın sonsuza kadar diri olması çok büyük bir güzellik ve insan için çok büyük bir güvencedir.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top
iddialaracevap.com adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."