Adnan Oktar Diyor Ki...

 

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Haziran 2018> Daha Fazla

İman derinleşmesi zor değildir. Ama çok samimi olmak lazım. İnsan samimi olduğunda iman derinliği kendiliğinden gelişen bir nimet olarak mümine ilka olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Mayıs 2018> Daha Fazla

Samimiyet olmadığında ruh hali sürekli çalkalanır. Samimiyet olmadığında bir iyiye bir kötüye giderek ruh bitaplaşır. Beyin de buna güç yetiremediği için içine kapanıp düşünmeyerek yaşamaya çalışır insanlar. Bu beyin donukluğu ruh sağlığının tamamen bozulmasına sebep olur. İnsan samimi olduğunda ruhtaki dalgalanma ortadan kalktığı için normal bir insan oluşur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Mayıs 2018> Daha Fazla

Sevginin temel şartı akıllı ve samimi olmaktır. Sevgi bina kurar gibi yüzden fazla temel değer üzerine kurulur. Affetmek, değer vermek, sabretmek, merhamet etmek… İşte Kuran, sevgiyi oluşturan tüm bu ana şartları bize öğreten kitaptır. Allah’ın büyüklüğünü anlayan kişi Kuran’ı nasıl yaşayacağını çok iyi anlar. Sevginin ilerlemesi için akıl, dikkat, irade, özen ve sabır gerekir. Mümin bu konuda yorulmaz ve kafa karışıklığı da yaşamaz. Kuran’dan öğrendiklerini çok seri uyguladığı için sevginin güzel yoluna girer ve ilerler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Nisan 2018> Daha Fazla

Samimiyet her türlü güzel ahlakın kapısıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Nisan 2018> Daha Fazla

Bir insanı değerli kılan egoist olmaması, akıllı olması ve samimi olmasıdır. Egoist olmak çok aşağılayıcı ve korkunç bir şeydir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Nisan 2018> Daha Fazla

Samimi olunduğunda vücutta bir rahatlama olur. Sekinet hali olur. Tüm kaslar gevşer. Allah samimi olanların kurtulacağına bunun için özel dikkat çekmiştir. O samimiyet içinde Allah’ın büyüklüğünün bilinmesi önemlidir. Bu samimiyeti kazandığında sıkıntı olmaz sanıyorlar. Sıkıntı son ana kadar olur, sıkıntı imtihanın gereğidir. Tüm peygamberler sıkıntı çekmiştir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Nisan 2018> Daha Fazla

Samimiyeti Allah’tan istemek lazım. Samimiyet kolaydır ve ferahlatıcıdır. İnsan hemen üzerindeki baskının kalktığını hisseder. Samimi olduktan sonra bencillik biter. Allah’ın büyüklüğünü kamil anlamda anlayan samimi bir insan dünyadaki en büyük manevi güç haline gelir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Nisan 2018> Daha Fazla

Samimiyet aklın üzerindeki tüm baskıları ortadan kaldırır. Egoistlik, dar düşünme, duygusallık, olumsuz düşünme gibi saldırgan fikirlerden arındığında akıl berraklaşır. Bu berraklıkla Allah’ın büyüklüğü anlaşılır. Samimiyette ferahlık vardır. Konuşma, düşünme, muhakeme, yargı düzgünleşir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Mart 2018> Daha Fazla

Aklın, Allah’a bağlanmanın, cennetin her şeyi anahtarı samimiyettir. Allah sadece samimi olanların kurtulacağını bildirmiştir. Samimiyetin kendine has özel bir lezzeti vardır. Samimiyette vücut çok büyük ferahlık duyar, konuşamıyorsa konuşur hale gelir, güzel cümleler kurar hale gelir. Herhangi bir kasılma varsa tamamen ortadan kalkar.
Allah sevgiyi sever. Samimiyet sevgi içindir. Kuran’ın bütün hükümlerini yerine getiren insan samimi yani sevgiyi bilen insandır. Sevgiyi iyi bilen insan takva sahibidir. Allah Kendisi’nin sonsuza açılan bir sevgiyle sevilmesini ister. Kendisi de sonsuza açılan bir sevgiyle sever.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Mart 2018> Daha Fazla

Bir insanın samimiyeti bakışlardan, yüzden ve konuşmadaki ses tonuyla kullanılan sözcüklerden anlaşılır. Aynı kişinin samimi konuşması nasıl olur yapmacık konuşması nasıl olur hemen bilinir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Mart 2018> Daha Fazla

Samimiyet çok ferahlatıcı ve rahatlatıcıdır. Bazı din hocaları televizyona çıktığında hiç kendisi olmayan bir üslup kullanıyor. Ağır başlı bilinsin diye akıl almaz baskı yapıyor kendine. Samimi insan yüzündeki huzurdan ve insana verdiği pozitif elektrikten hemen anlaşılır. Allah samimi insanı hemen kalbimize vahyeder.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Mart 2018> Daha Fazla

Aklı sadece samimiyet geliştirir. Şeytan çok bilgilidir ama akılsızdır. Akıl, Allah’a bağlıdır. Samimi olduğunda akıl sürekli mükemmel olur. Akıl, Allah’tan sürekli akan bir sistemdir. Samimi olduğunda o akış hiç kesilmez.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Şubat 2018> Daha Fazla

Dini içinden çıkılamayacak ritüeller, dindarlığı da çok zor gibi anlatıyorlar. Din samimiyettir. Tüm candanlığında samimi olacak ve zamana karşı da sabırlı olacaksın. Samimi olunca hayatında birden bire şimşekler çakarak her şey değişmez. Ama zaman içinde hep olumlu gelişmeler olduğunu görürsün.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Şubat 2018> Daha Fazla

İnsan sevgiye aç yaratılır. İnsan ruhunun en şiddetli etkilendiği şey samimi sevgidir. Ruh sahte sevgiden rahatsız olur, samimi sevgiyi anlatır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Şubat 2018> Daha Fazla

Bilinç altını temiz tutmak için tek çözüm samimiyettir. Samimi olunduğunda vücut bilinç altını kendisi otomatik temizler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Şubat 2018> Daha Fazla

Biz sadece samimi olmakla sorumluyuz. Bir gemide yolculuk eder gibiyiz. Gemide ne yaparsak yapalım gemi gider. Kader hiçbir şekilde değişmez. Allah’ın takdir ettiği şekilde akar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Şubat 2018> Daha Fazla

Samimi bir insan doğal olarak ilim sahibi olur. Peygamberimiz de ümmiydi ama alimdi, hikmet sahibiydi. İlim samimi insanlara verilen bir nimettir. Samimi olan, olumluyu olumsuzdan, doğruyu yanlıştan ayırt eder.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Şubat 2018> Daha Fazla

Başarının tek yolu samimiyet ve Allah hakkında sürekli olumlu düşünmektir. Berrak bir akıl, berrak bir sevgi, berrak bir iman ve samimi olmak tek yoldur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Şubat 2018> Daha Fazla

Samimiyetin tek amacı sevgidir. Güzel gördüğümüz her şeyin amacı sevgidir. Şeytan bunu öldürmeye çabalıyor. Darwinist kesimde de ortodoks kesimde de sevgiyi ortadan kaldırma isteği var. Tüm gücümüzle buna karşı ilimle irfanla engel oluyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Ocak 2018> Daha Fazla

Allah kullarından samimi olmalarını istiyor. En önemli şey samimiyettir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Ocak 2018> Daha Fazla

Samimi olan insan dünyanın en kaliteli insanıdır. Samimi insanın Allah ile candan bağı vardır. Allah’a tam teslim olmuştur. Her hareketi, her sözü, her tavrı çok kalitelidir. Bazıları kaliteli olduğunu iddia ediyor millete üstten bakıyor. Öyle kalite olmaz. Kalite, ruhtaki sevgi anlayışının en yüksek halidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Ocak 2018> Daha Fazla

Allah’ın istediği Kendisi’nin hakkıyla sevilmesi ve bizim samimi olmamızdır. O zaman Allah’ın rızasını kazanmış oluruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Ocak 2018> Daha Fazla

Cennet ehli en baştan cennet için yaratılıyor, samimi olduğunda yollar ona açılıyor. İnsanlar bir gayret gösterecekler de bunu bulacaklarını sanıyorlar. Oysa sadece samimi olmakla yükümlüler. Samimi olduğunda mucizevi şekilde Allah müthiş bir bereket ve etki verir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Ocak 2018> Daha Fazla

Samimi olduğumuzu iç huzurumuzdan anlarız. Vicdanımıza her durumda tam uyduğumuzda samimi oluruz. Allah samimi olan kurtulur diyor. Allah en kolay olanda başarılı olacağımız şekilde sistemi yaratmıştır. Samimi olduğunda Allah’ın tüm sırlarına ulaşabilirsin, Allah seni dünyaya hakim kılar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Ocak 2018> Daha Fazla

Mümin kendisini sürekli kontrol edecek. Samimi miyim, iyi niyetli miyim, dürüst müyüm hep denetleyecek. Allah samimi bir mümini asla cehenneme koymaz ama mümin sürekli kendini kontrol ederek umut ve korku arasında yaşayacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Aralık 2017> Daha Fazla

İhlas ve samimiyet aynı anlamlara gelmektedir. Samimiyet hayatın en kilit, en büyük öneme sahip noktasıdır. Allah Kuran’da ancak samimi kullarının kurtuluşa ereceğini bildirmektedir. Dolayısıyla Allah kişiyi samimiyetine göre değerlendirir. Samimi insana her kapı açılır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Aralık 2017> Daha Fazla

İnsan ruhu samimiyete göredir, samimiyeti gördüğünde ruh rahatlar. Samimiyetsiz her şey insanı kirletir. Mümin samimi olduğunda en güzel tavrı gösterir. Allah samimi olana yardımcı olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Aralık 2017> Daha Fazla

Mümin Allah’ın tüm isimlerinin kendi üzerinde tecelli etmesi için dua eder. O zaman insanda nur oluşur. Samimi olunduğunda, dürüst olunduğunda, Allah’a tam kendini bıraktığında Allah nurunu o müminde tecelli ettirir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Aralık 2017> Daha Fazla

Samimiyet olmaması çok kötü bir durumdur. Samimiyet olmadığında zincirleme ahlak bozukluğu olur. Samimiyet çöktüğünde her şey çöker, akıl, dürüstlük, güvenilir olma ortadan kalkar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Aralık 2017> Daha Fazla

Samimi olan kişi namaz kılar, Allah'a itaat eder, Kuran’ı uygulamada tereddüt ve kusur etmez, Allah'ı çok sever. Samimi olan insanın yapacağı güzelliklerin ucu bucağı yoktur. Samimiyet sonsuz güzelliğe açılan bir nurdur.
Kadın samimi olursa, Allah’tan gerçek anlamda korkup, Allah'ı gerçek anlamda severse, şuurlu bir imana sahip olursa çok güzel olur. Diğer türlü şeytanın etkisi üstüne çöker, alınganlık, gerilim, kıskançlık hepsi onu kaplar. Kadının kendisini iman gibi sağlam bir bağla Allah’a bağlaması gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Aralık 2017> Daha Fazla

Aklın önündeki engel samimiyetsizlik ve bencilliktir. Allah’ı unutan, Kuran’ı hayata geçirmeyen, şirke düşen bir insan akıllı olamaz.
Çok samimi olan Allah’ı çok sever. Allah’ı çok sevenin rahatsız olacağı hiçbir olay olmaz. En önemli olan Allah’ın şanına uygun Allah’ı sevmek, Allah’ın şanına uygun Allah ile bağlantıda olmaktır. Arada sırada çeklerin senetlerin arasında kısaca Allah’ı hatırlamak çok çok çirkin bir tutumdur. Dünyadaki hiçbir şeye önem vermeden tüm dikkatin Allah’a verilmesi gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Kasım 2017> Daha Fazla

Toplumun mutlu ve huzurlu yaşamasının cevabını Kutsal Kitaplarda aramak lazım. Kainatı, insanları ve insanların aczini, mutsuzluğunu biz yaratmadık. Bunları yaratan çözümünü de yaratmıştır. Yaratan Güç ne diyor ona bakmak lazım. Hastalığı yaratan şifasını da yaratmıştır. Hastalığın çözümü için Allah, “Bana yakın olun” diyor. “Eğer samimi olursanız İslam’ı dünyaya hakim edeceğim” diyor. O zaman insanları hep samimiyete davet etmek gerekiyor. Samimi olduğumuz zaman Allah’ın bize birleşmemizi ve bir başın etrafında toplanmamız gerektiğini bildirdiğini görüyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Kasım 2017> Daha Fazla

Gerçek sevgiyi yaşamanın tek yolu samimiyettir. Her şeyin kilidi samimiyettir. Samimiyet demek vicdana direnmemek demektir. Vicdana karşı mantığı kullandığında simsiyah olur insan. İnsan hep vicdanını tercih edecek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Kasım 2017> Daha Fazla

Kendini tamamen Allah’a bırakan insana Allah samimiyeti ilham eder. Allah’a kendisini bırakamayan insanların her şeyinde bir anormallik olur. Bir sıkıntı, rahatsızlık duyuyorsan Allah’ın ilhamından uzaklaşmışsın demektir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Kasım 2017> Daha Fazla

Hidayet Allah’a samimi iman etmektir. Allah’ın Hadi isminin tecelli etmesidir, o kişinin ruh sahibi olmasıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Kasım 2017> Daha Fazla

Samimiyet olmazsa olmaz bir vasıftır. Çünkü samimiyette insan tamamen vicdanının emrine girer, vicdanına uymayan hiçbir şey yapmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Kasım 2017> Daha Fazla

İnsan kendisine baskı yapmaz, kendini bırakırsa, kaderi vicdanıyla bağlantılı olur. İnsanlar vicdanlarına direndikleri için hayatlarında sorun oluyor. Vicdana uyan samimi yaşar. İnsanın ruhunda vicdan denen güce işine gelmese de uyması gerekir. O zaman en samimi insan olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Kasım 2017> Daha Fazla

Akıllı olan, samimi olan her kadın güzeldir.
Biz samimi olursak, egoist, bencil ve çıkarcı olmazsak, otomatik olarak samimiyet boyutuna gireriz. Samimi olmak için zorlanmak olmaz, diğergam olmak samimiyet için yeterlidir. Hemen samimiyet yolunda ilerleriz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Kasım 2017> Daha Fazla

Samimiyet müminin emek vermeden elde ettiği bir ruh halidir. Müminde samimiyet sürekli gelişir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Ekim 2017> Daha Fazla

Dürüst, samimiyetle Allah’a yaklaşana Allah her türlü bilgiyi verir. Allah’a karşı samimi olana Allah mutlaka hak bilgiye ulaşacağı bir yol oluşturur.
İnsanlar samimiyeti çok sık unutur. Samimiyeti hiç elinden bırakmamalı. Müslüman samimiyete sarılmış olarak gezmeli. Samimiyet unutulduğunda şirk, korkular, belalar devreye girer.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Ekim 2017> Daha Fazla

Kadınları, erkeklerde en çok etkileyen şey akıl, güven, samimiyet, derinlik ve tutkudur. Ruhtaki deli aşk heyecanıdır. Sonsuza açılan coşkun sevgidir. Kadın et kemikten etkilenmez.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Ekim 2017> Daha Fazla

Samimi saygı ve imanımız var mı yok mu anlaşılması için Allah bizi sürekli dener. Sabretmek, kararlı olmak, affedici olmak samimiyetimizi gösterir. Bir insanın iyi olup olmadığı gösterdiği istikrardan anlaşılır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Ekim 2017> Daha Fazla

Samimiyet Müslümanın en önemli alametidir. Peygamberimiz’i bir defa dahi görenler yüzünden samimiyetini ve dürüstlüğünü anlıyor, ona hemen tabi oluyorlardı. Peygamberlerin en büyük delillerinden biri ise, Allah’ın insanların kalbine o kişinin Peygamber olduğunu vahiy etmesidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Ekim 2017> Daha Fazla

Bir insanın kurtuluşu için alabildiğine samimi olması yeterlidir. Allah bizim sadece samimi olmamızı istiyor. Samimi olan kulu Allah mutlaka doğruya ulaştırır, çünkü Allah merhametlidir, sevendir, şefkatlidir. Bizim kurtulmamızı ister. Biz sadece çok samimi olacağız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Eylül 2017> Daha Fazla

Allah sevgisi, Allah'a aşık olan için bir sırdır. İmanda samimi olanlara verilen özel bir ilimdir. Bu ilmi bilen muazzam güç kazanır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Eylül 2017> Daha Fazla

Dünyanın imtihan yeri olduğunu bilip ona göre davranırsak samimi olup Allah'ı çok seversek mutluluğu en yüksek derecede yaşarız.
Uzun dostluğun sırrı samimiyet ve imandır. Küfrün dostlukları ise maddiyata dayalıdır, karşısındaki zengin olduğu müddetçe ilişkileri devam eder.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Eylül 2017> Daha Fazla

Bir insan vicdanlı olma kararı almışsa zaten samimidir. Kendisini sıkmasına gerek yoktur. Samimi olup Allah'ın ilhamına tam olarak uyacak. Samimiyeti korumak da kolaydır. Kalbimize Allah'tan gelen vahye tam tabi olduğumuz her an samimiyeti koruruz.
Din kolaydır. Sadece samimi olup Allah'ın kalbimize ilham ettiğine uyacağız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Eylül 2017> Daha Fazla

Korku, ümitsizlik, yeis, kaygı, üzüntü Allah'a tevekkül edilmediğinde olur. Samimi imanda neşe ve mutluluk hakimdir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Eylül 2017> Daha Fazla

Samimiyet Allah'ın insanlara verdiği bir ruh ferahlığı, bir nurdur. Allah insanlara sürekli doğruyu vahyeder, ona tam uymak samimiyettir. Samimi demek Allah'ın kalbe ilham ettiğine tamamen uyan insan demektir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Ağustos 2017> Daha Fazla

Dürüst, samimi olan ve vicdanına göre yaşayan insanın korkacağı bir şey olmaz. Yalnızca Allah'tan korkar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Ağustos 2017> Daha Fazla

Milletimiz çok dindardır. Bizim milletimizin yüksek vicdanı vardır. Din de yüksek vicdan, samimiyet ve sevgidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Ağustos 2017> Daha Fazla

Allah'ın aklı her yeri sarmış durumda. Biz sadece samimi ve dürüst olmakla yükümlüyüz. Allah'ın dilediği dışında bir şey olmaz

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ağustos 2017> Daha Fazla

Ne güzel Allah var. Ne güzel Sonsuz Akıl. Ne güzel bizden samimiyet istiyor, en kolay kurtuluş yolunu gösteriyor. İnsanlar imanı iyi kavrasalar sevinçten deliye dönerler. İnsanların çoğu nasıl bir nimet içinde olduklarının farkında değiller.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Ağustos 2017> Daha Fazla

Hiç kuşku olmadan tam anlamıyla Allah'a güvenmek, Allah'ı çok sevmek ve Allah'a kendini tam bırakmak samimiyettir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Ağustos 2017> Daha Fazla

İnsanlar Allah'ı düşünmeyi sevmeyi unuttuklarında hem samimiyetten hem sevgiden uzaklaşıyorlar. Allah insanların Kendisini düşünmesini ister.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Ağustos 2017> Daha Fazla

Derin düşünmek ancak samimiyetle olur. Samimi olan bir insanın yüzeysel kalması mümkün değildir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Ağustos 2017> Daha Fazla

Allah samimi kullarını Kendi korkusu dışındaki tüm korkulardan korusun.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Temmuz 2017> Daha Fazla

Aşk için çok akıllı olmak, bunun için de çok samimi olmak gerekir. İnsan samimiyse Allah'ın aklı o kişide tecelli eder.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Temmuz 2017> Daha Fazla

Vicdanının sesini tam bir dürüstlükle dinleyen insan samimi olur. Samimi olan insan cennet ehli olur.
Allah'ı severek Allah'tan şüphe etmeden samimi olarak Kuran'ı okuyana Allah Kuran'ı açar. Kuran o zaman binbir rengiyle kendini gösterir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Temmuz 2017> Daha Fazla

Sadece samimi olmak yeterlidir, Allah samimi olana mutlaka yol gösterir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Temmuz 2017> Daha Fazla

İnsan çok samimi olursa Allah'ı çok severse Allah onun hayatını çok güzel yapar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Temmuz 2017> Daha Fazla

Allah Kendi yolunda samimi olana mutlaka bereket, bolluk, güzellik verir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Temmuz 2017> Daha Fazla

Kuran en mükemmel ahlak sistemini öğretir. Allah'ın bizden en çok istediği samimiyettir. Alabildiğine samimi olacağız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Temmuz 2017> Daha Fazla

Türkiye'nin güçlü olmasının yolu görgü, kalite, samimiyet ve sevgidir. Türkiye çok kaliteli ve sevgi dolu olursa dünya lideri bir ülke olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Temmuz 2017> Daha Fazla

Bir kadını en çok etkileyen şey akıl ve samimiyettir. Kadınlar akılsızlıktan müthiş rahatsız olurlar. Ne kadar güzel ve yakışıklı olursa olsun akılsız kadının da akılsız erkeğin de etkileyiciliği olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Temmuz 2017> Daha Fazla

Allah'a, dine, İslam'a hizmet etmeyeni Allah ceset haline getiriyor. Samimi olan ve Allah için yaşayana Allah dinçlik, gençlik, tazelik veriyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Temmuz 2017> Daha Fazla

Müslümanın gün boyu aklında tutması gereken sadece Allah ve samimiyettir. Allah gün boyunca müminin vicdanına doğruyu ilka eder.
Allah'a ulaşan en kısa yol samimi olmaktır. Allah samimi olan kulların kurtulacağını bildirmiştir. Kalbi ferahlatan, insanı ahirette ve dünyada kurtaran samimiyettir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Temmuz 2017> Daha Fazla

Allah kullarından sadece samimi olmalarını istiyor. Samimi olmak dünyanın en zevkli olayıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Temmuz 2017> Daha Fazla

Gerçekten samimi olan biri ruh sahibidir. Ruh sahibi olan bir insan dinle, imanla birlikte yaratılır ve o kişi mutlaka dinle buluşur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Temmuz 2017> Daha Fazla

Allah insandan sadece samimi olmasını istiyor. İbadet yaparken de hayatın her alanında da sadece samimi olacağız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Temmuz 2017> Daha Fazla

Teknik din mühendisi gibi düşünen bazı kişiler var, bunlar Allah'ı coşkun sevmeyi, samimiyeti bilmiyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Haziran 2017> Daha Fazla

Hiçbir akıllı kadın gerçek sevgiye, derinliğe, tutkuya karşı direnmez. Kadın sevgide samimiyetsizlik görürse kendini sevgiye kapar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Haziran 2017> Daha Fazla

Bediüzzaman, kendisi için yaşamayan samimi insan konusunda en güzel örneklerden biridir.
Samimi olan kişi çıkarıyla çatıştığında mağlup olmaz. Samimi insan hayatının tamamını Allah'a adamıştır, her şeyi Allah için yapar.
İnsan samimi olduğunda çıkarıyla çatışan durumlarla karşılaşır, hiçbir defasında çıkarını tercih etmemek samimiyettir. Samimi bir insan asla kendisi için yaşamaz. Samimiyetin temel ölçüsü budur.
Samimiyet dünyanın en kolay ibadetidir. Allah insanların sadece samimi olmasını ister.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Haziran 2017> Daha Fazla

Karşındaki insan samimi olmayabilir ama mümin olarak sen samimi olmakla yükümlüsün. Samimi insan çok azdır. Zaten insanların mutsuzluğunun sebeplerinden biri de budur, samimi insan bulamamalarıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Haziran 2017> Daha Fazla

Samimi olarak Allah'a iman eden birini görmek insanların kalbinde imanı güçlendirir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Haziran 2017> Daha Fazla

Ben insanlarda samimiyeti ararım. Samimi olan insan çok derin bir insandır, hem kişiliği hem tavrı mükemmeldir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Haziran 2017> Daha Fazla

Neyin doğru neyin yanlış olduğu samimiyetle değerlendirme yapıldığında hemen görülür. Allah doğruyu her insana ilham eder.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Haziran 2017> Daha Fazla

Samimi vicdanını kullanan insan olayların kendisini süreklemesine müsaade etmez, o olayları yönlendirir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Mayıs 2017> Daha Fazla

Sevgi en güzel samimiyetle anlatılır. Kadınlar samimiyetsiz iltifatlardan çok rahatsız olur. Bir kadını oradan burdan duyduğu kalıplaşmış cümleler kullanarak, içten bir saygı duymadan yapılan iltifat çok rahatsız eder. Kadın akılsızlığı ve samimiyetsizliği hemen anlar.
İnsanların çoğunun bilmediği, Allah'ın sadece samimi kullarına uyguladığı pozitif kanunu vardır. Israrla samimi olan mutlaka galip gelir.
Tüm güzellikler Allah'a aittir. Her güzelliği yaratan ve samimi olanları bir araya getiren Allah'tır. Tüm güç ve kuvvetin sahibi Allah'tır. Deccaliyete karşı Mehdi'ye metafizik gücü nasip eden de Allah'tır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Mayıs 2017> Daha Fazla

Mümin her an samimi olacak ve samimiyet anlayışında hiç kesinti olmayacak.
Samimi olunursa Allah imani derinliği de artırır, insan sürekli Allah'a yaklaşır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Mayıs 2017> Daha Fazla

Kader bir film şeridi gibi akar. İnsan samimi olmakla sorumludur.
Benim için bir insanın samimi, dürüst, iyi niyetli olması yeterlidir.
Samimiyetin tek yolu Allah'ı çok sevmek, Allah'tan korkmaktır. Küfür anlayışında samimiyet en büyük enayilik gibi görünüyor oysa tam tersidir. Samimi olduğunda ezileceğini zannediyor, oysa sabretse ve samimi olsa her insan hem dünyada hem ahirette çok güzel yaşar.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Mayıs 2017> Daha Fazla

İnsan başıboş bırakılmamıştır. Allah her an her insanın kalbine, vicdanına doğruyu vahyeder. Bu, insanlar için çok büyük nimettir. Samimiyet insanın Allah'ın vicdanına vahyettiğine uyması, o ilhamı duymazlıktan gelmemesidir.
Kalbim temiz diyen ama Allah'ın varlığını gördüğü halde Allah'a şükredip sevgi göstermeyen bir insan samimi davranmış olmaz.
Samimi olan tüm kullar kurtulur. Samimi olan Allah'ın varlığını tüm ihtişamıyla görür ve Allah'ın yaratma amacına göre yaşar.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Mayıs 2017> Daha Fazla

Nefsi için yaşayan samimi olamaz. Başkasının iyiliği için yaşayan samimidir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Mayıs 2017> Daha Fazla

Samimiyet ruhun ve aklın gıdasıdır. Allah samimi kullarının kurtulacağını bildirmiştir.
Samimiyet çok önemli bir konudur. Samimiyet bazen insana pahalıya mal olur, nefsine zor gelir ama samimiyette direnmek gerekir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Mart 2017> Daha Fazla

Asıl imanın üzerinde durmak lazım. İmanın olduğu bir ülke yıkılmaz. Samimi imanın olması o ülkenin ayakta kalmasını sağlar.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Mart 2017> Daha Fazla

İnsan Allah'ın yarattığı fıtrata direnirse bozulur. Allah sevgisi, Allah korkusu, samimiyet olmadığında beden hemen dengesizleşir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Ocak 2017> Daha Fazla

Güzel ahlak çok zor ve karışık değildir. Mümin sadece samimi olacak, samimi vicdanını kullanacak. Allah güç yetiremeyeceğimiz bir imtihan vermez. Karmaşık ve zor olan, yorucu ve sıkıcı olan ahlaksız olmaktır. Ahlaksızlığın vereceği yorgunluk dehşettir. Samimi olmakta insan hiç zorlanmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Kasım 2016> Daha Fazla

En önemli olan samimiyettir. Allah samimi kulların kurtulacağını bildirmiştir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Ekim 2016> Daha Fazla

Kadınlar çok akıllı oldukları için karşılarındaki adamın samimiyetsizliğini, akıl zayıflığını hemen görüyorlar. Aklı zayıf bir insanın akıllı gibi davrandığını sanması, karşısındakini kandırdığını zannetmesi kadınları daha da kızdırıyor. Neredeyse sevecek kimseyi bulamıyorlar. Rol yapmadan, maske takmadan, oyun oynamadan yanında kendileri olabilecekleri kimseleri olmuyor. Ömür boyu yalnız sevgisiz yaşıyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Ekim 2016> Daha Fazla

Kuran'ı doğru tefsir etmek ve Kuran'a tam uymak için Arapça bilmek şart değildir. Arapça şart olsa milyonlarca Arap en iyisi olurdu. Önemli olan samimi ve derin imandır. Bu da iman hakikatleriyle, kalp ve aklın imanıyla mümkündür.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Ekim 2016> Daha Fazla

Müminle küfrün sevgi anlayışı arasında çok büyük fark vardır. Müminin sevgisi yiğitliğe, samimiyete, Allah aşkına, fedakarlığa dayalıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Eylül 2016> Daha Fazla

Benim ve arkadaşlarımın şiarı dürüstlük, samimiyet, Allah'tan korkmak, Allah'ı çok sevmektir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Ağustos 2016> Daha Fazla

Gerçek sevginin olabilmesi için insanın karşısındakinin samimiyetini görmesi gerekir. Samimiyeti gören kadın tutkuyla sever.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Haziran 2016> Daha Fazla

Cenab-ı Allah’ın istediği sadece samimi olman. “Diğerlerini Ben yapacağım” diyor Allah. Sen samimi ol, o kadar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Haziran 2016> Daha Fazla

Münafıklık iman ve samimiyetin karşısında duramaz. Darmadağın olur. Bu Allah’tan bir mucizedir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Nisan 2015> Daha Fazla

Samimiyeti gittikçe geliştirmek gerekir. Şöyle olacak; samimiyetin onun başına iş açması gerekir. Samimiyet insanı zora sokar. Samimi olursun, uykusuz kalırsın. Samimi olursun, yorulursun.
Samimiyet pahalıya mal olur insana. Çile çeker, yorulur hatta kimi zaman başı derde girer. Sen el bebek, gül bebek yaşıyorsun. Menfaatine, gereken yerde ilgi alaka gösteriyorsun. Menfaatini bebeği korur gibi koruyorsun. Nerede orada samimiyet?
Derin iman için öyle fevkalade bir enerji harcamaya gerek yoktur. İnsan çok samimi olursa derin iman hemen oluşur. Dini o yüzden çok zor görüyorlar. Diyor ki; “Çok tefekkür etmem lazım, çok derin düşünmem lazım” Sen istemenle derin düşünemezsin, Allah seni derin düşündürür. Müstakil bir gücün yok. O zaman yapacağın, samimi olmak. Samimi olup Allah’tan talep etmektir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Temmuz 2014> Daha Fazla

Herkesi hidayete erdirecek bir güce sahip değilsin. Allah hidayete erdirir. Anlatım tekniğin, kültürün, samimiyetin yeterli mi? Çok samimi olursan etkili olursun.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Mayıs 2014> Daha Fazla

İmanlıysan berrak ve samimi olmak durumundasın. O zaman sana da berrak ve samimi bakan insanlar sevgi gözüyle yaklaşırlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Mayıs 2014> Daha Fazla

Samimiyet çok önemli. Nasıl önemli? Tek kurtuluş yolu. “Allah Katında en iyi olanınız en takva olanınızdır” diyor. Takva olmak için de ana şartı samimiyet olarak belirtiyor Cenab-ı Allah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Nisan 2014> Daha Fazla

Hz. Yusuf (as)’ın tankı, topu mu vardı? Yok. Binlerce talebesi mi vardı? Yok. Parası mı vardı? Yoktu. Neyi vardı? Samimiyeti vardı. O devrin mehdisiydi. Allah onu galip etti. Cenab-ı Allah’ın şartı ne? Çileye tahammüllü olacak, çileye sabırlı olacak, acıya sabırlı olacak. Yoksa kendini böyle acı çekiyormuş gibi gösterip ama acı çekmeden böyle bir netice oluşmuyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Nisan 2014> Daha Fazla

Mehdi (as)’ın en büyük silahı samimiyetidir. Kimsenin elde edemeyeceği bir samimiyeti elde ettiği için Mehdi oluyor. O yüzden de Allah onu muvaffak ediyor.
Bir sır vereyim; Allah, “Silah sahibi, güç sahibi, para sahibi, siyaset sahibi dünyaya hakim olur” demiyor. “Namazlarını kılanlar, oruçlarını tutanlar dünyaya hakim olur.” demiyor. “Samimi olan kullarım kurtuluşa erer ve dünya hakimi olur” diyor, sadece samimi.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Nisan 2014> Daha Fazla

Sevgi ve samimiyet iç içedir. Sevgiyi bilmeyen samimiyeti bilmez, samimiyeti bilmeyen de sevgiyi bilmez. Bunlar da akılla irtibatlı, akıl da Kuran’la irtibatlı, Kuran Allah korkusuyla irtibatlı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Nisan 2014> Daha Fazla

Allah, “Samimi olan kullarım kurtulur” diyor. Bu gözden kaçan bir konudur, samimiyet. Halbuki Allah sadece samimiyeti kurtuluş vesilesi olarak gösteriyor. Çünkü samimiyse zaten dinin gereğini tam yapar, her şeyi en güzel yapar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Şubat 2014> Daha Fazla

Bizim gönlümüz ahirette. Bizim gönlümüz Rabbimizin rızasında. Makamda, mevkide değil.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Şubat 2014> Daha Fazla

Telaş etmeye hiç gerek yok samimi Müslüman olduktan sonra. Samimi Müslüman her zaman galip oluyor. Tevrat’ta Cenab-ı Allah, bütün dünyada sadece on kişi olsanız yeter diyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Kasım 2013> Daha Fazla

Samimi olan herkesle dost olunabilir. Çok çok dürüst olacak, yalan söylemeyecek, o kadar. İçi dışı bir olacak, bitti. O nur gibi insandır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Eylül 2013> Daha Fazla

Samimiyetsizlik, sevgisizlik dünyayı bir süre boğacak. En sonunda insanlar çok sade bir akılla dünyada yaşayabileceklerini anlayacaklar. Yeni bir güzellik, yeni bir açılım, yeni bir ihtişamla mehdiyet filizlenip boy gösterecek, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Eylül 2013> Daha Fazla

Sen samimiyeti bırakırsan aksilik peşini tabii bırakmaz. Dürüst olursan, samimi olursan sana aksilik gibi görünen şeylerin doğru olduğunu görmeye başlarsın. Her şeyde hayır olduğunu görmeye başlarsın.
Samimi insana Allah akıl verir. Bu açık olan bir şey. Bütün peygamberlerde, güzel insanlarda hep bu görülmüştür.
Samimiyetini gördüğünde Cenab-ı Allah o kişinin -ki kaderde bilir zaten onu- ona aklı sürekli akıtır. Samimiyetsiz olduğunda aklı keser. Adam divane olur, manyak gibi olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Temmuz 2013> Daha Fazla

Küfür içindeyse bir insan, her yaptığı onun için şerdir. Yemek yer şer olur, sokağa çıkar şer olur, ne yaparsa yapsın şer olur. Onun için hayır yoktur. Samimiyse bir insan, mümin, muttakiyse, temizse onun her yaptığında hayır vardır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Temmuz 2013> Daha Fazla

Eğer çok samimi olunursa, Allah aşkla sevilirse zaten Mehdi (as)’ı bulunur. Sevgisizlikten Mehdi (as) bulunamıyor, samimiyetsizlikten bulunamıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Temmuz 2013> Daha Fazla

Bizim ödülümüz Allah'ın rızası, rahmeti ve cennetidir. Biz Allah'ın rızasının peşindeyiz, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Temmuz 2013> Daha Fazla

Modernliğin kökeni samimiyettir, samimi olan insan süper modern olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Haziran 2013> Daha Fazla

Çıkar devreye girdi mi kavga başlar, savaş başlar. Çıkar yok, çıkar gözetilmeyecek. Her iyilik Allah rızası için yapılacak. Mehdiyet her şeyi karşılıksız, sevgiyle yapar, Allah rızası için yapar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Mayıs 2013> Daha Fazla

Samimi, iyi insanlar dünyada o kadar çok yok. İyi insanların, samimi insanların, sevgi insanlarının birbirini koruyup kollamaları gerekiyor. Birbirleriyle uğraşırlarsa bu çok büyük enayilik olur, çok çok büyük enayilik olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Nisan 2013> Daha Fazla

Kişi samimiyse zaten Kuran’ı da anlar, Kuran’ın hükmünü de anlar, Allah’ı çok sever, Kuran’ı çok sever, sahabeyi sever, herkesi sever. Tevazusu, ahlakı her şeyi mükemmel olur. Bütün mesele samimiyettedir. Çünkü ilhamla Allah ona hissettirir yanlış olan şeyleri. Doğruyu da görür.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Nisan 2013> Daha Fazla

En büyük nimet samimiyettir. Allah Kuran’da, yalnız samimi kullarının kurtulacağını bildiriyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Nisan 2013> Daha Fazla

Hiç şüphesiz, benim velim Kitabı indiren Allah'tır ve O salihlerin koruyuculuğunu (veliliğini) yapıyor. (Araf Suresi, 196) Mehdi (as)’a hiçbir şey yapılamamasının sırrı işte bu ayettir. İsa Mesih’e hiçbir şey yapılamamasının sırrı bu ayettir. Hızır (as)’a hiçbir şey yapılamamasının sırrı bu ayettir. Uğraşan olur, tuzak kuran olur. Allah’ın dilediğinin dışında bir şey yapamazsın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Mart 2013> Daha Fazla

İhlas demek, bir şeyi sadece Allah rızası için yapmak demektir. Yani insanların takdiri için yaparsa o yaptığı tamamen gider. Saf olarak, “Allah ne der?”, “Allah beğenir mi?”, “Allah razı olur mu?”, “Allah hoşnut olur mu?”, onun peşinde olacak Müslüman. Bunu unutmamak lazım. İhlasın ana özelliği budur.
Allah’ın rızası, en önemli konu odur. Müslüman bir şey yaparken hep Allah’ın rızasını talep ederek yapacak. İnsanlar ne derse desin, ne yaparsa yapsın asıl hedefi mümin hiçbir şekilde unutmayacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Mart 2013> Daha Fazla

Müslüman samimi oluyor. Aşkla Allah’ı seviyor. Özel bir hale girmiyor, candan oluyor. Samimiyetimize şaşırıyorlar, şaşırsınlar. Samimi olmaya sonuna kadar devam edeceğiz, sonsuza kadar inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Mart 2013> Daha Fazla

“Cenab-ı Allah ne der”, biz sadece ona bakarız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Şubat 2013> Daha Fazla

Müslüman sıkıntı içinde yaşasa da dindar olur. Din, Allah rızası içindir. Çünkü mesela Müslüman olur; hapishaneye girebilir, sakatlanabilir, yaralanabilir, herşey olabilir. Müslüman’ın amacı sadece Allah’ın rızasıdır.
Din, Allah rızası içindir. Allah sevgisinden dolayı din vardır. Haşa dini sıkıntı ilacı gibi görmek olmaz. Rahat etmek için, huzur bulmak için din yaşanmaz. Din, Allah için yaşanır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Ocak 2013> Daha Fazla

Ahir zamanın en büyük fitnelerinden biri, samimiyetsiz din anlayışıdır. Bu, Mehdi (as) döneminde ortadan kalkacaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Ocak 2013> Daha Fazla

Müslüman’ın isteği, dünyada ve ahirette salih kullar arasında olmaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Aralık 2012> Daha Fazla

Gerçek Müslümanlar mütevazıdırlar, rahattırlar, candandırlar, artistlik yapmazlar, gurur yapmazlar, ağır hoca, molla havasına girmezler. Evliya havalarına girmezler. Gevrek sesli, özel adam havası vermezler. Normaldir tavırları, sevecendirler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Aralık 2012> Daha Fazla

Allah, iman edip samimi amellerde bulunan kullarıyla bağlantıya geçer. Onların sözünü, talebini dinler, dualarını kabul eder. Ayette, “Ve onlara Kendi fazlından artırır” buyuruyor. Mesela; sağlık verdiyse artırıyor, sıhhat verdiyse artırıyor, mal verdiyse artırıyor, etki verdiyse artırıyor, güç verdiyse artırıyor, artırır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Kasım 2012> Daha Fazla

Samimi bir Müslüman hakkı gördüğünde hiç uzatmaz. Yüksek samimi vicdanda anında karar olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Kasım 2012> Daha Fazla

Hakkın hatırı alidir, kalabalığın hatırı değil. Bir konuda kalabalık bir şeyler söylüyor olabilir, o geçerli olmaz. Doğrusu neyse onu söylemek lazım.

A9TV; 26 Ekim 2012> Daha Fazla

Mehdi (as) bir şeyi anlatırken, tebliğ ederken ücret karşılığı yapmaz. Allah rızası için yapar. Niçin? Çünkü bütün peygamberler Allah rızası için yapmıştır, hiçbirisi ücret almamıştır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Ağustos 2012> Daha Fazla

Biz ücret istemiyoruz. Allah rızası için İslam’ı anlatıyoruz. ALLAH’A HİZMETTE ÜCRET OLMAZ.
Dava adamının para karşılığı Allah yolunda hizmet etmesi haramdır. Dolayısıyla ücretsiz hatta kendisi üstüne ücret vererek davasına hizmet eder. Kitap alır dağıtır, kendi parasıyla insanlara imkan sağlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Ağustos 2012> Daha Fazla

Allah’tan korkan Allah’ı sever. Allah’ı seven Allah’tan korkar. Allah’tan korkan da samimi olur, dürüst olur. Samimi, dürüst olmayan da sevgiyi bilemez.
Samimiyetsizlik de dünyayı sarmış vaziyette sevgisizlikle beraber. Çünkü SEVGİ OLMAYINCA SAMİMİYET DE OLMUYOR.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Temmuz 2012> Daha Fazla

Samimiyetsiz din anlayışı insanların aklını bozar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Temmuz 2012> Daha Fazla

Samimiyet dünyadaki en büyük nimetlerdendir. İman, samimiyet ve akıl.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Mayıs 2012> Daha Fazla

İnsanların kimi kuşkucu oluyor, kimi aşırı çekingen oluyor, kimi içine kapalı oluyor, kimi anlaşılmaz oluyor. DOĞAL İNSAN ÇOK GÜZELDİR. İçi dışı bir, samimi, ne düşündüğünü açıkça ifade eden. Ama temkinsiz de olsun demiyorum tabii. Temkinli ama insani, makul bir temkin gerekir. VAHŞİ OLMAK BİR KADINA YAKIŞMAZ, ÇOK ANORMAL BİR HAREKET.

19 ocak 2009; Ekin TV> Daha Fazla

ÇIKARLAR MANTIKLI OLMAYI SAĞLAR. AMA VİCDANIMIZ DA AKILLI OLMAYI SAĞLAR. Samimi ve candan davranmayı sağlar. Biz mantığımızla değil, aklımızla ve vicdanımızla hareket edeceğiz.
Nefsin terbiye edilmesinde Allah’ın gösterdiği tek bir ölçü vardır; samimiyet.

> Daha Fazla

Eğer samimi olursak Allah bize yolunu açar. Sabır, samimiyet ve vicdan ile Allah’tan yana tavır göstermek gerekir. ALLAH’A KARŞI SEVGİ ÇOK ÖNEMLİDİR. ALLAH ASLA BIRAKILMAZ.
İnsan, samimi olmayı unuttuğunda üzerine bir ağırlık ve sıkıntı çöker, konuşamaz hale gelir. Samimiyet Allah’a kendini tam bırakmanın adıdır.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top
iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."