Adnan Oktar Diyor Ki...

 

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Mayıs 2018> Daha Fazla

İnsan sevgi, şefkat ve merhamete göre yaratılmıştır. Bunlar olmadığında insan bedeni kendini yemeye başlar, hücreler kanserleşir. Bu yüzden pozitif olan her şeyi savunacağız, negatif olan şeylere karşı da akılcı ilmi mücadele vereceğiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Nisan 2018> Daha Fazla

Çocuğun asıl ihtiyacı sevgi, şefkat, Allah sevgisi, merhamettir. Okullarda çocuklara derelerin isimleri, geçmişte yaşamış komutanların doğum tarihini ölüm tarihini ezberletiyorlar, ama şefkatin, kaliteli olmanın, nezaketin, görgünün, kültürün, sevginin önemini neredeyse hiç anlatmıyorlar. Çocuklara o dersleri neden aldıklarını anlatmak lazım. Kültürlü olmalarının onlara ne kazandıracağını, ne kadar sevilecek hale geleceklerini anlatsalar çocuklar okula koşarak giderler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Mart 2018> Daha Fazla

Mina Başaran ve arkadaşları için çirkin sözler söyleyenler çok ayıp ediyorlar. Nereden bilecekler belki o genç kadınların hepsi cennete gitti. Nur gibi aslan gibi kızlar hepsi, şefkatle, merhametle yaklaşılması gerek. Hasut, kin dolu, nefret dolu insanlara karşı milli bir politika geliştirilmeli, sosyal medyada nefret üslubu yasaklanmalı ve bir suç olarak kabul edilmeli. Eleştiri yazılabilir ama nefret üslubuna kesinlikle izin verilmemeli. Sevgisizlik çok önemli bir mesela. Bütün kanalarda sevgi, merhamet, şefkat anlatılsın. Bu kin, öfke ve nefret kınansın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Şubat 2018> Daha Fazla

İnsanlara güzellikle yaklaşmak lazım, sevmiyorum diye gözden çıkarmak olmaz. İnsanları her halükarda eğitmeye çalışmak, acımak, şefkat duymak gerek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Kasım 2017> Daha Fazla

Her türlü manevi güzellik zorluklarla kazanılır. Sabır, cömertlik, şefkat, sevgi, merhamet hep zorluklarla kazanılan güzelliklerdir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Ekim 2017> Daha Fazla

Tebliğ yapılan insana ilk sevgiyle, şefkatle yaklaşılır. Dini hiç bilmeyen bir insana anlayışsızlık olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Ağustos 2017> Daha Fazla

Allah'ın üstün ahlakı kadınlarda çok yoğun tecelli eder. Merhamet, şefkat, insancıllık, sabır, vefa, temizlik, incelik kadınlarda yoğundur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ağustos 2017> Daha Fazla

Romantiklik makul düşünmeyi, affediciliği, şefkati ortadan kaldırır, insanı egoistliğe götürür. Sevgi ve romantiklik bir arada olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Ağustos 2017> Daha Fazla

İnsanlara, hayvanlara şefkat göstermek cennet ahlakıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Temmuz 2017> Daha Fazla

Komünist sistem sosyal adaleti baskıyla sağlamaya çalışır. Kuran ahlakına göre sosyal adalet sevgiyle, imanla ve şefkatle sağlanır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Temmuz 2017> Daha Fazla

Sevgi, merhamet, şefkat olmayınca saygı da olmuyor. Allah'ı seven, Allah'tan korkan insan hiçbir şekilde karşısındakine saygıyı kaybetmez.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Temmuz 2017> Daha Fazla

Allah'ı sevmeyi Allah'tan korkmayı bilmeyenlerin bakışlarında sevgi, güzellik, şefkat, derinlik olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Temmuz 2017> Daha Fazla

Allah için sevmezsen hep hüsran olur. Allah için sevmezsen, merhameti, şefkati, tutkuyu yaşayamazsın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Haziran 2017> Daha Fazla

Hayvanların yavrularına gösterdikleri titizlik Allah'ın şefkatinin ve sanatının güzel bir tecellisidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Haziran 2017> Daha Fazla

İnsanlara hep şefkatle yaklaşmak lazım, hepsine doğruyu akılcı şekilde anlatmak gerekir. O zaman bir çok insan doğruya severek gelir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Haziran 2017> Daha Fazla

Tüm insanların sevgiye ihtiyacı vardır. Özellikle zihinsel engelli kardeşlerimize çok yoğun şefkat ve merhamet gösterilmelidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Haziran 2017> Daha Fazla

Allah'ı çok seven Allah'ın yarattığı kullara şefkatle yaklaşır, Kuran'ın ruhunu iyi anlar. Mümin oruç tutmayana karışmaması gerektiğini bilir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Mayıs 2017> Daha Fazla

‘Nefret insanları’ nefsini kontrolde güçsüz kalmış, şeytana yenilmiş insanlardır. Bu kişilere doktor gibi yaklaşmak gerekir. Doktorun hastayı tedavi etmesi gibi ‘nefret insanlarına’ şefkatle yaklaşıp onları tedavi etmek lazım. Bu insanlar da manevi hastadır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Ekim 2016> Daha Fazla

Türkçesini bildiği halde yabancı sözcükler kullanarak konuşmak asil bir insanın üslubu değildir. Bu üsluptan ruhen zayıf olan etkilenir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Ekim 2016> Daha Fazla

Mehdiyetin siyaset hırsı yoktur. Mehdiyetin ana görevlerinden biri dünyada adaleti, sevgi, şefkat, sanat ve kaliteyi yaymasıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Mayıs 2014> Daha Fazla

Şefkat, merhamet, halimlik. Allah'tan istediğimiz bu değil mi? Cennette ne istiyoruz? Cenab-ı Allah'ın bizi affetmesini, bize karşı halim, şefkatli ve koruyucu olmasını istiyoruz. Biz de insanlara karşı bu şekilde olmamız gerekiyor.
Yıkıcı üslup Müslüman’da olmaz. Allah, “Sözü onlara güzellikle söyle” diyor. “Sertlikle söyleme, etrafından dağılıp giderler” diyor.
Eğer sözlerinin tedavi edici, düzeltici olmasını istiyorsan, Kuran halim bir üslubu esas kılmış. Yani sözü güzellikle söylemek, sözü halim olarak söylemek, şefkatle yaklaşmak Kuran'ın emri.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Şubat 2014> Daha Fazla

Musevi düşmanlığı, Musevi karşıtlığı, Hıristiyan düşmanlığı, Hıristiyan karşıtlığı, Budist nefreti veyahut ateistlere karşı öldürücü bir nefret; bunlar zulümdür, bunlar akılsızlıktır, bunlar gaddarlıktır. Allah seni de ateist, Musevi veya Hıristiyan yaratabilirdi. Biz onlara şefkatli olmak ve sevecen davranmakla mükellefiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Ocak 2014> Daha Fazla

Allah’ın merhametine, şefkatine, aklına güveneceksin. Çünkü senin merhametini O yaratıyor, şefkatini O yaratıyor, mantığını O yaratıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Ocak 2014> Daha Fazla

Her şeye şefkatle, merhametle, akıl gözüyle bakmak lazım, yatıştırıcı olarak bakmak lazım. İki günlük dünya, imtihan oluyoruz. Bazı insanlar nefislerine uyabilirler. Nefsine uyunca dinden çıkmaz insan, günaha girmiş olur, hatası olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Aralık 2013> Daha Fazla

Allah'ın bağışlamasını istiyorsan sen de bağışlayacaksın. İntikamcı olmayacaksın. Dünyevi cezası neyse kanunlar çerçevesinde alır. Tamam, artık o yeterli. Onun üzerine bir kine, adavete gerek yok. Tövbe eder, kardeşindir sonra.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Ekim 2013> Daha Fazla

Allah ne yapacağını bilir. Allah'a merhamet öğretmeye kalkmayın. Merhameti size öğreten Allah. Şefkati öğreten Allah. Allah sana şefkati, merhameti öğretmese zaten bilmeyeceksin. Sana öğretiyor, Allah'ın sana gösterdiği görüntüyle Allah hakkında yorum yapıyorsun. Milim milim, an an sana gösteriyor Allah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Ekim 2013> Daha Fazla

Kendimiz adına merhamet gösteririz ama canı yanan başkaları adına merhamet gösteremeyiz. O rahmani bir merhamet olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Eylül 2013> Daha Fazla

Allah sever şefkati, merhameti. Sevgi Müslüman'ın temel vasfıdır. “Allah Gafur ve Rahim'dir” diyoruZ. Bismillahirrahmanirrahim; “Rahman ve Rahim.” Rahim nedir? Koruyucu, merhametli, müşfik. Müslüman'ın Allah'ın ahlakıyla ahlaklanması lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Eylül 2013> Daha Fazla

Müslüman, Hristiyan, Musevi veya ateist, mazlum olan her insanı koruruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Ağustos 2013> Daha Fazla

Sevgisiz insanlar hata yapana çok acımasız davranırlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ağustos 2013> Daha Fazla

Biz modern İslamı, Sahabe İslamını savunuyoruz ama Ortodoks Müslümanların da, Ortodoks Musevilerin de rahat yaşamalarını istiyoruz. Onları üzmek çok büyük acı olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Temmuz 2013> Daha Fazla

Kuran'a göre şefkat, merhamet, insanı yüceltme hayati bir konudur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Temmuz 2013> Daha Fazla

Her inançtan insana şefkat duymak Müslümanlığın bir gereğidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Haziran 2013> Daha Fazla

Her insanın hatası olabilir. Bu, onun tarihten silinmesini gerektirmez.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Haziran 2013> Daha Fazla

Sevgi dolu olun. Şefkat üslubu kullanın. Zulüm üslubu kullanmayın. Şefkatte bereket vardır. Zulüm üslubunda bereketsizlik vardır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Haziran 2013> Daha Fazla

Müslüman’ın özelliği merhamette en ileri, şefkatte en ileri, nezakette en ileri, temizlikte en ileri, en güzel giyinen, en güzel yiyen içen, en güzel dağıtan, en adaletli, en merhametli, sosyal adaleti en mükemmel uygulayan olmasıdır.
İslam şefkatin, merhametin asıl şehridir, asıl yeridir. Ve Kuran’ın hükümleri şefkatin, merhametin, dostluğun, güzelliğin bütün alt yapısını oluşturur.
Tek yol şefkat ve merhamettir. Şiddet delice bir harekettir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Haziran 2013> Daha Fazla

Müslümanlar narı nura, gazabı merhamete çevirirler.
Adalet sadece Müslümanı değil, Hıristiyanı, Museviyi, ateisti, komünisti de korumaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Haziran 2013> Daha Fazla

Merhamet, şefkat üslubunu her halükarda, her ne olursa olsun bırakmamak lazım. Çünkü Kuran’ın hükmü. Allah’ın en çok üstünde durduğu konu o; şefkat, merhamet, hilm, halim olmak.
Şefkat, merhamet ve hilm Allah'ın Kuran’da en üzerinde durduğu konulardandır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Haziran 2013> Daha Fazla

Dünya geçicidir, zenginlerimiz halka karşı çok şefkatli olsunlar. Özellikle ünlü zenginlerin halkla iç içe olmaları güzel olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Mayıs 2013> Daha Fazla

Osmanlı şefkati değil, Mehdiyet şefkati var şu an. Mehdiyetin şefkati Kuran’dan kaynaklanır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Nisan 2013> Daha Fazla

Şefkat yatıştırıcıdır, şefkat aklı açar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Nisan 2013> Daha Fazla

Allah bizden merhameti, şefkati ve affediciliği istiyor. Ve bütün insanlara merhametle bakmamızı istiyor -ki müşriklere dahi, putperestlere bile can güvenliği sağlamamızı istiyor Allah Kuran’da.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Nisan 2013> Daha Fazla

Bizim mesleğimiz şefkat, sevgi ve affediciliktir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Nisan 2013> Daha Fazla

Dinsize acınır, dinsize ne saldırıyorsun? Bir de dinsizi zorla sen kendi dinine çekemezsin. Dinsize özgürlük vereceksin, sen karışamazsın. Adamı kendi sistemi, kendi ahlakı içinden çekemezsin. Kimseye zarar vermedikten sonra sen adama karışamazsın. Senin şahsına, çevrene, topluma zarar veriyorsa müdahale edersin, hakkın var. Ama o da kanun-hukuk ölçüleri içerisinde olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Şubat 2013> Daha Fazla

Müslümanların sertliğe karşı yine şefkatle, akılcılıkla ve sevgiyle karşılık vermeleri lazım. Dünyada en etkili yöntem budur. Dünyaya hakim olacak olanların silahı, yöntemi budur. Kuran’a uygun olanı yapmak esastır.
Müslümanlar her şeyi sevgiyle, kültürle çözen bir yapıda olmalı. Dünyada en etkili yöntem, şefkattir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Şubat 2013> Daha Fazla

Nefret politikası ile bir yere varılmaz. Şefkat esastır. Biz tüm ülkelerle kardeş olacağız. İsrail ve Ermenistan’ı da mutlaka İttihad-ı İslam içine alacağız, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Ocak 2013> Daha Fazla

Hastaya şefkat çok önemlidir. Peygamberimiz (sav)’in sünnetidir. Peygamberimiz (sav) Mehdi (as) için; “Hastayı başında taşıyacak” diyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Aralık 2012> Daha Fazla

İnsan zayıf varlık, zavallıdır insan. Ona huzur sunacaksın, güzellik sunacaksın, şefkat sunacaksın. Sükûnet, halim ortam, bunda rahat eder insanlar. Çocuk gibidir insan, çok özen gerektirir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Kasım 2012> Daha Fazla

Filmlerde, adam öldürme heyecanla seyrediliyor birçok insan tarafından. O zaman merhametin ruhu bilinçaltında gittikçe azalmaya başlıyor. Şefkatin ruhu gittikçe azalmaya başlıyor ve şiddetin ruhu insanlarda gelişmeye başlıyor. Hâlbuki sevgiyi, merhameti anlatan, affediciliği, dostluğu, iyi niyeti, hoş görüyü, güven ruhunu anlatan filmler olması lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Kasım 2012> Daha Fazla

Gururu kırmamak çok hayatidir. Gururu kırılan bir insan deli gibi olur, enaniyeti kırılan bir insan deli gibi olur. Gururunu kırmamak, şefkat göstermek, tevazu içinde konuyu anlatmak, gerekiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Kasım 2012> Daha Fazla

Mehdiyetin sevgi ve şefkat anlayışı her şeyin üzerinde olacaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Kasım 2012> Daha Fazla

Filistin Hz. İsmail (as)’ın, İsrail Hz. Yakup (as)’ın evlatlarıdır. Hepsine şefkat göstermekle yükümlüyüz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Kasım 2012> Daha Fazla

Budistlere şefkatle yaklaşmak lazım. Onlarda da yobaz korkusu var. Yobaz gaddarlığından, yobaz zalimliğinden çok korkuyorlar, çekiniyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Kasım 2012> Daha Fazla

Merhamette mantık olmaz. Adamın evi yanıyor, sokağa fırlamış, üstü yanarak senin evine de girebilir. “Aman benim evim yanar, dikkatli olayım” diyemezsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Ekim 2012> Daha Fazla

Budistlerle, Müslümanların her konuda ittifak etmesinde çok fayda var. Şefkatli olsunlar, dua etsinler onlar için, iyi olmaları için.
Müslümanlar aslında Budistlere sahip çıkması lazım. Onlarla işbirliği yapmaları lazım, şefkatle yaklaşmaları lazım. Budistler insanları bayağı seven, çok halim selim insanlar.Tamam yanlış yoldalar, yanlış bir inanç ama temeli yine hak bir dindir. Hak bir dinin bozulmuş şeklidir Budizm.
Şefkat, sevgi dünyadaki bütün olayları halleder. Bütün konuları halleder. Bütün sorun bu.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Ekim 2012> Daha Fazla

İslam’da şefkatin, güzelliğin, ahlakın nasıl olması gerektiğine Allah dikkat çekiyor. Hz. İbrahim (as)’ın babası dinsiz, ateist olmasına rağmen Hz. İbrahim (as) ona, “Babacığım” diye hitap ediyor. Çok şefkatli ve saygı dolu davranıyor, nezakette kusur etmiyor. Demek ki biz de komünist olsun, ateist olsun, Darwinist olsun kim olursa olsun onlara tebliğ yaparken şefkatle, merhametle ve adaletle yaklaşacağız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Ekim 2012> Daha Fazla

Biz dünyada yaygın olan yobaz nefretine de karşıyız. Doğruları yobazlara şefkatle sunacağız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Ekim 2012> Daha Fazla

Müslüman’a hep hüsnü zanla, güzel zanla yaklaşmak lazım. Kaybedici değil, kazanıcı olmak lazım.
Biz komünist arkadaşlara da şefkat duyuyoruz, onların iyi olmalarını istiyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Eylül 2012> Daha Fazla

Müslümanlar dinsizlere de, ateistlere de, Hıristiyanlara, Musevilere hepsine şefkat duyarak ve hepsinin Allah’ın yarattığı kul olduğunu bilerek bir tavır gösterirlerse gerçek sevabı böyle kazanırlar.
Müslüman şefkatli olmak durumundadır, merhametli olmak durumundadır, akılcı olmak durumundadır.Çirkin sözlere karşı tavrı yine akılcıdır.
Müslüman daima şefkatle, akılla, sevgiyle makul bir anlatım tarzıyla, karşı tarafı onore ederek, ikna ederek konuları anlatır. Hakarete karşı da tavrı yine akılcıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Eylül 2012> Daha Fazla

Müslüman’a karşı daima şefkat, daima koruyucu bir tavır içerisinde oluruz. Hıristiyan’a da aynı, Musevi’ye karşı da aynı. Komünist, dinsiz de olabilir eğer makul bir insansa, konuşulabilecek demokrat bir yapıya sahipse ona da şefkat duyarım ama saldırgansa adam ne anlar şefkatten?
Müslümana karşı daima şefkatli ve koruyucu bir tavır içinde oluruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Ağustos 2012> Daha Fazla

İnsanlar şefkate çok önem verir. İçgüdüdür insanlarda, Allah öyle yaratmıştır. Çocuk olur, hep şefkat ister. Yaşlı olur, yine şefkat ister. Hep şefkat. Yani insanda en güçlü içgüdüdür şefkat içgüdüsü.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Ağustos 2012> Daha Fazla

İnsanlar gururuyla oynattırmaz. Aşağılanma, gurur kırılması insanlarda çok şiddetli ters etki yapar. Mutlaka sevgiyle, muhabbetle, tevazuyla yaklaşmak lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Ağustos 2012> Daha Fazla

Milli gurur, milli onur tamam vardır bunlar da fakat şefkat, sevgi, merhamet, dostluk hepsinin üstündedir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Temmuz 2012> Daha Fazla

HASTA TAKİBİ, HASTAYA ŞEFKAT ÇOK ÖNEMLİDİR. Allah vermesin yalnız bırakmak, ilgilenmemek çok felaket bir şeydir, çok acayip bir şeydir. Şefkat bir bereket meydana getiriyor inşaAllah, Allah vesile ediyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Temmuz 2012> Daha Fazla

Nefreti din gibi gösteriyorlar. Mesela Yahudi nefreti, mason nefreti, müşrik nefreti, ateist nefreti, Budist nefreti... ŞEFKAT DUYMAZSAN NASIL KURTARACAKSIN? Peygamberimiz (sav)'in yolu böyle değildi. Şefkat duyuyordu, acıyordu, iyi olmalarını istiyordu.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Temmuz 2012> Daha Fazla

Peygamberimiz (sav) müşriklere de şefkat duyuyordu, Ehli Kitab’a da şefkat duyuyordu, herkese İslam’ı anlatıyordu. NEFRETLE BİR YERE VARILMAZ. SEVGİYLE, ŞEFKATLE, MERHAMETLE, AKILLA, BİLİMLE, SANATLA, GÜZELLİKLE NETİCE ALINIR.

A9 TV, 2 Mayıs 2012> Daha Fazla

Dini anlatırken, herkesi kucaklayan tavır gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Nisan 2012> Daha Fazla

Büyüklerimize şefkat ve saygı, muhabbet, son derece ilgili ve alakalı olmak son derece önemlidir.Öf dememek, öf'ün imasını bile yapmamak çok hayatidir. Kuran'ın mühim bir hükmüdür o.

17 Mayıs 2011; A9 TV ve Gaziantep Olay TV> Daha Fazla

BİR İNSANI MAHÇUP ETMEK BİLE ÇOK KORKUNÇ, İLTİFATTA BİR EKSİKLİK BİLE ÇOK KÖTÜ. Durgunluk bile kötü. O BİLE BİR KAVGA BENCE, DURGUN KALMA. Adam onun da üstüne adamın kafasını, gözünü yarıyor, öldürüyor, kırıyor, yıkıyor; bu rezalet.

23 Nisan 2011; A9 TV> Daha Fazla

İSLAM BÜTÜN İNSANLIĞI KAVRAYAN BİR DİNDİR. Yani bütün Hıristiyanları da, Musevileri de korur. Budistleri de korur, böcekleri korur, hayvanları korur, bitkileri korur. İslamiyet’in vasfıdır bu. İSLAM KORUYUCU, ŞEFKATLİ, MERHAMETLİ MUHABBET DİNİDİR.

> Daha Fazla

Şefkatsiz bir üslup olursa dinsizlik çığ gibi gelişir, Müslüman mutlaka sabırlı, ılımlı olacak. Şefkatle yaklaşmazsak, dünyayı küfre teslim etmiş oluruz. Akılcılığın nasıl olduğunun Müslümanın üslubunda görülmesi gerekir.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top
iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."