Adnan Oktar Diyor Ki...

 

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Mayıs 2015> Daha Fazla

Allah dünyayı süründürüyor, bütün dünya sürünüyor. Özel yaratılıyor bu. Dünyanın böyle fakir olması için hiçbir sebep yok. Toprak mükemmel genişlikte. Her türlü tarım yapılacak gibi. Teknoloji, her şey var. Hayret edilecek şekilde Allah ekonomik kriz meydana getiriyor ve açlık meydana getiriyor. Hiçbir sebebi yok. Mucize olarak meydana getiriyor. Çünkü Allah'ı unutuyorlar. Allah'ı ansalar zenginlik akar böyle, oluk oluk akar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Mayıs 2015> Daha Fazla

Din olmadan insan delirir. Hayat korkunç olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Nisan 2015> Daha Fazla

Küfür mucize şekilde bayağı ezilir. Sürekli eziliyor, bir türlü anlamıyor. Allah kalbini sıkıyor, bir türlü anlamıyor. İşleri rast gitmiyor, başı beladan belaya giriyor bir türlü anlamıyor. Onlar tesadüfen oluyor zannediyor. Bu kadar tesadüf olur mu? Biraz kafanı çalıştırsana. Her gün başın belada. Her gün canın yanıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Mart 2015> Daha Fazla

Allah’ı hakkıyla sevmek çok önemli, en büyük konu budur. Allah’a iyi dikkati vermek, yüceliğini iyi anlamak, büyüklüğünü iyi anlamak ve çok sevmek. “Allah’ın kadrini hakkıyla takdir edemediler” diyor Allah, ayette. İşte bu zoruna gitmesidir Allah’ın. “Bu kadar nimet veriyorum, bu kadar güzellik veriyorum, Beni takdir edeceksiniz.” Yapamıyor insanlar.
İnsan ölüyor, atom ölmüyor. Hem de muntazam, büyük bir enerjiyle devam ediyor. Atom hastalanmaz, kanser olmaz, ülser olmaz, karnı ağrımaz. Rabbine tevekkül etmiş, derviş gibi habire dönüyor. Ne kadar? 15 milyar yıldan beri. Ne yaparsan yap, dağlar taşlar birbirine karışıyor, her yer yanıp kül oluyor ve o daha hala dönmeye devam ediyor, umurunda bile değil onun. MaşaAllah, Allah’ın verdiği kuvvete bak.
Dünya, uçsuz bucaksız kainatta bir toz. Biz toz tanesi içinde tozdan daha küçüğüz. Ama hepsine hakim Cenab-ı Allah; hiç uyumuyor, biz uyuyoruz. Biz hastalanıyoruz, biz ölüyoruz. O, asla ne hastalanıyor, ne ölüyor. Evrende bütün atomlara hakim. Allah’ın gücü çok büyük. Takdir edecek akla sahip olmak, takdir edecek dikkate ve iradeye sahip olmak çok önemli.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Şubat 2015> Daha Fazla

Pislik adamların yüzünün kapkara olması bir mucize. Bir zillet ve pislik yüzlerinde hemen görülüyor. Müminlerde de bir kuzu temizliği oluyor. Çok temiz oluyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Şubat 2015> Daha Fazla

Eğer sen şeytani düşünürsen, ne kadar derin düşünürsen o kadar batarsın. Derin düşünme öyle anlamda değil. Samimi düşünmeye denir, derin düşünme diye. Bütün samimiyetiyle, bütün dürüstlüğüyle, iyi niyetle düşünmek. Allah’tan yana düşünmek, Allah’ı severek düşünmek, Allah’ın aleyhinde düşünmemek.
Ev nihayet senin üşümemeni sağlar. Kendi hapishanen, dünyadaki hapishanen. Eğer iman gözüyle bakarsan cennet evlerinden bir ev olur evin. Ama küfür gözüyle bakarsan cehennem hücrelerinden bir hücre olur evin, seni sıkar; duvarları sıkar, her yeri sıkar, bunalırsın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Şubat 2015> Daha Fazla

Tuzak iki parça halinde yaratılır; tuzağın kendisi ve bozulmuş hali. Bir blok. Bütün olarak yaratılır. Tek başına hiçbir zaman için tuzak yaratılmaz. Mesela Firavun vardır, Musa (as) vardır. Nemrut vardır, İbrahim (as) vardır. Deccal vardır, Mehdi (as) vardır. Deccal tuzaktır, Mehdi (as) onu bozandır. Onun için tedirgin olmaya gerek yok.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Ocak 2015> Daha Fazla

Fakirlik özel olarak oluşturulan bir durum dünyada. Ama en en arkasında Mikail (as) var. Yani o işin içinde bir sır var.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Ekim 2013> Daha Fazla

Allah yarattığı olaylarla insanlara kendini düşündürüyor. Düşünmek çok önemlidir, Allah Kuran'da insanı düşünmeye teşvik eder.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Eylül 2013> Daha Fazla

“Hafif deprem meydana getiriyorum, istersem sizi yerle bir ederim. Size şefkatimden bunu yapıyorum, dikkatinizi Bana verin, sevginizi Bana verin, dünyaya dalmayın.” Depremle bu mesajı veriyor Cenab-ı Allah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Eylül 2013> Daha Fazla

Harikayı sürekli yaşarız ama düşünen farkına varabilir. Düşünmeyen için Allah özel tuzak kurmuştur, sebep tuzağı kurmuştur. Sebebin içinde boğulur ve göremez. Kendi yürüyor zanneder ama Allah yürütür onu, bir yere gitmek ister, Allah götürür.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Eylül 2013> Daha Fazla

İyi olmayan insanlar, Allah'ın müminlere verdiği nimetlerden istifade ediyorlar. Yani aslında nimetler onlar için değil, samimi müminler için yaratılıyor. Onlar da yandan, bir kenardan istifade ediyorlar. Ahirette bu imkan ellerinden alınıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Eylül 2013> Daha Fazla

Bilimle, iman hakikatleri ve Kuran mucizeleriyle gençleri eğitmek gerekiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Eylül 2013> Daha Fazla

Beynini bir tart bakalım, bir düşün, hacmine bir bak. Bir de Allah’ın aklına bak. Allah’ın aklının yanında biz hiçiz. Allah’ın aklının yanında bir tecelliyiz biz.
Bütün bilim dallarını farz kılmış Allah, inceleyin diyor. Kuran’da kastedilen üstünkörü bir inceleme değil, derin ve kapsamlı. Allah’ın sanatını anlamaya, çözmeye, fark etmeye, bilmeye ve takdire yönelik bir emir.
Allah Kuran’da bilimin bütün dallarını, yerde- gökte her şeyi incelemeyi, araştırmayı Müslümanlara farz kılmıştır.
“Yer ve gök.” Yerde, hayvanlar, bitkiler, mikroplar, bakteriler her şey incelenecek. Gökte de gök taşları dâhil her şey incelenecek. Yerin yapısı incelenecek. Bunu Allah farz kılmış Müslümanlara. Yüzlerce ayetten bilimin farz olduğunu anlıyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Eylül 2013> Daha Fazla

İnsan bir bela geldiğinde nedenini düşünüp araştırması gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Ağustos 2013> Daha Fazla

Ağaç çok hayati bir güzelliktir. Ağaçların her biri kuzu gibi, çok tatlı, sessiz ve efendiler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Ağustos 2013> Daha Fazla

Allah'ın rahmeti öldürmeye değil, diriltmeye yöneliktir. Allah'ın rahmeti bütün Müslümanların üzerine olsun.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Ağustos 2013> Daha Fazla

Allah pek çok detayı hayata renk olsun diye yaratıyor. Örneğin ağaçlar hayata süs olması için yaratılır. Değişik olaylar güzellik ve hareketlilik olsun diye yaratılır. Yine şeytanı yaratan da, ona o gücü veren de Allah'tır. Çünkü zıtlar, dünyada hareketlilik ve renk oluşturur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Haziran 2013> Daha Fazla

Ayakta yürüyen çok ölü vardır. Allah’a kim düşman olursa, kim Allah’ın velisine düşman olursa Allah onu ayakta öldürür. Yürürken ölür, yemek yerken ölür. Canlı zannedersin, ölüdür. Haberi bile olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Haziran 2013> Daha Fazla

Mazluma yönelik hazırlanan her tuzak Allah tarafından bozulur. Mazluma ihanet uğursuzluk getirir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Mayıs 2013> Daha Fazla

Bebekler neden ölüyor? Bebekler zaten melek olarak geliyor, melek olarak gidiyor. Özel yaratılıyor. Dünyaya geliyor yine vildan, dünyadan alınıyor, cennete gidiyor yine vildan. Cenab-ı Allah diyor, “Ben vildanımı gönderdim, görün diye gönderdim”, “Ahirette de sizi karşılayacak. Sabrederseniz cennette o sizin vildanınız” diyor. Konu bu.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Mayıs 2013> Daha Fazla

Masum insan görmek gıdadır göze, ruha gıdadır. Çocuklar masum, sabi, günahsız. Ne güzel günahsız bir insan, maşaAllah, elhamdülillah. Hiç günahı yok, nur gibi maşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Nisan 2013> Daha Fazla

Allah diledi mi çeliği hamur haline getirir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Nisan 2013> Daha Fazla

Çocuklarda günahsızliğın huzuru, ışığı ve temizliği oluyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Nisan 2013> Daha Fazla

Büyük felaketler derin düşünmeyi arkasından getirir, çok derin düşünmeyi arkasından getirir. Dünyanın boş olduğunu anlar o zaman şahıslar. Onun için her şey hayırla oluyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Nisan 2013> Daha Fazla

İnsanlar haşa Allah'a karşı tavır aldıklarında Allah rızıklarını keser, bereketini alır. Ekonomik krizin açıklaması budur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Mart 2013> Daha Fazla

Yobaza Kuran okursun kabul etmez, Darwiniste okursun kabul etmez. Niye? Bak, Allah açıklıyor; “Görünmez bir perde kıldık.” (İsra Suresi, 45) Çünkü ikinci bende, birinci bende değil. Bir başka hayatta yaşıyor. Özel, Allah tarafından yaratılmış. Dolayısıyla dediğini anlamaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Ocak 2013> Daha Fazla

Her yiyeceği Allah yaratır, insanı sofraya buyur eden Allah’tır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Kasım 2012> Daha Fazla

DNA’da ruh bilgisi de kodludur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Kasım 2012> Daha Fazla

Kelebekler kendileri makyajlı zaten, pırıl pırıldır. Mesela böcekler, arılar falan gıcır gıcırdır böyle vernikli gibi pırıl pırıl parlar. Çamurun içine de girse öyledir, toz toprağın içinde de olsa yeni fabrikadan çıkmış gibi böyle pırıl pırıl, gıcır gıcırdır. Hiç toz olmaz üstlerinde ama insan öyle değil. Yani çok özenli bakımla, iyi akılla, sanatçı ruhla güzel olur insan.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Ekim 2012> Daha Fazla

“Çünkü gerçekten sen, ölülere (söz) dinletemezsin” (Neml Suresi, 80) Dünyada insanların epey bir bölümü ölüdür, zombidir. Yani bildiğin ceset, morgdan kalkmış bir cesettir ama yürür, konuşur, hareket eder fakat ölüdür. Allah sırrı açıklıyor; o yüzden söz dinlemiyorlar diyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Eylül 2012> Daha Fazla

“Nutku veren Allah” diyor Cenab-ı Allah. “Konuşmayı Ben yaratırım” diyor. Yani biz istesek konuşamayız. Allah yaratır.
Mantığı yaratan da Allah’tır. Mantık kanunlarını, mantık kurallarını yaratan da Allah’tır. Dolayısıyla Allah’ın istediği kadar bilgiye ulaşabiliriz.
ALLAH KANUNA TABİ DEĞİLDİR. KANUN ALLAH’A TABİDİR. Allah yüzlerce kanun, fizik kanunu yaratır. Yüzlerce kimya kanunu yaratır. Yerçekimi kanununu değiştirir, tersine çevirir, tamamen kaldırır. Dolayısıyla Allah’ın bir kanuna tabi olması mecbur olması diye bir konu yoktur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Eylül 2012> Daha Fazla

Hâkim hüküm veremez, Allah hüküm verir. Hâkimi Allah vesile eder.
Hükmü Allah verir, hakimi vesile eder. Kanunda, hukukta hayır vardır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Eylül 2012> Daha Fazla

Tek kuvvet Allah’ındır, bizler Allah’ın tecellileriyiz.
Bağımsız bir akıl yoktur, her şeyi Cenab-ı Allah yaratır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Ağustos 2012> Daha Fazla

Türkçeyi de yaratan Allah. Almancayı, Fransızcayı ve bütün dilleri yaratan Allah’tır.
Böceklerde Allah’ın sanatı var. İnsanın hücresinde Allah’ın sanatı var. Canlılarda Allah’ın sanatı var, hayvanlarda, bitkilerde Allah’ın sanatı var. Sen eğer sevgiyi bilmiyorsan, güzelliği, estetiği bilmiyorsan Allah’ın sanatını incelemeye de gerek duymazsın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Ağustos 2012> Daha Fazla

Allah’ın aklı sonsuz akıl. Hücrelerde, kromozomda, atomların yapısında,hepsinde gösteriyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Ağustos 2012> Daha Fazla

Edison bir şey buluyor. O bulduğu şeyi kim yaratıyor? Allah yaratıyor. O bir şeyi ona bulduran kim? Allah. Dolayısıyla Edison’un yaptığı bir şey yok. Edison’un bulduğunu Allah yarattığına göre, yerini de ona Allah buldurduğuna göre Edison’u Allah sadece vesile etmiş oluyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Temmuz 2012> Daha Fazla

Allah bazı yerde çiçek olarak tecelli eder. Bazen güzel bir varlıkta, mesela güzel bir tavşanın varlığında tecelli eder. Bazen bir çocukta tecelli eder. Hepsi Allah’ın görüntüsü, hepsi birbirinin aynı. Hepsi ortak Allah’a ait tecelliler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Temmuz 2012> Daha Fazla

İnsan gözünün Allah’ı idrak etme gücü yoktur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Temmuz 2012> Daha Fazla

Ölü olanlar Allah düşmanı olurlar. Mikrop gibi saldırgan ve pisliktirler ama insanlar onu bilmez. İnsanlar içerisinde gezerler. Sokaklarda, caddelerde gezerler. Her türlü kepazeliği, pisliği yaparlar. İkinci benle yaşıyorlar. Zombi olarak yaşıyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Temmuz 2012> Daha Fazla

ALLAH İYİ İNSANLARA, İYİ İNSANLARI NASİP EDER. GÜZEL İNSANLARA, GÜZEL İNSANLARI NASİP EDER. Kuran’da ayet, Allah’ın hükmü bu.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Temmuz 2012> Daha Fazla

“Yedi gök, yer ve bunların içindekiler O'nu tesbih eder; O'nu övgü ile tesbih etmeyen hiçbir şey yoktur, ancak siz onların tesbihlerini kavramıyorsunuz.” (İsra Suresi, 44) diyor Allah. Demek ki SÜREKLİ ALLAH ALLAH DİYOR ATOMLAR. TESBİH YAPIYORLAR. Orada bir ses, zaten o dönüşte mutlaka ses çıkar. Dönmede mutlaka ses çıkar. Onu zaten duyamıyoruz. Ama tesbihlerini de hiç duyamıyoruz.
Bütün atomların hepsi canlıdır. Canlı olduğu için de sürekli hareket halindedir. Hepsi Allah’ın emrine uygun hareket eder ve çok akıllıdır atomlar. Dikkat ederseniz nötron, proton olaylarında hiçbir karışıklık, bir karmaşa olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Mayıs 2012> Daha Fazla

Müslüman çok akıllı olacak. Tefekkür edecek, daha derin tefekkür edecek. Tefekkür edecek, daha derin tefekkür edecek. Allah’a samimi bağlanacak, daha samimi bağlanacak. Aşama aşama kafasındaki perdeler açılır, Allah tarafından. Yoksa perdesi kapanır.
BİZİM DERİN DÜŞÜNME YÖNÜMÜZ OLMASI GEREKİR. KURAN BİZİ SÜREKLİ DERİN DÜŞÜNMEYE, DERİN TEFEKKÜRE ÇEKER. İnsanlar hep hazır bilgi istiyor. Her şey açık olsun, insanlar da artık mecbur kalsın, iman etsin istiyor. Öyle olmaz.
İnsan sayısı bizim tahminimizin üstünde çok az olabilir dünyada. Çok insan, olmayabilir de. Birçoğu ölü insanların. Çok fazla ölü var dünyada. ÖLÜLERE BAKIP, BÖYLE ÇİRKİN CESARET GÖSTERİYORLAR. İNSANLARIN KUDURMASININ NEDENİ ÖLÜLERİ ÖRNEK ALMALARINDAN OLUYOR.
Çok akılcı bakacaksın. “Arkadaşım şöyle, böyle.” Arkadaşın senin beyninde gösteriliyor. HANGİSİ ARKADAŞIN, HANGİSİ DEĞİL AHİRETTE ANLAYACAKSIN. ARKADAŞLARININ BİRÇOĞUNUN ZOMBİ OLDUĞUNU ANLAYACAKSIN. Mesela “annem şöyle, babam böyle”. Annen, baban da zombi olabilir. Gerçekten ruhu üfürülmemiş insan olabilir.
Çoğunluğa bakıp insanlar sapıtıyorlar. Allah ayette diyor ki; “insanların çoğunluğuna uyacak olursan, seni Allah yolundan saptırırlar.” Çoğunluğa uymayacaksın. Bir Allah, bir sen. Kuran’a bakacaksın; bir Allah, bir sen. Samimi olarak Kuran'a bakıp Kuran'ı uygulayacaksın. Çoğunluğun ne yaptığı önemli değil.

A9 TV 3 Mayıs 2012> Daha Fazla

SOKAKTA, CADDELERDE ÇOK FAZLA ZOMBİ, ÖLÜ VARDIR FAKAT BİLMEZLER. MESELA BİRÇOK İNSANIN ANNESİ BABASI ZOMBİDİR, BİLMEZLER. Mesela çocuğu zombidir, ölü, bilmiyorlar. Bilse çok korkarlar ama acayip korkarlar. Yani bildiğin klasik ölü. Bilmedikleri için çok rahat yaşıyorlar. Allah bildirmiyor özellikle.
Toprak simsiyah çamur. Koca koca çilekler, ye beni diyorlar böyle toprağın üstünde diri diri, gıcır gıcır, pırıl pırıl maşaAllah.

A9 TV, 1 Mayıs 2012> Daha Fazla

İMAN ZAYIFLIĞI, ALLAH’IN UNUTULMASI VÜCUTTA MUAZZAM TAHRİBAT YAPAR. VÜCUT PERİŞAN OLUR, abandone olur adeta, uyuyarak o zavallı vücut kendini ancak toparlıyor ondan sonra. 7-8 saatte ancak kendini toparlayabiliyor.
VÜCUT EN ZİYADE ALLAH’I UNUTMAKTAN HIRPALANIR, ACAYİP IZDIRAP ÇEKER. Uyuyarak vücut kendini toparlıyor. O müthiş tahribatı uyuyarak toparlıyor.
Allah canlı türlerini ne kadar mükemmel yaratmış! Güneş ışığı, ultraviyole ışığı bozabilir, her şeyin bozması lazım. Hakikaten anormalleşmesi lazım neslin. Hakikaten gittikçe bozulması lazım. Asla ve kesinlikle olmuyor. 350 milyon yıl genetik mükemmellik devam eder mi? Milim santim oynamıyor, maşaAllah.

A9 TV, 30 Nisan 2012> Daha Fazla

Sebebe sarılacaksın. Güneş olunca biz altında durmuyoruz. Gölgeliğe gidiyoruz. Sen de gölgeye gideceksin. “Güneş beni yaktı” denmez. Susadığında su içeceksin inşaAllah.
Üstündeki negatif elektrikten kurtulmak istiyorsan banyo yap, Kuran’ın ifadesiyle. Ilık suyla duş al. Vücudundaki o negatif elektrik bir gitsin, toprağa aksın. Ilık su iç. Vücudun içindeki negatif elektrik gitsin. Ayağını depret, hareketlendir. Yere ayağından elektrik boşalsın. Sen de ferahlarsın, rahatlarsın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Nisan 2012> Daha Fazla

Güzel olan, güzelliğinin takdirinden çok zevk alır. Bu Allah’ın bize verdiği bir ilhamdır. Allah da Kendisinin beğenilmesini sever. KENDİSİNİN TAKDİR EDİLMESİNDEN ÇOK HOŞLANIR ALLAH. KENDİSİNE ÂŞIK OLUNMASINI BEĞENİYOR ALLAH. TUTKUYLA SEVİLMEYİ BEĞENİYOR ALLAH.
Düşünme ve düşünmeyle bulunan bilgi Allah’tan ilhamla gelen bilgidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Nisan 2012> Daha Fazla

Hücre sırf kanla beslenmez. Çünkü ruh hakim bedene. Canlı tutan ruh Allah’ın dilemesiyle. RUH DA İMANLA BESLENİYOR. RUHTAN İMANI ÇEKTİN Mİ RUH MAHVOLUYOR, BU SEFER VÜCUDA SALDIRMAYA BAŞLIYOR.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Nisan 2012> Daha Fazla

Her şeyin pozitif yönüne bak. Bir insanın bin tane güzel yönü varsa oturup alakasız bir yerden yaklaşırsan bu samimi olmaz. Müspet yönlerine bakın her şeyin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Nisan 2012> Daha Fazla

Mesela birisi Allah’ın aleyhine düşünüyor, sonra rezil oluyor. Her seferinde rezil oluyor. Her seferinde küçük düşer. HEP ALLAH’TAN YANA, HEP ALLAH’IN LEHİNE DÜŞÜNÜLÜR.
Kitap okumaktan sıkılanlara tavsiyem; kitabın ortasından bir yer açsın, üç satır okusun. Yine açsın herhangi bir sayfasını, iki satır okusun. Aynı etkiyi alır inşaAllah. Allah ona tam ilgili yerleri çıkarır, ihtiyacı olan yerleri çıkarır. Harika olur, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Nisan 2012> Daha Fazla

ELEKTRİK AKIMLARINI MUHAFAZA EDEN BİR KAPTIR BEYİN. ELEKTRİK MUHAFAZA KABIDIR. Başka bir özelliği yoktur. O elektriği gören ruhun üstünde durmaları lazım. Duyan ruhun, dokunan ruhun, koklayan, tadan ruhun üstünde durmaları lazım.
Zenciler var, Japon ırkı var, sarışınlar var, her türlü insan var. Cenab-ı Allah Hz. Adem (as)’ın genlerinde yaratmış bu insan görünümlerini. İleriki nesillerde bunlar çıkmış.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Nisan 2012> Daha Fazla

HÜCRENİN İÇİ NEW YORK ŞEHRİNDEN DAHA KARMAŞIK. Çok çok daha detaylı sırf bir tane hücrenin içi bile. İnsanların aslında nefesi kesilip Allah’a secde etmesi gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Nisan 2012> Daha Fazla

Ruh, gelişmiş şekliyle Allah Katında hazır yaratılır ama gelişiyor gibi gösterilir. Yoksa bütün güç, kuvvet Allah’ın elindedir. Bedenle de alakası yok tabii ki ruhun.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Nisan 2012> Daha Fazla

Kuran’da Allah düşünmeyi farz kılmış. Hem derin derin düşünmeyi. Düşündükçe Allah insanların kalbine bilgi ilka ediyor. Gerçekleri görür, Allah’a gittikçe daha yaklaşır, Allah’a olan sevgisi artar.

> Daha Fazla

Her insana, Müslüman’a gelir vahiy, fakat farkına varmaz. Mesela Allah ona cevaplattırır, bir şey söylettirir, vahyeder Allah. Biz ona ilham diyoruz, inşaAllah.
Her insan vahiy alır, Allah’tan ilham alır, fakat farkına varmaz. Karınca da Allah’ın vahyiyle hareket eder, arı da Allah’ın vahyiyle hareket eder, insan da Allah’ın vahyiyle hareket eder.
Allah insanları düşündürtecek çok şey yaratıyor ama kafasını kullanan için. Kafasını kullanmıyorsa, her ne olursa olsun adam uyanmaz, ne yaparsan yap, fark edemez.

23 Temmuz 2011; A9 TV> Daha Fazla

Allah, derin düşünmemizi ve Allah’ın yarattıklarını iyi değerlendirmemizi istiyor; o zaman gerçekleri fark edebiliriz. Yüzeysel düşündüğünde insan pek az şey fark edebilir.

15 Temmuz 2011; A9 TV ve Kaçkar TV> Daha Fazla

YERİN ALTI KAYNAR MAGMA, FOKUR FOKUR MAGMA KAYNIYOR. BİZ DE ÜZERİNDE SOHBET EDİYORUZ. Kimi gemiyle geziyor, kimi düğün yapıyor, kimi diskoda dans ediyor, kimi uyuyor mışıl mışıl, insanlar acayip rahatlar. Oysa Allah insanlara sürekli bir tehlike içinde olduklarını hatırlatıyor.

8 Temmuz 2011; A9 TV, Kaçkar TV> Daha Fazla

Allah'ın velisiyle uğraşılmaz. Allah karşılığını mutlaka verir.

24 Haziran 2011; A9 TV, Kocaeli TV> Daha Fazla

HİÇBİR ÇOCUK ACI ÇEKMEZ. BENDEN BİR SIR. HİÇBİR ÇOCUK ACI ÇEKEREK ÖLMEZ. Hiçbir mümin, muttaki mümin ölüm anında acı çekmez ama o ana kadar çeker, imtihan olur. AMA ÖLÜM ANINDA MÜMKÜN DEĞİLDİR. İmkansızdır yani.
Allah’ı bilmek olağanüstü bir yetenek gerektiren bir şey değil ki. NORMAL BİR ZEKAYA SAHİP OLAN BİR İNSAN, SONUNA KADAR ALLAH’IN FARKINA VARIR. Tam anlamıyla bilir, tam anlamıyla iman eder. Şimdi ben birdenbire odadan bir yere gelsem, çok düzgün bir sistem görüyorum; bardaklar var, kalemler var, güzel insanlar var. Ben buna ne mana veririm? İlk aklıma gelen; “bunun bir sahibi var” derim, “bir Yaratan’ı var” derim. Bunda şaşacak bir şey var mı?
MİSAFİR İSTENMEYEN YERE GELİYOR MU? İSLAM DA İSTENMEYEN YERE GELMİYOR İŞTE. DAVET EDİLİRSE GELİR, ALLAH’IN İZNİYLE. Davet etsin İslam alemi; gelir. Davet etmedikleri için de gelmiyor, Allah göndermiyor.
Çok büyük alem bu, yani HAYRET EDECEK DÜZGÜNLÜKTE, JİLET GİBİ ATOMLAR. Bütün kainat böyle. Ve adamlara hiçbir şey olmuyor. On beş milyar yıldan beri adamın gazı, tuzu, hiçbir şeyi yok. Habire dönüyor. Cenab-ı Allah “dön” demiş, dönüyor. ENERJİ KAYNAĞININ NEREDEN GELDİĞİ BİLİNMİYOR, DÖNÜYOR DA DÖNÜYOR SÜREKLİ. ÜZERİNE VURUYORSUN, TINMIYOR; ATOM BOMBASI PATLATIYORSUN, YİNE TINMIYOR; BALYOZLA VURUYORSUN, YİNE DÖNÜYOR, HİÇ MUHATAP DAHİ OLMUYOR. ÇOK BÜYÜK OLAY BU.

23 Haziran 2011; A9 TV, Kahramanmaraş Aksu TV ve Kaçkar TV> Daha Fazla

Mesela, hasta oluyor, ilaç alıyor, ilaca ümit bağlıyor. İLAÇ BİR ŞEY YAPMAZ, ALLAH YAPAR. Kolu ağrıyor, koluna masaj yapıyor, geçiyor, SENİN KOLUNA MASAJI YARATAN DA ALLAH’TIR, ALLAH GEÇİRİR. İLACI PUT ETMEMEK LAZIM, TEDAVİYİ PUT ETMEMEK LAZIM.
Çirkin olan bana bir tane Müslüman gösterin. Neredeymiş bana adres versinler, bir göreyim. ÇİRKİN MÜSLÜMAN OLMAZ. Ağzıyla, burnuyla, kaşıyla gözüyle çirkin olmaz; Müslüman’ın elinden yüzünden nur akar. Neredeymiş çirkin Müslüman, ben göremedim şu ana kadar. Gören varsa bana söylesin, getirsinler, bir göreyim bakayım. Çıkaracağım buraya, neresi çirkin bir anlayalım.
İNSAN, ALLAH RIZASI İÇİN ACI ÇEKMEDEN DERİNLİK ALAMAZ. Akıl gelişmez, tutku gelişmez, hiçbir şeyin anlamı olmaz.

14 Haziran 2011; A9 TV> Daha Fazla

İnsanların aralarında gezen melekler oluyor, ama fark edemiyor insanlar. Yani normal kıyafetle geziyor, sen onu normal insan zannediyorsun. Halkın arasında cin de gezer, ama insanlar onun da farkına varmazlar.
Güçlüde hakkı ararsa, böyle olur. Haklıda güç arayacak, haklıda. VELİLERDEN YANA OLACAK, İYİLERDEN YANA OLACAK, GÜZELLERDEN YANA OLACAK; ÖYLE OLURSA KAZANIR. İNŞAALLAH.

17 Mayıs 2011; A9 TV ve Gaziantep Olay TV> Daha Fazla

Kavgayı savunanların mutlaka bir patlama noktası vardır, o patlama noktasında parçalanır ve yok olurlar. Kendi içinde boğulurlar. Yani KARA DELİK GİBİDİR FİTNEYİ SAVUNANLAR, SAVAŞI SAVUNANLAR; MUTLAKA MAĞLUP OLURLAR.
Mesela halktan bir insan dışarı çıkar. Güneş onu ısıtır, Güneş onu aydınlatır. Ama o, Güneş’in vasfını bilmez; Güneş’in çapını, nerede olduğunu, neden oluştuğunu bilmez. MEHDİYET DE ÖYLEDİR; İNSANLARI ISITIR, AYDINLATIR, AMA ADAM KAYNAĞINI BİLMEZ.

20 Temmuz 2011; A9 TV ve Kaçkar TV> Daha Fazla

Allah’ın ince sanatını, Allah’ın ince hikmetini, ince uygulamalarını insan derin düşünerek fark edebilir.
İNSAN UFKU GENİŞ OLUP DA DERİN DÜŞÜNÜNCE ÇOK GÜZEL GERÇEKLERİ FARK ETMİŞ OLUYOR. AMA SATHİ DÜŞÜNÜNCE, KAVRUK, ÖLÜ BİR RUHA SAHİP OLUR. Dünya hayatı da berbat olur, ahireti de berbat olur.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top
iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."