Adnan Oktar Diyor Ki...

 

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Nisan 2018> Daha Fazla

İslam ülkeleri aciliyetli olarak toplansınlar. Suriye ve Ortadoğu’da akan kanın durması için bir araya gelinsin. Bu toplantıya Rusya ve Amerika da davet edilsin. Çok üst düzey bir toplantı olmasına gerek yok.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Aralık 2017> Daha Fazla

Kudüs siyasi merkez haline getirilmesin. Şehrin 30 km kadar dışında Filistin ve İsrail kendi bölgelerinde Kudüs’ü başkent ilan etsinler. Ancak şehrin tarihi dokusuna hiç dokunulmasın. Diplomatik misyonlar en az 30 km dışarıda olsun. Kudüs’ün merkezi ibadet şehri olarak kalsın. İsrail resmi açıklamayla ilhak niyeti olmadığını açıklasın. ABD de resmi açıklamayla mevcut haritanın değiştirilmesini kabul etmeyiz desin. İlhak ihtimalinin olmadığı resmi açıklamalarla teyit edilsin. Harita değiştirilmeyeceği garanti edildikten sonra Doğu Kudüs Filistin’in, Batı Kudüs İsrail’in başkenti olursa bir sorun olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Kasım 2017> Daha Fazla

Amerika değerli insanların yaşadığı bir ülke. Amerikan halkını seviyoruz. Sevmediğimiz ve karşı olduğumuz İngiliz derin devletidir. İngiliz halkını da, tüm Avrupa halkını da seviyoruz. Onlara karşı acımasızlığı savunanlara her zaman karşı olacağız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Kasım 2017> Daha Fazla

Avrupalıları da Amerikalıları da sevmek ve şefkatle yaklaşmak gerekir. Müslüman her zaman koruyucu ve kollayıcı olur. Bu insanlara toptan nefret duygusuyla yaklaşmak akılcı bir tutum değildir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Kasım 2017> Daha Fazla

Avrupalılar güzel insanlar, onları Deccalin eline terk etmeyelim. Hepsine sahip çıkalım. Deccaliyet uyuşturucu müptelası, alkolik, homoseksüel, yaşama heyecanını kaybetmiş, her şeyden sıkılan bir kitle oluşturmaya çalışıyor. Deccaliyetin bu oyununa karşı Avrupa ve Amerika’ya sahip çıkacağız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Ekim 2017> Daha Fazla

Trump şu anda gerçek anlamda ABD’yi yönetmiyor. Fiilen Obama dönemindeki hükümet devam ediyor. İngiliz derin devletinin Amerikan siyaseti üzerindeki etkisi açıkça görülüyor. Obama Beyaz Saray’dan fiziki olarak çıktı ama yönetimden çekilmedi.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Ağustos 2017> Daha Fazla

İngiliz derin devleti Trump'ı devirmek için oyun oynamaya çalışıyor, bunun için Trump'ı Türkiye, İran, Rusya, Pakistan, Çin desteklesin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Ağustos 2017> Daha Fazla

İngiliz derin devletinin etkisinin olduğu yerlerden biri de Amerikan Kongresi ve Senatosudur. Birçok kişiyi diledikleri gibi yönlendiriyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Temmuz 2017> Daha Fazla

Rusya ve Amerika'nın arasında dostluk oluşmaya başlaması Mehdiyetin bereketiyle gerçekleşen bir güzelliktir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Mayıs 2017> Daha Fazla

Amerikan halkının dindarlığı ve Allah sevgisi çok güzel. Bizim canlı yayınlarımızın da en çok seyredildiği yerlerden biri Teksas.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Mayıs 2017> Daha Fazla

Trump'ı hem İslam ülkeleri hem Çin, Rusya gibi ülkeler tam desteklesin. İngiliz derin devletinin oyunlarını bozalım.
Amerika ve Rusya'nın ittifak etmesi son derece doğaldır. Trump'ı bu dostluğu istiyor diye eleştirmek çok mantıksız.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Mayıs 2017> Daha Fazla

Amerika ve Rusya'nın PKK'yı desteklemesine karşı en etkili cevap PKK'nın beyninin yani Darwinizm'in ortadan kaldırılması olacaktır.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Mayıs 2017> Daha Fazla

Obama'nın Amerika'da yaptığı tahribat çok büyük. Bunun 100 gün içinde tamamen düzelmesi mümkün değil. Trump zaman içinde sonuç alacaktır.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Nisan 2017> Daha Fazla

Biz İngiliz derin devletine dikkat çektikten sonra hem Türkiye'de hem de Rusya ve Amerika'da bir uyanış oldu, bu çok güzel.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Nisan 2017> Daha Fazla

İngiliz derin devletini biz deşifre ettikçe tüm dünyada uyanma başladı. Amerika da felaketin farkına vardı.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Nisan 2017> Daha Fazla

Bugün İdlib'de genel Suriye'de yaşayan felakette Obama yönetiminin İngiliz derin devletinin etkisiyle izlediği siyasetin büyük etkisi var.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Nisan 2017> Daha Fazla

Amerika üzerinde İngiliz derin devletinin bir nevi gizli işgali vardır. Bir çok Amerikan kurumu üzerinde İngiliz derin devleti hakimdir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Mart 2017> Daha Fazla

Rusya, Amerika ve Türkiye genelkurmay başkanlarının ortak toplantısı İngiliz derin devletine karşı yeni bir dünya düzeni oluşturacak.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Mart 2017> Daha Fazla

Tayyip Hocam İngiliz derin devletinin isteklerine boyun eğmediği için hedef oluyor. Putin ve Trump da bu yüzden hedefteler. İttifak önemli.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Mart 2017> Daha Fazla

Trump ve ailesi Amerikan halkı için kalite, nezaket, klaslık konusunda güzel bir model. Bazı ezik homoseksüel destekçileri onlara haset ediyor.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Mart 2017> Daha Fazla

Komünist Stalinist bir örgüt olan PYD'yi desteklemek Amerika'ya yakışmayan bir siyaset. Amerika'nın bu tutumdan vazgeçmesi gerekir.
Trump, İran'a karşı Mehdiyetin şefkat, merhamet yönünü anlatarak netice alabilir. Silahlanma ile çözüm oluşması mümkün olmaz. Amerika Rusya ile ortak hareket ettiğinde İran’la arasındaki anlaşmazlıkları da çözebilir. İngiliz derin devletinin çatışma oyununa gelmesinler.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Şubat 2017> Daha Fazla

Dindar Amerika'nın müttefiği komünist YPG/PKK olamaz. Türkiye de sınırında bir komünist devlete müsaade etmeyecektir.
Amerika'nın savunması önemli, ama Rusya ile dost olup saldırmazlık paktı imzalanırsa iki ülke silah yerine halkın refahına harcama yapabilir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Şubat 2017> Daha Fazla

İran halkı da Anadolu insanı gibidir, sevgi şefkat doludur. İran ile Amerika'nın dost olmasını sağlamak için uğraşacağız inşaAllah.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Şubat 2017> Daha Fazla

İsrail ile İran, İran ile Amerika arasındaki gerilim de suni. Türkiye ile İran, İsrail ile İran, İran ile Amerika ilişkilerini düzelteceğiz.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Şubat 2017> Daha Fazla

Amerika ile Rusya arasında gerginlik oluşmasının hiçbir gerekliliği yok. İki ülke arasında saldırmazlık paktı yapılsın, rahat yaşasınlar. Rusya ile Amerika silah giderlerini yarı yarıya düşürüp halklarının refahı için harcama yapsınlar.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Şubat 2017> Daha Fazla

Mülteciler konusunda Trump'ın çok üstüne gidenler, Obama döneminde 2 milyon mültecinin Amerika'dan sınır dışı edildiğini hiç anlatmıyorlar.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Şubat 2017> Daha Fazla

İran ve Amerika'nın arasını düzeltmek mümkün. Gereksiz, suni bir gurur oluşmuş. Bunu kırmak, barışı sağlamak mümkün.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Şubat 2017> Daha Fazla

Rusya ve Amerika saldırmazlık paktı yapıp askeri harcamaları yarı yarıya azaltsınlar. Buradan gelen gelirleri halkın refahına harcasınlar.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Şubat 2017> Daha Fazla

Malum çevreler Trump'a darbe tehditlerini bıraksınlar. Darbe falan yapamazlar. Amerika dindar olacak, onlar da asla engelleyemeyecekler.
Rusya ve Amerika’ nın arasının düzelmesi karışık bir şey değil. Sevgiyi, dostluğu karmaşık göstermemek gerekir. Dostluk, kardeşlik kolaydır.
Amerika tarihinde ilk defa bir Başkan'a bu kadar anormal tepki gösteriliyor. Trump’ın aldığı tedbirler gelip geçici, İslam alemi desteğe devam etsin.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Şubat 2017> Daha Fazla

Tayyip Hocam, Putin ve Trump'la ittifak halinde olsun. Trump'ın son uygulamalarını kalıcı görmesin, geçici bir politikadır, düzelecektir.
Trump yapabiliyorsa askeri harcamaları iyice azaltsın, oradan gelecek geliri Amerikan halkının refahına harcasın.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Şubat 2017> Daha Fazla

Klasik siyaset üslubu, soğuk savaş dönemi kavgacı üslup artık tüm dünyadan kalkmalı. İran ve Amerika'nın arasını da mutlaka düzeltelim.
Trump'ın Amerika'yı dindarlaştırmak için yapacağı her çalışma bereket getirir.
Amerika'nın İran'la savaştan bahsetmesi büyük bir hata olur. İran'la karşıtlaşmak Rusya'yla da karşıtlaşmak olur. Hep barıştan yana olunmalı. Tüm ülkelerin dostluk, kardeşliği esas alması gerekir. Amerika da İran da gerginlikten uzak, dostane bir üslubu tercih etmeli.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Şubat 2017> Daha Fazla

Amerika'nın ihtiyacı olan maneviyat ve dindarlıktır. Trump, Musevi, Müslüman, Hristiyan dindarlarla sık sık bir araya gelsin.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Şubat 2017> Daha Fazla

Trump'ın öncelikleri Amerikan toplumunun daha dindar olması, gerçek dindarları desteklemesi ve halkın refahını sağlaması olmalıdır.
Müslümanlara karşı düşmanca tavır alan sevgisiz insanlarla ortak hareket etmek Trump'a da Amerika'ya da zarar verir. Trump sevgiden yana olmalı.
Amerika'da Müslümanlar 3. sınıf insan konumuna getirilirse bundan en çok Amerika zarar görür. Trump'a bunun tehlikelerini iyi anlatmak gerekir.
Trump'in ilk yapması gereken Amerika'nın daha dindarlaşması için çaba göstermek, silahlara yatırım yerine halkını refahını yükseltmek olmalı.
Trump'ın siyaseti komünist Amerika'ya karşı dindar Amerika'dır. Bu yönüyle kıymetli ve önemlidir. Hatası olursa düzelmesi için eleştirilir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Ocak 2017> Daha Fazla

PKK/YPG'ye verilen zırhlı araçlar muhtemelen Obama döneminin uygulamalarının devamıdır. Bundan sonra bu anormallikler yaşanmayacaktır.
Trump'ın yıpranması Amerika için de dünya için de riskli olur. Yıpranmasına sebep olacak politikalardan kaçınması daha faydalı olur.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Ocak 2017> Daha Fazla

Biz Amerikan halkının mutlu huzurlu olmasını istiyoruz. Dindar, neşeli, candan yaşadıkları günlere bir an önce dönmelerini isteriz.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Ocak 2017> Daha Fazla

Obama döneminde Amerika tarihinin en büyük manevi çöküntüsünü yaşadı. Trump Amerikan rüyasını yani dindar Amerika'yı yeniden inşa edebilir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Ocak 2017> Daha Fazla

Trump'ın Suriye'de siyaseti Suriye'nin bütünlüğünü korumak üzerine olmalı. Trump'a komünist Marksist terör örgütünü desteklemek yakışmaz. Yeni Amerikan yönetimi Obama devrinde başlayan komünist terör örgütü PKK'yı desteklerse Amerikan rüyası değil Amerikan kabusu oluşur.
Irak'ta meşru hükümeti destekleyip demokratik sistemi tam oturtmak gerekir. Amerika'nın da politikası bu yönde olmalı.
Türkiye, İran, İsrail, Rusya, Çin ve Amerika birlikte hareket ederse İngiliz derin devletinin tüm gücü kırılır. Tek tek ise mücadele edilemez.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Ocak 2017> Daha Fazla

İngiliz derin devletinin sistemli olarak Trump'a baskı uygulamak isteyeceği görülüyor. Bu durumda Trump'ı yalnız bırakmamak gerekir. Özellikle Amerika'da yaşayan Müslümanların İngiliz derin devletine karşı Trump'ın yanında olmaları çok güzel olur. Açık destek versinler.
Trump'ın seçilmesini protesto edenler Amerikan halkının seçimine saygı göstermeyi öğrenecek. Bizim dediğimiz olmazsa sokağa dökülelim olmaz. "Halkın ne dediği önemli değil, kıymetli ve asıl olan insan benim, benim dediğim olsun" demek demokrasiye uygun değildir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Ocak 2017> Daha Fazla

Amerika kurumlarını asıl yöneten İngiliz derin devletidir. Amerikan halkı da İngiliz derin devletinin baskısı altında eziliyor.
İngiliz derin devleti hem sokak hareketleri hem istikrarsızlık hem de ekonomik kuşatma ile Trump'ı çökertmeye çalışıyor. Putin, Erdoğan ve Trump bu deccali güce karşı açık ve net ittifak etsinler. Deccaliyet çok azılı bir mahluktur. İttifakla karşı koymak gerekir.
Müslüman dünyası Trump'ı desteklesin. Trump'ın idealinin dindar Amerika yani Amerikan rüyasını geri getirmek olduğu görülüyor. Bu çok güzel.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ocak 2017> Daha Fazla

Obama da yakın çevresi de komünist eğilimliydi. Obama'nın yaptığı tahribatı Trump'ın düzeltmesini temenni ediyoruz. Trump anti komünist anti Darwinist bir insan. Rusya, Türkiye, İran, Çin ve tüm Türki devletler Trump'a destek olsunlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Ocak 2017> Daha Fazla

Amerika'da sanatçıların Trump'a karşı tutumu onu seçen milyonlarca insanı hiç yerine koymak, saygı göstermemek demektir. Halka saygı göstermemek sanatçıya yakışmaz. O zaman halk da sanatçıya desteğini çeker, bu çok daha büyük bir karşılık olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Ocak 2017> Daha Fazla

Trump'ı Türkiye olarak, Türki devletler olarak ve İslam alemi olarak destekleyeceğiz. İngiliz derin devletine karşı, Rusya ve Çin de Trump’a destek verecektir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Ocak 2017> Daha Fazla

Amerika’nın Trump yönetiminde eski güzel dindar günlerine dönmesini temenni ediyoruz. Bu idealine ulaşması için Trump'ı yalnız bırakmamak şart.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Aralık 2016> Daha Fazla

Amerika'nın siyasetini yönlendiren İngiliz derin devletidir. Ortadoğu'da yaşanan bu felaketin mimarı da İngiliz derin devletidir.
Avrupa'da Amerika'da nasıl böyle elektrik kesintileri yaşanmıyorsa Türkiye'de de yaşanmaması için tüm tedbirler alınmalı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Aralık 2016> Daha Fazla

Amerika YPG/PYD'ye kameraların gözü önünde silah ve mühimmat veriyor, aksini iddia etmeleri gerçekçi değil.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Aralık 2016> Daha Fazla

İngiliz derin devletinin yönlendirmesiyle Amerika tarafından PYD/YPG/PKK'ya MANPADS verilmesi doğrudan Türkiye'ye yönelik bir harekettir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Aralık 2016> Daha Fazla

Amerika’nın yeni Başkanı Trump’ı bir kez daha tebrik ediyor, eskiden olduğu gibi yeniden dindar bir Amerika inşa edeceğine inanıyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Aralık 2016> Daha Fazla

Trump'ın "Rusya ile ittifak yapabiliriz" açıklaması İngiliz derin devletinin oyunlarına da bir manevi darbedir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Kasım 2016> Daha Fazla

Rusya, Amerika ve Türkiye İngiliz derin devletinin oyunlarını açıkça ifade etse, 300 yıllık bu yapı bir anda hemen çöker.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Kasım 2016> Daha Fazla

Trump sürekli Allah’tan bahsederse Amerika'ya bereket, güzellik, bolluk gelir, Amerikan rüyası tekrar canlanır, böyle devam etsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Kasım 2016> Daha Fazla

Bizim gündeme getirmemizden sonra Rus basını Trump, Putin ve Tayyip Hocam'ın ittifak etmesi gerektiğini yazdı. Bu ittifak güzel olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Kasım 2016> Daha Fazla

Homoseksüelliği destekleyen ve komünist zihniyete sahip olan Obama Amerika'yı içten çökertti. Şimdi Trump eski dindar Amerika'yı inşa edebilir.
Trump Müslümanlardan değil, bağnazlıktan duyduğu rahatsızlığı dile getiriyor. Müslümanlarla Trump'ın arasını açmaya çalışıyorlar. İngiliz derin devleti ve uzantıları Trump'ı diledikleri gibi yönlendiremeyeceklerini düşündüklerinden Müslümanlarla arasını açmak istiyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Kasım 2016> Daha Fazla

Tayyip Hocam, Trump, Putin ve İran bir araya gelirse İslam Birliği çok kolay sağlanır ve Mehdiyet ruhu tüm dünyaya hemen hakim olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Kasım 2016> Daha Fazla

Eskiden Amerikan gençliği çok dindar, titiz, bakımlı, neşeli, dinamikti. Amerika'nın yine böyle olması için dua ediyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Kasım 2016> Daha Fazla

Tayyip Hocam, Trump ve Putin üçlü bir kuvvet olarak güzelliklere vesile olacaklar.
Obama döneminde Amerika akıl almaz tahribata uğradı, maddi ve manevi çöküntü meydana geldi.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Kasım 2016> Daha Fazla

Mike Pence'in Amerika'nın Allah'ın emrinde bir ulus olacağını ifade etmesi ve Amerikan rüyasını gündeme getirmesi çok güzel bir açıklama. Kapanan kiliseleri açarak başlayabilirler. Sinagog, Mescid, Kilise kapatılması normal karşılanmamalı. İbadethanelerin açılması bereket getirir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Kasım 2016> Daha Fazla

Eğer İngiliz derin devleti büyük oyun oynamazsa Trump Amerika'yı eski dindar haline çevirip Obama'nın tahribatını ortadan kaldırabilir.
Amerika'nın arkasında bir derin güç vardır denildiğinde kast edilen bu güç İngiliz derin devletidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Kasım 2016> Daha Fazla

Putin, Tayyip Hocam, Amerika'da yaşayan Müslümanlar ve Türkler Trump'ı desteklesinler. İngiliz derin devletine karşı Trump’ı yalnız bırakmasınlar.
Sıcakkanlı, neşeli, sevecen, dindar, şakacı Amerikan ruhunun yeniden Amerika'ya hakim olmasını istiyoruz. Amerika dindar olursa güçlü olur.
Amerikan seçimleri İngiliz derin devletinin planlarına bir tokat oldu. İslam alemi de İngiliz derin devletine karşı Trump'ı desteklesin.
Amerikalılar Allah'ı sever, İsa Mesih'i severse Allah yollarını hep açar. Deccaliyet onlara hiçbir zarar veremez.
Trump'ın Amerikan rüyasını gerçekleştirme ideali güzel. Bu, Amerika'nın yeniden dindar olması demektir.
Trump'a oy verenleri anormal Clinton'a oy verenleri normal görmek saygıya uygun değildir. Hepsinin kararına saygı duymak gerekir.
Trump'ın çok iyi korunması gerekir. İngiliz derin devleti büyük eylem girişiminde de bulunabilir. İngiliz derin devletinin talimatıyla Trump'a suikast girişimi olabilir.
ABD'deki karşı ayaklanmaları İngiliz derin devleti organize ediyor ve bir şekilde Trump'ı devirmeyi düşünüyorlar gibi görünüyor. ABD'yi son dönemde ekonomik ve ahlaki yönden çökerten de İngiliz derin devletidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Kasım 2016> Daha Fazla

Osmanlı'nın başına gelen tüm olayların ardında İngiliz derin devleti vardır. Amerika'yı 2. Dünya Savaşı’na sokan da İngiliz derin devletidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Kasım 2016> Daha Fazla

Soros zihniyeti kendi destekledikleri aday seçilmeyince ayaklanmalarla seçimleri geçersiz kılmaya çalışıyorlar.
Trump'ın seçilmesini olumsuzluk gibi lanse etmek doğru değil. Trump Amerika'ya eski ruhunu kazandırmayı başarabilir. Obama sosyalistti, İngiliz derin devletinin etkisiyle dünyada büyük tahribatlara sebep oldu. Trump’ın seçilmesi bunların giderilmesi için bir fırsat olabilir. Amerika'nın daha büyük iç çatışmalara sürüklenmemesi için Trump'ın korunmasına özen gösterilmesi iyi olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Kasım 2016> Daha Fazla

Trump'ın eski Amerika'ya duyduğu özlem samimi, sıcak Amerikan ahlakını canlandırırsa güzel olur. Amerikan halkının dindarlıkları güzeldir. Bu eski ahlaklarından uzaklaşmışlardı. Trump yapabilirse dindar Amerika'yı inşa etmeye çalışmalı. Dindarlık güzelliktir, berekettir. Amerikan halkının yeniden dindar olması onları yeniden berekete kavuşturur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Kasım 2016> Daha Fazla

İngiliz derin devleti anlaşılmadan ne Ortadoğu ne PKK anlaşılır. Olayların arkasındaki güç Amerika değil İngiliz derin devletidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Ekim 2016> Daha Fazla

İngiliz derin devleti Amerika ile Rusya'nın arasını bozmak için özel strateji uyguluyor. Amerika ile Rusya'nın ittifakla bunu bozması gerek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Ekim 2016> Daha Fazla

Amerika ne PYD'ye silah verilmesi konusunda ne Gülen'in iadesi konusunda Türkiye'yi dinlemez. Türkiye'yi dinlemesi için güç görmesi gerekir. Bu güç de İslam Birliği ile oluşur. İslam Birliği'nin caydırıcı ve manevi gücü olmadıkça diğerleri kendi bildiğini yapmaya devam eder.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Ekim 2016> Daha Fazla

Amerika ve İngiltere adeta tek devlettir. Amerika, İngiltere'nin bir nevi eyaleti gibidir. Amerika siyaseti üzerinde İngiliz derin devleti etkilidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Eylül 2016> Daha Fazla

Amerika terörle mücadele için silaha harcadığı 5 trilyon doları Darwinizm'in geçersizliği, hurafelere değil Kuran'a uyulması gerektiğini anlatan kitaplara harcamış olsa terör çoktan biter, dünyada fakir fukara kalmazdı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Eylül 2016> Daha Fazla

Derin Amerika Suriye'de PKK'ya alan açmak istiyor, kendince Türkiye'yi de bu konuda kullanmayı planlıyor. Çok dikkatli olmak gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Ağustos 2016> Daha Fazla

Amerika PKK/YPG'yi destekleyerek çok büyük bir hata yapıyor, kendilerine de bela olacak bir yapıya destek veriyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ağustos 2016> Daha Fazla

İslam alemi Amerikalı insanları İngiliz derin devletinin belasından kurtarabilir. Deccalı tepelemek için İslam alemi olarak birleşmemiz gerekiyor. Rusya’yla da ittifak etmemiz gerekiyor. İlk kurtaracağımız yer de Amerika olması lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Mayıs 2015> Daha Fazla

Amerika Allah'ı çok anıyordu, bakın, çok zengindi. Allah'ı az anınca sürünmeye başladılar. Rusya az Allah'ı anıyordu, sürünüyordu. Biraz Allah'ı anmaya başladılar, biraz ferahlık verdi Allah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Mayıs 2015> Daha Fazla

Amerika'nın dindar olması onlara bereket getiren, onları mutlu eden önemli bir yanıydı. Ama Amerika dindarlığı bırakınca felaket Amerika'yı sardı. Dünyanın en zengin devleti en fakir devleti olmaya doğru gidiyor. Dindar olsalar yine çok zengin olurlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Aralık 2014> Daha Fazla

Allah, ekonomik çöküntü için Mikail’i görevlendirir. Amerika’da ekonomiyi çökerten Mikail’dir. Allah Mikail’e emir verdi ve ekonomiyi çökertti. İnsanlara ilham eder Mikail. Kafasına ilham eder, ona istediğini yaptırtır. Allah yapar ama Mikail’i vesile eder.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Aralık 2014> Daha Fazla

Amerika’nın bu klasik, yüz yıllık şiddet politikasını değiştirmesi lazım. Barışçıl, sevecen, İncil’in ruhundaki o insanlara şefkatle yaklaşan ruhu büyük bir coşkuyla, kararlılıkla uygulamaları lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Kasım 2014> Daha Fazla

Amerika Taliban’ı hani yenmişti? “Bombayla yeneriz” diyorlardı. Teknojisine güveniyor. Teknolojine güvenme, sevgine güven. Şefkatine, aklına, imanına, ilmine güven. O insanlar mazlum adamlar, çok rahat ikna edebilirsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Ekim 2014> Daha Fazla

Amerika Allah’a teslim olsun, Darwinist-materyalist eğitimi durdursun. Dinsizliğe karşı tavır alsın. Amerika dindarken çok zengin oluyordu, dindarlığı bırakınca fakirleşti.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Ekim 2014> Daha Fazla

Amerika şiddetle, uçakla bombayla değil de sevgiyle, merhametle meseleleri halletmeyi öğrenmesi lazım. Amerika Kuran ruhuna uymuş olsa bütün bölge Amerika’ya çok sevgi duyar. Sen Kuran’a inanan insanlara Kuran’la yaklaşman lazım.
PYD Amerikan derin devletinin paralı askeridir. Amerika’nın jandarmalarıdır, satılmış jandarmaları.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Ekim 2014> Daha Fazla

Din özgür olduğunda o ülkeye bereket geliyor. Amerika’nın bereketinin nedeni sırf bu; dinin özgür olmasıdır. Türkiye’de de din özgür olduğunda nur yağar Türkiye’ye, bereket gelir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Ocak 2014> Daha Fazla

Amerika’nın Mehdiyet’e uymanın dışında bir yolu yok. İsa Mesih (as)’a uymanın dışında bir yolu yok. İsa Mesih (as)’ı arasın Amerika. Mehdi (as)’ı arasın ve Mehdiyet ruhuna tabi olsun. Başka hiçbir kurtuluşu yok.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Ekim 2013> Daha Fazla

ABD'de Cumhuriyetçilerin sağlık reformuna yaklaşımı gaddarca.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ekim 2013> Daha Fazla

Amerika'nın tarihinde görülmemiş bu ekonomik çöküntü, İsa Mesih'in geliş alametidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Ekim 2013> Daha Fazla

Amerika gibi tepmez-devrilmez bir ülkenin bu hale gelmesi ve devletin iflas etmesi Mehdi (as)’ın çıktığının ve İsa Mesih’in görevde olduğunun bir alametidir. Allah onları Kendine döndürmek için bunu yapıyor. Sevginin, merhametin, şefkatin önemini göstermek için bunu yapıyor Cenab-ı Allah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Eylül 2013> Daha Fazla

Amerika'nın da kurtuluşu, Türkiye'nin de kurtuluşu İttihad-ı İslam'da. Fakat Hıristiyanlarla iç içe bir İttihad-ı İslam.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Eylül 2013> Daha Fazla

Amerika bir güzellik yapacaksa Mehdi (as)’ı arasın, bulsun. Bir güzellik yapacaksa İslam alemini birleştirip İttihad-ı İslam’ı oluşturmasını sağlasın ve İsa Mesih (as)’ı arasınlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Eylül 2013> Daha Fazla

Obama savaşçı bir insan değil, makul bir insan. Fotoğraflarından anlam çıkarmak abartılı ve gereksiz bir hareket.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Ağustos 2013> Daha Fazla

Amerikalıların kibarlıkları ve insan sevgileri çok güzel. Amerikanın neşesini, güzelliklerini boğmaya kalkmak çok büyük vicdansızlık ve zulüm olur.
ABD dünya için bir nimettir, İslam ülkeleri ABD'ye sahip çıkmak zorunda. Özellikle Türkiye Amerika'ya sahip çıkmalı. Hem “ABD git, kurtar” diyorlar, sonra da “ABD büyük şeytan” diyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Ağustos 2013> Daha Fazla

Amerika'nın kabadayılık yapacak bir hali yok. Amerika'nın kurtuluşu Muhammedi Hristiyanlıktadır, Mehdiyeti istemektedir. Rusya'da da öyle; Muhammedi Hristiyanlık yayılırsa, İslam yayılırsa ülke cennete döner.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Temmuz 2013> Daha Fazla

Amerika'nın Mehdiyeti desteklemesi, İsa Mesih'in nüzulunu Allah'tan istemesi lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Haziran 2013> Daha Fazla

Türkiye'nin ABD ve İsrail ile ilişkilerini güçlendirmesi elzem. Körü körüne bir Amerikan karşıtlığı akılcı değil. Amerika ve İsrail Allah'ın birliğine inanan insanların yaşadığı ülkeler. Dindar olmaları nedeniyle onlara sevgi duyulması vicdanın bir gereğidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Mayıs 2013> Daha Fazla

İstediği kadar Amerika parçalamaya çalışsın. Sen kalpte birleştikten sonra Amerika sana on tane çizgi çizsin isterse, çizginin üstüne basar geçersin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Nisan 2013> Daha Fazla

Bir kısım insanlar deprem de dahil olmak üzere her şeyi Amerika'dan biliyorlar. Bu gerçekçi değil, daha akılcı yaklaşmaları lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Nisan 2013> Daha Fazla

ABD Güneydoğu'da bölünmeyi teşvik ediyor ama K.Kore'ye karşı çıtı çıkmıyor. Çünkü K.Kore dinlemiyor. Demek ki ABD kararlılık gördüğünde geri çekiliyor. Biz de milletçe bölünmeye karşı net ve kararlı bir tavır koyarsak ABD bu bölme takıntısından vazgeçebilir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Mart 2013> Daha Fazla

Amerikan dış politikası Mesihiyet’e göre planlı şu an. Dünya politikası şu an Mesih’e göre yönleniyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Mart 2013> Daha Fazla

Amerika süper güç ama vurup kıran anlamında süper güç. Türkiye sevgi süper gücüdür, iman süper gücüdür, Kuran süper gücüdür.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Mart 2013> Daha Fazla

Amerika’ya sahip çıkmak çok akılcı bir hareket olur bence. Hiçbir ülkenin yıkılmasını istemek doğru değil. Sahip çıkıp, düzelmesini istemek lazım. Mesela onlar büyük çınarlar. Suyunu verelim, Güneş sağlayalım. Yapraklarıyla büyüsün, güzel olsun dünya. Dünyanın süsü onlar. Niye alalım o süsü dünyadan? Bu herkesin vicdan borcu olması lazım, böyle güzel düşünceler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Mart 2013> Daha Fazla

Amerikan devletinin güçlü olması için gayret edelim. Ekonomisinin güçlenmesi için gayret edelim. Amerika yıkılmasın, güçlü olsun. Bu kibarlığı, nezaketi nasıl öğrendiler hayret. Hz. İsa (as)’a sevgilerinden oluyor Allahüâlem. Allah onu vesile ediyor.
Amerikalılar çok şeker. Amerika’nın yıkılması çok tehlikeli olur. Amerika’yı güçlendirmek lazım. O kültürü de korumak lazım. İnsaniyet yönünden çok iyi Amerikalılar, çok güzel insanlar. Amerika’yı dünya çapında sevdirelim. İnsanlar sevsinler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Ocak 2013> Daha Fazla

Demokratik özerklik konusunun arkasında ABD’li evanjeliklerin planı yatıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Eylül 2012> Daha Fazla

Biz ABD'nin iyi olmasını, Amerikan milletinin kıyamete kadar baki kalmasını isteriz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Eylül 2012> Daha Fazla

ABD, savaşa ayırdığı parayı insanlar için harcasa dünyada fakir kalmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Ağustos 2012> Daha Fazla

Amerikalılar çok güzel insanlar, değerli insanlar. Amerika’nın yıkılmasını, yok olmasını isteyenler çok akılsızlık ediyor. Çok değerli kültürdür. O sevecenlik, o sıcaklık, o dostluk havası çok güzel.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top
iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."