Adnan Oktar Diyor Ki...

 

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Mayıs 2015> Daha Fazla

Rahatlıkta, Allah'a karşı geniş çaplı birleşip, neredeyse dünya çapında birleşip isyan ediyorlar. Ezildiklerinde de Allah'a müthiş dua edip yalvarıyorlar. Bu ezilmeye ne gerek var? Yapma işte, akıllı ol, Allah'a tövbe et. Allah'a hamd et. ‘Ya Rabbi, Sen büyüksün’ de, ‘Seni çok seviyorum’ de, sana yağmur gibi nimet yağdırsın. Niye belanı arıyorsun? Niye azıp kuduruyorsun? Niye kendini eziyorsun?

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Nisan 2015> Daha Fazla

Şımarma, azıtma ve insanlara gösteriş yapma iç içedir. Gariban insanlara poz yapıyor. Sen de garibansın, insanlar da gariban. Ölüp gideceksin. Aklını başına al. Etten kemikten oluşmuşsun nihayet. Elbise giysen ne olur? Bilgisayarın olsa ne olur? Telefonun olsa ne olur? Et kemik olduğun için ölüyorsun, mezarın altına koyuyorlar, paramparça olup çürüyeceksin. Niye şımarırsın? Niye azıtırsın? Niye gösteriş yaparsın?
Gösteriş yaptığın da ölecek, sen de öleceksin. Gösteriş yaptığın nedir? Birkaç elbise, birkaç takı, belki bir araba, belki bir telefon.. Kardeşim, mezara girdiğinde hepsini bırakıyorsun. Masanın üstünde Iphone'un da kalıyor, bilgisayarın da kalıyor; sen toprağın altında oluyorsun. Sadece bir kefen.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Aralık 2014> Daha Fazla

Küfür Müslümana bakarken Allah onların gözünde bir perde meydana getiriyor. Oradaki güzelliği göremeyecek hale getiriyor onları. “Bunlar hayatı yaşamıyorlar” diyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Eylül 2014> Daha Fazla

Dinsizlik egoistliği getiriyor, egoistlik acıyı getiriyor, acı çaresizliği getiriyor, ızdırap içinde inliyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Ağustos 2014> Daha Fazla

Bir kısım insanlar Müslümana karşı çok pervasız ve rahat olabiliyorlar. Halbuki asıl müminlere sevgi ve saygı duyulması lazım. Küfür içinde olanlara kurtarmak amacıyla şefkat duyarsın.
İman ehline karşı insanların kalbinde bir öfke olur. Mesela küfür içinde olan bir insanla konuşurken saygılı olurlar, değer vererek konuşurlar. Ama mümin olduğunda içine garip bir şeytani öfke duyuyor. Allah’a sığınılması gereken bir şeytani içgüdü. Bu müminin tabii çok lehine olan bir şey. Müminlerin oturdukları yerde her dakika, her saat sevap almalarını sağlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Haziran 2014> Daha Fazla

Küfür menfaati olduğu müddetçe dosttur. Menfaati bittiği yerde karşına hasım olur. Ama Müslümanlıkta öyle değil. Müslümanlıkta sabır var, şefkat var.
Küfre özenmemek lazım. Küfürde huzur olmaz, vefa olmaz, gerçek arkadaşlık olmaz. Menfaati bittiğinde seni harcar, menfaati bittiğinde seni yakar. Vefasızlığın kol gezdiği acı bir dünyada yaşarsın. Sabah kalktığında bile sana kalleşlik yapabilir. İki saat sonrasının bile garantisi yok. İki saat sonra bambaşka adamla karşılaşabilirsin küfürde.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Haziran 2014> Daha Fazla

Küfürde sağlamlık yok. Adamla konuşuyorsun, bir de bakmışsın gitmiş pislik yapıyor. Dışarıda sapıklık, manyaklık yapıyor. Menfaati kadar yanaşmak istiyor. Menfaati olmadığında gelmek istemiyor. Halbuki İslam’da menfaat olmadan Allah’a kul olmak var. O yüzden çok güzel yaşanıyor. Sürekli istikrarlı bir düzgünlük var.
Küfürde bir şey yok. Küfürde sapıklık var, pislik var, vefasızlık, kalleşlik var, oyun var, bozuk konuşma var, tahammülsüzlük var. Adamlarla konuşuyorsun iki saat sonra bakıyorsun kalleş bir tavır almış. Müslümanda istikrar var. İki saat sonra da sağlamdır, on gün sonra da sağlamdır, bir yıl sonra da sağlamdır, yirmi yıl sonra da sağlamdır, Allah rızası için.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Haziran 2014> Daha Fazla

Küfür, Müslüman olan için, “enayilik yapıyor” der bazen, haşa. Halbuki o uyanıklık yapıyor, en akıllı hareketi o yapıyor. Ömrüne bereket geliyor, içi güzelleşiyor, dışı güzelleşiyor. Vücut organları bile bayram eder, içi, dışı bayram eder. Gözüne anlam geliyor, yüzüne anlam geliyor, aklı, basireti açılıyor, konuşması güzelleşiyor.
Küfürle İslam karışabilir gibi de görünüyor baktığında, karışmıyor, öyle bir şey yok. Karıştığında zehir meydana gelir. Bereketsizlik olur. Allah sessiz sedasız bedenen de çökertir, ruhen de çökertir.
Allah’ı unutmuş insanlarda, zevk gücü Allah tarafından kısa sürede elinden alınır. “Eskisi gibi eğlenemiyorum” diyor. “Eskisi gibi müzikten zevk alamıyorum. Bana bir şey oldu” diyor. Sana bir mucize oldu görsene işte. “Bıktım da ondan herhalde” diyor. Muhabbetten bıkılmaz. Güzellikten bıkılmaz. Sana bela geldi. Allah’a sığın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Mayıs 2014> Daha Fazla

Müşrik, Müslümana bir hayrın gelmesini istemez; Müslümanın gülmesini, eğlenmesini, güzel giyinmesini, güzel evde olmasını, tahsilli olmasını, kaliteli olmasını istemez. Kendisi gibi pisliği her yerde savunur. Herkesin pislik içinde olmasını ister. Buna müsaade etmeyeceğimiz açık. Allah müsaade etmez, kulunu da vesile eder.
Sen de Kuran’a teslim ol, sen de Allah’ı sev, sen de aşkı yaşa, sen de tutkuyu yaşa Allah seni de güzelleştirir. Hasetliği, kini, nefreti, kıskançlığı yaşarsan ne oluyor? Hücre kanserleşiyor. Burnu çirkinleşiyor, ağzı çirkinleşiyor, eli çirkinleşiyor, vücudu çirkinleşiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Mayıs 2014> Daha Fazla

Bir insan Allah Katına giden, cennete giden bir insan için dövünüyorsa, ağlıyorsa, yerlere yatıyorsa Allah’ın yarattığını beğenmiyor demektir, Allah’a isyan ediyor demektir haşa. Ama Allah’a şükrediyorsa hamd ediyorsa, sevinç içinde bu vuslatı, bu Allah’la birleşmeyi güzel görüyorsa, cennete intikali güzel görüyorsa bu mümin vasfıdır. Öbürü müşrik vasfıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Nisan 2014> Daha Fazla

Her gün insan ölür. Dünyadayız biz, imtihan ortamı. Her gün hastalanan olur. Matemi nereden çıkarıyorsun? Kuran'da yok. İslam dininde böyle bir anlayış yok. Ama müşriklikte var. Totem anlayışında, totemik inançta var. Pagan dinlerinin özelliği. Ama İslam'da böyle bir şey yoktur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Ekim 2013> Daha Fazla

Hasetle bir yere varamazlar. Haset ettikçe Allah nimetini mümine daha çok artırır. Onlardan da nimeti daha çok alır. Gittikçe onları buruşturur. Gittikçe kavurur. Gittikçe içlerine kapanır, çöker, sevgisiz, merhametsiz, muhabbetsiz, kalpsiz, derinliği olmayan hasta insanlara dönüşürler. Allah esirgesin.
Allah, kalbi kara olanlara, huysuz, ters, aksi, insanların nefret ettiği insanları nasip ediyor. Müminlere, güzel huylu insanlara, insanları sevenlere de Allah, sevgi dolu, kalbi muhabbetle dolu, nur gibi insanları nasip ediyor. Cennette de böyle, dünyada da böyle.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Ekim 2013> Daha Fazla

Mücadele dürüstçe ve ilimle yapılır, çirkefçe iftiralarla değil.
Bir kısım insanlar Müslümanların mazlum ve efendi olduklarını, şefkatli olduklarını bildikleri için Müslümanları kolay görüyorlar. Ama küfrün nasıl karşılık verebileceğini bildikleri için küfre karşı daha temkinli oluyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Eylül 2013> Daha Fazla

Birçok anormal tavır bir araya gelince göz ona dayanamaz, beyin de ona dayanamaz, hücre de ona dayanamaz. Bakıyorum, hücreleri de isyan ediyor. Eti de kuruyor, bakışı da bozuluyor. Sesi de bozuluyor, mantığı da bozuluyor.
İnsanlara bakıyorum, gözleri bomboş. Niye? Hasetlik bir yandan, kıskançlık bir yandan, gaddarlık bir yandan, sevgisizlik bir yandan, insanlardan korku bir yandan, Allah'a teslimiyetsizlik bir yandan, rekabet ruhu bir yandan.
İnsanlar yalan söylemeye, hatayı başkasına yüklemeye çok meraklıdır. Oysa Allah insanın bu tip adice oyunlarla kendisini kurtaramayacağını bildiriyor.
Gaddar, egoist insanı Allah'tan kimse kurtaramaz.
Tertemiz, imanlı Müslümanlarla uğraşmak -bazı kişiler için söylüyorum-, kolay gördüğü için kabadayılık yapmaya kalkmak uğursuzluk getirir. Allah mazlumu korur, mazluma zaten hiçbir şey olmaz. Ama olan, yanlışlık yapana olur inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Eylül 2013> Daha Fazla

Bazı Müslümanlarda 'yaşasın holdingçilik' zihniyeti hakim. Bazılarına göre ise Müslümanlık ağaç dikmek, sanayiyi geliştirmekten ibaret.
İçten pazarlıklı, şüpheci, karanlık, iyi niyetli olmayan, dürüst olmayan, kalbinde fesat olan, insanların iyiliğini istemeyen, sevgiye içinde muhabbet duymayan bir insanın Allah basiretini bağlar, ferasetini bağlar. Abuk sabuk hareketler yapmaya başlar. Bakışı bozulur, konuşması bozulur, mantığı bozulur. Allah engeller koyar, bereketsizlik gelir.
Hased edenler, üzerlerindeki bu kirden ve nursuzluktan kurtulsunlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Eylül 2013> Daha Fazla

Müslümanı mazlum görüp saldıranlar küfre karşı bayağı saygılı oluyorlar. Çünkü küfre aynı şeyi yapsalar nasıl yırtıcı bir karşılık alacaklarını çok iyi biliyorlar, dolayısıyla korkuyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Eylül 2013> Daha Fazla

Nefret az bir emekle çok kolay elde edilebilir. Gaddarlıkta da hayvani içgüdü yeterlidir, akıl kullanmaya ihtiyaç yoktur. Ama sevgi öyle değildir. Yoğun olarak akıl ve irade kullanılması, emek verilmesi gerekir. Sevgi hassas bir şeydir, çabuk devrilir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Eylül 2013> Daha Fazla

Zalimi yaratan da Allah’tır. Zalim imtihan için gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Ağustos 2013> Daha Fazla

Bakın haset edenlere, çok itici çok çirkindirler. Haset edilen insanlara bakın çok güzel, nurludurlar. Haset edildikçe güzelliklerini Allah artırır. Sağlıklarını artırır, ömürlerini uzatır. Onların ömründen alır, onlara verir. Onların nurundan alır, onlara verir. Onlarda iyi olan ne varsa alır. Onlarda bir rahatsızlık varsa o rahatsızlığı alır Allah, onlara verir. Bu Allah’ın kanunu. Böyle bir cezalandırma metodu var Cenab-ı Allah’ın.
Haset edilen insan daha güzelleşir. Haset eden de gittikçe daha çirkinleşir. Allah’ın kanunudur bu.
Bazı insanlar hep nefreti istiyorlar, nezaket ve güzellik bu insanları rahatsız ediyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Ağustos 2013> Daha Fazla

Ölümü uzak gören insanların üzerinde garip bir lakaytlık oluyor. Bu kişiler sadece kendi işi, ailesi, yemesi içmesi gibi konularla meşgul oluyorlar. Hakkı savunmada ve anlatmada ise son derece çekingen ve korkak bir tavır sergiliyorlar. Halbuki ölüm, her insana çok yakındır. Allah için samimi bir gayret içinde olunması lazım.
Allah'ın “Habibim” dediği Peygamberimiz (sav) ile tartışmak isteyenler hatta haşa ona akıl vermeye kalkanlar bile oluyordu. Halbuki vahiy alan bir Peygambere itaatin dışında bir tavır olmaması gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ağustos 2013> Daha Fazla

Küfretmek çok kaba ve çirkin bir hareket. Akılcı eleştirmek varken küfretmeye ne gerek var.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Nisan 2013> Daha Fazla

Dinsizlik insanları mahveder, mutluluğu alır götürür.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Mart 2013> Daha Fazla

Bütün mehdilerle alay edilmiştir, bütün peygamberlerle alay edilmiştir -güya-. Ama diyor ki ayette, “Alay ettikleri şey onları sarıp kuşattı”. Sonunda mağlup oluyorlar. O onların ahmaklığından ve aptallığından. Peygamberle alay etmek, mehdilerle alay etmek ahmaklık alametidir. 101 alametinden biri de odur. Peygamberlerle alay eder ahmaklar. Bayağı alameti vardır ahmağın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Şubat 2013> Daha Fazla

Dünya Allah’ın korumasında. Ama Allah’a yakın olunmadığında, Allah’ı sevmeyenler olduğunda, Allah’ı unutanlar olduğunda Allah da “İnsanları unuturum” diyor, “Siz Beni unutursanız, Ben de sizi unuturum” diyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Şubat 2013> Daha Fazla

Zalim ve cahillik insanın ruhunda vardır. İnsan o zalimliğini ve cahilliğini Kuran’ın nuruyla aydınlatıyor ve kendini Kuran’ın nuruyla yüceltebiliyor. Öbür türlü hasta oluyor insan.
Kötü ahlak insanın ruhunu yakar.
Hased insanı çökertir. Kıskançlık insanı deliye çevirir, çirkinleştirir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Ocak 2013> Daha Fazla

Farfara, şamatacı bazı tipler oluyor. Onlarda sevgi olmaz. Onlarda derinlik, Allah korkusu, Allah sevgisi, şefkat, merhamet, nezaket, adap edep olmaz. Onlar küfrün denizine, suya girmiş adam gibi dalar. Yıkanır onun içinde o. O kafadakilerle beraber yıkanır. Müslüman öyle batağın içine hiçbir şekilde girmez. Damlasını bile üzerine sıçratmaz öyle çirkefin. Çok dikkat eder.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Ocak 2013> Daha Fazla

Küfür içinde olmak insanları çok çirkinleştiriyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Aralık 2012> Daha Fazla

Birçok insanın kalbine nefret oturmuş. Çok çirkindir nefret ehli. Kendileri de cehennem hayatı gibi hayat yaşıyorlar, çok büyük akılsızlık ediyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Kasım 2012> Daha Fazla

En büyük sorunlardan bir tanesi, insanların birbirine güvenmemesi. Değer vermemeleri, kendilerini üstün görmeleri, gurur yapmaları, kibir yapmaları, kendinde büyüklüğü –haşa- ilahlık derecesine getirmeleri kendilerini mahvediyor ve çok ızdırap veriyor insanlara bu.
Uyuşturucu, antidepresan yiyecek içecek gibi kullanılıyor. Neden? Çünkü Mehdiyetin o güzel, sıcak iklimi oluşmadı. Sevgi oturmadı dünyaya, merhamet oturmadı, dostluk oturmadı. O öyle olunca antidepresanlar gıda haline geliyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Aralık 2012> Daha Fazla

Resulullah (sav) hep şendi, Hz. Ali (ra) şendi. Yas tutmak putperest inançlardan kalma bir adettir.

A9TV; 25 Ekim 2012> Daha Fazla

Sevgi kıskanılmaz. Sevdiğine birisi zarar verecekse eğer, onu korursun, o kıskanılır. Veyahut sevdiğine kıyamazsın, onu kıskanırsın, inşaAllah. Yoksa sevgiyi niye kıskanasın? Delilik bu, çok anormal bir harekettir sevgiyi kıskanmak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Ekim 2012> Daha Fazla

Şimdi insanların en çekindikleri en rahatsız oldukları şey nedir? Ön yargı, çok çabuk karar vermeleri, bir şeyin batın yönünü, hakikat yönünü, gerçek yönünü araştırmadan insanları suçlamaları. Bu, ahir zamanın en berbat yönlerinden bir tanesidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Ekim 2012> Daha Fazla

Eğer Allah’tan korkmuyorsa, acımasızsa, ahlakı, kişiliği bozuksa kadın çok tehlikelidir. Aynı şekilde, aynı ahlaktaki erkek de çok tehlikelidir. Her türlü kahpeliği her türlü çirkin şeyi yapabilir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Eylül 2012> Daha Fazla

Güzelliğe kin duyulmaz. Güzellik takdir edilir.Nefretle yaklaşıyorlar. İşte bu Darwinist, materyalist eğitimin sonucunda oluyor. Sevgiyle yetiştirilse insanlar böyle olmaz. Sevgiyi hedeflese böyle olmaz. Coşkun bir sevgiyi hedeflemek lazım. Zaten bizim fıtratımızda var sevgi. BİZ SEVMEK VE SEVİLMEK İÇİN YARATILDIK.Hep bunu ararız.
Sevgi gözüyle bakan güzelliklerden zevk alır. Haset eden insan ise güzelliklere karşı nefret duyar.
Kıskanmak çok küçük düşürücü, aşağılayıcı bir şey ama gıpta etmek güzeldir. “O ne güzel” dersin, “Yarabbi beni de güzelleştir” dersin, bu gıptadır. Kıskançlık nedir? “Yarabbi” diyor “Ondaki güzelliği elinden al.” Zoruna ne oldu? Ahlaksızlık bu. Zulüm.Onun devrilmesini istemek, yok olmasını istemek zulümdür, deccallıktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Eylül 2012> Daha Fazla

İnsandan nefret etmek delice bir şeydir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Ağustos 2012> Daha Fazla

“Kötü şehrin bitkisi kavruktur” diyor Cenab-ı Allah. Hakikaten leş gibi oluyor küfrün hâkim olduğu yerler. O şehirlerde bir soğukluk, bereketsizlik ve bir pislik oluyor, bereket gidiyor. İnsanlar çirkinleşmeye başlıyor, insanlar kavruluyor. Kavruk, kötü, kokuşmuş, pis insanlar oluşmaya başlıyor. İnsan yüzüne bakmak istemiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Ağustos 2012> Daha Fazla

Samimi olan, Allah yolunda mücadele eden, vatanın, milletin birliği beraberliği için mücadele eden, gece gündüz gayret eden Müslümanlara alçakça, haince komplolar hazırlayıp gece yarıları böyle çakal bir üslupla bir kısım itlerle işbirliği yaparak “Nasıl oyun oynayabiliriz, nasıl acaba pislik yaparız” diye düşünürsen Allah hiç ummadığın yerden belanı verir.
SEN MAZLUM, TERBİYELİ, SAYGILI MÜSLÜMANLARLA OTURUP UĞRAŞMAYA KALKARSAN ALLAH BELANI VERİR.AKLINI BAŞINA AL. ALLAH’I DENEMEYE KALKMA. Allah’ın defalarca bela verdiğini de gör. Belayı anlamazdan gelme.
Marksistlere, Leninistlere, Darwinist, materyalistlere karşı ilmi ve akılcı mücadele veren insanların elini kolunu bağlayacak şekilde atak yapmaya kalkmak, komplo hazırlamaya kalkmak ahlaksızlık ve terbiyesizliktir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Ağustos 2012> Daha Fazla

NEFRET ÇOK ZOR, SIKICI, YORUCU, KİRLETİCİ, ÇİRKİNLEŞTİRİCİDİR. Nefret dolu insanlara bakıyorum, acayip pis suratları, ağızlarından nefret akıyor. Kelimeler nefretle bezenmiş. Etlerine yansımış nefret. Hâlbuki sevseler ne güzel. Çekirgeler de güzel, kuşlar da güzel, yapraklar güzel. Hepsinin üstünde insanlar çok güzel, kadınlar çok güzel, çocuklar güzel.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Temmuz 2012> Daha Fazla

Terslik, ters cevap vermeler, küsme, darılma, taktikler, uygulamalar… Kendi elleriyle dünyayı cehenneme çeviriyorlar. Bırak, normal insan ol. Güler yüzlü ol, sevecen ol, Allah’ın nimetlerine sevin. İnsanlar hakkında olumlu düşün, güzel düşün. Onları sevindirecek bir şeyler yap. Hoşlarına gidecek bir şeyler yap. Onlar da sana yapsınlar. Rahat, güzel yaşa.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Temmuz 2012> Daha Fazla

AHLAKSIZ ANNE BABANIN KUTSALLIĞI DİYE BİR KONU OLMAZ. Hapishaneler babalarla dolu, annelerle dolu. Ahlaksızsa onun anne babalığı geçerli değildir. Güzel ahlaklıysa anne baba olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Temmuz 2012> Daha Fazla

Dinle imanla eğlence olmaz. Namazla eğlence olmaz, namazla dalga geçilmez.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Temmuz 2012> Daha Fazla

İmani bir konuda şaka yapmak hiçbir şekilde eğlendirici değil. Açıcı falan da değil. Yani biz Allah'tan korkuyoruz, Allah'a saygılıyız. Allah'ı çok çok seviyoruz, aşığız Allah'a. İnsan aşığına, derin sevgi duyduğuna bu tip münasebetsiz -haşa- şakalar yapamaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Temmuz 2012> Daha Fazla

SEVGİ DOLU İNSANLAR ÇOK NADİR. Çok nursuz birçok insan. Sürekli böyle pis bir üslup, itici üslup, kavgacı bir üslup, laf sokan üslup. Bunu bazen bazı ülkelerde siyasete de sokuyorlar. Nefret tohumları eken bir yapı. Şeytanlık bu sistem içerisine de girdi. Hâlbuki parti sisteminde yine kardeşçe ve dostça bir sistem olması lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Temmuz 2012> Daha Fazla

İslam’a hizmet oldu mu bin bir dereden su getiriyor. Yok işte, “anam müsaade etmiyor, babam müsaade etmiyor, okulum müsait değil, çevrem müsaade etmez”. Peki küfür oldu mu, ahlaksızlık oldu mu, tuğyan dalaleti oldu mu ne ananı dinliyorsun ne babanı dinliyorsun ne şunu ne bunu. Akıl almaz deli cesareti gösteriyorsun. Delice girişimlerde bulunuyorsun ve hiç tereddüt de etmiyorsun. Garip şeytani bir yetenek gösteriyorsun.
İnsanların birçoğu böyledir; küfür dedin mi onda derin bir istek, küfre karşı derin bir yaranma arzusu vardır. Müslüman’ca bir hizmet, Müslüman’ca bir tavır olduğunda onda durur, durgunlaşır, konuşma yeteneğini kaybeder, azmini kaybeder ama küfürle ilgili bir imkan olduğunda Müslümanlar da orada yoksa, Müslümanlığın gücünün olmadığına inanıyorsa hayret edilecek şekilde bir küfür karakteri, küfür yeteneği gösterir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Haziran 2012> Daha Fazla

Yas ne demek? Allah’ın yaptığına karşı protesto eylemi yapmış oluyorsun. Allah’a isyan protestosu. MÜSLÜMANLIKTA YAS HARAMDIR.
ALLAH'I SEVEN, ALLAH'IN VERDİĞİ CANI, ALLAH ALDIĞINDA SEVİNÇ DUYAR. HAYIR VARDIR, GÜZELLİK GÖRÜR. İnşaAllah cennete gittiğine inanıyoruz. AĞLAMAK HAŞA ALLAH’I ADALETSİZ GÖRMEK ANLAMINA GELİR.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Mayıs 2012> Daha Fazla

Cenab-ı Allah’la uğraşırlarsa Allah da onlarla uğraşıyor. Allah’a düşmanlık ederlerse Allah da onları eziyor.
Dünyanın tadı tuzu kaçtı. Ekonomi yattı, sanat yattı, bilim yattı, intiharlar arttı. İnsanlar için hayatın bir anlamı kalmadı. Sana bunca güzelliği sunan, bunca iyiliği sunan Allah’ı –hâşâ- hiç yerine koyarsan, O da senin canını yakar tabii ki.
ALLAH’I SEVMEDEN, ALLAH’A CANDAN YAKIN OLMADAN DÜNYAYA RAHAT YOK. İsterse denesin insanlar Allah esirgesin, mahveder Allah ve ediyor. Çok sıkılıyor insanlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Mayıs 2012> Daha Fazla

Nefretin olduğu, entel dantel, deli kafanın hakim olduğu bir ortamı düşünün. Cehenneme döner ortalık, acayip sıkıntı verici olur. Çok çok kötü olur. Anadolu’nun o sevecen ruhunu bütün her yere hakim etmek lazım.
İnsanlar boş yere acı çekiyor. Mesela oturup maçlardaki şu öfke falan. Halbuki insanları sevmek çok kolaydır. Allah’ı anlamak çok kolaydır. Huzurlu yaşamak çok güzeldir. Sinirli yaşamak çok zor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Mayıs 2012> Daha Fazla

Allah insanı zalim ve cahil yaratıyor. İnsanlar onun için, başkalarına bakıp hata yapıyor. “Şu imansız, şu anormal, şu sahtekar, bilmem ne” diyor. “İnsanlar zaten çoğu iman etmez” diyor Allah ayette. “İman edenlerin çoğu da Allah’a şirk koşmadan iman etmez” diyor. Bu Allah’ın hükmü. Bunda şaşacak bir şey yok.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Mayıs 2012> Daha Fazla

GAYRİ MEŞRU İLİŞKİYE GİREN ERKEK DE FAHİŞEDİR. Onda da bir soğukluk, gariplik ve aklında bir acayiplik oluyor. Tavırlarında bir acayiplik oluyor.

A9 TV 3 Mayıs 2012> Daha Fazla

HASET EDENİNİZ ÇOK OLUR. DOLAYISIYLA DA SEVABINIZ ÇOK OLUR. Ne mutlu size, ne mutlu bizlere, maşaAllah. HASET EDENİN DE ALLAH AKLINI ALIR. DELİ OLURLAR HASET EDENLER. Akli dengesi yerinde olmaz, ruhu bedenine saldırır.
Bizim kıskananımız çok. O da benim hoşuma gidiyor. Çünkü KISKANILMAK BEĞENİLMENİN ALAMETİDİR, ÜSTÜNLÜK ALAMETİDİR.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Nisan 2012> Daha Fazla

Hikmetle konuş, kısa ve özlü konuş. Uzun konuşmak, gevezelik çok büyük bir hastalıktır. Bütün dünyada yaygındır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Nisan 2012> Daha Fazla

Sen ahiretle alay etmekle ahiretten kurtulacağını veyahut ahirete ait korkunu yeneceğini zannediyorsun ama öyle bir şey olmaz. Daha da suçlu hale gelirsin, daha beter işkence görürsün, daha da canın yanar.
Melekler canını alırken kanın iliğin çekilir, yapamazsın onu (ahiretle alay edemezsin). Cehennemde diz çöktürüldüğünde yapamazsın sen onları. Orada o eğlenceci kafa olmaz, alkışlayanlar da olmaz. Orada dalga geçmeye ekip de bulamazsın.
Ahiretle alay edince o alayla ahiretten kurtulacak mısın? Cehennem azabından mı kurtulacaksın? Ölürken hiç öyle oradaki güldüğün gibi olmuyorsun, ağzın burnun kayıyor. Debeleniyorsun, gözyaşları içerisinde dehşet yaşıyorsun, muazzam bir şok yaşıyorsun. Hiç de öyle karikatür seyrederken gösterdiğin keyfi, neşeyi, pervasızlığı, umursuzluğu göstermiyorsun.
AHİRETLE İLGİLİ FIKRA OLMAZ. Ahireti niye olayın içine katıyorsunuz? Bu konuda ahirete niçin gerek olsun? Mukaddesatla ilgili niye fıkra olsun? AHİRETE, MELEKLERE KARŞI SAYGIYI AZALTACAK BİR ÜSLUP OLUŞTURMUŞ OLURSUN.

14 Haziran 2011; A9 TV> Daha Fazla

EGOİST BENCİL İNSAN SEVGİYİ YAŞAYAMAZ. Egoist bencil olan mutlaka sevgiyi kaybeder. Sabırlı olmayan sevgiyi kaybeder, affedici olmayan sevgiyi kaybeder.

10 Temmuz 2011; A9 TV, Kanal Avrupa ve Çay TV> Daha Fazla

KOMPLEKSLİ OLMAK ÇOK BÜYÜK SORUNDUR. YÜKSEK DÜŞÜNCELİ, KALİTELİ, AKILLI, ASİL İNSANLARDA BÖYLE BİR DÜŞÜNCE OLMAZ, böyle bir tavır olmaz; onlar böyle şeye gerek de duymaz, muhatap da olmazlar. Modern olmayı kendince o komplekslerini dengeleyen bir sistem olarak görüyorlar.

> Daha Fazla

İNSANLARIN BİR KISMI DERT VE BELA OLMADAN ALLAH’A DÖNMÜYORLAR. Bir fırtına anında gemide dua edenleri örnek veriyor Allah. Allah hastalıklar yaratıyor. Fakat buna rağmen delicesine nimetlerden istifade etmeye çalışan, fakat nimeti verenle de hiçbir şekilde bağlantı kurmayan, şükretmeyen insanlar olduğunu görüyoruz. O yüzden Allah insan için “zalim ve nankördür” diyor. O ruh azgınlığını kırmak için Allah, o dertleri ve belaları veriyor.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top
iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."