Adnan Oktar Diyor Ki...

 

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Haziran 2018> Daha Fazla

Allah Kahramanmaraş şehitlerimizin şehadetini mübarek kılsın. Allah bizlere de o yiğitlerin güzel makamını nasip etsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Haziran 2018> Daha Fazla

Şehitlerimizin hepsi cennet kuzusu. Ne nasiplilermiş Allah onlara en güzel makamı vermiş. Allah bizlere de yatak ölümü vermesin. Şehitlik çok şerefli, çok büyük bir nimet. Allah ailelerine de hayırlı, güzel ömür versin, onları hoşnutluk içinde yaşatsın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Haziran 2018> Daha Fazla

Şehitlerimizin şehadeti mübarek olsun, Allah ailelerine hayırlı uzun ömür nasip etsin. Şehitlerimizin her biriyle onur duyuyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Mart 2018> Daha Fazla

Korucu kardeşlerimiz can siperane çok güzel mücadele veriyorlar. Hayatları çile içinde, gece gündüz, en tehlikeli yerlerde nöbet tutuyorlar. Bu insanlar çok değerli insanlar. Bu insanların askerliği bir ömür boyu devam ediyor. Her çatışmada önde yer alıyorlar. Korucu kardeşlerimizin kıymetini çok iyi bilmek gerekir. Korucularımız hep dindardır, müberra, tertemiz insanlardır. Hepsinin şehadetlerini de tebrik ediyoruz. Allah bizleri cennette kardeşler kılsın inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Mart 2018> Daha Fazla

Şehitlerimizin ardından üzüntüyle ağlamak onları rencide eder. Bizim yiğitlerimiz “düğüne gidiyoruz” diyerek şehadete gidiyorlar. Şehadetleri mübarek olsun. Yiğit şehitlerimizin yiğit ailelerinin kararlı, metanetli, cesaret dolu konuşmaları tüm milletimize örnek oluyor. Bu güzel konuşmalar sürekli medyada gündemde olmalı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Mart 2018> Daha Fazla

Batman’da şehit olan yiğidimizi tebrik ediyoruz. Her defasında şehitlerimize imreniyoruz. Onların şerefli, nurlu şehadetlerinin üzerine muhteşem bir güzellik inşa edilecek. İttihadı İslam oluşacak inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Mart 2018> Daha Fazla

Şehitlik tebrik edilecek bir makamdır. Allah şehitlerimizin şehadetini mübarek kılsın, ne güzel onları cennetine layık görmüş. Zor olan dünyada kalmaktır. Şehitlerin ardından üzüntülü ifade kullanmak şehitlerimiz için incitici olur. Onlar çok güzel bir yerdeler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Mart 2018> Daha Fazla

Şehitlerimize Allah gani gani rahmet etsin. Şehitlerimiz cennet ehli oluyor, ne güzel en güzel makama kavuşmuşlar. Şehitlerimizin hiçbirinin kanının yerde kalmayacağını tüm dünyanın görmesi gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Mart 2018> Daha Fazla

Şehitlerimizin aileleri de aslan gibi maşaAllah. Ne mutlu böyle şanlı evlatlar yetiştirmişler. Dünyada da ahirette de hem kendileri hem evlatları şanlı. Allah bizlere de nasip etsin. Israrla bizi çağırmaya devam etsinler inşaAllah. Allah mümine yatak ölümü vermesin, şehadet nasip etsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Mart 2018> Daha Fazla

Ne mutlu şehitlerimize, ne mutlu ailelerine. Onlara imreniyoruz, bizi de yanlarına çağırsınlar, Allah bize de şehitlik nasip etsin inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Mart 2018> Daha Fazla

Şehitlerimize ne mutlu Allah onları seçmiş, en güzel makama almış. Allah Afrin şehidimizin şehadetini kabul etsin, çağırın bizler de gelelim inşaAllah. Ne mutlu size, ne mutlu ailelerinize.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Mart 2018> Daha Fazla

Allah şehitlerimizin şehadetlerini kabul etsin. Deccalin saldırıları müminleri sürekli cennete, şehitler alemine götürüyor. Deccal taraftarları her saldırılarında kendi cehennemlerini, müminlerin de cennetini hazırlamış oluyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Mart 2018> Daha Fazla

Afrin’de şehit olan 8 yiğidimizin şehadetleri mübarek olsun. Allah ailelerine hayırlı, uzun ömür nasip etsin. Ne mutlu onlara. Allah en güzel makamı kaderlerinde takdir etmiş. Gazilerimize acil şifalar temenni ediyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Şubat 2018> Daha Fazla

Şehit definlerinde dram müziği istemiyoruz. Biz milletçe şehitlerimizle onur duyuyoruz, şehitlerimizi onurla sevinçle uğurluyoruz. “Yüreğimizden vurulduk”, “evlere ateş düştü” gibi üsluplar Müslüman milletimize yakışmaz. Milletimizin inancına ters olan bu üslubun tüm basından ve tüm açıklamalardan kaldırılmasını istiyoruz. Yiğitlerimiz “biz düğüne gidiyoruz” diyorlar. Onların bu yiğitliğine karşılık, şehit olduklarında dram müzikleri çalmak, dram konuşmaları yapmak şehitlerimizi rencide eder.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Şubat 2018> Daha Fazla

Şehitlerimizin olması milletimizin onurudur. Yiğitlerimizle şeref duyuyoruz. Allah şehadetlerini makbul kılsın. Ailelerine Allah hayırlı sağlıklı uzun ömür nasip etsin. Gazilerimize de şehitlerimize de imreniyoruz. Gazilerimizin hayatının her dakikası çok büyük sevap. Allah onlara ne güzel makam takdir etmiş, maşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Şubat 2018> Daha Fazla

Ömer Halisdemir, Allah sana cennet nasip etmiş ne mutlu sana. Allah şehadetini mübarek etsin. Allah anana babana sevdiklerine hayırlı uzun ömür versin. Seninle gurur duyuyoruz, seninle onur duyuruyoruz. Sen bizim şerefimizsin. Helal olsun senin delikanlılığına, helal olsun senin kabadayılığına, helal olsun senin yiğitliğine.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Şubat 2018> Daha Fazla

Fırat Çakıroğlu şanlı şehitlerimizden biri. Allah şehadetini makbul etsin. Ailesine sabr-ı cemil, hidayet, nur ve sağlık nasip etsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Şubat 2018> Daha Fazla

Yiğitlerimizin şehadeti milletimiz için onur vesilesidir. Ne güzel onlar cennete kavuşmuş, Peygamberimiz (sav)’e ve şehitlere kavuşmuşlar. Biz daha burada bekliyoruz, bizi de çağırsınlar gelelim inşaAllah. Allah ailelerine sabrı cemil nasip etsin, hayırla ve güzellikle kuşatsın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Şubat 2018> Daha Fazla

Şehitlerimizin varlığı milletimiz için onurdur. Şehit vermek fütur verilecek bir konu değildir. Biz Çanakkale’de 200 bin şehit vermiş milletiz. Tek bir meydan muhaberesinde on binlerce şehit verdik. Bizim için vatan, devlet, bayrak, millet kutsaldır. Allah’a, vatana, devlete, millete söz ettirmeyiz, el uzattırmayız. Bu vatandan tek bir karış toprak, tek bir çakıl taşı vermeyiz. Kilometrelerce toprak istemeleriyle bir karış istemeleri arasında bizim için fark yoktur. Gerekirse 83 milyon şehit olur ama bu vatanı böldürmeyiz. Şehit sayısını konu edinerek Hükümeti yıpratmaya çalışmak fitnedir. Gerekirse on binlerce şehit veririz ama Türkiye’yi böldürmeyiz. “Şehit sayısı çok, bu mücadeleden vazgeçelim” diyeceğimizi sanıyorlarsa yanılıyorlar. Vatanın, bayrağın, devletin, milletin korunması için gerekirse tüm millet şehit oluruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Şubat 2018> Daha Fazla

Şehitlerin arkasından ağlamak, üzülmek olmaz, Allah Kuran’da ayetlerde şehitliği hep bir müjde konusu olarak anlatıyor. (Bakara Suresi, 154: Ve sakın Allah yolunda öldürülenlere “ölüler” demeyin; hayır onlar diridirler. Fakat siz bunun şuurunda değilsiniz.) (Ali İmran Suresi, 169-170-171: Allah yolunda öldürülenleri sakın ‘ölüler’ saymayın. Hayır, onlar, Rableri Katında diridirler, rızıklanmaktadırlar. Allah’ın Kendi fazlından onlara verdikleriyle sevinç içindedirler. Onlara arkalarından henüz ulaşmayanlara müjdelemeyi isterler ki, onlara hiçbir korku yoktur, mahzun da olacak değillerdir. Onlar, Allah’tan bir nimeti, bir fazlı (bolluğu) ve gerçekten Allah’ın mü’minlerin ecrini boşa çıkarmadığını müjdelemektedirler.)
Şehitlik çok büyük bir sevinçtir, düğündür, bayramdır, Allah’tan çok büyük bir lütuf, çok büyük bir nimettir. Allah şehitlerimizin şehadetini mübarek etsin. Şehitlerimiz bizleri de çağırsınlar, vesile olsunlar bizde onların yanına gidelim. Bütün şehit ailelerini Allah onların evlatlarını en yüce makama ulaştırdığı için tebrik ediyoruz. Ne mutlu şehitlerimize.
Allah şehitlerimizin şehadetini mübarek etsin, şehadetlerini tebrik ediyoruz . Allah ordumuzu havada, karada, denizde daima muzaffer etsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Şubat 2018> Daha Fazla

Allah şehitlerimizin şehadetini mübarek ve makbul etsin. Delikanlılarımız tüm şehitlere selamımızı götürsünler. Allah ailelerine sabrı cemil, huzur, bereket nasip etsin. Millet olarak Malazgirt’ten bu yana şehitler vererek bugüne geldik. Şehit vermek milletimiz için onurdur. Allah şanlı ordumuzun gazasını mübarek kılsın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Şubat 2018> Daha Fazla

Allah yiğitlerimizin şehadetini makbul kılsın. Ailelerine sabr-ı cemil nasip etsin. Ne güzel makamları, Allah bize de o güzel makamı versin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Şubat 2018> Daha Fazla

Şehitlerimiz milletimizin onurudur. Ne mutlu onlara Cennete, Resulullah’a kavuşuyorlar. Bizim dünyada imtihanımız devam ediyor, onlar akşam cennet sofrasında oluyorlar. Şerefli şekilde imtihanlarını tamamlamış oluyorlar. Allah ailelerine hayırlı ve uzun ömür nasip etsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Ocak 2018> Daha Fazla

Zeytin Dalı Harekatında şehit olan aslanlarımızın şehadetleri mübarek olsun. Hepsinin alınlarından öpüyoruz. Her birine hayranız, onlar bizim aslanımız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Ocak 2018> Daha Fazla

Musa Özalkan şehidimizin şehadetini tebrik ediyoruz. Allah bizlere de şehit olmayı nasip etsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Ocak 2018> Daha Fazla

Allah şehitlerimizin şehadetini mübarek etsin. Aslanlar gibi yaşadılar, aslanlar gibi Allah’a kavuşuyorlar. Ne mutlu onlara ki doğrudan cennet ehli oluyorlar. Allah ailelerine sağlık, sıhhat, afiyet, hayırlı uzun ömür ve sabrı cemil nasip etsin. Tekrar tekrar şehitlerimizin şehadetlerinin mübarek olmasını Allah’tan niyaz ediyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Aralık 2017> Daha Fazla

Şehitlerimiz Allah için, vatan, millet için mübarek canlarını Allah’a teslim ediyorlar. Ne büyük bir güzellik ne büyük bir şeref. Allah bize de bu şerefi nasip etsin. Allah ailelerine sabrı cemil, uzun ve hayırlı bir ömür nasip etsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Kasım 2017> Daha Fazla

Müslüman asla küfre ve münafıklara boyun eğmez. İlimle irfanla sonuna kadar mücadele eder. Peygamberimiz döneminde sahabe çok yiğitti. Allah yolunda savaştan asla kaçmıyordu. Münafıklar ise, ahmakça, “bizi göz göre göre ölüme sürüklüyorsun” diyorlardı. Münafık şehadete inanmaz. Şehitliğin kaderde yüksek bir makam olduğuna inanmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Kasım 2017> Daha Fazla

Şehitlerimiz imtihanı en güzel şekilde tamamlayıp cennete gidiyorlar. Allah onları çok seviyor. Makamları çok güzel. Allah bize de o güzel makamı nasip etsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Kasım 2017> Daha Fazla

Herkes ölecek. Bu dünyada kimse kalmayacak. Şerefli, güzel bir ahiret hayatı önemli olandır. Şehitlerimiz en şerefli ahiret hayatına kavuşuyorlar. Onların makamına imreniyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Kasım 2017> Daha Fazla

Şehidimizin babası İbrahim Taşdemir nefis bir konuşma yapmış. Allah razı olsun. Şehitlik en yüksek şerefle Allah Katı’na alınmaktır. Mümin için şehadet onurdur. PKK’lı alçaklar Türk milleti şehit verince yılar zannediyorlar. Tam tersine azmimiz, şevkimiz çok daha artıyor. Bu vatanı, bu milleti asla böldürmeyeceğiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Kasım 2017> Daha Fazla

Şehitlerimizin şehadetleri mübarek olsun. Ne mutlu ailelerine, ne mutlu kendilerine. Allah onlara en güzel makamı nasip etmiş.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Ekim 2017> Daha Fazla

Madende çalışırken hayatını kaybedenler Peygamberimiz (sav)’in hadisine göre şehit hükmündedirler. Göçük ve yangında imanını muhafaza ederek vefat edenler Allah’ın izniyle cennet ehlidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ekim 2017> Daha Fazla

Şehitlerimizin şehadetleri mübarek olsun. Şehadet mümine bir ikramdır, bir seçilmedir. Allah ailelerine hayırlı uzun ömür nasip etsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Eylül 2017> Daha Fazla

Şehidi al kanlarıyla birlikte defnetmek, elbisesini çıkarmamak doğru olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Eylül 2017> Daha Fazla

Ne mutlu şehitlerimize, Resulullah ile cennet sofrasındalar. Allah bizlere de o güzel makamı nasip etsin inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Eylül 2017> Daha Fazla

Şehit cenazelerinin cenaze marşıyla değil tekbirlerle kaldırılmasını yıllardır söylüyorum, uygulanmaya başlanması çok güzel.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Ağustos 2017> Daha Fazla

17 Ağustos depreminde hayatını kaybeden kardeşlerimiz şehit konumundadır. Allah tüm sevenlerine hayırlı uzun ömür nasip etsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Ağustos 2017> Daha Fazla

Şehitlerimizin makamı cennet, onların makamıyla onur duyuyoruz. Allah ailelerine uzun ve hayırlı ömür versin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Ağustos 2017> Daha Fazla

Ne mutlu şehitlerimize, ne mutlu ailelerine. Mümin için en güzel sonuç şehadettir. Allah bizlere de şehitlik nasip etsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Temmuz 2017> Daha Fazla

Allah 15 Temmuz şehitlerimizin şehadetini makbul etsin, bizlere de o güzel şerefi nasip etsin. Gazilerimizle ve şehitlerimizle onur duyuyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Temmuz 2017> Daha Fazla

Şehitlerimize Allah kaderde en güzel makamı nasip etmiş, vakti geldiğinde onları o güzelliğe alıyor. Ne mutlu onlara, makamlarına imreniyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Temmuz 2017> Daha Fazla

Şehit ailelerine, gazi ve gazi ailelerine yaylalık yerler de dahil yurdun her yerinde tatil köyleri yaptıralım, onları çok güzel yaşatalım.Bu mekanlar halka da açık olsun, halk onları ziyarete gitsin, hediyelerle onore etsin. Can azizdir, vatan için canını vereni baş tacı edelim.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Haziran 2017> Daha Fazla

Cenab-ı Allah şehitler için “sevinç içindedirler” diyor. Şehitlerin sevincini reddetmek Allah korusun Kuran'ı reddetmek olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Haziran 2017> Daha Fazla

Minik bebeklerin vefatı şehadettir, doğrudan vildan olarak cennete giderler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Haziran 2017> Daha Fazla

Zer aleminde şehit olarak yazılmış olanlar sırası gelince şehit olarak çağrılıyorlar. Şehitler ölü değildir diridirler. Sevinç içindedirler. Onlar için mahsunluk, korku ve üzüntü yoktur.
Bizim duamız, isteğimiz şehitlerimiz gibi şerefle dünyadan ayrılmak. Aslanlarımızın makamlarına imreniyoruz.
Allah şehitlerin sevinç içinde olduklarını haber vermiştir. Allah'ın sevinç içinde olduğunu bildirdiği insan için ağlamak doğru olmaz.
Şehitlerimizin şehadeti mübarek olsun. Şehit ailelerimizin asil duruşu da çok güzel. Allah hepsini nuruyla sarsın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Haziran 2017> Daha Fazla

Şehitlerimizin her birine imreniyor, hepsiyle iftihar ediyoruz. Şehit ailelerinin tevekkülü ve delikanlılığı çok güzel maşaAllah.
Şehitliğin ne kadar büyük ve onurlu bir makam olduğunu bilmeyenler garip tepkiler veriyorlar. Şehadet dünyadan ayrılmanın en güzel halidir.
Şehitlerimiz imtihanlarını en şerefli şekilde tamamlıyorlar. Şehitlikle dünyadan alınmak bir Müslümanın isteyeceği en güzel makam.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Haziran 2017> Daha Fazla

Allah şehitlerimizin şanını, namını, güzelliğini sonsuza kadar cennette devam ettirsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Haziran 2017> Daha Fazla

Şehide ağlanmaz, şehitlik tebrik edilir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Haziran 2017> Daha Fazla

İslam inancında şehit tebrik edilir, şehitle onur duyulur. Tebrik, bir kimseyi eriştiği bir iyilikten dolayı "BârekAllâh" diye sevincini bildirmek ve mübarekliğini, Cenab-ı Hakk'ın onu muvaffak kıldığını söyleyerek ta'ziz etmektir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Haziran 2017> Daha Fazla

Şehitlerin en hoşuna giden şeylerden biri şehadetten sonra müminlerin onları övmesidir. Onlar bizim canımız, her biriyle iftihar ediyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Haziran 2017> Daha Fazla

Şehitlerimizi Allah nuruyla sarsın. Onları yüksek mertebelerinden dolayı tebrik, taziz, takdir, tahsin ediyoruz. Allah da takdir, tebrik etsin. Allah Kuran'da şehitlerin sevinç içinde olduklarını bildirmiştir. Müminler için şehitlik sevinç duyulacak mübarek bir makamdır. (Ali İmran Suresi, 169-170-171: Allah yolunda öldürülenleri sakın 'ölüler' saymayın. Hayır, onlar, Rableri Katında diridirler, rızıklanmaktadırlar. Allah'ın Kendi fazlından onlara verdikleriyle sevinç içindedirler. Onlara arkalarından henüz ulaşmayanlara müjdelemeyi isterler ki, onlara hiçbir korku yoktur, mahzun da olacak değillerdir. Onlar, Allah'tan bir nimeti, bir fazlı (bolluğu) ve gerçekten Allah'ın mü'minlerin ecrini boşa çıkarmadığını müjdelemektedirler.)

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Mayıs 2017> Daha Fazla

Şehitlerimiz cennet ehli oluyor, ne güzel mutluluk. Hiç kimse dünyada kalmayacak. Şehitlerimiz en güzel şerefle dünyadan ayrılıyorlar. Allah şehitlerimizin ailelerine mutluluk içinde bir sabır nasip etsin. Evlatlarının şehadetine her Müslüman gibi biz de imreniyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Mayıs 2017> Daha Fazla

Şehitlerimizin şehadetleri makbul ve kabul olsun. Allah ailelerine uzun hayırlı ömür ve sabrı cemil nasip etsin.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Mayıs 2017> Daha Fazla

Tendürek Dağı'nda şehit olan delikanlılarımızı tebrik ediyoruz. Ne güzel cennet ehli oldular, aileleri için de çok büyük şeref. Onların makamlarına gıpta ediyoruz. Allah bizlere de bu güzel makamı nasip etsin. Allah şehitlerimizin ailelerine bereket, sağlık, hayırlı uzun ömür versin. Allah onları nuruyla sarsın.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Mayıs 2017> Daha Fazla

Gazilerimize de şehitlerimize de gece gündüz imreniyoruz. Annelerini babalarını tebrik ediyoruz. Hepsini alnından öpüyoruz. Şehit ailesi olmak çok büyük sevaptır. Onları çok iyi korumak gerekir. "Anne bir oğlun vardı şu an tüm mahalle senin oğlun" diyeceksin, her işlerine koşacaksın. O anneye ömür boyu hizmet etsen vatanı, bayrağı, devleti için canını veren o güzel insanın hakkını ödeyemezsin.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Nisan 2017> Daha Fazla

Şehitlik hem şehit olana hem de ailesine çok büyük şereftir. Ne güzel makam, cennet ehli oluyorlar.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Nisan 2017> Daha Fazla

Allah şehitlerimizin o güzel kervanına bizi de dahil etsin. Allah yatakta ölüm vermesin, şehadet nasip etsin inşaAllah.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Nisan 2017> Daha Fazla

Dünya geçici, imtihanı zor. Şehitlerimiz ise ne güzel bir makama kavuşuyorlar, onların makamına imreniyoruz.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Şubat 2017> Daha Fazla

Depremlerde ölenler şehit, yaralananlar gazi, kaybolan mallar da sadaka hükmündedir inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Ocak 2017> Daha Fazla

Şehit olan aslanlarımızın tabutlarının üstüne ölüm tarihi değil, "şehadet tarihi" şeklinde yazılması daha güzel olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Ocak 2017> Daha Fazla

Şehitlerimize ne mutlu, Allah neşelerine neşe katsın. Cennet sofralarındaki o güzel muhabbete inşaAllah bizleri de davet etsinler.
Şehitlik çok büyük bir şeref, çok güzel bir kavuşma, ne mutlu şehitlere. Allah sevdiklerine uzun ömür ve sabrı cemil nasip etsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Ocak 2017> Daha Fazla

Şehitlerin bulunduğu boyutta hüzün, üzülme yok. Orada sevinç içinde rızıklanıyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Aralık 2016> Daha Fazla

Şehitlerimizin makamı çok güzel, onlara imreniyoruz. Allah şehitlerimizin ailelerine uzun ömür versin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Aralık 2016> Daha Fazla

Milletimizin inancına göre bir insanın Allah Katı’ndaki yeri önemlidir. Şehitler de Allah Katı’nda en güzel makamdadırlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Aralık 2016> Daha Fazla

Şehit aileleri hepimize emanet, her birinin çok güzel yaşamasını sağlayalım.
Şehitlerimizin anısına düzenlenen maç "milletimizi yıldıramazsınız" mesajı verdiği için güzel olmuş, destek veren herkesten Allah razı olsun.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Aralık 2016> Daha Fazla

Şehit annesinin kışlık ayakkabısının olmaması milletimizi rencide ediyor. Şehit ailelerine yardım etmek ve sahip çıkmak çok önemli. Şehit ailesine şehadet haberi verildiği dakikadan itibaren tüm eksiklerin tespitinin yapılması ve ailenin tüm ihtiyaçlarının hızla karşılanması gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Aralık 2016> Daha Fazla

Şehitlerin yaşadığı boyutta hem hüzünlenecek olay yok hem de bedenlerinde, ruhlarında hüzünlenme mekanizması yok, sadece sevinç var.
Şehit ailesi olmak çok büyük üstünlüktür ve şereftir. Şehit ailelerinin her yerde en güzel şekilde ağırlanmaları, ikram ve saygı görmeleri gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Aralık 2016> Daha Fazla

Ahirete şehit olarak gitmek en güzel şeref, bir Müslümanın en çok isteyeceği güzellik. Delikanlıya yakışan şehadettir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Aralık 2016> Daha Fazla

Şehitliği felaket gibi gösteriyorlardı, her gün yayınlarda şehitliğin nimet ve şeref olduğunu anlattık. Tüm Türkiyede şehitlik özlemi gelişti.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Kasım 2016> Daha Fazla

Peygamberimiz yangında hayatını kaybedenlerin de şehit hükmünde olduğunu bildirmiştir: “Suda boğulan, yangında ölen, DUVAR VE ENKAZ ALTINDA KALARAK ÖLEN, ŞEHİTTİR.” (İbni Asakir)

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Kasım 2016> Daha Fazla

Şehitler oldukları yerin konumunu tam olarak bilmeden o alemde yaşıyorlar. Ölmediklerini biliyorlar ancak nasıl bir boyut tam anlamıyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Kasım 2016> Daha Fazla

Şehadet alemi çok kaliteli bir yer, şehitler ibadetlerini orada da titizlikle yerine getiriyorlar. Şehadet aleminde üzüntü yoktur, şehitler hep sevinç içindedirler. Şehadet aleminde negatif güç tamamen kaldırılmıştır ama oradaki hayat dünyadakine benzerdir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Kasım 2016> Daha Fazla

Şehitlerimizin olması asla bir kayıp değildir. Şehitlerimiz en güzel makama kavuşuyorlar. Vesile olanlar ise sonsuza kadar cehennemde olacaklardır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Ekim 2016> Daha Fazla

Şehitlerin yaşadığı makam ayrı. Bir nevi rüya alemi gibi, şehitler yiyip içiyorlar, ibadet ediyorlar ama ölü değiller, diriler. Bediüzzaman şehitlerin yaşadığı alemin bu hayattan daha kaliteli ama buna benzer bir hayat olduğunu anlatmıştır. Şehitlerin olduğu makamda korku ve üzüntü yok.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Ekim 2016> Daha Fazla

Güzel imtihanla imtihan olan insanlara yakın olmak kalp açıcıdır. Şehit ailelerine yakın olmak, yardım etmek kalp ferahlığı sağlar.
Hem şehit ailelerine hem de gazilere ve ailelerine çok iyi sahip çıkmak lazım. Onlar her beldenin güzelliğidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Ekim 2016> Daha Fazla

15 Temmuz ehli imanın zafer bayramıdır. Şehitlerimizin olması da bir şereftir. Dünya milletimizin yiğitliğini bir daha gördü.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Eylül 2016> Daha Fazla

Şehitlerin bulunduğu boyutta hüzün, üzülme yok. Orada sevinç içinde rızıklanıyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Ağustos 2016> Daha Fazla

Şehadet alemi cennet gibi bir dünyadır, şehitler orada sadece pozitif imtihan olur. Ahirette doğrudan cennete geçecekler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Ağustos 2016> Daha Fazla

Şehit olmanın şeref olduğunu, yas tutmanın dine uygun olmadığını defalarca anlattık. Milletimize delikanlı ruhu hakim oldu.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Ağustos 2016> Daha Fazla

Şehadet sevinç vesilesidir. Şehitlik onurdur. Şehitlerin ardından yas tutulmaz. Yas tutmak müşrik adetidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Ağustos 2016> Daha Fazla

Şehit, şehitlik mertebesine ulaşırken herhangi bir acı çekmez.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Ağustos 2016> Daha Fazla

Bizim milletimiz kadar şehadete susamış bir millet yoktur. Şehadete muhabbetimiz çok güçlüdür, böyle millete bir şey yapamazlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Ağustos 2016> Daha Fazla

Korkaklık çok utanılacak bir şey. İnsanın Allah'a verilecek bir canı var, şehit olur en güzel makama ulaşır. Vatanı, milleti kurtarır şeref olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Ağustos 2016> Daha Fazla

Tayyip Hocam'ın şehit ailelerine ve gazilere sahip çıkması çok güzel. Hepsine çok özen göstermek, sık sık ziyaret etmek lazım. Gazilerimize ve şehit ailelerine tüm ulaşım, sağlık ücretsiz olsun. Onları yalnız bırakmak çok vicdansızlık olur, hep gündemde olsunlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Ağustos 2016> Daha Fazla

Şehitlerimizin makamına gıpta ediyoruz, ne büyük şerefe kavuştular. Allah ailelerine hayırlı uzun ömür nasip etsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Ağustos 2016> Daha Fazla

Şehitlerimizin hepsi cennet kuzusu, yeni mekanlarında çok rahat edecekler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Ağustos 2016> Daha Fazla

Vatan müdafaasında şehit olan bir insan için hiçe gitti denilmez. Bir insan ya cennete ya cehenneme gider. İslam'a göre hiçe gitme yoktur.
Korucularımız aslandır, yiğittir, delikanlıdır. Şehit olanlar cennet aslanı oluyor. Makamlarını tebrik ediyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Haziran 2016> Daha Fazla

Mümine gelen musibet onun cennetini genişletir, velayet makamı kazandırır, ona sağlık sıhhat, güzellik verir veyahut şehadetle doğrudan cennete gitmesini sağlar. Ama münafığın cehennemini genişletir. Dünyada da ahirette de sonsuz belaya sebep olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Nisan 2016> Daha Fazla

Şehitlerimize yas tutmayı teşvik edenler farkında olmadan PKK’nın isteğini gerçekleştirmiş oluyor. Halbuki PKK’nın hedefini ortadan kaldıracaksın. Tam tersini yapacaksın. Ağlayın diyorsa güleceksin. Müzik dinlemeyin diyorsa dinleyeceksin. Neşelenmeyin diyorsa neşeleneceksin. Hayat dursun diyorsa hayatı canlandıracaksın.
Hiçbir şehidin, hiçbir aslanımın uğurlandığı yere ağlayanlar gelmesin. PKK’nın aradığı bu zaten. Hiç istemeseler de bu PKK propagandası oluyor. Başı dik, kabadayı, delikanlı olanlar gelsin. Ağlayanlar ayrı bir yerde olsun.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Nisan 2016> Daha Fazla

Çanakkale’de 200 bin şehit verdik. Güneydoğu’da da gerekirse 400 bin şehit veririz fakat Güneydoğu’yu asla vermeyiz. İngiliz derin devletini ilimle irfanla etkisiz kılacağız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Nisan 2016> Daha Fazla

Ailelere şehitlik haberi verileceği zaman önceden manen hazırlanmaları gerek. Şehadetin büyük bir şeref olduğu, şehitlerin Allah Katında sağ olduğu, eğer buna inanmazsak, tevekkül etmezsek bunun haram olacağı güzelce anlatılmalı. Rabbimiz neylerse güzel eyler denilmeli.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Nisan 2016> Daha Fazla

Şehit cenazelerinde tekbirler çok coşkulu olmalı. Mücahit ruhunu vurgulayan, cehd ruhunu vurgulayan ve asla hüzün hissettirmeyen tekbirlerle şehitlerimiz uğurlanmalı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Mart 2016> Daha Fazla

Biz Allah'tan razıyız. Allah’ın her yaptığını hikmetle ve güzel yaptığına inanıyoruz. Şehitlerimizle de iftihar ediyoruz. Yas tutmuyoruz, mateme girmiyoruz. Bunun da şirk olduğunu biliyoruz. Kimse bizi böyle çirkin bir günaha, harama davet etmesin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Mart 2016> Daha Fazla

Şehadet güzel nimettir ama cehd de çok güzeldir. Yani yıllarca mesela 60 yıl, 70 yıl, 80 yıl ömrünü cihatla geçirmek çok güzel. Onun sevabı tarif edilecek gibi değil çünkü onda velayet mertebelerine çıkılıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Şubat 2016> Daha Fazla

Şehit haberlerinin, “Evine ateş düştü”, “Göz yaşları sel olup aktı”, “Yürekleri dağladı” gibi ifadelerle verilmesi tam PKK’nın aradığı üsluptur. Bu ifadelerin tamamen kalkması lazım. PKK eyleminin boşa gittiğini görürse konu biter.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Şubat 2016> Daha Fazla

PKK diyor ki, yas tutun, üzülün, dövünün, ağlayın bakalım. Allah, şehadet sizin için bir şereftir, sevinin diyor. Allah’ın dediğini yaptığımızda PKK’nın oyunu bozulmuş oluyor. Eylem gücü sıfıra gitmiş oluyor.
Yas tutmak haramdır, eski bir putperest âdetidir. Eski Sümerlerde, eski Mısır’da, Perslerde, Hititlerde ahirete inanmadıkları için, şehadete inanmadıkları için ölümü bir felaket olarak görüyorlardı. Allah’a isyan olarak ağlarlardı. Biz Müslümanlar şehadeti şeref olarak biliyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Şubat 2016> Daha Fazla

Müslüman Allah’a olan imanından, tevekkülünden dolayı her zaman neşelidir. Cihat alanında da neşelidir, şehit olurken de neşelidir. Sevincinden, neşesinden bir şey kaybetmez. Ancak imanı zayıf insanın eli ayağı boşalır, ümitsizliğe kapılır, panik olur, mutsuzdur, ağlar, korku içinde yaşar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Şubat 2016> Daha Fazla

Kim ister yatakta ölmeyi? Şehadet, en güzeli odur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Ocak 2016> Daha Fazla

Allah şehadeti çok seviyor, gaziliği seviyor. Gece yarılarına kadar tebliğ yapılmasını beğeniyor. Gayretle Allah aşkının aranması, Allah'ın çok sevdiğidir. O zaman işte o aşkı, tutkuyu Allah layık olana verir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Ocak 2016> Daha Fazla

Şehit cenazeleri öyle 100-200 yahut bin kişiyle kişiyle olmaz. Her seferinde en az 1 milyon kişiyle kaldırılması lazım. Devlet bunu organize etsin. Tekbirlerle yer gök inlemeli.
Şehit bir kere yıkanmaz ve kefenlenmez. O kanlı elbisesiyle, asker kıyafetiyle açık, herkesin göreceği şekilde uğurlanması lazım. Aslanlarımızın o şekilde mezara konmaları lazım. Usulü budur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Şubat 2015> Daha Fazla

Şehit ailelerini hiç boş bırakmamak lazım. Onların evleri birer mescit gibi olması lazım. Her gün Allah’ın anıldığı, güzel sohbetlerin edildiği, temiz pak. Gidenler evi de güzelce temizleyecekler. “Anne biz evi temizleyelim” diyecekler. Bulaşık varsa bulaşığı yıkayacaklar. Yemek yoksa yemek yapacaklar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Şubat 2015> Daha Fazla

Allah fedakarlığı seviyor. Onun için şehadeti sever Allah. Allah’ın en sevdiği güzelliklerden bir tanesidir. “İki güzellikten biri” diyor Allah. “Güzellik” diyor. “Şehadet ve gazilik.” Allah yolunda adamın kolunu kaybetmesi, bacağını kaybetmesi. Allah çok beğeniyor onu.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Ekim 2014> Daha Fazla

Şehide sevinilir. Şehitlik şereftir, nimettir, yas tutulacak bir şey yok. Müşrikler yas tutarlar. Küfür ağlar, Allah diyor ki ayette: “Az gülsünler çok ağlasınlar.” Sen ne diyorsun? “Gülmeyin” diyorsun. Allah bunu müşrikler için söylüyor. Müslüman güler ve Allah aşkıyla ağlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Mart 2013> Daha Fazla

Şehit aileleri bizim konferanslarımıza birinci dereceden davetlidirler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Mart 2013> Daha Fazla

Namusumuz, haysiyetimiz, şerefimiz, vatanımız, milletimiz, bayrağımız, Allah’ımız, Kitabımız bizim için hayattır. Allah için gözümüzü kırpmadan canımızı veririz. Allah için yaşıyoruz biz zaten.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Şubat 2013> Daha Fazla

Şehitlerimize vefa borcumuz var, tabii ki onlara hizmet edeceğiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ocak 2013> Daha Fazla

Şehit ailesinden para alınmaz. Biz fakir olalım, şehit aileleri zengin olsunlar. Şehit ailesine ikramda bulunmak kişinin kendisine sağlık sıhhat olur.
Şehit ailelerini ve gazilerimizi herkes desteklesin. Şehitlerimiz gencecik bedenlerini Allah için verdiler. Çoluklarını çocuklarını bize emanet bırakıp gidiyorlar. Bizim onlara vefa borcumuz var, onlar bize emanet.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Ocak 2013> Daha Fazla

Şehitlerimiz bu vatan için canlarını Allah’a teslim ettiler. Bölünme teklifini bize hiç kimse getiremez.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Kasım 2012> Daha Fazla

Şehitlerin arkasından ağlamak deccali sevindirir. Tabii heyecanından ağlayanları tenzih ediyoruz. O, anaları ağlatmak için yapmıyor mu onu? Sen de ağlayalım diyorsun. Deccali sevindiriyorsun. Deccali sen ne ile kızdırırsın? Gülerek, eğlenerek kızdırırsın. Neşe, sevinç Müslüman’ın vasfıdır. Her şehide iftihar gözüyle bakacaksın. Cennete gittiği için sevineceksin.
Şehitler için ağlamak deccali sevindirir. Allah’ın övdüğü şehitlik makamına ağlamak olmaz. Ama tabii heyecanından ağlayanları tenzih ediyoruz.
Şehitlik şereftir. Şehidin ardından yas tutmak o yüce makama saygısızlık olur.
Şehit ailelerinin evinden bayrak hiç indirilmesin, ömür boyu asılı durması lazım.
Bizler bütün şehit ailelerinin kölesiyiz.
Şehit yıkanmaz, gasilhaneye götürülmez. Giysileriyle, al kanıyla defnedilir. Şehitlerimizi melekler yıkıyor inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Kasım 2012> Daha Fazla

Şehit olan çocuklar hiç acı çekmezler. Kuzu gibi. Zerre milim acı çekmez. Bir sebebi yok, imtihan olmadıkları için doğrudan cennete alınıyorlar. Küçük çocuk olarak cennette hep öyle kalıyorlar sevilmek için. Cennet ekibi oluşuyor bu köftelerle.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Ekim 2012> Daha Fazla

Şehit olmak bizim için zaten namaz gibi, oruç gibi iftiharla istediğimiz bir ibadettir. Biz yaşama heveslisi değiliz. Onurumuza, şerefimize, namusumuza, dinimize, bayrağımıza, milletimize, toprağımıza göz dikilirse bunu kabul etmeyiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Eylül 2012> Daha Fazla

Şehitlik düğündür, bayramdır. Bir güzelliktir, nimettir. Allah nimet olarak veriyor. Allah’tan gece gündüz her duamızda her niyazımızda istirham ediyoruz bizi şehitlikle yanına almasını. Müslüman için en güzel netice şehitliktir.
Şehitlerimizin anneleri “Heyecandan ağlıyoruz” desinler. Şehitlik nimetine üzülerek ağlamak olmaz.
Kendi kafalarınca kötülük ettiklerini zannediyorlar. Hâlbuki HER ŞEHADET TÜRKİYE’NİN DAHA GÜÇLENMESİ DEMEKTİR DAHA AZMİNİN ARTMASI DAHA HIRSININ ARTMASI DEMEKTİR.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Eylül 2012> Daha Fazla

Bu kadar çok şehit olması İttihad-ı İslam’ın iyice yaklaştığını gösteriyor. Şehitler, melekler Türkiye’nin üstünde. Hızır (as) kol geziyor. Bu kadar şehit fütuhat alameti, İttihad-ı İslam’ın alameti.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Eylül 2012> Daha Fazla

Şehitlik Müslüman’ın süsüdür.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Eylül 2012> Daha Fazla

Müslüman’ın en büyük arzularından bir tanesi şehit olmaktır. Allah benim canımı şehit olarak alsın, sabaha kadar bayram yapmayanın yakasına yapışırım ahirette.Hem şehit olacak hem üzülecek. Bu nasıl oluyor? Sonsuz yaşamaya mı geldik buraya? İmtihana geldik. Canımızı veren de O, alan da O.
Biz dünyaya niye geliyoruz? Allah'a kul olmaya, Allah yolunda gerekirse şehit olmaya geliyoruz. Canımızı veren Allah, canımızı alan da Allah. Biz mi verdik canını? Allah verdi. Allah aldığında onur duyarız. Nasıl alıyor? Şehitlikle alıyor.
Her gün neşeliyiz, her gün sevinçliyiz. Her gün zindeyiz. Efelerimiz şehit de olur. İnşaAllah biz de şehit oluruz. Akla bak adamlardaki. “Her gün ağlayalım” diyor. Her gün üzülelim, her gün çökelim istiyor, çok büyük akılsızlık.
Şehit yıkanmadan, tekbirlerle, salavatlarla defnedilir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Eylül 2012> Daha Fazla

Şehitlik Cenab-ı Allah'ın en sevdiği makamlardandır, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Eylül 2012> Daha Fazla

Şehit olan efelerimizle iftihar ediyoruz.
Bizim milletimiz şehitleriyle onur duyuyor, şehadete iman gözüyle bakıyor. Bu PKK’ya en büyük darbedir.
Şehitlerimizi Allah çağırıyor, onları Hz. Ali (ra) ile tanıştırıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Eylül 2012> Daha Fazla

Hz. Hamza (ra) şehit olduğunda sahabeler ne yaptılar? Coşkuyla hayatlarına devam ettiler. Hz. Ali (ra) şehit olduğunda ne oldu? Coşkuyla devam etti mücadele. Aynı mantıktayız, aynı inançtayız, aynı imandayız.
Efelerimizin, şehitlerimizin arkasından gözyaşı olmaz.
Şehitlerimizin annelerini baş tacı edelim.
Efelerimizi Allah şehit olarak yanına alıyor inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Eylül 2012> Daha Fazla

İnsanların ağladığını görürse şehit ne der buna? Kendi sevinç içinde, neşe içinde, gülüyor, eğleniyor, şehitlik makamının nimetlerinden istifade ediyor. Bakıyor, insanlar ağlıyor. Bu, şehidin hoşuna mı gider, rahatsız mı eder? Rahatsız eder. Bu Müslüman’a yakışmaz, haramdır.
Madem şehitler sevinç içinde, aileler de sevinç içinde olacak. Vatandaşımız da sevinç içinde olacak. Onlar sevinirken sen ağlarsan bu ne anlama gelir? Çok anormal bir şey olmuş olur.
Arkalarından ağlamak, şehitlerimizi rahatsız eder.
Şehitler Allah Katında sevinç içindeyken arkalarından ağlamak olmaz.
Şehitler Allah Katında sevinç içindedirler.
Şehitlere ölü denmesi haramdır, onlar Allah Katında diridirler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Eylül 2012> Daha Fazla

Şehit ailelerinin borçları tamamen silinsin. Ne borcu? Biz onlara borçluyuz. Çek, senet hiçbir borçlarını devlet kabul etmesin. Tamamen silsin. Elektriğine, suyuna da para alınmaz şehit ailelerinin. Devletimiz onda bir düzenleme yapsın.
Şahadet ibadettir, şereftir, büyüklüktür, güzelliktir.
Şehadet sevinç vesilemizdir. Biz şahadeti Allah’tan istiyoruz. Her Müslüman Allah’tan şahadeti istemekle mükelleftir.
ŞEHİT AİLESİNDEN HİÇBİR ŞEKİLDE PARA ALINMAZ.
BİZLER ŞEHİT AİLELERİNİN EMİR ERİYİZ.
ALLAH, ŞEHİT AİLESİNE YARDIM EDENDEN BELAYI UZAKLAŞTIRIR.
ŞEHİT AİLESİNDEN ALINAN PARA İNSANA BEREKET GETİRMEZ.
ŞEHİT AİLELERİNDEN ALLAH RIZASI İÇİN KİRA ALINMASIN.
DEVLETİMİZ ŞEHİT AİLELERİNDEN ELEKTRİK, SU PARASI ALMASIN.
HER MÜSLÜMAN ŞEHADETİ İSTER, BUNUN İÇİN ALLAH’A DUA EDER.
ŞEHADET SEVİNÇ VESİLESİDİR, ŞEREFTİR.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Ağustos 2012> Daha Fazla

Dinden, İslam’dan haberi olmayanların, şehadet haberlerine üzüntü, ızdırap, acı, yılgınlık ve korku talebinde bulunmaları, yas talebinde bulunmaları ahlaksızlıktır, aptallıktır.
Şehitlik sevinç vesilesidir, şereftir ve onurdur. Üzüntü kaynağı değildir. Ben şehit olursam sabaha kadar bayram olsun. İftihar ederim. Her kardeşim için aynı şeyi isterim ben. Çok büyük bir nimet ve üstünlüktür, koçyiğitliktir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Ağustos 2012> Daha Fazla

Bütün tarihimiz böyle bizim. Bir seferinde 100.000, 200.000 şehit veriyorduk biz, bir günde, sadece tek bir günde. Öyle milletin evlatlarıyız biz. Bu unutulmayacak inşaAllah.
İstedikleri kadar yine şehit veririz. Bizler de şehit olmaya hazırız. Biz bunu dram olarak görmüyoruz, şeref olarak, onur olarak görüyoruz. Sükse olarak, yiğitlik, koçyiğitlik olarak görüyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Ağustos 2012> Daha Fazla

Hiç yıkanmaz şehitler. Yanlış uygulama yapılıyor. Asker elbisesiyle gömülmesi lazım. O kanlı elbisesiyle. Allah Katında onlar tahir, tertemizler zaten şehit olduğu için.
Şehitlik çok büyük bir makamdır. Peygamberlerle, sıddıklarla beraber oluyorlar. Doğrudan cennete gider şehitler. Cennete gidene ağlanır mı? Cennete gidene sevinilir. Müslüman, kardeşi cennete gitti diye sevinir.
Müslüman şehidine sevinir, iftihar eder, onur duyar.
Şehitlik senin kafana göre kötü bir şey, bir felaket -haşa, bir bela. Ama bize göre bir rahmet, bir bayram, bir düğün ve güzelliktir. Biz şehitlikten sevinç duyuyoruz. İftihar ediyoruz. ŞEHİTLİK BİZİM BAYRAMIMIZDIR.
Yas tutmak Müslüman’a yakışmaz. Yas, Allah’ın yarattığı kadere isyan demektir. Allah şehit meydana getiriyorsa biz ona seviniriz. Biz de şehit olmak istiyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Ağustos 2012> Daha Fazla

Şehitlerimizin kölesiyiz. Şehit ailelerinin emirlerinde olacağız. Can azizdir, canını veriyor Allah için.
Şehit ailesini sahipsiz bırakmak, yalnız bırakmak ahlaka uygun düşmez. Çok çok ayıp. Onlara sahip çıkmakta büyük bereket vardır, büyük güzellik vardır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Ağustos 2012> Daha Fazla

Şehit ailelerine karşı sevgi duymamak, vatanı, milleti, bayrağı için canını vermiş benim canlarıma - ki canını Allah’ın Cenneti’ne götürüyorlar Allah’ın dilemesiyle - böyle mübarek varlıklara, böyle melek gibi varlıklara sahip çıkmamak ahlaka uygun olmaz.
Bütün yurt çapında şehit ailelerine büyük bir coşkuyla, büyük bir kararlılıkla sahip çıkalım. Aksi, ahlaksızlık olur.
Şehitler bizim evlatlarımızdır. Bizim kardeşlerimiz şehit oluyor; babaları bizim babalarımız, anneleri bizim annelerimizdir. Onlar bizim akrabamız olmuş oluyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Ağustos 2012> Daha Fazla

Gülerek şehitlerimizi uğurlarsak PKK moral olarak çöker. Tepine tepine ağlarlar. Acayip kızdırır onları.
Şehit cenazelerinde ağlamak, tabuta sarılmak... Yapmayın bunları. Adamları sevindirirsiniz. Efeliğimizi, delikanlılığımızı, yiğitliğimizi gösterelim. Güler yüzle şehitlerimizi defnedelim inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Temmuz 2012> Daha Fazla

Gaziden ve şehit ailesinden hiçbir yerde hiçbir şekilde para alınmaz. Bilakis hediyeler gönderin, gönüllerini alın. Her yerde hürmet görsünler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Temmuz 2012> Daha Fazla

HAFTADA 2,3,5,100, 10 BİN DE ŞEHİT VERİRİZ AMA İDEALİMİZDEN, HEDEFİMİZDEN ASLA VAZGEÇMEYİZ. Biz can derdinde değiliz. İmanın peşindeyiz, Allah'ın rızasının peşindeyiz. Canımızı Allah istediği gibi alsın, iftihar ederiz şehit olursak.
Şehitlerin akması İttihad-ı İslam alameti. Şehitlik bizim yiğitliğimizin bir alametidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Temmuz 2012> Daha Fazla

Şehit ailesinden para almakla zengin mi olacaksın? Gazi ailesinden para almakla zengin mi olacaksın? Onların gelmesi bereket, güzellik. Allah başınızdan kazayı belayı defeder. Üstünüze başınıza bela gelecek onu defeder. Hastane parası yapacağınız şeyleri üstünüzden giderir inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Temmuz 2012> Daha Fazla

Biz şehit vermede bilinen bir milletiz. Cenab-ı Allah bizleri böyle çok imanlı, Allah'a aşık, Allah için şehit olmaktan onur duyan, sevinç duyan, zevk alan, Allah'tan bunu aşkla, iştiyakla isteyen bir millet olarak yaratmış. Allah hepimize nasip etsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Haziran 2012> Daha Fazla

İSLAMİYET’TE MATEM VAR MI? YOK. ALLAH VERİR CANI, ALLAH ALIR. İnsan ölmeyen gün olur mu? Her gün normal eceliyle ölenler oluyor, şehit olanlar olur, kazara ölen olur. O zaman bütün Türkiye geceli gündüzlü yas tutalım, yıllarca. Bir kere ŞEHADET SEVİNÇ VESİLESİDİR. ŞEHİTLİĞE ÜZÜLÜYORSAN SEN İMAN ETMİYORSUN DEMEK Kİ, Allah esirgesin. Şehitlik sevinç duyulacak bir olaydır. Allah hepimize nasip etsin, inşaAllah. Efelerim, koç yiğitlerim şehit oluyorlar, iftihar ediyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Mayıs 2012> Daha Fazla

Her şehit babası bütün milletimizin babasıdır. Herkes emrinde olacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Mayıs 2012> Daha Fazla

İstedikleri can olsun hepimiz şehit olmaya hazırız. Şehitlik cennet makamıdır, güzellik makamıdır. Şehitlik bu devletin, bu toprakların mührüdür. Bizim olduğuna dair parafa ediyoruz, mühürlüyoruz.

A9 TV, 10 Mayıs 2012> Daha Fazla

Şehit ailelerine gösterilen şefkat, ilgi, alaka ahlakın, imanın bir gereğidir, Müslümanlığın bir gereğidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Nisan 2012> Daha Fazla

Allah şehitliği çok seviyor, beğeniyor. Çünkü sevgisini çok şiddetli göstermiş oluyor. Allah için canını verdiği için, Allah onu çok beğeniyor. Yüksek bir sevgi olarak beğeniyor Allah.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top
iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."