Adnan Oktar Diyor Ki...

 

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Nisan 2018> Daha Fazla

MHP çok şuurlu bir Devlet partisidir. 5 bin yıllık hafızası olan bir partidir. Tarihi çok sağlamdır. Güzel ve iyi gidiyorlar maşaAllah. Türkiye’nin modernliği çok önemlidir. Ak Parti ve MHP birlikte Türkiye’nin daha modern olması, kadın özgürlüğünün ön plana çıkması için ortak hareket etmesi çok güzel olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Nisan 2018> Daha Fazla

Gereksiz yere büyük bir kitlenin desteğini kaybetmemek için sanat, kültür ve kaliteden yana olduğunu Ak Parti’nin sık sık vurgulaması faydalı olur. Kadın özgürlüğüne önem veren, kadınların kıyafetine, neşesine, hayatına karışmayan bir anlayışın hakim olduğunu vurgulamak ve güçlendirmek önemlidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Ocak 2018> Daha Fazla

Tayyip Hocam’a destek olmamız, İngiliz derin devletine tavır almamız ve Darwinizm’in geçersizliğini ortaya koymamız bazılarını çok rahatsız ediyor. Ellerinden geleni yapsınlar, kanunla hukukla ilimle irfanla tüm tuzaklarını bozacağız. Biz devletimize güveniyoruz, hakkı hakikati sonuna kadar savunacağız. Bizim için önemli olan Türkiye’nin ve İslam aleminin geleceğidir. Bu yoldaki gayretlerimiz tüm baskı ve tehditlere rağmen devam edecek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ocak 2018> Daha Fazla

Müzik, eğlence, dekolte, sanat karşıtlığı özellikle sahil kesimlerinin Ak Parti’den uzaklaşmasına sebep oluyor. Tayyip Hocam moderndir, Başbakanımız modern ve aydındır. Ak Parti insanların yaşam tarzlarına saygılıdır, ama bazı çevrelerin üslupları Ak Parti aleyhine oluyor. Bunu insanları Ak Parti’den uzaklaştırmak için özel olarak yapıyor olabilirler. Müzik, dans, kadın özgürlüğü, fikir özgürlüğü, neşe, sanat, bilim Kuran ahlakına göre helaldir. Allah insanların özgür yaşamasını ister.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Ocak 2018> Daha Fazla

Bazıları monoton hayat istiyor. Gençler neşeli olsun, hayat dolu olsun istemiyor. Neşeden, sevinçten hoşlanmıyor. Hayatı grileştirmek, ölü hale getirmek, çekilmez hale getirmek istiyorlar. Bunlar sanata, kadın hürriyetine, özgürlüğe, sevecenliğe, dostluğa, arkadaşlığa her şeye karşılar. Herkes kendileri gibi olsun istiyorlar. Güleni azarladığı eğleneni mutsuz ettiği bir hayattan yanalar. Kendileri mutsuz oldukları için insanları da kendileri gibi yapmak istiyorlar. Tek kelime sevgiden, dostluktan, neşeden, sanattan bahsetmiyorlar. Dostluğu, arkadaşlığı bilmedikleri için herkese karşı oluyorlar. Böyle kişiler Ak Parti’yi de baskıcı, yasakçı, özgürlük karşıtı bir parti gibi göstermek istiyor, Ak Parti ve Tayyip Hocam’a da tuzak kuruyorlar. Tayyip Hocam özgürlük isteyen, gençlerin neşesinden yana olan, modern dindardır. Ama bu kişiler Ak Parti’yi güzelliğe, neşeye, sanata, bilime karşı gibi gösteriyorlar ve bu yüzden sahil kesimlerinde Ak Parti’nin oy kaybetmesine sebep oluyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Ocak 2018> Daha Fazla

Büyük Birlik Partisi’nin MHP - Ak Parti ittifakına destek vermesi, uzun zamandır istirham ettiğimiz çok güzel bir gelişme. Türkiye’nin yerli ve milli ittifakı Türkiye aleyhindeki tüm planlara en büyük cevaptır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Ocak 2018> Daha Fazla

Yerli ve milli olmak Türkiye için hayatidir. MHP’nin yerli ve milli tutumu, Devletin ve milletin bekası için kararlılığı çok önemli. CHP’nin de muhalefetinin mutlaka yerli ve milli olması gerekir.
MHP ile Ak Parti ittifakının Kürt kardeşlerimiz aleyhine olacağı iddiasına hiçbir kardeşimiz kanmasın. MHP bir ırk partisi değildir. Milliyetçilik anlayışı hars milliyetçiliğidir. Kürt kardeşlerimiz aleyhine en ufak bir düşünce en ufak bir hareket ne MHP’de ne Ak Parti’de olmaz, olmayacaktır. Geçmişte yaşanan bazı olaylar eski derin devlet zihniyetinin zulümleridir. O yapı Müslümanlara da, dindarlara da, sol kesime de, ülkücülere de herkese zulüm ediyordu. Ak Parti’nin de MHP’nin de Kürt kardeşlerimiz aleyhine hiçbir şeye izin vermeyeceğine Allah’ın izniyle biz kefiliz.
Müslümanların güçsüz olduğu noktalardan hareketle Müslümanları zor durumda bırakmayı amaçlayanlara Tayyip Hocam çok güzel cevap veriyor. İngiliz derin devletiyle mücadelede MHP ile Ak Parti’nin ittifakı çok hayati.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Kasım 2017> Daha Fazla

Ak Parti’nin Atatürk’ü sevmesi ve savunması çok doğaldır. Atatürk de Ak Parti de modern Kuran Müslümanlığını savunur, ideolojileri aynıdır. Atatürk aleyhine yapılan konuşmaları milletçe hiç bir zaman kaale almayız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Ekim 2017> Daha Fazla

Gençler Tayyip Hocam’a olan sevgilerini çok güzel vurgulasınlar. Güzel, kaliteli sloganları, iyi bir düzenle coşkuyla gündeme getirsinler. Çok gür, dinamik, heyecanlı bir Ak Parti gençliği oluşturalım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Ekim 2017> Daha Fazla

Ak Parti gençliği Tayyip Hocam’a sahip çıkarken yalnız ben varım, ben her şeye sahip çıkmalıyım mantığında ve hamiyetinde olmalı. Milletçe Tayyip Hocam’ı desteklemek bir vatan millet meselesidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Ekim 2017> Daha Fazla

Tayyip Hocam aleyhinde her yerde faaliyet yapan ancak kendilerini Ak Parti’ye sempati duyuyor gibi gösteren kişilere karşı dikkatli olunması gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Ağustos 2017> Daha Fazla

Ak Parti'nin öncelikli konusu kadınların özgürlüğü, sanat ve kalite olmalı. Kadın haklarının ve sanatın en yüksek noktaya çıkarılması hayati.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Mayıs 2017> Daha Fazla

İngiliz derin devleti CHP, Ak Parti, MHP tüm partileri bölmek için harekete geçmiş durumda. Milletçe bir ve bütün olmamız çok önemli.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Nisan 2017> Daha Fazla

Dekolteye saygı, sanata teşvik, güzelliği ön plana almak ve kaliteyi yükseltmek Hükümetin önceliği olmalı. Büyükşehirlere ulaşmanın yolu bu.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Mart 2017> Daha Fazla

Hükümeti sanata, müziğe, dansa, insanların neşesine karışıyormuş gibi göstermeye çalışanlar boşa uğraşıyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Mayıs 2016> Daha Fazla

Darwinizm'in yıkılması AK Parti için çok güçlü bir fikri dayanak sağladı. Bu sayede hükümet rahatça ilerleyebiliyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Mayıs 2016> Daha Fazla

Ne AK Parti parçalanır ne MHP parçalanır. Boş yere çırpınmasınlar. İkisi de çakı gibi ayakta. İkisine de hiçbir şey olmaz. AK Parti de, MHP de iman ehli olan insanlardan teşekkül ediyor. Bazı İngiliz derin devletinin yancıları ağızlarından seller akarak heyecanla partilerin parçalanmasını bekliyorlar. Boşa bekliyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Mart 2015> Daha Fazla

Vefasızlıktan hiç hoşlanmam. Vefasızlık beni çok rahatsız eder. Nankörlükten hiç hoşlanmam. Sadakatsizlikten hiç hoşlanmam. Çok büyük günah olur, kim yaparsa. Bir insanın (Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın) başarısının üstüne gidip taht kurmaya kalkarsan bu kızdırıcı olur ve samimiyetsiz olur. Kendi yeteneğinle bir şey yapıyorsan yap. Ama bir başkasının yeteneğinin üstüne taht kurmaya kalkarsan bu küçük düşürücü olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Şubat 2015> Daha Fazla

MHP’nin aktif bir gençliği var. Eğitilmiş, siyasi yönden, ideolojik yönden eğitim almış bir gençliği var. Ama AK Parti’nin böyle bir gençliği yok. AK Parti’nin bunu yapması lazım. Milliyetçi, vatansever, vatana, bayrağa, millete, devlete zarar vermeye kalkanlara karşı kükreyen bir gençlik yetiştirmeleri gerekiyor. Bu hayati.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ocak 2015> Daha Fazla

Demokrasiyle gelen demokrasiyle gider. Seçimle gelen seçimle gider. Hükümet geldiğinde üç-beş kasetle, üç-beş lafla hemen anında götürülebiliyorsa, tehditle götürülebiliyorsa zaten demokrasi yoktur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Aralık 2014> Daha Fazla

Millet kendini aşağılamayana oy verir. Kendini adam yerine koyana, kendine tepeden bakmayana, kendini korkutmayana, yüzünde azgın ifade olmayana, kendi değerleriyle uğraşmayana, kendi sevdiklerine hakaret etmeyene oy verir. Allah’ına, Kitabına, dinine, imanına sevgi duyana oy verir. Konunun sırrı budur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Aralık 2014> Daha Fazla

Tayyip hocamı eğer ezmeyi kabul ederse insanlar, vefa yok diye bütün insanların kalbinde bir acı oluşur. Tayyip hocamı mutlaka koruyup kollamak lazım. Muhalifler de daha vicdanla yaklaşırlarsa daha güzel olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Mart 2014> Daha Fazla

Başbakan iyi niyetli bir üslup kullanıyor. Müslümanca bir üslup kullanıyor. Onun bereketini görüyor. Risale-i Nur’un bereketi şu an, Bediüzzaman’a hürmetinin bereketi. Ondan böyle toparladı, rahat etti. Çok önemli inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Mart 2014> Daha Fazla

AK Parti'nin iktidara gelişinde felsefi biz zeminini hazırladık. Felsefi zemin hazırlanmadan bir hükümetin iktidar olması mümkün değildir. Dolayısıyla en hayati noktadan hükümeti desteklemiş oluyoruz. Felsefesini tam oturttuğumuz için, bakın, felsefi yönden hükümete kimse yaklaşamıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Mart 2014> Daha Fazla

Başbakan peygamber değil, hata yapabilir. Etrafındaki insanlar da yapmış olabilir. Ama hükümeti yıkmanın anlamı ne? Kimse, ilgili bakanları değiştirirsin. Ceza gerektiren bir şey ise cezalarını alırlar. Ama hükümet görevine devam eder. Hükümet ancak seçimle gider.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Aralık 2013> Daha Fazla

AK Parti’nin de Cemaatin de belirli bir gücü var. İki gücü birleştirip, 1+1, 11 eder. İki 1’i bir araya getirip 11 yapalım. 1 daha eklersek 111 eder. İnşaAllah. 1’leri bölmeye hiç niyetimiz yok, böldürtmeyiz de. AK Parti ile de cemaati karşı karşıya getirtmeyiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Kasım 2013> Daha Fazla

AK Parti'nin gitmemesini sağlayan Allah'tır. Allah isterse gider. Ama hükümeti tutmak istiyor Allah. Allah istikrarlı bir hükümet olmasını istiyor. Bunun sebebi de Mehdiyetin kolay hareket etmesi, Mehdiyetin kollarının güçlenmesi, Mehdiyetin huzurlu bir faaliyet içerisinde olması.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Ekim 2013> Daha Fazla

Ak Partinin ferah yüzde 50 oyu var, çünkü aklı selim denen bir şey var. Ak Parti derin devlet çetelerine karşı en net tavır koyan yapıdır şu an.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Eylül 2013> Daha Fazla

Tayyip hocam mazlum bir insan, iyi niyetli bir insan. Elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Onunla uğraşmak vicdana uygun değil.
Tayyip hocama helal olsun, derin devlet çetesini kanunla hukukla darmadağın etti.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Ağustos 2013> Daha Fazla

Biz zeminde, hükümetin karşısındaki dev direnci fikren ortadan kaldırdık.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ağustos 2013> Daha Fazla

Tayyip hocamdan, internette kota ve benzeri tüm sınırlamaların kaldırılmasını rica ediyoruz. Özgür olalım, internette istediğimiz yere girebilelim. Ulaşımı engelleme olmasın. Türkiye’nin her yerinde internete kablosuz, havadan erişim imkanı olsun. Ücretsiz. Nerede olursa olsun, bilgisayarını açan anında otomatik olarak internete bağlansın.
Tayyip hocamın olabildiğince İttihad-ı İslam'a dikkat çekmesi çok güzel olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Ağustos 2013> Daha Fazla

Tayyip hocamın görevi çok zor, gereksiz üstüne gidilmemesi lazım. Bilakis saygıyla, şefkatle yaklaşılması lazım.
Tayyip hocamı üzmesinler. Diktatör sözü hem ayıp hem günah. O da bunu söyleyenleri kaale almasın. Çünkü biz öyle düşünmüyoruz. Bilakis Tayyip hocam Ortadoğu'nun en ılımlı, en akılcı lideri.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Ağustos 2013> Daha Fazla

Kalbini Allah’a bağladığı için, mazlumlardan yana olduğu için, art niyetli insanların oyununa gelmediği için Allah'ın yardımı da iyilerin yardımı da hep Tayyip hocamla birlikte olacak, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Ağustos 2013> Daha Fazla

Tayyip hocamın bu kadar üzerine gitmesinler. Bu, hem ayıp hem vicdanlı bir hareket değil.
Tayyip hocamın dini siyasete alet ettiği görülmemiştir. Başbakan sadece dindarlığının gereğini yapıyor. Dini siyasete alet etme gibi bir konu yok.
Biz her zaman mazlumdan yanayız. Tayyip hocamın da mazlum olduğuna inanıyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Ağustos 2013> Daha Fazla

Tayyip hocam çok titiz korunması gerekir. Önemli bir insan, Allah ömrüne bereket versin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Ağustos 2013> Daha Fazla

Ak Parti gençlik kollarına yardımcı olmak, onları fikirle donatmak çok güzel olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Ağustos 2013> Daha Fazla

Yalçın Akdoğan çok akıllı ve mübarek bir insan. Başbakan Yalçın Akdoğan'ı kendine danışman almakla çok isabet etmiş, maşaAllah.
Tayyip hocamı üzmesinler, Başbakanlık kolay bir görev değil, çok yoruluyor. Başbakanın da şefkate ihtiyacı var. Millete hizmet için bütün ömrünü verdi. Tayyip hocama vefasızlık yapmak vicdana uygun olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Ağustos 2013> Daha Fazla

Adalet Bakanı Sadullah Ergin çok dürüst, çok efendi, nurlu ve vicdanlı bir insan. Allah nurunu artırsın. Beşir Atalay hocamız da Allah'tan korkan, nurlu, mübarek bir insan.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Temmuz 2013> Daha Fazla

Herkes Tayyip hocamdan şefkat bekliyor. Tayyip hocam da nihayetinde bir insan, onun da şefkate ihtiyacı var.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Haziran 2013> Daha Fazla

Türkiye, Avrupa kasıp kavrulurken en bereketli ülkedir. Ekonomisi en sıhhatli ülkedir. Dış ticarette, iç ticarette bayağı dengeli bir durumu var. Bu da AK Parti sayesinde oldu. Vesile oldu AK Parti.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Haziran 2013> Daha Fazla

Hükümetlerle dindarlığın sağlanması mümkün değildir, mehdiyetle dindarlık sağlanır. Dindarlıkta da gelecek olan sistem, gelecek olan ruh sevgidir. Yani mehdiyet bol bol, çok çok bol sevgi getirir, merhamet getirir, şefkat, anlayış, hoşgörü, tatlılık, ufuk genişliği, sanat ve bilim getirir ve sosyal adalet getirir; yoksa dayatmalar getirmez. Mehdiyette dayatma hiçbir şekilde yoktur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Haziran 2013> Daha Fazla

Tayyip hocam modernlikte, sanat alanında bir hamle yapsın, bütün dünyaya parmak ısırtsın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Haziran 2013> Daha Fazla

Millet olarak vefa hissimizden dolayı Başbakanı yalnız bırakmayız. Üstüne varılan bir insanı o anda yalnız bırakmak, harcamaya kalkmak delikanlılık ruhuna yakışmaz.
Tayyip hocama yardımcı olmak, onu sahipsiz bırakmamak çok önemli. Başbakana sahip çıkalım ki milletimizin vefa hissi görülsün.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Haziran 2013> Daha Fazla

Tayyip hocamın derin devlet çetelerine karşı başarısı tarihi bir başarıdır. Sırf ondan dolayı bile millet olarak kendisine vefa borcumuz var.
Tayyip hocam bölünmeye karşı çok candan bir kararlılık içinde.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Haziran 2013> Daha Fazla

Ak Parti bir atılım yapsın, Atatürkçü yönünü daha iyi vurgulasın. Sanata, estetiğe daha çok sahip çıksın.
Bir kısım insanlar Başbakanı sadece eleştiriyorlar. Başbakanın hiç mi olumlu bir yönü, hiç mi yaptığı güzel bir iş yok? Olmaz, bu samimi bir yaklaşım değil. Gerektiğinde yapıcı şekilde eleştirirsin ama iyi olan özelliklerini de söylersin.
Bir kısım kişiler Tayyip hocamı bambaşka tanıtmaya çalışıyorlar. Tayyip hocam mazlum bir Anadolu delikanlısı, nur gibi insan.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Haziran 2013> Daha Fazla

Tayyip hocam nur gibi insan. Allah’ın rızasına uygun hareket ettiği sürece sırtı yere gelmez, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Haziran 2013> Daha Fazla

Tayyip hocam candır, onu o kadar yormasınlar. Tayyip hocamın çevresindeki yetenekli insanlar daha çok sorumluluk alsınlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Haziran 2013> Daha Fazla

Tayyip hocam çok mazlum, halim bir insandır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Haziran 2013> Daha Fazla

Başbakana, ailesine ve yakınlarına hakaret, milletimizi rahatsız ediyor. Milletimiz hakaretleri ve küfürleri hayret içinde izliyor.
Başbakan 3 dönem sonunda gitmek istiyor; milletimiz kal diyor, biz kal diyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Haziran 2013> Daha Fazla

Başbakanımız güzel insan, bunu daha iyi vurgulayabilir.
Hükümet her hizmetini belgelendirsin. Halka göstersin, anlatsın. Yaptıkları güzellikleri tevafuk öğreniyoruz, öyle olmaz.
AKP döneminde meydana getirilen ormanlık alanların halka gösterilmesi iyi olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Haziran 2013> Daha Fazla

Tayyip hocamın makul bir şeyin aksini savunması mümkün değil.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Haziran 2013> Daha Fazla

Tayyip hocam Allah'tan korkan, makul ve mazlum bir insan. Milletimizin Başbakanımıza sevgi göstermesi bir vefa borcudur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Haziran 2013> Daha Fazla

Sevecen, tatlı bir üslup Tayyip hocamıza çok yakışır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Haziran 2013> Daha Fazla

Tayyip hocam hep çile içinde yaşamıştır. Yapılan hakaretler Tayyip hocama sevap olarak döner.
Milletimiz Tayyip hocama dua etsin, Allah ona ferahlık versin.
Tayyip hocam gençleri çok sever ama kardeşlerimiz de Tayyip hocamın çok ağır baskı altında olduğunu unutmamalılar.
Tayyip hocamın da şefkate ihtiyacı olduğunu unutmamak lazım. Başbakanlık dünyanın en zor, en stresli görevidir. Tayyip hocama çok yardımcı olalım.
Başbakanımız tertemiz, şefkatli bir Anadolu delikanlısıdır. Merhameti çok iyi bilen bir insandır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Haziran 2013> Daha Fazla

Başbakan eleştiriye, öneriye açık bir insan. Ama bu, mahcup ederek olmaz, düşüncelerin güzel sözlerle aktarılması gerekir.
Böyle zor ortamlarda Tayyip hocama ciddi anlamda sahip çıkan olmuyor. Birçok insan Başbakanı sadece seyrediyor, halbuki sahip çıkmaları lazım. Ama milletimiz kendisini seviyor.
Arkadaşlarımız Tayyip hocama daha şefkatli yaklaşsınlar. Sürekli nefret ruhuna maruz kalmak insanın psikolojisine çok zarar verir, onu yıpratır. Başbakana ve yakınlarına ağır hakaretler çok günah ve ayıptır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Haziran 2013> Daha Fazla

Başbakan mazlum, mümin muttaki bir insan. Yıllardır bu millete emek veriyor. “Milletimin hizmetkarıyım” diyen bir Başbakana “kibirli” demek doğru olmaz.
Hükümeti beğenmeyen varsa oyunu başka partiye kullanır. Bu kadar kolay.
Yanlış anlaşılabilecek bir söz olduğunda Hükümetimiz tarafından güçlü açıklamalar yapılmalı. Muğlaklık insanları tedirgin eder, gerer.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Haziran 2013> Daha Fazla

Başbakan şefkatten çok uzak, zor bir hayat yaşıyor. Üzerine çok fazla insan geliyor. Hayatı çok yorucu. Nihayetinde o da bir insan, onun gerilimini yaşıyor olabilir ama Başbakan kibirli bir insan değil, coşkulu bir hizmet insanı. Milletine güzellik sunmak istiyor. Bu kadar üzerine gidilmesi vicdana uygun değil.
Kim daha büyük olay çıkarıyorsa iktidar olur diye bir şey yok. Kim demokrasiyi iyi savunuyorsa o iktidar olur. Ak Partinin demokrasiye katkıları açık ortada.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Mayıs 2013> Daha Fazla

Allah Tayyip hocamın yolunu açıyor, bunda bir işaret var. Başbakanımız alelade bir lider değil. Tayyip hocama görevini 3 dönemle sınırlama izni yok. Tayyip hocam Mehdiyet ve İsa Mesih konusunda görevli. 2023’te de başbakan olsun. Ölünceye kadar hizmete devam, inşaAllah. Milletimiz Tayyip hocamı görevde istiyor.
Biz Tayyip hocamın şahsiyetine oy veriyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Mayıs 2013> Daha Fazla

Başbakanımız çok candan bir Müslüman. Kendisinin hizmeti ve çalışkanlığı mükemmel.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Mayıs 2013> Daha Fazla

Biz AK Parti hükümetinin, sağın felsefesini bütün Anadolu’da oturttuk. Darwinizmi-materyalizmi bilimsel delillerle yerle bir ettik. Solun dayanak noktalarını bırakmadık. Hem modern İslam anlayışı hem anti-Darwinist, anti-materyalist sistemin oturmuş olması hükümetin elini ideolojik yönden çelik gibi güçlü kıldı. Ve tepmez devrilmez bir iktidar meydana gelmiş oldu.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Mayıs 2013> Daha Fazla

Başbakan olaylara ledüni gözle, batın gözüyle bakıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Mayıs 2013> Daha Fazla

Başbakana vefasızlık, kalleşlik yaptırmayız. Vefasızlık ve kalleşlik Allah'ın beğenmediği anormal bir harekettir, vicdan çöküşüdür.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Mayıs 2013> Daha Fazla

Başbakanımızın vatan millet için yiğitliği ve delikanlılığı ortada. Milletimizde Başbakana karşı derin bir vefa hissi olması gerekir. Hiç kimseye vefasızlık yaptırmayız. Başbakana vefasızlık yapmak hem zalimlik hem nankörlüktür.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Nisan 2013> Daha Fazla

Başbakan korkacak, ürkecek bir insan değil. Ayrıca Başbakanı yalnız zannedenler çok büyük hata yapıyorlar.
Dışişleri Bakanımız Sayın Davutoğlu son derece cesur olsun. "Ya Allah Bismillah" desin, Türklük alemini birleştirsin, İslam alemini birleştirsin. Kimsenin bir itirazı olmaz, hiç çekinmesin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Nisan 2013> Daha Fazla

Başbakanın tüm güzel konuşmalarını muhafaza edelim, unutulmasın bu sözleri.
Milletimiz kendisine benzemeyen partiyi iktidara getirmez. İktidara getirmek için kendi değerlerini arar.
Başbakan, Atatürk'ten sonra en büyük liderdir. Başbakanımızın şevkini kırmaya yönelik hareketlerden kaçınmak lazım.
Tayyip hocamın cesareti şahane, maşaAllah. Bu kadar cesaret ve yiğitliğine karşılık daha hala Başbakanın üzerine gitmek vicdansızlık olur. Başbakana yiğitliğinden dolayı sahip çıkmak vicdan borcumuzdur. Milletimiz Tayyip hocamıza sahip çıksın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Nisan 2013> Daha Fazla

Başbakanımızın ağzından nur akıyor, dua eksik olmuyor, hep hayır sözler çıkıyor. MaşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Nisan 2013> Daha Fazla

AK Parti bal-şeker yönetim. Milletimizi sevgiyle kucaklıyor, milletimiz ne isterse yapıyor.
Başbakanımızı tebrik ediyoruz, çok akılcı manevralarla ülkeyi yönetiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Nisan 2013> Daha Fazla

Başbakanımıza güveniyoruz. Başbakan çok uyanık, bayağı yaman, fırtına gibi maşaAllah. MİT de çok yamandır. Ordumuz da evvelAllah çakı gibidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Nisan 2013> Daha Fazla

Milletçe hükümete çok iyi destek olmamız gerekir. Hükümete eleştiri yapılabilir ama derin bir muhalefet gereksiz olur. Bazıları hükümeti suni, yapmacık konularla yıpratmaya çalışıyorlar. Bu tür oyunlara karşı uyanık olmak gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Mart 2013> Daha Fazla

Başbakanımızın üzerinde Müslüman nuru var, iyi bir insan olduğu anlaşılıyor. Kendisine güveniyoruz, gönlü rahat olsun.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Şubat 2013> Daha Fazla

Başbakanın sonuna kadar yanındayız. Gönlü çok rahat olsun. Başbakana dışarıdan bir baskı gelecek olursa da millet olarak kanunla, hukukla gereken cevabı veririz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Şubat 2013> Daha Fazla

Başbakan sabah orada, akşam burada, gecesi gündüzü yok. Sektirmeden devam ediyor. Özel güç verildiğinde, yol açıldığında, Allah’tan özel takat geldiğinde bu mümkün olur. Bu, Allah’ın gizli bir sırrı. Allah ona takat veriyor, ayaklarına derman veriyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Şubat 2013> Daha Fazla

Milletimiz yıllarca böyle bir hükümetin özlemini duydu. Namaz kılan bir Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız var. Bu çok büyük bir nimet ve güzelliktir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ocak 2013> Daha Fazla

Bir kısım insanlar Başbakanın kıymetini bilmiyorlar. Kalp ehli bir Başbakanımız var, maşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Ocak 2013> Daha Fazla

Başbakanımız inayet altında. Gönlü rahat olsun.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Aralık 2012> Daha Fazla

Başbakanlık çok zor bir hizmet. Başbakanımızın yaptığı faaliyeti yapabilecek çok az insan çıkar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Aralık 2012> Daha Fazla

Hükümetlerin sosyolojik açıdan, politik açıdan, siyasi açıdan, teknik yönden en önemli ihtiyaçları felsefi destektir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Aralık 2012> Daha Fazla

Başbakan bölünmeye şiddetle karşı bir insan. O, “Büyük Türkiye”ci, Türk-İslam Birliği taraftarı. Nefret ediyor PKK’dan, onların kahpe yapısından nefret ediyor. Bölünmeyi asla istemez. Onun için destek olmak çok önemli.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Aralık 2012> Daha Fazla

Sayın Başbakanımız benim gördüğüm samimi kanaatim cumhuriyet tarihinin en iyi başbakanı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Aralık 2012> Daha Fazla

Atatürk’ten sonra Sayın Erdoğan’dan başka lider yok. Gerçekten bu böyle. Övünmüyor da, hakikaten mütevazi, mazlum. Ama hakikaten teknik olarak da incelediğimizde, akılcı, samimi incelediğimizde Cumhuriyet tarihinde üstüne başbakan yok.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Kasım 2012> Daha Fazla

Başbakan kendini çok yoruyor. Hafta sonlarını dinlenerek geçirsin. Manevi destek de çok önemlidir. Başbakanımızın yanında olduğumuzu milletçe gösterelim.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Kasım 2012> Daha Fazla

Başbakanımız Müslümanlara hep saygılı olmuştur. Bu yüzden Allah daima yolunu açıyor.
Başbakanımız çok şuurlu bir Müslüman, kendisiyle iftihar ediyoruz.
Başbakanımızın güzel üslubu kendisine hayır ve bereket getiriyor.

A9TV; 3 Kasım 2012> Daha Fazla

Başbakanımızı, milletimiz bağrına basıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Ekim 2012> Daha Fazla

Sokaktaki olaylar AK Partiyi büyütür. Bizim halkımız her zaman itidalden yana olur, gerginlik istemez.

A9TV; 25 Ekim 2012> Daha Fazla

Başbakanımız çok dürüst, çok zeki bir insan, kendisine güveniyoruz. Başbakanımıza söylenen çirkin sözleri çok samimiyetsiz buluyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Ekim 2012> Daha Fazla

Biz Başbakanımızı riskli konularda uyararak koruyoruz.
Başbakanımız çok zor ve gergin şartlarda çalışıyor. Başbakanımıza şefkatli bir üslup kullanılması gerekir. Başbakanımız, kendisini mahcup etmeyi amaçlayan kişilerle görüşmemeli.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Ekim 2012> Daha Fazla

Sayın Başbakana iyi sahip çıkmak lazım. Millet desteği çok önemli. Milletimiz çok iyi destek olsun.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ekim 2012> Daha Fazla

Biz Başbakanımıza güveniyoruz. Elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Başbakanın samimiyetini bütün Türkiye görüyor. Hükümetimiz, bölünmenin önünü kapatacak her türlü tedbiri alsın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Ekim 2012> Daha Fazla

Dışişleri Bakanımız, İçişleri Bakanımız ve Adalet Bakanımız mükemmel, maşaAllah. Sayın Hüseyin Çelik de çok dindar, nurlu bir insan.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Ekim 2012> Daha Fazla

Başbakanımız, Alevi kardeşlerimizi bağrına basan, onlara sevgi gösteren bir insandır.
Namaz kılan bir Başbakan büyük bir nimettir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Ekim 2012> Daha Fazla

Başbakanımız binbir çile ve acının içinden gelen bir insan. Hiçbir çıkarı da yok, çok zor bir hizmet yapıyor.
Başbakanımız anti demokrat zihniyetle vargücüyle mücadele ediyor. Başbakanımıza sevgi ve şefkat göstermek, destek olmak gerekir.
İlk defa milletimiz kendisi gibi olan bir idarenin huzurunu yaşıyor. Ve ilk defa kendisine sevgi duyulduğunu, saygı duyulduğunu, değer verildiğini hissetmeye başladı.
İlk defa milletin gerçek sesini ifade eden bir Başbakanımız var. Milletimizin ruhunu çok iyi temsil ediyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Ekim 2012> Daha Fazla

Adalet, İçişleri ve Dışişleri Bakanları görevlerini çok iyi yapıyorlar. Bizler vatandaş olarak herhangi bir değişiklik olmasını istemeyiz. Başarılı oldukları görevlerinde kalmalarını isteriz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ekim 2012> Daha Fazla

Sayın Ali Babacan çok değerli, efendi ve halim bir insan.
Başbakanımız çok akılcı, üslubu da güzel; samimi bir Müslüman üslubu. İttihad-ı İslam'ı aşkla istiyor olması ona bereket getiriyor, Allah bu sebeple yolunu açıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Eylül 2012> Daha Fazla

Dişişleri Bakanımız doğru ve bereketli bir yolda aslan gibi ilerliyor. Kendisi inayet altındadır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Eylül 2012> Daha Fazla

Dışişleri bakanı Sayın Ahmet Davutoğlu, cumhuriyet tarihinde yok öyle bakan. Çok şahane, tam dava adamı, tam Allah'a, Kitab'a kendini teslim etmiş mümin, muttaki, Türk-İslam Birliği aşığı mübarek bir insan.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Eylül 2012> Daha Fazla

Başbakanımız olaylara çok candan yaklaşıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Eylül 2012> Daha Fazla

Dışişleri Bakanımızı çok takdir ediyoruz.
Başbakanımızın, cumhurbaşkanı olmasını da isteriz.
Başbakanımız çok dürüst ve güzel ahlaklı bir insan.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Eylül 2012> Daha Fazla

Başbakanımız Allah rızası için canhıraş hizmet ediyor.
Başbakanımıza karşı yıkıcı bir eleştiri üslubu kullanmak doğru olmaz.
Başbakanımız yapıcı eleştiriye açık bir insandır.
Başbakanlık çok yıpratıcı ve zor bir görevdir.
Başbakanımızın başarılarından hiç bahsetmeyip sürekli eleştirmek makul olmaz.
Başbakanımız da bir insan. Onun da şefkate, ilgiye, takdir edilmeye ihtiyacı vardır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Eylül 2012> Daha Fazla

Sayın Bakanımız Ali Babacan çok munis, güvenilir bir insan maşaAllah.
Hükümetimize karşı her zaman koruyucu bir tavır içindeyiz.
Dışişleri Bakanımız çok efendi, tertemiz bir müslümandır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Eylül 2012> Daha Fazla

Başbakanımız olaylara çok dürüst yaklaşıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Eylül 2012> Daha Fazla

Başbakanımız elinden geldiği kadar iyi niyetle gayret ediyor.
Başbakanımız tertemiz bir Anadolu delikanlısıdır.
Hükümet muazzam bir ideolojik zemine oturmuş durumda.
Şu an Hükümet ideolojik yönden son derece rahat.
Darwinizm yıkıldığı için Ak Parti rahatça iktidara geldi.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ağustos 2012> Daha Fazla

AK Partililere ve özellikle başbakanımıza karşı samimi sevginin devam etmesi için eleştirilere açık olmak lazım. Haklı eleştirileri de yerine getirmek lazım.
Gizli öfke, gizli kin tehlikelidir. Mesela adam bir şey olur, unutmaz. Partiyi yine destekler ama içinde öfkesi kalır. Onun için, haklı eleştirilere susmak olmaz. Çok süratli düzeltmek lazım. Vurdumduymaz bir görüntü verilirse bu gizli nefrete, gizli öfkeye sebep olur.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top