Adnan Oktar Diyor Ki...

 

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Nisan 2018> Daha Fazla

Suriye’de savaşın yeniden alevlenmemesi için İslam alemi ve ilgili ülkeler bir araya gelsin, konuşup bir çözüm üretilsin. Türkiye, İran ve Rusya’nın garantörlüğünde Suriye’de rejim değişsin. Yine bu ülkelerin garantörlüğünde seçim yapılsın. Halkın ülkesine dönebileceği bir ortam oluşmaya başlasın. Daha fazla kan akmaması için Türkiye olarak tüm gayreti gösterelim.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Nisan 2018> Daha Fazla

İslam ülkeleri aciliyetli olarak toplansınlar. Suriye ve Ortadoğu’da akan kanın durması için bir araya gelinsin. Bu toplantıya Rusya ve Amerika da davet edilsin. Çok üst düzey bir toplantı olmasına gerek yok.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Nisan 2018> Daha Fazla

Doğu Guta’daki gaz saldırısı baştan sonra İngiliz derin devletinin işidir. Savaşın sona ermemesi, daha da kızışması, Suriye’nin tamamen parçalanması ve daha çok kan akması için yapılmış bir olaydır. İslam aleminin bir an önce birlik olmasının ne kadar acil olduğunu görüyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Nisan 2018> Daha Fazla

Suriye’de barışın olması için İslam ülkelerini bir araya getirip Müslümanların ortak hareket etmesini sağlayacak bir hareket başlatmak gerekiyor. Tayyip Hocam’dan istirham ediyoruz, tüm Arap İslam ülkelerini toplasın. Uyumalarına müsaade etmesin. Bu gidişle Suriye’de tek bir insan bile bırakmayacaklar, Allah vermesin. Buna azmetmiş gibi görünüyorlar. İslam alemini birlik haline getirelim.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Ocak 2018> Daha Fazla

Zeytin Dalı Harekatında şehit olan aslanlarımızın şehadetleri mübarek olsun. Hepsinin alınlarından öpüyoruz. Her birine hayranız, onlar bizim aslanımız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Ocak 2018> Daha Fazla

Türkiye Kürtlerin ezilmesini istemiyor. Türkiye Kürt kardeşlerimizin Stalinist baskı altına alınmasını istemiyor. Bu sebeple büyük bir fedakarlıkla hem Kürtleri hem tüm halkları korumayı üstleniyor.
Türkiye Suriye’nin toprak bütünlüğünü savunuyor. Topraklar Suriye’nin toprağı, Türk ordusu oraya huzur ve güvenlik sağlamak için gidiyor. PKK, IŞİD, El Kaide tüm terör örgütlerini bölgeden temizlemek için gidiyor. Toprak ilhakı olmadıktan sonra böyle bir hareket ibadettir. Türkiye’nin amacı sadece oradaki halkı rahat ettirmek. Türkiye şu an baş tabib konumunda, hastadan ur alınıyor. Suriye bizim kardeşimiz dostumuz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Ocak 2018> Daha Fazla

Suriye konusunda Türkiye, Suriye, İran ve Rusya’nın ittifak etmesi, Suriye’nin toprak bütünlüğünün korunması ve Suriye devletiyle Türkiye’nin bağlantı kurması gerekir. Bu sağlanırsa İngiliz derin devletinin bölge üzerindeki tüm oyunları bozulmuş olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Ocak 2018> Daha Fazla

Suriye’nin toprak bütünlüğünün korunması hayati bir konudur. Bunun için mutlaka öncelikle, Suriye devletini ve hükümetini tanıyalım. Suriye Hükümeti “Tüm yabancı unsurların çıkmasını” istesin ve Türkiye, Rusya ve İran’a bu konuda yardım için davette bulunsun. Türkiye de legal olarak müdahale etsin. Suriye konusunun bundan başka bir çözümü olması mümkün görülmüyor. Suriye’de şu anda sahipsiz bir devlet, sahipsiz bir millet, sahipsiz bir toprak var. PKK Amerikan bayraklarının ardına sığınmış durumda. Türkiye içeri girdiğinde yanlışlıkla Amerikan askerleri vurulsa Allah korusun çok büyük olay çıkar. Bölgeyi PKK’dan temizlemenin tek yolu Suriye devletini ve hükümetini tanımak ve Rusya ve İran ile birlikte hareket ederek ortak operasyon yapmaktır. Bu operasyon da ancak Suriye devletinin davetiyle olabilir. Dolayısıyla Türkiye bir an önce Suriye devletini ve hükümetini meşru gördüğünü açıklamak durumundadır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Ocak 2018> Daha Fazla

Türkiye’nin Suriye politikasının Suriye devletinin ve topraklarının bütünlüğünün korunmasından yana olması gerekir. Suriye’deki devletin tanınmasına ve bu devletle birlikte, Rusya, İran, Türkiye ittifak ederek ortak hareket etmeye ihtiyaç var yoksa PKK legal hale gelir. Suriye Hükümeti toplanacak, Devletin Başı yani Esad Meclisi toplayacak, “gelin bana yardım edin” diyecek. Rusya, İran ve Türkiye ortak yardım edecekler. O zaman PKK’nın Suriye’yi bölme planı tamamen ortadan kalkar. Suriye Devletinin talebiyle de bu gerçekleştiği için BM, ABD vs kimse itiraz edemez. Eğer Türkiye, Suriye Devleti’yle böyle bir ittifak içine girmezse bölgede –Allah korusun- Komünist PKK devleti kurulmasına istemeye istemeye yardımcı olmuş olur. Bu ihtimalin tamamen ortadan kalkması için Suriye’nin toprak bütünlüğünün korunması bu korunmanın sağlanması için de Suriye Devletiyle bağlantı kurulması şarttır. Bu konuda Rusya, Türkiye’ye aracı olabilir. İran, Türkiye, Rusya ve Suriye yönetimleri bir araya gelir ortak karar alır. Suriye devletiyle bu konuda iş birliği yapmak vicdani olarak da siyasi olarak da doğru karardır. Hükümetimiz bu konuda cesur olsun çekinmesin. Suriye’nin cinayet işlediği doğru, bir zulüm olduğu doğru, ancak bu görüşme yapılması için bir engel değil. ABD, Rusya, İngiltere, Suudi Arabistan, Irak vs her ülkenin işlediği cinayetler var. Bu mantıkla yaklaşırsa Türkiye kimse ile diyalog kuramaz. Akılcı davranıp -PKK’nın bölgeden tamamen kazınması için- Suriye, Rusya, İran ve Türkiye’nin işbirliği yapmasını desteklemek gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Ocak 2018> Daha Fazla

Türkiye öncelik olarak mutlaka Suriye Devletinin bütünlüğünü sağlamalı. Meşru legal devletin tam oluşturulması ve Suriye’nin bölünmesinin tam anlamıyla engellenmesi gerekir. Özgür Suriye Ordusu, Suriye ordusu ile iş birliği yapıp PKK ve tüm terör örgütleri bölgeden kazımalı. Türkiye, İran, Suriye ve Rusya ittifak ederek bölgenin daha fazla parçalanmasını mutlaka engellemeli.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Ocak 2018> Daha Fazla

Suriye’nin bütünlüğünü korumak çok önemlidir. Rusya, İran, Türkiye ve Suriye ortak hareket edip, Özgür Suriye Ordusu ve Suriye Ordusu birlik olup, bölgedeki tüm terör örgütlerini temizlemek gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Ocak 2018> Daha Fazla

Amerikan halkına PKK’nın ideolojisini ve yapısını iyi anlatmak gerekir. Amerikan halkının büyük çoğunlığu PKK’nın komünist, dinsiz, ateist bir örgüt olduğunu bilmiyor. Halka ulaşıp bu gerçeği kapsamlı anlatmak önemlidir. Türkiye bir an önce Suriye, Rusya, İran ile ittifak edip PKK’ya karşı bu ülkelerle ortak hareket etmesi gerekir.
Türkiye’yi parçalama planlarına karşı Türkiye, İran, Rusya ve Suriye’nin ittifak edip, Suriye’nin bütünlüğünün sağlanması ve bölgedeki tüm terör örgütlerinin temizlenmesi için ortak hareket edilmesi çok önemli. Bir an önce bu ittifak sağlansın ve Suriye’nin bütünlüğünün korunması konusunda Türkiye kararlılığını göstersin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Ocak 2018> Daha Fazla

Türkiye, İran, Rusya ve Suriye ortak askeri bir güçle PKK başta olmak üzere Suriye’deki tüm terör örgütlerini temizlesinler. Suriye’nin toprak bütünlüğünün korunması Türkiye’nin temel siyaseti olmalı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Aralık 2017> Daha Fazla

Suriye konusunda, İran, Rusya, Irak ve Türkiye bir kanaat bildirsin ve bir orta yol bulunsun. Barış için asgari müşterekte buluşmak gerekir. İlla ben sen meselesi yapmadan, sevgiyi muhabbeti dostluğu esas alarak asgari müşterekte ittifak etmek önemlidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Aralık 2017> Daha Fazla

Suriye’nin bölünmesini engelleyen Türk askeridir ve Türkiye’nin devreye girmiş olmasıdır. Türkiye’nin bölgedeki varlığı tüm ülkeler için güvenlik ve huzurdur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Kasım 2017> Daha Fazla

Suriye’de konuyu hiç uzatmadan bir an önce hükümet kurulsun, bu resmi hükümet olarak dünyaya tanıtılsın. PYD konusunda Türkiye tutumunda çok haklı. Tayyip Hocam’ın bu konudaki açıklamaları da doğru. PKK ve tüm terör grupları Suriye’den temizlensin ve mazlum Suriye halkı artık evine dönebilsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Kasım 2017> Daha Fazla

Suriye sınırına yapılan duvar bir Seddi Zülkarneyn hükmündedir ve ahir zamanın mühim alametlerinden biridir. Zülkarneyn de dönemin anarşistlerine, teröristlerine karşı set inşa etmiştir. Bazı insanlar konunun önemini tam anlayamıyorlar ama dünyanın gözünün önünde bir ahir zaman alameti daha gerçekleşiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Kasım 2017> Daha Fazla

Suriyeli kardeşlerimize “ülkenize dönün” demek, “ölüme gidin” anlamına gelir. Böyle bir vicdansızlığı hiç kimse kabul etmemeli. Bu ağır vicdansızlık geliştiğinde, yanı başında çocuk öldürülürken adamlar yemek yemeye devam ediyorlar. Komşuda çocuk, kadın şiddet görüp yardım için çığlık atarken hiçbiri müdahale etmiyor.
Allah korusun Suriyeli kardeşlerimizi Türkiye’ye almasaydık, onları ölüme terk etmiş olacaktık. Bir insanı ölüme terk etme ihtimali olduğunda elimizden ne gelse yapıp onu kurtarmak vicdani sorumluluktur. Eğer böyle bir durumda biri, “bırakın ölsünler” diyorsa bu vicdan çöküntüsünü nasıl kazanmış bunu sosyolojik olarak incelemek gerekir. Bizim milletimiz asla böyle bir vicdansızlığı kabul etmez.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Kasım 2017> Daha Fazla

Suriyeliler ülkesine dönsün diyenler, dönüp şehit olan mazlumları iyi düşünmeli. Dön demek Allah korusun bu cinayete ortaklık etmek olur. İnsanlar ölüm olan yere döndürülmez. Vicdanen bu kabul edilemez.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Kasım 2017> Daha Fazla

Suriye’den gelen kardeşlerimiz ya ölüm ya yaşam arasında kalmış insanlar. Canlarını kurtarmak için Türkiye’ye sığınıyorlar. Şefkatle ve anlayışla bakmak gerekir. Şefkatsiz üslup bizim milletimize yakışmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Ekim 2017> Daha Fazla

Suriyeli canlarımızla bir ekmeği paylaşır yaşarız ama onlara karşı merhametsizlik yapmayız. Merhamet etmeyene merhamet edilmez. Kardeşlerimiz kendilerini Suriyelilerin yerine koysunlar ondan sonra yorum yapsınlar. Kendilerine nasıl davranılmasını istiyorlarsa Suriyeli canlarımıza da öyle davransınlar.
Barzani’yi bir tuzağın içine çekildiğine dair defalarca uyardık. Her yönüyle konuyu açıkladık, ama yanlış kararda ısrar etti. Türk Hükümeti’nin politikası doğru. Suriye, Irak, Türkiye, İran birleşsin bölgeden PKK tamamen silinsin. Bölgedeki tüm halklar çok rahat ederler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Ekim 2017> Daha Fazla

Doğu Guta’da bebekler açlıktan ölüyor. Öncelik Doğu Guta’ya gıda, ilaç ve temel insani malzeme için yardım koridoru açılması olsun. Tayyip Hocam’dan da istirham ediyoruz. Doğu Guta’ya yardım için Türkiye öncülük yapsın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Ekim 2017> Daha Fazla

Türkiye'nin bölgedeki tüm ülkelerle dost olması önemlidir. Irak, Suriye, İran ve Mısır Türkiye'nin mutlaka iyi ilişkisi olması gereken ülkeler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Ekim 2017> Daha Fazla

Suriyeli misafirlerimiz bize Allah'ın nimet olarak gönderdiği kardeşlerimizdir. Suriyeli canlarımız bize güven duydukları için sığınıyorlar. Milletimize ölümden kaçana şefkatle bakmak yakışır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Eylül 2017> Daha Fazla

İttihadı İslam ve Mehdiyet olmadan ne Arakan ne Suriye ne de başka bir bölgedeki zulüm için kalıcı çözüm olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ağustos 2017> Daha Fazla

Suriyeli kardeşlerimize karşı öfkeli üslup doğru olmaz. "Suriyeliler ülkelerine dönsün, savaşsın" diyenler ne söylediklerinin farkında değil, o mazlumları felaketin içine atmaktan bahsediyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Ağustos 2017> Daha Fazla

Suriyeli kardeşlerimize her durumda şefkat ve anlayışla yaklaşmak lazım. Ağır imtihandan geçip ülkemize geldiler, hep yardımcı olmak gerek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Ağustos 2017> Daha Fazla

Türkiye Suriyeli kardeşlerimizin kendi vatanı. Bunun aksi yönünde tavır gösterenler vicdanlı davranmıyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Ağustos 2017> Daha Fazla

Suriyeli canlarımıza şefkatsiz üslup kullananlar çok büyük vicdansızlık yapıyorlar. Onlara merhametsizlik zulüm olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Ağustos 2017> Daha Fazla

Suriyeliler milletimizin misafiridirler. Örfümüzde misafire hiçbir zaman "ne zaman gideceksin" denilmez. Misafir bereketiyle gelir, nimettir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Temmuz 2017> Daha Fazla

Korkudan dehşetten yılmış, ölümden kaçıp gelmiş insana en ufak kırıcı bir söz söylenmez. Suriyeliler Allah'ın bize gönderdiği misafirlerdir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Temmuz 2017> Daha Fazla

Suriyelilere, Allah'ın gönderdiği mazlum insanlara, dert gözüyle bakılırsa o zaman bereket kaçar. Onlar bereketleriyle birlikte geliyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Temmuz 2017> Daha Fazla

Suriyelilere merhamet etmemek çok korkunç. Suriyeli'ye evine dön diyenler, o mazlumların dönecek evi olmadığını dahi düşünmüyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Temmuz 2017> Daha Fazla

Suriyeli kardeşlerimizi deccaliyetin eline teslim ettirip kitle katliamı olsun istiyorlar. Bu İngiliz derin devletinin bir oyunudur. Halkımızla Suriyeli kardeşlerimiz arasında gerilim yaşanması İngiliz derin devletinin isteğidir. Suç işleyen varsa karşılığını hukuk verir, sokakta olmaz.
Suriyeli kardeşlerimiz Çanakkale'de bu milletle birlikte Allah için canlarını verdiler. Suriyelilere söz söyleyenler bu gerçeği unutmamalı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Haziran 2017> Daha Fazla

Suriyeli misafirlerimiz bizim canımız, kim ne derse desin onlara sonuna kadar sahip çıkacağız inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Haziran 2017> Daha Fazla

Türkiye'de Suriyeli sorunu yok. Türkiye'de Suriyeli misafirlerimiz var, canını korumak amacıyla geleni korumak Müslüman için farzdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Mayıs 2017> Daha Fazla

Suriye'den gelen Arap, Kürt, Türkmen her kim olursa olsun bizim başımızın tacıdır. Türkiye hepsine severek ev sahipliği yapıyor.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Mayıs 2017> Daha Fazla

Mülteci kardeşlerimiz bu vatanda kendi evinde gibi olmalı. Bir misafir kardeşimize saldırı olduğunda tüm vatandaşlar birlik olup onu korusun. Suriyeli misafirlerimizi sevmeyenlere sorsak sevdikleri bir kişi bile olmuyor. Tüm dünyaya nefretle ve öfkeyle bakıyorlar.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Mayıs 2017> Daha Fazla

Ölümden kaçan, canını kurtarmak için uğraşan insanları ülkemizde istemiyoruz demek çok çirkin bir ahlaktır. Biz Suriyelileri seviyoruz.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Mayıs 2017> Daha Fazla

Suriye'de zulme karışmamış kişilerle bir teknokrat hükümeti kurulsun ve Suriye bölünmeden artık bir çözüm oluşturulsun.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Mayıs 2017> Daha Fazla

Türkiye, Rusya ve İran'ın Suriye'nin bütünlüğünü esas alan bir politikada birleşmesi çok güzel oldu.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Mayıs 2017> Daha Fazla

Mehdiyet'in sevgi ruhu hakim olmadan Suriye'ye, Ortadoğu'ya ve dünyaya barışın gelmesi mümkün değildir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Nisan 2017> Daha Fazla

Suriye'de devlet yıkılmadan hükümet değişikliği yapılarak yeni bir sisteme geçilmeli ve Suriye'nin birliği mutlaka korunmalı.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Nisan 2017> Daha Fazla

İngiliz derin devleti sürekli faaliyet halinde. İdlib'deki saldırının ardında da onlar var.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Nisan 2017> Daha Fazla

Suriye'deki son olaylarda yine İngiliz derin devleti var. Kendilerince Müslümanlar aleyhine plan kurdular. Detaylarını sonra açıklayacağız.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Nisan 2017> Daha Fazla

Bugün İdlib'de genel Suriye'de yaşayan felakette Obama yönetiminin İngiliz derin devletinin etkisiyle izlediği siyasetin büyük etkisi var.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Mart 2017> Daha Fazla

Suriye'de çıkacak fitneler detaylı bir şekilde hadislerde de anlatılmıştır. Bu fitneler Mehdi zahir olana kadar devam edecektir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Mart 2017> Daha Fazla

Suriyeli misafirlerimizin Türkiye vatandaşlığına alınması çok güzel olur. Ölümden kaçan 3 milyon insana sevgisizlikle yaklaşmak vicdansızlık.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Mart 2017> Daha Fazla

Biz sınırımızda İngiliz derin devletine uşaklık yapan, İslam Birliği’ne set olacak bir komünist devlet istemiyoruz. Kürtler bizim canımız. Barzani'nin Irak ve Suriye'de uluslararası kanunlara uygunsa modern, aydın bir devlet kurması milletimizi rahatsız etmez. Bölge devletleri anlaşır, Birleşmiş Milletler kabul eder, uluslararası kanunlara da uygun olursa Barzani ve Kürtlerin Suriye ve Irak'ta devleti olması güzel olur.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Mart 2017> Daha Fazla

Suriyeli misafirlerimiz bizim baş tacımız, hepsini birden itham eden çirkin sözler söylemek büyük vicdansızlık olur. Sel gibi kan akan topraklardan gelip bizim merhametimize sığınmış insanlara çirkin sözler söylemek akıl almaz bir merhametsizliktir. Bizim vicdanımıza, merhametimize sığınmış mazlum Suriyelileri dışlayan, itham eden, hedef gösteren açıklamaları milletçe kabul etmiyoruz.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Şubat 2017> Daha Fazla

Suriyeli misafirlerimize ahlaksızlık yapanların olması vahim bir durumdur. Suriyeli canlarımız hepimizin baştacıdır. Suriyeli kardeşlerimizi sevmeyenler şefkati, merhameti bilmeyen insanlar. Onlar Allah'ın bize lütfu, kendi vatanlarında gibi rahat edecekler.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Şubat 2017> Daha Fazla

İngiliz derin devletinin Suriye politikası tamamen çöktü. Suriye’yi ardından Türkiye'yi parçalamayı planlıyorlardı. Planları ayaklarına dolandı.
Türkiye ile dost, mümin muttaki Kürt kardeşlerimizin uluslararası kanunlara uygunsa Suriye'de özerklik oluşturması milletimizi rahatsız etmez. Biz sınırımızda komünist PKK devleti/bölgesi istemiyoruz. Kürt kardeşlerimizin Suriye'de kanunlara uygun bölgesinin olması sorun olmaz.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Şubat 2017> Daha Fazla

Suriyelilerin bu vatanda huzur, zevk içinde gezmesinden biz mutluluk duyarız. Onların mutluluğundan rahatsız olan üslup kullanmak çirkindir. Türkiye'nin çoğu zaten muhacirdir. Suriyeli misafirlerimizi vatandaşlığa alalım. Sevgisizlerin tepkisinden kimse çekinmesin.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Şubat 2017> Daha Fazla

Müslümanlar kardeştir, yardım etmek farzdır. Milletimizin Suriyeli kardeşlerimize yardım etmesi farzdır. Allah bize Ensar olmayı lutfetti.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Ocak 2017> Daha Fazla

Suriye'de bir an önce normale dönmek, Suriye'nin toprak bütünlüğünü korumak ve seçimlerin yapılmasını sağlamak önemli.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Ocak 2017> Daha Fazla

Trump'ın Suriye'de siyaseti Suriye'nin bütünlüğünü korumak üzerine olmalı. Trump'a komünist Marksist terör örgütünü desteklemek yakışmaz. Yeni Amerikan yönetimi Obama devrinde başlayan komünist terör örgütü PKK'yı desteklerse Amerikan rüyası değil Amerikan kabusu oluşur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Ocak 2017> Daha Fazla

Suriye meselesini bir an önce çözelim, Suriye'nin bütünlüğünü sağlayalım. Türkiye bölgede Irak ve İsrail ile bağını çok güçlendirsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Ocak 2017> Daha Fazla

Milli menfaatler için ortaya çıkmak doğru olmaz. Milli menfaat peşinde olsak Suriyeli kardeşlerimizi almazdık, diğergam olduğumuz için aldık. Allah’ın rızasını düşündüğümüz, Allah’a hesap vereceğimizi bildiğimiz için Suriyeli kardeşlerimizi Türkiye'ye misafir olarak aldık. Aksinin zulüm olduğunu bildiğimiz için Suriyeli kardeşlerimizi ülkemize kabul ettik, onlar da bu vatanın has evlatlarıdır, bizim parçamızdır. Suriyeli kardeşlerimizle gurur duyuyoruz, Allah hepsine sağlık versin, kendi vatanları olarak kabul edip huzurlu olsunlar, sevinç duyarız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Ocak 2017> Daha Fazla

Mehdiyete karşı mücadele uğursuzluk getirir. Mısır, Irak, Suriye Mehdiyete tavır aldı hepsine uğursuzluk getirdi.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Ocak 2017> Daha Fazla

Paramparça bir Suriye oluşması hiç kimseye mutluluk vermez. Şiiyse ne güzel, Sünniyse ne güzel, Ehli Kitapsa ne güzel, hepsi birlikte yaşasın.
Suriye'de barış görüşmelerinin bir an önce Suriye'nin bütünlüğünü koruyacak şekilde tamamlanması için tüm gruplar katkıda bulunsun.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Aralık 2016> Daha Fazla

Türkiye de Rusya da Suriye'nin bölünmesine karşı. Suriye'nin toprak bütünlüğünün korunması doğru bir siyaset.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Aralık 2016> Daha Fazla

Obama'nın siyasetini İngiliz derin devleti yönlendiriyor. İngiliz derin devletinin bu siyaseti Suriye'de çok büyük tahribata sebep oldu.
İngiliz derin devleti Suriye'deki yenilgisinin acısını Rusya'dan çıkarmaya çalışıyor. Art arda yaşanan suikastlar, uçak düşmesi bu yüzden. Deccaliyet bundan sonra da seri ataklara geçecektir. İran, Türkiye, Rusya, Mısır ve İsrail ittifak ederse Deccaliyet diye bir şey kalmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Aralık 2016> Daha Fazla

Müslümanların şeffaflaştırılması projesi İngiliz derin devletinin bir oyunudur. Asıl Chatham House gibi yerlerin şeffaflaştırılması lazım. Soros Vakfını “Müslümanları şeffaflaştırmak” konusunda yönlendiren İngiliz derin devletidir. Daha önce Mısır’da Müslümanları şeffaflaştırma oyununu oynadılar, sonra Suriye’de, şimdi Türkiye’ye bu oyunu oynuyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Aralık 2016> Daha Fazla

Suriye'nin toprak bütünlüğünün korunması doğru bir siyaset. Bu siyaset, İngiliz derin devletine de büyük bir manevi tokat olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Aralık 2016> Daha Fazla

Irak ve Suriye'ye Şii adı altında gönderilen katiller İngiliz derin devletinin emri altında Allah'sız dinsiz, komünist katillerdir. Bu azılı katiller yüzünden tüm Şiilere karşı olmak akılsızlık olur. İran ve Türkiye dosttur. İki ülkenin dostluğu İttihadı İslam demektir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Aralık 2016> Daha Fazla

Suriye'de hastanelerin bombalanması çok büyük bir zulüm. Bu zulüm ancak İslam Birliği ve Mehdiyetle durdurulur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Aralık 2016> Daha Fazla

Ahir zamanda, Mehdi devrinde Halep'in kuşatılacağı bildirilmiştir. (Emir ül-müminin Ali bir hutbesinde şöyle buyurdu: … Ehli küfrün fitnesi İslam’ı zayıf düşürür. Ateşi Şam’ı yakar. HALEP’İ muhasara altına alırlar. Yazık olur, her taraf harab olur, yıkılır. Bela bütün beldeleri dolaşır durur. İlzamun Nasip, 2. Cild)
Türkiye'nin Suriye'nin bölünmesine karşı bir siyaset izlemesi gerekir. Bir ülkenin bölünmesi bizi mutlu etmez.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Aralık 2016> Daha Fazla

Halep'te herkes açken, Rohingya'da Müslümanlar yakılırken, Irak, Suriye kan gölü halindeyken Müslümanın rehavete kapılması çok çirkin olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Kasım 2016> Daha Fazla

İran, Türkiye ve Rusya ittifak halinde hareket etse Irak ve Suriye'deki savaş hemen son bulur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Kasım 2016> Daha Fazla

Halep'te oluk oluk kan akması deccaliyetin, münafıklığın dünyaya yaşattığı acılardan biridir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Kasım 2016> Daha Fazla

Suriye ile Türkiye arasında mutlaka doğrudan görüşmeler olması gerekir. Türkiye, Suriye'nin toprak bütünlüğünün korunmasından yanadır.
Suriyelilerin kendi vatanında kan, barut, ateş var, denizde boğulmayı göze alarak evlerinden çıkan bu insanlara gitsinler demek vicdansızlıktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Kasım 2016> Daha Fazla

Türkiye'nin yapması gereken tüm komşularıyla iyi geçinmektir. İran, Yunanistan, İsrail ve Suriye ile sınırları, pasaportu vizeyi kaldıralım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Kasım 2016> Daha Fazla

Mısır'ın, Pakistan'ın, Filistin'in, Suriye'nin, Irak'ın çektiği acıların hepsinin kökeninde münafıklar vardır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Kasım 2016> Daha Fazla

Türkiye İran ve Rusya ile mutlaka ittifak etmelidir. Suriye ve Irak'ın toprak bütünlüğünün korunması önemlidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Ekim 2016> Daha Fazla

Rusya ile işbirliği olması gerektiğini ve ittifak yapılıp, Suriye'nin bütünlüğünün korunması gerektiğini başından beri anlatıyoruz. Hükümetin Rusya ile ittifaka gitmesi ve PYD ile mücadele yapılması çok güzel.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Ekim 2016> Daha Fazla

Türkiye ne Musul ne Kerkük ne de Suriye'de herhangi bir yeri ilhakı düşünmüyor. Biz sadece herkesle kardeş ve dost olmak istiyoruz.
Ülkece Suriye'de de Irak'ta da modern dindarlığın gelişmesine katkı verelim. Tüm bölge ülkeleri ittifak içinde olalım, dev birlik kuralım.
Türkiye, Suriye'nin de Irak'ın da toprak bütünlüğünü savunsun. İnşaAllah İslam Birliği olduğunda aramızda hiçbir sınır kalmayacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Ekim 2016> Daha Fazla

İngiliz derin devleti Irak'ın ve Suriye'nin parçalanmasına kafayı takmış durumda, biz ise hepsinin toprak bütünlüğünü savunuyoruz.
İngiliz derin devleti göz göre göre Müslüman ülkeler arasında kışkırtıcılık yapıyor. Türkiye'yi Irak'ın, Suriye'nin ve İran'ın düşmanı konumuna getirmek istiyor. Üç ülkenin de halkları bizim dostumuz. Müslümanlar kardeştir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Ekim 2016> Daha Fazla

Suriye sorununa çözüm bulmak için Türkiye'ye gelmek isteyen Suriyeli milletvekillerinin vize işlemlerinin kolaylaştırılması gerekir.
Peygamberimiz hem Suriye hem Irak'ta savaş yaşanacağını, fitnelerin biri sakinleşirken diğerinin başlayacağını haber vermiştir. Ahir zamanda Suriye ve Irak'ta yaşanacak büyük savaşa çok uluslu koalisyonun katılacağı hem hadiste hem Tevrat'ta bildirilmiştir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Ekim 2016> Daha Fazla

Türkiye, İran'a hep dost gözüyle sevgi ve şefkatle bakmalı. Bu dostluk bereket getirir. Türkiye, Suriye'nin bölünmesine kesin olarak karşı olsun. Bu konuda Türkiye İran ve Rusya ile ortak hareket edebilir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Ekim 2016> Daha Fazla

İran, Suriye, Irak, Hindistan, Pakistan hepsi eziliyor ama hiçbiri de çıkıp İngiliz derin devletine karşı birleşelim demiyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Eylül 2016> Daha Fazla

Eğer İngiliz derin devleti tam deşifre edilmezse Suriye ve Irak gibi Türkiye, İran ve Rusya'yı da parçalamak istiyorlar. Bölge ittifak etmeli.
Hükümetin İsrail ile ticari anlaşmalarının, askeri anlaşmalarının olması ve diplomatik düzeyde yakın ilişkilerinin bulunması çok güzel. İsrail’i Türkiye destekleyecek, Türkiye'yi de İsrail destekleyecek. İsrail, Türkiye, Suriye, Irak bölgede var olmalı.
Suriye'de mazlum çocukları, kadınları katlediyorlar, bunun nedeni İslam aleminin parça parça olması, bunu da kimileri normal karşılıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Eylül 2016> Daha Fazla

Türkiye, Suriye'nin bölünmesine izin vermesin. Suriye'de bir teknokrat hükümeti kurulsun. İngiliz derin devletinin oyununu bozalım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Eylül 2016> Daha Fazla

İngiliz derin devletinin en karşı olduğu konu Mesihiyet ve Mehdiyet'tir. Irak'ın, Suriye'nin paramparça edilmesinin sebebi de budur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Eylül 2016> Daha Fazla

Bağnazlık ve Kuran'dan uzaklaşma olmasaydı ne radikal örgütler olurdu ne de Afganistan, Irak, Suriye bu halde olurdu. Aksine her yer güzellik olurdu.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Eylül 2016> Daha Fazla

Suriye'de İngiliz derin devletinin oyunuyla komünist bir PKK devleti kurulmak isteniyor. Türkiye'nin önceliği bu tehlike olmalıdır.
İngiliz derin devletinin amacı Suriye'yi parçalamak, PKK'ya alan açmak, komünist devlet kurdurmaktır. Türkiye bu oyuna alet olmamalı. PKK'nın elinde binlerce tanksavar var, bunları Suriye'de Türk tanklarına karşı kullanıyorlar.
Derin Amerika Suriye'de PKK'ya alan açmak istiyor, kendince Türkiye'yi de bu konuda kullanmayı planlıyor. Çok dikkatli olmak gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Ağustos 2016> Daha Fazla

Suriyeli Kürtler YPG/PKK'nın baskısından, hainliğinden kaçıp Türkiye'ye geldiler. Türkiye'nın Kürtlere tavrı koruyucu ve şefkatlidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Ağustos 2016> Daha Fazla

Avrupa'da Suriyeli 9 bin çocuk kayıp, kimsenin ilgilendiği dahi yok. Kaybolan Batılı çocuklar olsa yer yerinden oynardı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Ağustos 2016> Daha Fazla

Türk askeri namuslu, şerefli, aklı başında, mazluma zarar gelmesin diye müthiş titizlik gösteren insanlardır. Suriye'de sivillere zarar vermezler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Ağustos 2016> Daha Fazla

Suriye'de halkın büyük çoğunluğunun inancı Mehdiyet'tir. Halkın bu inancını görmezden gelerek çözüm oluşturmak mümkün olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Ağustos 2016> Daha Fazla

Suriye'de hükümetin tesis edilmesinde Türkiye öncü rol alsın, Suriye'nin toprak bütünlüğü mutlaka korunsun.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Ağustos 2016> Daha Fazla

Suriye'yi parçalamaya çalışanlar Türkiye’yi de parçalamak için atağa geçebilirler. Suriye'de bir an önce bir teknokrat hükümet kurulmalı.
Suriye İngiliz derin devletinin müdahale ettiği bir ülke, İngiliz derin devleti Suriye’nin parçalanmasını istiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Temmuz 2016> Daha Fazla

Türkiye'de de Mısır'da da Suriye'de de Irak'ta da her yerde münafıkların alçaklığından dolayı Müslümanlar zor duruma düşmüşlerdir. Onun için bir numaralı mesele olarak, en önemli mesele olarak münafıklığı ön plana alıp münafıklığı dünya çapında yerle yeksan edeceğiz inşaAllah ilimle irfanla.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Mart 2015> Daha Fazla

Suriye bütün olsun, fakat Esad’lı bir Suriye olmasın. Suriye’nin bütünlüğü önemli tabii ki, paramparça olup istila edilen bir yer olmasını istemeyiz. Ama Esad değişip, onun yerine daha makul, daha sevecen bir insan gelmeli.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Aralık 2013> Daha Fazla

İslam ülkelerinin orduları, 70 ayrı noktadan, 70 tümenle veyahut 70 tugayla Suriye’ye girse 3 saat, 4 saatte biter iş. Suriye bırakır kendini, zulüm de biter. Gayet kolay.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Kasım 2013> Daha Fazla

Esad derin devlet çetesinin eline düşmüş bir zavallı; esir konumunda. O da mağdurlardan biri aslında, onu da kurtarmak gerek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Kasım 2013> Daha Fazla

Bir topluluk zulmederse kökünü Allah kurutuyor. Devletse devlet, milletse millet. Allah esirgesin. Suriye'de olan o işte.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Kasım 2013> Daha Fazla

Suriye de Peygamberimiz (sav)’in ifadesiyle barış yurdu olacak. Suriye’deki deccal rejimi, acımasız rejim gidecek. Yerine sevginin, barışın, kardeşliğin hakim olduğu bir sistem gelecek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Ekim 2013> Daha Fazla

Esad'ın canına, malına zarar vermeyecek şekilde onu oradan almak gerek. Rusya, Esad'ın aşağılanmasını istemiyor. Esad'ın aşağılanmasına tedbir alınırsa, ülkeden çıkarılabilir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Ekim 2013> Daha Fazla

Kimyasal silahların imhası konusunda Esad'a teşekkür etmeleri inanılır gibi değil. Öldürmenin her şekli rezalettir, bir basiret tutulması var dünyada.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Eylül 2013> Daha Fazla

Suriye'de çatışan iki taraf da haksız. Bir taraf komünist bağnaz, diğer taraf klasik bağnaz.
Kimyasal silah dışındaki öldürme yöntemlerinin makul karşılanması korkunç. Esad'a, "adam gibi öldürüyorsan öldür. Asma, kesme, yakma, vurma hepsi olur ama kimyasal silah kullanman hoş değil" diyorlar bir anlamda.
İddia edildiği gibi Suriye rejimi Alevi değil, Baasçı komünist. Keşke Alevi olsalar. O zaman bunlar yaşanmazdı zaten. Aleviler baş tacıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Eylül 2013> Daha Fazla

Esad bir anlamda, “Tamam o zaman, kimyasalla öldürmeyeyim, boğarak, asıp keserek, yakarak öldüreyim” diyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Eylül 2013> Daha Fazla

İslam ülkeleri keyfinde, zevkinde. Suriye'yi uzaktan film seyreder gibi seyrediyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Eylül 2013> Daha Fazla

Suriye'deki kavgayı ayırmak Müslüman ülkelerin üzerine farzdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Ağustos 2013> Daha Fazla

Suriye’deki insanların kurtulması için dua ederiz ama fiili dua, yapılması gerekendir. Allah bizden sebebe sarılmamızı ister. Sahabiler sabahlara kadar canlarıyla mallarıyla cehd ediyorlardı.
Suriye için Amerika'nın kurtarıcılığını beklemek akılcı bir hareket değil.
Suriye'ye havadan müdahale riskli. Her halukarda kayıplar yaşanabilir. Belirli noktalara da olsa hava bombardımanı makul gelmiyor. Roketle, bombayla bir sonuç elde edilmez. Ondan vazgeçsinler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Ağustos 2013> Daha Fazla

Siyasetle Suriye'ye etki etmek mümkün değil. Yeni bir Suriye ancak kültürel eğitimle mümkün olur.
Suriye'ye havadan askeri müdahaleden hiçbir sonuç çıkmaz. En iyisi insanları oradan tahliye etmek. En sağlam yöntem bu olur. Suriye halkı civar ülkelere geçsinler. Rejim değişince ülkelerine dönerler. Hiç endişe etmesinler; Suriye Suriyelilerindir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Mayıs 2013> Daha Fazla

Reyhanlı saldırısı, milletimizi, gelen Suriyeli kardeşlerimizden soğutmak için oynanan bir oyundu. Allah’tan bir imtihandı. Allah bu olayla bizim merhametimizi denedi ve milletimizin ne kadar merhametli olduğunu dünyaya gösterdi.
Yüz bin bomba patlatsalar biz yine Suriyeli kardeşlerimize kapıları kapatmayız, onları ülkemize alırız. Kardeşlerimiz bizim misafirlerimiz, sayıları kaç olursa olsun onlara bakacağız. Biz milletçe merhamet ehliyiz, şefkat ehliyiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Mayıs 2013> Daha Fazla

Suriye’de sırf Şii’yi esas alan bir kafa olursa onda bir uğursuzluk olur. Kuran’a zıt bir tavır olmuş olur o. Müslümanları kucaklayan yapılar daima güzeldir. Kim Kuran’a sarılırsa, kim İslam’a sarılırsa, kim Müslümanları kucaklarsa o felah bulur, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Mayıs 2013> Daha Fazla

Başbakanımız Suriyeli kardeşlerimize çok şefkatli ve akılcı yaklaşıyor.

  Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Mayıs 2013  > Daha Fazla

Dünya şu an rahat değil, Ortadoğu kan gölüne dönmüş durumda. Suriye'de şu an korku değil, dehşet yaşanıyor. Hz. Mehdi (as) zuhur etmeyince işte böyle oluyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Mayıs 2013> Daha Fazla

Tayyip hocam ve Putin, ABD’nin de desteğini alarak Suriye konusunu halledebilirler. Esad’a garanti verererek, onu oradan kurtarıp, ülkede demokratik seçimlere gidilmesini sağlayabilirler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Mayıs 2013> Daha Fazla

Bütün sorumluluk Müslüman âleminde. Müslümanlar birlik olsa, Allah’ın hükmünü yerine getirseler, İttihad-ı İslam’ı oluştursalar Suriye meselesi o gün, o saat hallolur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Mayıs 2013> Daha Fazla

Suriye Allah’ın izniyle Türkiye’nin kontrolüne girecek. Bak, müjdeyi vereyim. Bu net. Türkiye ile sınırları kalkacak Suriye’nin. Suriye’nin değil o sınırlar. İngilizler cetvelle çizmişler onu masa başında. Türkiye ile Suriye iç içe olacak. Fitne de kalkacak, Şam’a buradan istediğimiz gibi gideceğiz.
Bir milyon kişi bile olsa Türkiye’ye alacağız kardeşlerimizi. Biz Suriye’den bize sığınan insanlara kapı kapattırmayız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Mayıs 2013> Daha Fazla

Sınırdan geri dönüp giden Suriyeli kardeşlerimiz hemen Türkiye'ye dönsünler. Bir yanlışlık olmuştur. Bu kardeşlerimizden özür dilensin. Hükümet Suriye'li kardeşlerimizi Hatay'in her yerine yerleştirsin. Kardeşlerimiz sınır boyunca da yerleşebilirler.
Gelen Suriye'li kardeşlerimizi sadece bir avuç komünist istemiyor. Ölümden kaçan insanları geldikleri yere geri dönmek zorunda bırakmak çok büyük zulüm olur. Allah vermesin, bu çok büyük bir vicdansızlık olur. Allah ahirette bunun hesabını sorabilir ve sorumlu olanları cehennemin en dibine gönderebilir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Mayıs 2013> Daha Fazla

Suriye'de mevcut hükümetin paniğinin yatıştırılması gerekiyor. Ölüm korkusundan deliye dönmüş durumdalar. Onlara, çekildikleri takdirde yargılanmayacaklarına dair garanti verilmesi yatıştırıcı olabilir.
Suriye'de bir vahşet var, halk can havliyle Türkiye'ye kaçıyor. O arada bazı istenmeyen karışıklıklar, olaylar yaşanabilir. Bunları büyütmemek lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Mayıs 2013> Daha Fazla

Hatay’a 100 bin, 200 bin Suriyeli kardeşimiz bile gelebilir, gelsinler. Sınır kapılarını açsınlar bence. Gelsinler ve yerleşik de kalsınlar. Gitmesinler, kalsınlar, yerleşsinler yani. Ev verelim onlara, imkan verelim, iş verelim. Onlar bereketiyle gelir. Misafir bereketiyle gelir. Oranın yerleşik halkı olsun. 200 bin kişi gelsin. Yani devletin bunu devlet politikası olarak uygulaması gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Mayıs 2013> Daha Fazla

Başbakanımız vicdanlı bir insan olduğu için Suriye konusunda feryat ediyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Nisan 2013> Daha Fazla

Beşar Esad, Allahsız- kitapsız komünist çetenin eline düşmüş durumda. Putin delikanlıdır, merttir; Esad'ı gizlice aldırıp çıkarsın Suriye'den. Rusların başına Putin gibi yaman biri kolay kolay gelmez. Onun varlığını iyi değerlendirmek lazım.
Beşar Esad Türkiye'ye de gelebilir. Gelsin, misafirimiz olsun. Biz ömür boyu bakarız. Türkiye'de kılına zarar getirtmeyiz, söz veriyoruz. Söz bir, Allah bir.
Beşar Esad kendini Sünni gibi gösteriyor ama Sünni de değil, Alevi de değil. Mahvolmuş durumda, çok zor durumda. ABD-Rusya anlaşıp Esad'ı alıp kaçırsınlar, kurtarsınlar onu oradan.
Suriye'de komünist, Allahsız, kitapsız bir iktidar var. Keşke Alevi iktidarı olsa. Aleviler iktidara gelsin, iftihar ederiz, öpüp başımıza koyariz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Nisan 2013> Daha Fazla

Esad, benim söylediğim konularda güzel bir konuşma yapsın. Konuşmasına “Bismillahirrahmanirrahim” diyerek başlasın. Öyle “karşılıklı menfaat ilkeleri”nden falan bahsetmesin. Çıkar geldi mi, arkadaşlık dostluk gider. O üslubu bıraksın.
Esad Mehdi (as)’ı sevdiğini söylesin, Mehdi (as)’ı beklediğini söylesin. İttihad-ı İslam’ı savunduğunu söylesin. “Alevi-Sünni hepsi kardeştir” desin. “Bağnazlığa, yobazlığa karşıyım” desin. Söz bir, Allah bir; üstünden belayı kaldıracağız, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Nisan 2013> Daha Fazla

Beşar Esad Mehdiyetten bahsetse Allah belayı üzerinden alır, bela üstünden akar gider.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Mart 2013> Daha Fazla

Beşar Esad'ın hiç sesi çıkmıyor. Çıksın bir, “Allah” desin. Açıkça İttihad-ı İslam'ı istediğini söylesin.
Suriye komünist olarak, Baas’çı olarak devam ederse bela yağmur gibi yağar. Ama İttihad'ı İslam'ı isterse Allah’ın izniyle vesile olur, üzerinden belayı kaldırırız. En fazla bir ay içinde süt liman olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Şubat 2013> Daha Fazla

Civardaki insanların tahliye edilmesi ve bölgede hiç insan bulunmaması şartıyla Suriye’deki kimyasal silah depoları imha edilebilir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Ocak 2013> Daha Fazla

Putin’le konuşup, Suriye’nin Türkiye’yle birleşmesini teklif edelim. Suriye, Türkiye’yle birleşti mi konu bitti. Türkiye’nin garantörlüğünde Suriye, müthiş bir bereket, müthiş bir nur, müthiş bir güzellik, müthiş bir afiyet kazanır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Ocak 2013> Daha Fazla

Esad diye bir güç yok, Putin var. Putin Suriye’ye desteğini çektiği anda rejim gider. Suriyeli muhalifler Putin’e sahip çıksınlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Kasım 2012> Daha Fazla

Beşar Esed, İttihad-ı İslam’ı istesin. Artık Suriye’de kavruk ve ölü sistemlerin kalkıp, Mehdiyetin filiz vermesi gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Ekim 2012> Daha Fazla

Suriye’de iki tarafın da şiddeti, kan akıtmayı durdurması gerekir. İki tarafın da İttihad-ı istemesi gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Ekim 2012> Daha Fazla

Beşar Esed’i, şu an derin devlet esir almış durumda. Kendisine intikam ruhuyla yaklaşılmayacağını anlatarak Esed’i ikna etmek, Şam’dan hemen çıkarmak mümkün. Fakat şu an çok tedirgin ve korkuyor. Kendisine güvence verelim, mutlaka Türkiye’ye alıp getirelim. Bu konuda Ahmedinejad’la da görüşelim.
Suriye’yle tampon bölge oluşturma konusunda NATO’nun devrede olması gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Ekim 2012> Daha Fazla

Biz Suriye’nin bölünmesini istemeyiz. Suriye’de amaç, oradaki tüm insanların can güvenliğini sağlamaktır.
Suriye’ye kara ve deniz ablukası uygulanması gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Ekim 2012> Daha Fazla

Biz Suriye’nin Türkiye ile birleşmesini istiyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Ekim 2012> Daha Fazla

ABD- Türkiye- İran ittifak edip bir iyilik yapsınlar; Esad'ı Suriye'den çıkarsınlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Ekim 2012> Daha Fazla

Suriye ile tampon bölge şart. Boydan boya 10 km’lik bir tampon bölge oluşturmak lazım. O zaman ne top mermisi düşer ne başka bir şey olur.
Suriye’ye hem deniz hem kara ablukası gerekiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Ekim 2012> Daha Fazla

Türkiye, Suriye’yle tampon bölge hakkını kullansın. Sınırda oluşturulacak bir tampon bölge hem güvenlik açısından hem de mültecilerin kalması açısından iyi olur.
Suriye konusunda çözüm İttihad-ı İslam’dır.
Bizim Suriye’ye misilleme diye bir konumuz olmaz. Suriye’ye askeri harekatın desteklenecek bir yönü yok.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Eylül 2012> Daha Fazla

Beşar Esad'ı ikna etmek mümkün.Türkiye, Esad ve Ahmedinejad'la görüşsün.Sayın Ahmedinejad ve Beşar Esad biraraya gelip İttihad-ı İslam’ı istediklerini açıklasınlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Eylül 2012> Daha Fazla

Suriye’de Esed çekilsin, halk kimi istiyorsa iktidara o gelsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Eylül 2012> Daha Fazla

Suriye’de Hz. Mehdi (as)’ın zuhurundan evvel kan akacak. Hadislerde kaderin böyle olduğu yazıyor.
Hadislere göre, Suriye’deki rejim eninde sonunda inşaAllah değişecek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Eylül 2012> Daha Fazla

Suriye’de mezhep çatışması yok. Allahsızlarla, Müslümanların mücadelesi var. Yani Allahsız komünistlerle, Allah düşmanı komünistlerle Müslümanların mücadelesi var.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Eylül 2012> Daha Fazla

Suriye’de kan aktıkça deccaliyet sevinç çığlıkları atıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Eylül 2012> Daha Fazla

Suriye'den istenen nedir? Özgür Suriye, demokrat Suriye, modern Suriye, Türkiye’yle birleşmiş sevgi dolu bir Suriye, antikomünist bir Suriye, anti Darwinist bir Suriye, istenen bu. Bunda bir kötülük yok.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Eylül 2012> Daha Fazla

Suriyeli kardeşlerimizi Allah rızası için koruyoruz ve koruyacağız.
Devletimiz Suriyeli kardeşlerimizi tabi ki korur, vicdanın gereği budur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Eylül 2012> Daha Fazla

SURİYE'DE İSTENEN, DİKTATÖRLÜK REJİMİNİN KALKMASIDIR.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ağustos 2012> Daha Fazla

Suriye’nin biz bütünlüğünü istiyoruz, parçalanmasını istemeyiz. Kardeş olmayı istiyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Temmuz 2012> Daha Fazla

Suriyeliler bizim canlarımız, hep Osmanlı döneminden kardeşlerimiz. Bizi cetvelle böldüler. Bakın haritaya cetvelle. İki tane İngiliz çıktı, çektiler çizgiyi, “alın size Suriye” dediler. SURİYE DİYE BİR YER YOK. HALEP, ŞAM HEP OSMANLI VİLAYETLERİDİR. HEP KENDİ EVLADIMIZ, HEP KARDEŞLERİMİZ.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Haziran 2012> Daha Fazla

Şefkat ve sevgi önemlidir. Suriye’deki karışıklıklar siyasetle çözülmez; sevgiyle, imanla çözülür. Muhabbetle çözülür. Dünyadaki bütün sorunların çözümü yine sevgiyle olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Haziran 2012> Daha Fazla

Suriye’de bir derin devlet yapılanması var, bunun ayıklanması gerekiyor. Buna karşı en güzel hareket Türkiye’yle Suriye’nin birleşmesidir, İttihad-ı İslam’dır. Bunu yapacak olan Mehdi (as)’dır. İsa Mesih siyasi yönünü şu an organize ediyor. Mehdi (as) da imani yapıyı ve ittihat yapısını oluşturuyor.
Suriye’yi yerle bir etmek; bu aptalca bir hareket olur. Bize ait bir bölge, bize ait topraklar, bize ait bir millet, bize ait insanlar. Neden kendi kolumuzu keselim? Ne zorumuz?
Suriye diye bir devlet yok. Düzmece oluşturuldu. İngilizler masaya oturdu, cetveli koydular tükenmez kalemle şöyle bir çizgi, “al sana devlet” dediler. Böyle bir devlet yok. SURİYE, OSMANLI’NIN BİR VİLAYETİDİR. HALEP, ŞAM HEP BİZİM. HEPSİ KARDEŞİMİZ, EVLATLARIMIZ. SURİYE’NİN TÜRKİYE İLE BİRLEŞMESİ ÇOK HAYATİ.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Haziran 2012> Daha Fazla

Mehdiyet öncesi Suriye’nin karışacağını, Suriye’de çok kan döküleceğini Resulullah (sav) bildirmiş. Aynısıyla oluyor.

A9 TV, 1 Mayıs 2012> Daha Fazla

Allah, Suriye’yi sürekli sarsıyor. Tam Mehdiyet’e göre dizayn edilmeden Suriye’nin durulması mümkün değil. Bütün dünyada öyle, MEHDİYET’E GÖRE DİZAYN OLMADAN DÜNYANIN DURULMASI MÜMKÜN DEĞİL.

10 Temmuz 2011; A9 TV, Kanal Avrupa ve Çay TV> Daha Fazla

Suriye’de muazzam bir katliam var şu an. Çok fazla hadis vardır, Hz. Mehdi (a.s) devrinde Şam’da deccaliyetin kuduracağına dair. BU REZİLLİĞE KARŞI MEHDİYET’İN YANINDA TAVIR ALMAK GEREKİYOR.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top
iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
FİKREN İKTİDAR OLMAK, SAYIN ADNAN OKTAR'IN DARWINİZMİ VE MATERYALİZMİ...
DEĞERLİ AĞABEYİMİZ NAZİF OKUMUŞ’UN DÜŞÜNMEYİ GÖZ ARDI ETTİĞİ BAZI ÖNEMLİ...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ’A AÇIK MEKTUP
YENİ PARALEL DEVLET YAPILANMALARINA DİKKAT
BURHANİYE T TİPİ KAPALI CEZAEVİNDE BULUNAN ARKADAŞLARIMIZIN CAN...
MUHAFAZAKAR VE DİNDAR CAMİALARDAKİ KARDEŞLERİMİZE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
ADALET, SADECE KENDİNDEN OLAN İÇİN DEĞİL HERKES İÇİN SAVUNULMALIDIR
SAYIN BARIŞ PEHLİVAN’A DOSTANE BİR HATIRLATMA
MÜSLÜMAN, ONA BAKANIN TAM OLARAK KENDİSİNİ GÖRDÜĞÜ TERTEMİZ BİR AYNA...
GAZETECİ MİNE G. KIRIKKANAT’IN 18.05.2021 TARİHLİ SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMINA...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN EDİRNE'DEN BATMAN BEŞİRİ CEZAEVİNE NAKLEDİLME...
SAYIN ADNAN OKTAR’A SUİKAST PLANLARI MI YAPILIYOR? BATMAN KAPALI CEZA...
SAVCI SERDAR AKAN'A GÜVENMİYORUZ
İNSANLARI AÇIKÇA VE SAYISIZ KERELER ÖLÜMLE TEHDİT EDEN ÖZKAN MAMATİ'NİN...
ALİ EYÜBOĞLU, YOK HÜKMÜNDEKİ BİR MAHKEME KARARINI SAVUNMAK YERİNE,...
KİN VE NEFRETLE YOĞRULMUŞ KÜÇÜK, SEFİL VE HAYSİYETSİZ BİR GÜRUHUN...
SAYIN ADNAN OKTAR’I ÖVMEK SUÇ DEĞİLDİR
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."