Adnan Oktar Diyor Ki...

 

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Mayıs 2018> Daha Fazla

Filistin’de olan hep gariban, mazlum halka oluyor. Çatışma körüklendikçe halkın yerinden yurdundan edilmesinden, kadınların çocukların evsiz barksız kalmasından başka bir sonuç elde edilmiyor. Bu çatışma üslubunu tamamen bırakıp, iki halkı barıştırsak, o kutsal toprakları imar etsek, bir arada güvenlik içinde neşe içinde yaşasalar, her yeri bağlık bahçelik yapsak, okullar inşa etsek, oyun bahçeleri kursak, tüm hayatı değiştirsek daha güzel olmaz mı? Deccaliyet sürekli kavga istiyor, kan dökmek istiyor. Müslüman olarak biz ısrarla barış isteyeceğiz, dostluk isteyeceğiz, sevgi isteyeceğiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Mayıs 2018> Daha Fazla

Zalimlik yapan her kim olursa Allah hidayet versin, hidayet vermiyorsa helak etsin. Hemen her yerde akla gelen tek çözüm kınama, kavga ve çatışma oluyor. Zalimler cezalandırılsın, adalet yerini bulsun. İsrail’in de zalimleri, varsa Filistin’in de zalimleri hak ettikleri hukuki karşılığı alsın. Ama hedef hep barış, huzur, kardeşlik ve dostluk olsun. Önce dostluk isteyelim, önce kardeşlik isteyelim. O güzel topraklar Musevilerin, Hristiyanların, Müslümanların birlikte, dostça yaşadığı yerler olsun. Aralarda dikenli teller, dev duvarlar olmasın. Neşe içinde halaylar çekilsin, zeytin ağaçları ekelim, her yeri bağlık bahçelik yapalım, gençler mutlu olsun. Hedefimiz hep güzellik, iyilik, barış ve dostluk olsun.
Filistin halkının kurtuluşu için gerçek çözüm üzerinde durmak önemlidir. Yıllardır kınamalar yayınlanıyor bir netice elde edilemiyor. Bambaşka bir yönteme ihtiyaç var. Müslüman zulme her zaman karşıdır ve bunu ifade eder, ama kınamalar tek başına kökten çözüm getirmez. Sevgiyi ve barışı telkin etmek kökten çözümü getirir. Sürekli çatışma, kavga, işgal, saldırı iki tarafa da sadece acı getiriyor. Acıların katlamalı olarak artacağı yollara değil, güvenliği ve barışı getirecek yollara uymak lazım. Sevgi en kolay olan, barış en kolay olan. Ama insanlar bunun yöntemini bilmiyor. Barışı sağlamak zor değil. Bir kelimeye bakar. “Hadi kardeş olalım” denilse her şey biter. İsrail halkı ile Filistin halkı peygamber soyu iki güzel halk. İkisi de dindar, ikisi de çalışkan, ikisi de temiz, ikisi de en güzel hayatı hak ediyor. Çatışmayı körükleyen her türlü üsluptan kaçınıp, birbirlerini koruyup kollayacakları, şefkat duyacakları bir üslup kullanmak barışı telkin etmek lazım. İki taraf da Allah’a iman ediyor, iki taraf da aynı Peygamberleri seviyor. Paylaşılamayan ne? Topraksa, Ortadoğu çok geniş bölge. Her yer boş geniş arazi. Filistinliler de İsrailliler de istedikleri her yere yerleşsinler. Bölgeyi ağaçlandıralım, güzelleştirelim, gençlere güzel imkanlar sağlayalım. Bağlık, bahçelik, neşe ve sevincin olduğu bir yer olsun. Müslümanlar, Museviler, Hristiyanlar bayram gibi yaşasınlar. Kardeş olmanın uçsuz bucaksız faydası var. Her şeyden önce Allah’ın rızasına uymuş oluruz. Kimse korku içinde yaşamaz, gerginlik duymaz. Silaha para yatırmak yerine bölgenin refahı, neşesi için para harcanır. Sürekli hayır, hasenat peşinde olunursa acımasızlıklar ortadan kalkar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Mayıs 2018> Daha Fazla

Filistin’in çözümü iki tarafın birbiriyle kardeş edilmesidir. İsrail ve Filistin halkını birbirleriyle barışıp, dost kardeş olmaları için teşvik etmek lazım. Kavgayı körükleyen her konuşmadan kaçınmak gerekir. Kavgayı bir an önce yatıştırmak hayatidir. İki halk da aynı peygamber soyundan. Her ikisi de Hz. İbrahim’in evladı. İki peygamber evladı olan halkı barıştırmak bizim sorumluluğumuz. Uçsuz bucaksız o topraklarda kardeşçe, çok güzel yaşayabilirler. Biz her zaman kardeşliği teşvik etmeye devam edeceğiz.
Allah Filistin’de şehit olan kardeşlerimizi rahmetiyle kuşatsın, gazilere bir an önce şifa nasip etsin. Ortadoğu’da büyük olaylar katlanarak devam edecektir. Hadislerin işaretlerinden de bunu görüyoruz. Bizim temennimiz Filistin ve İsrail’in, peygamber soyu olan iki kardeş halkın bir an önce barışması, bölgeye huzur ve güvenliğin gelmesi. Allah bir an önce barışı hakim kılsın, Müslümanların, Hristiyanların, Musevilerin kardeşçe birlikte yaşayacağı bir ortam oluştursun.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Mayıs 2018> Daha Fazla

İran da İsrail de birbirine karşı sevecen ve barışçıl bir üslupla yaklaşsın. Gereksiz yere bir savaş yaşanmasın. Çok kan dökecek, çok can yakacak bir olaya sürüklenmekten şiddetle kaçınmak gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Mart 2018> Daha Fazla

Filistinli canlarımızın huzuru ve dindar Musevilerin rahat yaşaması için kardeşliği ve sevgiyi hatırlatan bir üslup kullanılması şart. Kavga mantığıyla hareket etmek olmaz. “Bu insanları buradan söküp atacağız” diyerek yaklaşılmaz. Öncelik sevgi, dostluk ve kardeşlik olmalı. Bunu dindarlar bir araya gelerek yapabilirler. İki halkı birbiriyle dost etmek esas olmalıdır. Bölgenin toprakları geniş, her yer herkesin olsun, herkes istediği yere istediği gibi yerleşsin yeter ki bu kavga bitsin.
Filistinliler de İsrailliler de Hz. İbrahim’in evlatları. İki taraf da Peygamber soyu. Hep birlikte sohbet edip, dua edip, huzur ve kardeşlik içinde yaşamak varken, çatışmalar, öldürmeler, cinayetler çok büyük bir zulüm. Sarılıp kardeş olmak varken ısrarla kavgayı istemenin mantığı yok.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Şubat 2018> Daha Fazla

Filistin de İsrail de Peygamber nesli. Bir Peygamberin iki evladı. Peygamber evlatlarının birbirini sevdiği, kardeş olduğu, dost olduğu bir ortam olsun istiyoruz. Tüm sorunların tek çözümü sevgidir. Hz. İbrahim’in evlatları birbirine sarıldığında bölge cennete dönecektir. İttihadı İslam’ın ilk adımı da bu sevgi olacaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Şubat 2018> Daha Fazla

İsrail ile Filistin arasındaki kavgayı Allah’ın izniyle bitireceğiz. İkisi de Peygamber soyu olan bu iki halkın kardeş olarak yaşamasını istiyoruz. Masum bir Filistinli şehit eden de masum bir Musevi’nin canına kıyan da zalimdir. Biz her türlü zalimliğe karşıyız. Filistinli canımız kardeşlerimizin huzur ve güvenlik içinde yaşamasını istiyoruz. Hz. Musa’nın bizlere emaneti olan Musevilerin her yerde güvenlik bulmasını istiyoruz. Allah’ın izniyle bu güzel barış ortamı Mehdiyet döneminde oluşacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Ocak 2018> Daha Fazla

Filistin’e “İsrail ile masaya oturmazsanız maddi yardımda bulunmam” demek vicdana uygun değildir. Filistin halkı bir avuç insan, imkanları sınırlı, dış yardımla hayatlarını devam ettiriyorlar. İnsanlara böyle bir üslup kullanmak ayıptır. İnsan kendisine yapılmasını istemediğini hiç kimseye yapmamalıdır. Hiçbir ülkenin Filistin’e karşı üslubu bu olmamalı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Aralık 2017> Daha Fazla

Öyle huzurlu güvenli bir ortam gelecek ki İsrail’de ve tüm Ortadoğu’da Filistinliler de İsrailliler de hiçbir baskı ve korku olmaksızın yaşayacaklar. Şu an bölgedeki dehşeti şeytan körüklüyor. Ne Müslüman ne Hristiyan ne Museviler rahat, tüm halklar korku içinde. Bu korkuların, dehşetin hepsini ilimle irfanla ortadan kaldıracağız inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Aralık 2017> Daha Fazla

Kudüs siyasi merkez haline getirilmesin. Şehrin 30 km kadar dışında Filistin ve İsrail kendi bölgelerinde Kudüs’ü başkent ilan etsinler. Ancak şehrin tarihi dokusuna hiç dokunulmasın. Diplomatik misyonlar en az 30 km dışarıda olsun. Kudüs’ün merkezi ibadet şehri olarak kalsın. İsrail resmi açıklamayla ilhak niyeti olmadığını açıklasın. ABD de resmi açıklamayla mevcut haritanın değiştirilmesini kabul etmeyiz desin. İlhak ihtimalinin olmadığı resmi açıklamalarla teyit edilsin. Harita değiştirilmeyeceği garanti edildikten sonra Doğu Kudüs Filistin’in, Batı Kudüs İsrail’in başkenti olursa bir sorun olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Aralık 2017> Daha Fazla

Filistin ve İsrail’i barıştırıp normal yaşamalarını sağlamak lazım. Bu toprakların barış yurdu haline gelmesi lazım. O duvarlar, polisler, askerler olmadan yaşanan topraklar olması için gayret etmemiz gerekir. Sert, kavgacı üsluptan hep kaçınmak gerekir. Çatışmadan bir netice çıkmaz. Sevgi ve kardeşlikle çözüm bulmak gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Aralık 2017> Daha Fazla

İsrail Türkiye arasında olması gereken dostluktur. Trump’ın gereksiz çıkışı durduk yere tüm bölgeyi rahatsız etti. Kudüs tüm insanların, tüm Müslümanların, Hristiyanların, Musevilerindir. Kudüs’ün siyasi merkez değil, dostluk kardeşlik merkezi olması doğru olur. Her dinden insanın bir arada güzelce yaşayacağı bir ortam olmalı. İngiliz derin devleti Türkiye ve İsrail’in arasının açılmasını istiyor. Bu oyunu bozmak için bir an önce dingin, sakin, dostane üsluba geçmek gerekir. İngiliz derin devletinin fitnesini dindirmek akılcı ve doğru olandır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Ekim 2017> Daha Fazla

İran ve İsrail birbirini tehdit etmek yerine dost olsunlar. Bölgenin iki güçlü ülkesi dost olursa çok güzel gelişmeler olur. Hiçbir konuya katı yaklaşmamak gerekir. Düşmanlık değil dostluk, ahbaplık aramak lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Eylül 2017> Daha Fazla

Her ülkenin zalimi olabilir, onlara hukukla yaptığının hesabı sorulur. Zalimleri dışında İsrail, Rusya, Ermenistan, Azerbaycan ile kardeş olacağız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Ağustos 2017> Daha Fazla

İsrail'in zalimine desteğimiz olmaz, ama Peygamber soyu olan bir halkı, mazlumu ayırt etmeden düşman edinmeyi de doğru bulmam. Bu bakış açımız her ülke için geçerli. Zalim olanı Allah o zulmü içinde boğsun ama mazlumlara el uzanmasına asla razı olmayız.
İsrail'de kullanılan mayın ve patlayıcı tespit sistemini Türkiye’nin de mutlaka kullanması lazım. Bu teknolojiyi İsrail'den alalım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Ağustos 2017> Daha Fazla

Dostça ve kardeşçe yaklaşılsa Filistinliler ve İsrailliler arasındaki sorunlar da çözülür. Bir arada refah içinde yaşayabilirler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Temmuz 2017> Daha Fazla

İsrail sevgiyle yaklaşılsa nezih tavır gösterecek bir ülkedir. Filistin ve İsrail arasında bir yol bulalım, birbirlerini sevdirmeye çalışalım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Temmuz 2017> Daha Fazla

Bir an önce İsrailoğulları ile İsmailoğullarını barıştırıp, bölgede huzur içinde yaşamalarını sağlamak lazım, yoksa acılar büyük olur. İsrail ve Filistin halkının o güzel topraklarda dostça, kardeşce yaşaması mümkün. Nefreti körüklemek kimseye fayda sağlamaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Temmuz 2017> Daha Fazla

Arap düşmanlığı da İsrail düşmanlığı da özel kışkırtmayla elde ediliyor. Sevgisiz insanların nefret politikalarına karşı sabırlı anlatım şart.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Temmuz 2017> Daha Fazla

İsrail'in protesto ve tepkileri sert yöntemlerle bastırmaya çalışması yanlış ve çirkin bir yöntem. Bu eski mantığı tamamen bırakmaları gerek. İsrail, dindar Musevilerin protestolarını da benzer şekilde çok kaba yöntemlerle bastırıyor. Bu kaba anti demokratik yöntemleri bırakmalı.
İsrail ile Filistin arasındaki duvarları yıkalım, Filistinli kardeşlerimiz topraklarına dönsünler, o topraklarda güzel bir medeniyet inşa edelim. İsrail-Filistin barışının sağlanmasında Türkiye öncü olsun. İki halkın en güzel şekilde yaşayacağı barış, sevgi dolu bir ortam oluşturalım.
İsrail ile Filistin arasındaki meseleyi açmaza sokacak yöntemler değil, barışı tesis edebilecek akılcı yöntemler uygulanması önemlidir. İsrail ile Filistin arasında kalıcı barış için çaba gösterelim, Filistinli kardeşlerimiz topraklarına geri dönebilsin, her türlü şiddet kalksın.
Akılsızca şiddet eylemi yapanların amacı İsrail'i değil Müslümanları yıldırmak. Filistin halkını o topraklarda yaşayamaz hale getiriyorlar. Filistin adına şiddet eylemi yapanlar Filistinli sivillerin kendi topraklarını terk etmesine sebep oluyorlar. Zararları sadece Müslümanlara. Filistin'i tamamen Müslümanların elinden almak için en şeytani yöntem izleniyor. Bir kaç kendini bilmezin saldırganlığı neticesinde tüm Filistin halkı zarar görüyor. Oysa iki halk iki Peygamberin çocukları bir arada kardeşçe yaşayabilirler. Osmanlı zamanındaki gibi barış içinde huzurla yaşarlar.
İngiliz derin devleti Filistin'in haritadan silinmesini istiyor, bu yüzden bir avuç adamı kullanıp iki tarafı birbirine karşı tahrik ediyor. Bir avuç İngiliz derin devleti yancısının yaptığı eylem İsrail'e "kendini koruma hakkı" oluşturuyor ve Filistin toprakları adım adım eriyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Haziran 2017> Daha Fazla

Rusya ile Türkiye'nin arasının bozulması için çok uğraştılar. Türkiye'nin Rusya ile de İsrail ile de ilişkileri hep iyi olacak inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Mayıs 2017> Daha Fazla

Nefretle bir yere varılmaz. Asabi, kindar anlayışla hiçbir sorun çözülmez. Allah sevgisinden kaynaklanan bir sevgi ve merhamet olmalı. İsrail Filistin meselesinde toprak sorunu değil sevgisizlik sorunu var. Nefret kalkar, sevgi ve kardeşlik ruhu oluşursa hemen barış hakim olur.
Allah sevgisi güçlü olduğunda derin bir şefkat, merhamet ve fedakarlık olur. Filistin İsrail sorununun çözülmesi de Allah sevgisiyle olur. Filistinli gençlerin de İsrailli gençlerin de Allah'ı çok sevip samimi dindar olmaları durumunda birbirlerine saygı ve sevgi duyarlar.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Mart 2017> Daha Fazla

Türkiye'ye karşı yapılan oyunlara verilecek en güzel cevap İslam Birliği'dir. Rusya, İran, İsrail ve tüm İslam alemi dostlukta birleşelim.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Şubat 2017> Daha Fazla

İsrail ile İran, İran ile Amerika arasındaki gerilim de suni. Türkiye ile İran, İsrail ile İran, İran ile Amerika ilişkilerini düzelteceğiz.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Ocak 2017> Daha Fazla

Türkiye'ye yakınlaşan ülkelere peş peşe oyun oynanıyor. İsrail, Rusya, Azerbaycan, İran gibi ülkeler bir anda hedef haline geldi.
İsrail ile Türkiye'nin arasının düzelmesi için çok önemli çalışmalar yaptık. Şimdi güzel neticelerini alıyoruz inşaAllah.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Ocak 2017> Daha Fazla

Netanyahu'nun İran halkına dostluk çağrısında bulunması güzel olmuş. Ancak gerçek barış ve dostluk Mehdi (Moşiyah) ile mümkün olacaktır. Netanyahu İran halkına seslenirken, "Beklenen Mehdi ve Moşiyah aynı kişi, hepimizi onu bekliyoruz" dese halkın müthiş sevgisini kazanır.
Türkiye, İran, İsrail, Rusya, Çin ve Amerika birlikte hareket ederse İngiliz derin devletinin tüm gücü kırılır. Tek tek ise mücadele edilemez.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Ocak 2017> Daha Fazla

Suriye meselesini bir an önce çözelim, Suriye'nin bütünlüğünü sağlayalım. Türkiye bölgede Irak ve İsrail ile bağını çok güçlendirsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Ocak 2017> Daha Fazla

İsrail, Rusya, Çin, İran ile çok sıkı dost olalım. Hep birlikte İngiliz derin devletinin oyunlarını bozalım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Ocak 2017> Daha Fazla

İngiliz derin devletine karşı İslam aleminin birleşmesi dışında yol yok. Türkiye, Rusya, İsrail, İran, Çin'in de dahil olduğu bir İslam Birliği’nin acilen kurulması gerekiyor. İngiliz derin devleti ancak böyle durur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Ocak 2017> Daha Fazla

Türkiye ve Rusya, Çin'e de sahip çıksın. Türkiye, İsrail, Rusya, Çin ve İran birleşirse çok etkili bir ittifak olur.
Türkiye Rusya, İsrail, İran ve Çin ile tam ittifak yaparsa son derece güçlü olur. Türkiye aleyhine oynanan hiçbir oyun etkili olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Ocak 2017> Daha Fazla

Önümüzdeki dönemde Türkiye'nin de İsrail'in de Rusya'nın da Deccaliyetin baskısından kurtulduğunu göreceğiz inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Aralık 2016> Daha Fazla

Rusya, İran, Türkiye ve İsrail ittifakı kurulur, buna Suudi Arabistan ve Katar da katılırsa hem bölge hem dünya huzura kavuşur.
Rusya, İsrail, İran ve Türkiye mutlaka ittifak etsin. Bu konuda hiç gecikme olmasın. Bölgede İngiliz derin devletinin tüm oyunlarını bozalım.
İngiliz derin devleti Suriye'deki yenilgisinin acısını Rusya'dan çıkarmaya çalışıyor. Art arda yaşanan suikastlar, uçak düşmesi bu yüzden. Deccaliyet bundan sonra da seri ataklara geçecektir. İran, Türkiye, Rusya, Mısır ve İsrail ittifak ederse Deccaliyet diye bir şey kalmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Aralık 2016> Daha Fazla

Türkiye, İran ve Rusya ittifak ettiğinde hem bu ülkeler hem de tüm bölge huzurlu ve rahat olur. İsrail ve İslam ülkeleri de bu ittifaka dahil olacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Aralık 2016> Daha Fazla

İngiliz derin devleti İran, Rusya ve İsrail ile aramızın açık olmasını istiyordu. Hepsini ilimle, bilgiyle engelledik. Rusya ve İran ile aramızı açacaklardı, düşmanlık isteyenlerin sesi bizim kardeşlik ve dostluk isteyen seslerimiz altında boğulup gitti.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Aralık 2016> Daha Fazla

Rusya ile Türkiye'nin arasının düzelmesine, İsrail'in Türkiye’ye tazminat ödemeyi kabul etmesine ve barışın sağlanmasına biz vesile olduk.
Allah 300'ün üzerinde kitap yazmamı, bu kitapların 70'den fazla dile tercüme edilmesini, yazılarımın onlarca gazetede yayınlanmasını nasip etti. Dünyaya dalanlarla birlikte dünyaya dalsak haftanın bir günü sohbeti yeterli görecektik. Ama ömrümüzü vakfederek çok geniş bir tebliğ yaptık. Darwinizmin fikren yenilmesini, İngiliz derin devletinin deşifre olmasını, bağnazlığın etkisiz hale getirilmesini Allah bize nasip etti. Eğitimli, seçkin kesimin İslam ile bağlantıları neredeyse kopmuştu, bu bağı biz yeniden kurduk ve onlar da İslam'a hizmet eder hale geldi. Alevi, Şii, Ermeni, Musevi, Hristiyan düşmanlığının ortadan kaldırılması, İsrail ile Türkiye'nin barışması için biz etkili çalışma yaptık.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Kasım 2016> Daha Fazla

Türkiye'nin yapması gereken tüm komşularıyla iyi geçinmektir. İran, Yunanistan, İsrail ve Suriye ile sınırları, pasaportu vizeyi kaldıralım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Ekim 2016> Daha Fazla

İsrail Mehdi bekliyor, Evanjelikler, Museviler hep Mehdi bekliyorlar ve dünya hakimi oluyorlar. Mehdiyet karşıtı ülkeler de eziliyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Ekim 2016> Daha Fazla

İsrail devletinin kurulmasını planlayan, organize eden, düzenleyen dönemin İngilteresi olmuştur. Ortadoğu haritasını İngiliz derin devleti çizmiştir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Ekim 2016> Daha Fazla

İsrail Devletini ilk olarak İngilizler kurmuştur, bu belgelerle sabittir. İsrail ordusunu eğiten ve İsrail istihbaratını oluşturan da yine İngilizlerdir, bu da çok sayıda belge ile sabittir. İngiliz derin devleti, İsrail devletinin toprağının sınırlarını ilk belirleyendir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Eylül 2016> Daha Fazla

Hükümetin İsrail ile ticari anlaşmalarının, askeri anlaşmalarının olması ve diplomatik düzeyde yakın ilişkilerinin bulunması çok güzel. İsrail’i Türkiye destekleyecek, Türkiye'yi de İsrail destekleyecek. İsrail, Türkiye, Suriye, Irak bölgede var olmalı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Ağustos 2016> Daha Fazla

İsrail'de iç savaş çıkmaz, darbe de olmaz. Gereksiz yere panik oluşturuyorlar. İsrail darbeye kapalı bir toplumdur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Ağustos 2016> Daha Fazla

İsrail Filistin arasındaki anlaşmazlığın tam olarak çözülmesi Mehdiyet vesilesiyle olacaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Ağustos 2016> Daha Fazla

Türkiye'nin İsrail'le ilişkisinin de düzelmesi için çok önemli çalışmalar yaptık. Barış için dostluk için zemin oluşturduk.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Şubat 2015> Daha Fazla

Ahir zamanda Museviler İsrail’de toplanacaklar. Tevrat’ta da belirtiliyor; “Dünyanın her yerinden sizi toplayacağım” diyor. O vakit gelmiş. Demek ki Moşiyah’ın devrindeyiz. Mehdi-Moşiyah devri. Hakikaten her yerden Museviler akın akın İsrail’e geliyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Şubat 2015> Daha Fazla

Bütün milletler İsrail’e karşı adeta bir nefret ruhu içine girdiler. Ahir zamanda Musevilere karşı bir nefret yayılacağı Tevrat’ta belirtiliyor. Onlar işte Tevrat’a yaklaşırlarsa, Moşiyah’a olan sevgileri artarsa Allah onları o beladan kurtaracak. Yoksa o bela daha da artacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Ocak 2015> Daha Fazla

İsrail’de küçük-küçük çocuklar var, bayağı lüle-lüle saçları köfte gibi, masum dindar Hristiyanlar var, Museviler var. Biz onlara niye tavır alalım? Yüzde 80 İsrail karşıtlığı çok yüksek bir oran. Bu çok ürkütücü. Bu uğursuzluk getirir bu.
İsrail’e kafa tutmak kahramanlık değildir. İsrail’in varsa zalimi, kimse onlara kafa tutmak lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ocak 2015> Daha Fazla

‘İsrail’ peygamber ismi. “Kahrolsun İsrail” denmez. Kuran’da Yakup (as)’ın ismi olarak “İsrail” diyor. Kuran’da geçiyor İsrail. Sen ne diyorsun? “Kahrolsun İsrail” diyorsun, haşa.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Aralık 2014> Daha Fazla

Museviler Tevrat’ı hiçe sayarlarsa, Allah’ın hükmünü önemsiz görürlerse, İsrail’i çok büyük bir felaket sarar. Ama Allah’ın onlara yardım edeceğini, Moşiyah’la yardım edeceğine inanır, dua ederlerse Allah onları kurtaracak.
Musevi kaynaklarına göre Moşiyah’ın geliş vakti 1999- 2012’dir. Musevi takvimine göre vakit tamam. Tevrat’taki alametlerinin tamamı çıktı. Dolayısıyla Musevilerin, Allah’a Moşiyah’ın çıkışı için dua etmeleri, yalvarmaları en önemli vazifeleri şu an.
İsrail ile Türkiye’yi karşı karşıya getirmeye kalkmak çok çirkin olur. İsrail halkı eskiden beri bizim koruyup kolladığımız şefkatle davrandığımız bir topluluk. Türk Milleti Musevi düşmanı değildir, Musevileri sever.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Aralık 2014> Daha Fazla

İsrail’in Türkiye’yle dostluk bağlantısı önemli. Türkiye kilit bir ülke. Musevi kardeşlerimiz buraya gelsinler. Burada bir dostluk ortamı oluşturulsun. Sembolik görülen dostluklar çok büyük etki yapar. Çok büyük netice aldırır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Kasım 2014> Daha Fazla

Türkiye’de İsrail’e tepki, sevgisizlik yüzde seksene çıkmış. Korkunç bir oran. Bunun derhal düzeltilmesi gerekiyor. Siyasetçilerimizin de bu konuda ılımlı, güzel demeçleri, sevgi dolu demeçleri çok faydalı olur. Diğer ülkeleri seven bir millet olmamız lazım bizim. Aksi bize yakışmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Eylül 2014> Daha Fazla

Netanyahu, “Ya Rabbi! Bize Moşiyah’ı gönder” diyecek İbranice. Dua örtüsüyle bunu desin. O zaman İsrail kurtulur. Onun dışında kurtuluş yok.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Şubat 2014> Daha Fazla

Her konuda dürüst bilgi vermek, dürüst yaklaşmak önemli. Yani körü körüne bir İsrail düşmanlığı ahmaklıktır, aptallıktır. Gerçekten anormal bir şey varsa hukukla kanunla karşılığını verirsin. Ama nefret politikasının bir açıklaması yok. Bu delice İsrail nefreti makul değil.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Kasım 2013> Daha Fazla

İsrail’le acaba aramızdaki sevgiye zarar geldi mi demek, şüphe etmek hiç doğru olmaz. Birbirimizi seviyoruz, her zaman seveceğiz. Ama politik anlaşmazlıklar zaman zaman olur. Bunu bütün İsrail Milletine, bütün Türk Milletine mal etmek çok çok yanlış olur
İsrail’le Türkiye arasında her zaman bir dostluk bağı vardır, hiçkimse tedirgin olmasın. Politikacılardan 30 kişi, 40 kişi İsrail’le bazı konularda anlaşmazlığa düşebilir. Ama Türkiye yaklaşık 80 milyona yakın, İsrail’de milyonlarca Musevi kardeşimiz var, hepsi birbirini severler.
Bölgede İsrail alabildiğine özgür olacak. İsrail toprakları İsrail Milletinin Kuran’a göre, Allah öyle diyor. İsrail Milleti o topraklarda yaşayacak, o topraklarda ölecek. Kuran’ın hükmü bu.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Kasım 2013> Daha Fazla

Biz İsrail'le dostuz, İsrail milletiyle de dostuz. Musevi kardeşlerimizi biz her zaman sevdik, Osmanlı döneminde de sevdik, Peygamber Efendimiz (sav) zamanında da sevdik. Hep şefkat gösterdik. Bunun aksini hiç kimse yapmaz ve yapamaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Kasım 2013> Daha Fazla

Türkiye İsrail'i sever, İsrail de Türkiye'yi sever. Ama zaman zaman ufak tefek gerilimler olur. Baba-oğul arasında bile bazen kavga oluyor. Ama baba oğlunu sever, oğlu da babasını sever. Türkiye ile İsrail'in arası da her zaman iyidir, iyi kalacak. Aksi olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Ekim 2013> Daha Fazla

İsrail'de bir avuç Musevi var, dünyanın her yerinde eziliyorlar, istenmiyorlar. Bir düşmanlık var. Biz zulme razı olmayız. Atamız Osmanlı gibi onlara sahip çıkalım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Ekim 2013> Daha Fazla

İttihad-ı İslam’ın mühim dostlarından birisi de İsrail olacaktır. Ben-i İsrail, Yakupoğulları. Kuran’da övülmüş nezih insanlardır. Ben-i İsrail o bölgede kalacaktır.
Musevilere laf söyletmem. İsrail'e laf söyletmem. Ama anormal bir şey olursa, insanlık dışı bir şey olursa sonuna kadar mücadele ederim. Musevi demek; şefkatli demektir. Musevi demek; merhametli demektir, halim demektir, sevgi dolu demektir, affedici demektir, güzel huylu demektir, Allah'tan korkan demektir.
İsrail'le Türkiye can ciğer kuzu sarmasıdır, kardeştir. İttihad-ı İslam'ın mühim dostlarından birisi de İsrail olacaktır. İsrail'le karşılıklı olarak rencide edici üsluplardan kaçınmak lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ekim 2013> Daha Fazla

İsrail-Türkiye dostturlar. Hz. Musa (as)’ın evlatları, Hz. İbrahim (as)’ın evlatları. Biz onları seviyoruz, şefkatle bağrımıza basıyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Ekim 2013> Daha Fazla

İsrail'e karşı bu nefret ve dehşet politikasının bir an evvel kalkması gerekiyor. İsrail'in de gereksiz kuşkuculuktan uzak durması lazım.
Ufacık ülkeyi İsrail'e çok görmek vicdana uygun değil. İsrail milleti çalışkan, zeki insanlar, değerli insanlar.
İsrail'e en güzel yardım, İttihad-ı İslam'ın oluşturulmasıdır. İsrail bu birliğin güvenlik ve huzurundan istifade edecektir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Eylül 2013> Daha Fazla

İsrail şu an adeta bir nefret denizinin, cehennemin ortasında yaşıyor. Onun için, nefreti teşvik edecek hiçbir şey yapmaması lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Ağustos 2013> Daha Fazla

Beni İsrail'i dünyadan kazımak istiyorlar, buna müsaade etmeyiz. Ben Hz. İsrail (as)’ın evlatlarını yok ettirmem. Allah Kuran'da yüzlerce ayette beni İsrail'den bahsediyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Ağustos 2013> Daha Fazla

Allah, İsrail o bölgede olacak diyor. Bakıyoruz oradalar, bu çok büyük bir güzellik.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Ağustos 2013> Daha Fazla

İsrail kirli işlere hiç girmesin, hep sevecen ve şefkatli davransın. Daima barışçıl tavır göstersin, kan dökmekten kaçınsın. Sevgisiyle, itidaliyle bölgeye örnek olsun. O zaman Allah onları korur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ağustos 2013> Daha Fazla

Birçok ülkede, insanlar bağnazlara şirin görünmek için İsrail düşmanlığı yapıyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Temmuz 2013> Daha Fazla

İsrail’i desteklemek Kuran ahlakının bir gereğidir. Çünkü Kuran’a göre, İsrail orada olacak. Ayette açıklanıyor, onların vatanı orası.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Temmuz 2013> Daha Fazla

Musevileri zayıf görüp onlara karşı nefret politikası izlemek de zulüm olur, çok korkunç bir şey olur. Zulüm, zulmü getirir. Bir avuç Musevi’ye şefkatle, sevecenlikle, koruyucu ruhla yaklaşılması, Mısır’daki o gerilimin azaltılmasında çok önemli temel nedenlerden birisi olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Haziran 2013> Daha Fazla

İsrail'den dini kazımaya kalkarsan Ortadoğu'dan da dini kazımaya kalkarlar, Allah esirgesin. İsrail'in dindarlığı bütün bölgeye örnek oldu. Mısır'a örnek oldu, Filistin'e örnek oldu, onlar da çok dindar oldular.
Biz İsrail'de dinsizliğin gelişmesine göz yumamayız. Tabii ki dindarları destekleyeceğiz. Ama bağnazlığın da İsrail’de gelişmesini istemeyiz. O da Moşiyah’la yani Mehdi ile olacak. Moşiyah Mehdi’nin gelişiyle İsrail’de bağnazlık da kalmayacak, inşaAllah.
Dindar Museviler İsrail'in var olma sebebidir. Haredimlerin 3000 yıllık geleneği aynı şekilde devam etmeli. İsrail, anlamını dindar Musevilerle buluyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Haziran 2013> Daha Fazla

Dindar olmaları yönüyle, ‘Allah birdir’ demeleri yönüyle, peygamberlere inanmaları yönüyle de İsrail milletine, İsrail halkına sevgi duymayı, onları koruyup kollamayı vicdanın, aklın, Kuran’ın ruhunun bir tezahürü olarak görüyorum.
Amerika ve İsrail'e karşı dostane bir tavır içinde olmamız gerekiyor. İsrail'in dindar olmasını bir nimet bilmek Müslümanın vasfıdır. Musevilik, kahir ekseriyetle İslam'a yakın bir dindir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Mayıs 2013> Daha Fazla

İsrail’i ayakta tutan dindir, Ortadoğu’yu ayakta tutan dindir. Dine saygılı olup, sakinleşip, şefkatle, merhametle ortaya çıkıp, konuyu sükûnetle halletmek lazım. Kavga gerilimi var, kavga heyecanı var, onu yatıştırmak lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Mayıs 2013> Daha Fazla

İsrail'in ayakta kalma sebebi dindar Musevilerdir, İsrail ordusu değil. Dindar Museviler derin imanlı, bir Allah’a, peygamberlere, meleklere, cennetin ve cehennemin varlığına iman eden, Allah'ı anan insanlardır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Nisan 2013> Daha Fazla

Başbakanımızın Gazze ziyareti öncesinde veya dönüşte İsrail'e de uğraması iyi olur. Orada da Musevi çocukları sevmesi, hahamlarla sarılıp sohbet etmesi bir güzellik olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Nisan 2013> Daha Fazla

İsrail’in duvarlarını kaldıracağız. Sevgiyle Musevileri bağrımıza basacağız. Kan, gözyaşı, terör, anarşi kalmayacak. Hz. Süleyman (a.s)’ın mescidini yeniden yapacağız ama aynısını, bütün güzelliğiyle, ihtişamıyla.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Mart 2013> Daha Fazla

Biz İsrail'e, Musevi kardeşlerimize Allah rızası için şefkat gösteriyoruz. Hiçbir çıkarımız da yok. Aksine pek çok riskle, zorlukla karşılaşıyoruz. Bu konuda gayretlerimizi sadece Allah’ın takdirine sunuyoruz, inşaAllah.
İsrail'i özür dilediği için mahcup etmek çok yanlış olur. Özür dileyenin özrü kabul edilir, ona nezaket gösterilir. İşte, “nasıl da özür dilettik” falan. Bunlar çok ayıp ve çirkin olur. Türk milleti’nin bir asaleti vardır, buna yakışır şekilde hareket edilir. Özür dileyenin gururu kırılmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Mart 2013> Daha Fazla

Provoke edici konuşmalardan kaçınmak lazım. Her zaman İttihad-ı İslam’ın İsrail’i de koruyacağını, kollamacı bir ruhu olduğunu vurgulamak lazım. İç işlerine, dış işlerine müdahale ederek değil, sevgiyle.
Mehdiyet döneminde İsrail de bayram edecek, Filistinliler de bayram edecek. Her yer bayram havası içerisinde olacak, inşaAllah. Hepsi kurtulacak. İsrailliler mutlu yaşayacak, Filistinliler mutlu yaşayacak.
İsrail Ehl-i Kitap’tır. İsrail’in dindarlarıyla ittifak yapıp, dinsizliği yeryüzünden kaldırmaya gayret etmek lazım. İsrail’le barış içerisinde, kardeşçe, dostça yaşamak; onlara sahip çıkmak, onların da Filistinlilere sahip çıkması en güzel hareket olur. Bu da İttihad-ı İslam’la olacaktır, Mehdiyet’le olacaktır. Moşiyah’ın çıkışıyla olacaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Mart 2013> Daha Fazla

İsrail tedirgin olmasın. Türkiye her halükarda İsrail’i kucaklar, korur ve kollar. Türkiye’de bir Musevi düşmanlığı yoktur, İsrail’e şefkat hakimdir. Bu görüşü kimse yıkamaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Şubat 2013> Daha Fazla

İsrail çok imanlı, Tevrat’a son derece saygılı bir millettir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Ocak 2013> Daha Fazla

İsrail’le Türkiye çelik gibi ittifak edecek, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Aralık 2012> Daha Fazla

İsrail’in yapacağı Şiloh’u aramak yani Mehdi (as)’ı aramak, gelişi için dua etmek. O zaman Altınçağı, o mutluluk çağını bütün bereketiyle, güzelliğiyle, bütün ihtişamıyla yaşayacaklar inşaAllah. Eğer bunu yapmazlarsa Tevrat’a karşı tavır almış olurlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Aralık 2012> Daha Fazla

İsrail halkı, hakkı hak olarak inşaAllah ileride kabul edecekler. İlk önce Tevrat’ın aslına uyacaklar. Mehdi (as) onları Tevrat’ın aslıyla yönetecek. Onları koruyup kollayan, onlara iyilik bolluk getiren bir şahıs olarak Mehdi (as) zuhur ettiğinde Ben-i İsrail 3000 yıldan beri görmedikleri sevinci, mutluluğu, güzelliği yaşayacaklar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Kasım 2012> Daha Fazla

İsrail dinin hâkimiyetinde, dindarların hâkimiyetinde bir devlettir. Hahamların hâkimiyetinde bir devlettir. Hahamlar ne derse o olur. Üst yönetim onlardan sorulur. Hahamlarla da Şiloh, Kral Mesih bağlantı halinde. İsrail- Filistin çatışması sadece Kral Mesih’in, Mehdi (as)’ın talebiyle durdurulmuştur.
Başbakanımız İsrail halkına karşı değil, kim zulüm yaparsa ona karşıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Kasım 2012> Daha Fazla

İsrail asla çekilmez Gazze’den. Kendini güvende hissetmez. Ama Mehdi (as) hakem olursa, Moşiyah hakem olursa oralar cennete döner. Vicdanlı, merhametli Mehdi (as)’ın mübarek eli orada olması gerekir. Mehdi (as)’ın bir sözüyle hallolur.
Gazze’den bir güzellik olsun, İsrail’den bir güzellik olsun istiyorlar. Tamam, ama bu Mehdi (as)’ın hakemliğinde olur. Mehdiyet’e tabiyet şart. Tabi olmazsanız siyasilerin sözünü asla dinlemezler, asla ve kesinlikle. Allah’ın hükmü böyle, inşaAllah.
Filistin’de meydana gelen patlamalar, bombalar, İsrail’de meydana gelen patlamalar, bombalar her ikisi de Allah tarafından yaratılıyor. Her ikisinde de Mehdiyet’e, Mesihiyet’e davet var Allah tarafından.
İsrail’de Moşiyah yani Mehdi (as) için geniş çaplı dua yapıldı. Bu çok güzel, maşaAllah. Filistin’de de Müslümanlar toplanıp, “Yarabbi bize Mehdi (as)’ı gönder” diye dua etsinler. Hem İsrail’de hem de Filistin’de, “Yarabbi, bütün bölgeyi barış denizi yap” diye dua etsinler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Kasım 2012> Daha Fazla

İsrail, Hz. Musa (as)’ın evlatlarının, Hz. İbrahim (as)’ın evlatlarının yaşadığı bir toprak parçası. Ve onlara Allah’ın verdiği görev de barış. Bütün dünyayı barışa çağırmak ve Allah'ın birliğine çağırmak. Bunun bir an önce yapılması lazım.
İsrail’in asıl görevi barıştır zaten. Yani İsrail’e vaat edilen, İsrail’den istenen, İsrail’in yapması gereken bütün dünyada barışı sağlamaktır. Çünkü Mesih ordusudur aynı zamanda, Mesih askeridir Museviler. Hepsinin barışı savunması, barış insanı olması gerekiyor.
İsrail karakterinde, Tevrat ruhunda şefkat, merhamet vardır. Makul olmak vardır, itidalli olmak vardır. Onlar Mesih talebesi. Mesih talebesi kan akıtmaz. Uyuyan kişiyi uyandırmaz. Allah’ın gücüyle, imanla hakim olur. Sevgiyle hakim olur. Üsluplarında sevgi esas olması lazım.
İsrail’in olaylara Tevrat’ın olgunluğu, Tevrat’ın güzelliği ile, Filistin’in de Kuran’ın ağırbaşlı, olgun, asil üslubuyla yaklaşması lazım.
İsrail’de halk gürül gürül Allah’a dua etsinler. Allah’tan Kral Mesih’i istesinler. Hahamlar da, “Yarabbi bize Kral Mesih’i göster” diye dua etsinler.
İsrail’in, Kral Mesih’in, Tevrat’ın yöntemlerini esas alması lazım.
İsrail’in Tevrat’ın barış ruhuna uygun hareket etmesi lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Kasım 2012> Daha Fazla

İsrail’de de Moşiyah’ı halk, dindarlar büyük bir coşkuyla Allah’tan istemeleri lazım. Gürül gürül sokaklarda dua etmeleri lazım. Duyulsun, “Yarabbi bize Moşiyah’ı göster” diye.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Kasım 2012> Daha Fazla

“Kahrolsun İsrail” denmez. İsrail peygamber ismidir. Peygambere hakaret etmiş oluyorsun sen hâşâ. Şeytan dedirttiriyor. Öyle denmez. Yakup (as)’ın ismidir İsrail. Kuran’da geçiyor. Onu diyeceklerine “Yarabbi bize Mehdi’yi çıkar, Yarabbi İttihad-ı İslam’ı yap” niye demiyorlar? Kökten çözüm değil mi İttihad-ı İslam?

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Ekim 2012> Daha Fazla

İsrail Devleti, Hz. Mehdi (as)’a bağlanmış mümin, imanlı Museviler olacaklar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Eylül 2012> Daha Fazla

Türkiye çok adaletli, çok akil, makul, dengeli, tutarlı bir millettir ve devlettir. Dolayısıyla İsrail’e her zaman şefkatli davranmıştır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Eylül 2012> Daha Fazla

İsrail yönetimi, demokratik yollarla dindar Musevilerin elinde olsa her şey mükemmel olacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Eylül 2012> Daha Fazla

İsrail anti komünist bir ülkedir. Bu İsrail’in iyi bir yönü.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Eylül 2012> Daha Fazla

İsrail'in, Mavi Marmara olayında hayatını kaybeden vatandaşlarımız için özür dilemesi gerekir. İsrail, Türkiye’den özür dilemekle küçük düşmez, aksine büyür. Özür dilemek gönül alıcıdır, onur kırıcı değildir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Eylül 2012> Daha Fazla

İsrail Hz. Yakup (as)’ın ismidir. Kuran’da İsrail olarak geçiyor ismi. Peygamber ismi İsrail.
"Kahrolsun İsrail" denmez, İsrail peygamber ismidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Eylül 2012> Daha Fazla

İsrailli dostlarımızın ne kadar dürüst ne kadar iyi niyetli olduklarını ne kadar diyaloga açık olduklarını, müspet, doğru bir şeyi kabulde ne kadar makul olduklarını; bize olan, bana olan saygılarını bir ricam olduğunda o ricamı hemen yerine getirerek gösterdiler.
Cami avlusunda yapılacak olan içki festivalinin yerini değiştirdikleri için İsrail Hükümetine teşekkür ediyorum.
İsrail’de cami avlusunda yapılacak içki festivalinin yerinin değiştirilmesine biz vesile olduk.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Eylül 2012> Daha Fazla

İSRAİL’DE YAPILACAK OLAN EN GÜZEL TAVIR, KRAL MESİH’E TESLİM OLMALARIDIR, TEVRAT’IN HÜKMÜNE UYMALARIDIR.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Eylül 2012> Daha Fazla

İsrail’de cami avlusunda yapılacak içki festivalinin yerinin değiştirilmesine biz vesile olduk.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Ağustos 2012> Daha Fazla

İsrail’le ilgili yaptığımız çalışmalar felaketleri önlemek için olan çalışmalardır.Türkiye’yle dost olmalarını sağlıyoruz. Barışı sağlıyoruz, savaşı engelliyoruz. Kan dökülmesini engelliyoruz. Özgürlüğü savunuyoruz. Kötü mü ediyoruz? İyi ediyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Ağustos 2012> Daha Fazla

İsrail’le de ittifak yapılması lazım. Yani İttihad-ı İslam konusunda İsrail’le çok güzel ittifak oluşturulabilir. İran’la, İsrail’le. Muazzam bir güç oluşur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Ağustos 2012> Daha Fazla

İSRAİL'DE BİLE DİNDARLIĞIN GELİŞMESİNDE BİZİM ETKİMİZ ÇOK BÜYÜK OLDU. Çünkü orada da Darwinizm hakimdi. Darwinizme kimse bir şey diyemiyordu. İbrani dilinde Darwinizmi yerden yere vuran eserlerimizi dağıttık, toplantılar yaptık. Şu an İsrail'de de gençler dine süratle dönmeye başladılar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Temmuz 2012> Daha Fazla

Bas bas bağırıyorlar “Kahrolsun İsrail” diye. İsrail peygamber ismidir. Kuran’da ayet, Hz. Yakup’un ismidir. Öyle söz söylenir mi? Sen gaddarlara, zalimlere lanet et. Hz. İsrail’e neden lanet ediyorsun? O isme lanet edilmez.
“İsrail” peygamber ismi, niye “Kahrolsun İsrail” diyorsun? “Kahrolsun ahlaksızlar” de, ‘zalimler’ de, ‘gaddarlar’ de, ‘acımasızlar’ de.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Temmuz 2012> Daha Fazla

İsrail bir peygamber ismi. İsrail’i zaten severiz. İsrail devletinin içinde iyisi de var kötüsü de var. İyilerini severiz, mazlumlarını severiz. Kötülerini ne yaparız? Sevmeyiz ama iyi olmaları için de gayret ederiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Haziran 2012> Daha Fazla

Hadislere göre, Kuran’a göre İsrail o bölgede kalacak. Tevrat’ta İsrail’in hükmü belirtilmiş. Kuran’da hükmü belirtilmiş.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Haziran 2012> Daha Fazla

İsrail’de dindarlık son yıllarda hızla yayılmaya başladı. Allah inancı hızla yayılmaya başladı. Daha önce ateistlik, komünist düşünce, sol düşünce, Marksist düşünce hâkimken şu an dindarlık hakim olmaya başladı. Bu da Kral Mesih’in geldiğinin alametidir.
İsrail’i dinsiz yapmak istediler. Allah bu fitneyi ortadan kaldırdı. İsrail’de buna müsaade etmedik. Darwinizmin, materyalizmin geçersizliğini anlatan İbrani dilinde yazılmış kitapları İsrail’e gönderdik ve fikren Darwinistler’in belini kırdık İsrail’de.
Dünya Allah’ın. İsrail Allah’ın, bütün bölge Allah’ın. Bizim rahat yaşamamız için, güzel yaşamamız için, ahirette de güzel yaşamamız için Allah’la birebir bağlantı içinde olmamız gerekiyor. Allah’ı çok sevmemiz, bütün kalbimizle ona bağlanmamız gerekiyor. Ve gönderdiği Mesih’ine de derin bir saygı, derin bir sevgi duyarak bağlanmamız gerekiyor. Eğer bunu yapmazsak hâşâ Allah’a savaş açmış oluruz.
İSRAİL’DE DEVLET KURULMASI MOŞİYAH’IN, MESİH’İN ÇIKIŞ ALAMETİDİR. Hz. Mesih’in yüzü suyu hürmetine Allah o devleti kurdu ve Hz. Mesih’in yüzü suyu hürmetine Musevileri Allah orda koruyor, kolluyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Mart 2012> Daha Fazla

İsrail’in ve İsraillilerin, oradaki Müslümanların, oradaki Hıristiyanların, Musevilerin hepsinin canını Allah koruyor.

> Daha Fazla

"Kahrolsun İsrail" derken ne konuştuklarından haberleri yok. Yakub Peygambere hakaret ediyorlar. Farkında bile değiller.
İsrail gençliğini Darwinist yapmak için çaba harcıyorlar. İSRAİL BOYDAN BOYA MESCİT OLACAK, EZAN SESİYLE DOLACAK. Hz. Mehdi (a.s.) Musevileri Kuran'a davet edecektir. HZ. MEHDİ (A.S.) DEVRİNDE TÜM İSRAİL DİNDAR OLACAK.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top
iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
FİKREN İKTİDAR OLMAK, SAYIN ADNAN OKTAR'IN DARWINİZMİ VE MATERYALİZMİ...
DEĞERLİ AĞABEYİMİZ NAZİF OKUMUŞ’UN DÜŞÜNMEYİ GÖZ ARDI ETTİĞİ BAZI ÖNEMLİ...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ’A AÇIK MEKTUP
YENİ PARALEL DEVLET YAPILANMALARINA DİKKAT
BURHANİYE T TİPİ KAPALI CEZAEVİNDE BULUNAN ARKADAŞLARIMIZIN CAN...
MUHAFAZAKAR VE DİNDAR CAMİALARDAKİ KARDEŞLERİMİZE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
ADALET, SADECE KENDİNDEN OLAN İÇİN DEĞİL HERKES İÇİN SAVUNULMALIDIR
SAYIN BARIŞ PEHLİVAN’A DOSTANE BİR HATIRLATMA
MÜSLÜMAN, ONA BAKANIN TAM OLARAK KENDİSİNİ GÖRDÜĞÜ TERTEMİZ BİR AYNA...
GAZETECİ MİNE G. KIRIKKANAT’IN 18.05.2021 TARİHLİ SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMINA...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN EDİRNE'DEN BATMAN BEŞİRİ CEZAEVİNE NAKLEDİLME...
SAYIN ADNAN OKTAR’A SUİKAST PLANLARI MI YAPILIYOR? BATMAN KAPALI CEZA...
SAVCI SERDAR AKAN'A GÜVENMİYORUZ
İNSANLARI AÇIKÇA VE SAYISIZ KERELER ÖLÜMLE TEHDİT EDEN ÖZKAN MAMATİ'NİN...
ALİ EYÜBOĞLU, YOK HÜKMÜNDEKİ BİR MAHKEME KARARINI SAVUNMAK YERİNE,...
KİN VE NEFRETLE YOĞRULMUŞ KÜÇÜK, SEFİL VE HAYSİYETSİZ BİR GÜRUHUN...
SAYIN ADNAN OKTAR’I ÖVMEK SUÇ DEĞİLDİR
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."