Adnan Oktar Diyor Ki...

 

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Ekim 2017> Daha Fazla

İran ile Türkiye’nin ticarette kendi parasını kullanması çok doğru bir girişim. Türkiye, İran, Rusya, Çin aralarında hep kendi paralarıyla ticaret yapsınlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Ağustos 2017> Daha Fazla

İngiliz derin devleti Trump'ı devirmek için oyun oynamaya çalışıyor, bunun için Trump'ı Türkiye, İran, Rusya, Pakistan, Çin desteklesin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Ağustos 2017> Daha Fazla

Çin halkının büyük kısmı ateist yetiştirildiği için soğuk, sevgisiz ve merhametten uzaklar. Onlara İslam'ı anlatalım, bu beladan kurtaralım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Temmuz 2017> Daha Fazla

Çin halkı insancıldır. Çin ile Türkiye'nin askeri, siyasi, kültürel her yönden ittifak etmesi gerekir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Mayıs 2017> Daha Fazla

Trump'ı hem İslam ülkeleri hem Çin, Rusya gibi ülkeler tam desteklesin. İngiliz derin devletinin oyunlarını bozalım.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Mayıs 2017> Daha Fazla

Rusya ve Türkiye ittifakı İngiliz derin devletine karşı güçlü bir set olacaktır. Amerika, İran ve Çin'i de yanlarına alsınlar.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Ocak 2017> Daha Fazla

Trump tek başına İngiliz derin devletine güç yetiremez, ama iyi desteklenirse güzel netice alır. Rusya, Türkiye, İran ve Çin destek olsun.
Türkiye, İran, İsrail, Rusya, Çin ve Amerika birlikte hareket ederse İngiliz derin devletinin tüm gücü kırılır. Tek tek ise mücadele edilemez.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Ocak 2017> Daha Fazla

İngiliz derin devletinin kahpeliğine karşı Trump'ın korunması konusunda çok özen gösterilsin. Rusya, Çin, Türkiye Trump'ı desteklesinler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ocak 2017> Daha Fazla

Obama da yakın çevresi de komünist eğilimliydi. Obama'nın yaptığı tahribatı Trump'ın düzeltmesini temenni ediyoruz. Trump anti komünist anti Darwinist bir insan. Rusya, Türkiye, İran, Çin ve tüm Türki devletler Trump'a destek olsunlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Ocak 2017> Daha Fazla

İsrail, Rusya, Çin, İran ile çok sıkı dost olalım. Hep birlikte İngiliz derin devletinin oyunlarını bozalım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Ocak 2017> Daha Fazla

Trump'a, Türkiye, Rusya, İran ve Çin en yüksek seviyede destek versin. O zaman Trump'a karşı olanlar dünyanın kendisine vermiş olduğu desteği görmüş olurlar.
İngiliz derin devletine karşı İslam aleminin birleşmesi dışında yol yok. Türkiye, Rusya, İsrail, İran, Çin'in de dahil olduğu bir İslam Birliği’nin acilen kurulması gerekiyor. İngiliz derin devleti ancak böyle durur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Ocak 2017> Daha Fazla

Türkiye, Rusya, İran, Pakistan ve Çin birlik olursa İttihad-ı İslam hemen kurulur. Çin'de çok fazla sayıda müslüman var.
Rusya, Türkiye, İran ve Pakistan birleşerek, Çin'le de ittifak edilerek hemen İslam birliği kurulmalı.
Tayyip Hocam Çin’e, Rusya’ya ve İran’a sahip çıksın. Türkiye hep mütevazi, sevecen, alttan alan olsun, biz menfaat peşinde bir ülke değiliz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Ocak 2017> Daha Fazla

Türkiye Rusya, İsrail, İran ve Çin ile tam ittifak yaparsa son derece güçlü olur. Türkiye aleyhine oynanan hiçbir oyun etkili olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Ocak 2017> Daha Fazla

Trump'ı Türkiye olarak, Türki devletler olarak ve İslam alemi olarak destekleyeceğiz. İngiliz derin devletine karşı, Rusya ve Çin de Trump’a destek verecektir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Haziran 2014> Daha Fazla

Çin Avrupa gibi olması lazım. İdam cezasını kaldırması lazım. Öbür türlü modern olamaz. Korku ülkesi olur. İnsanlar Çin’e güvenmez.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Ekim 2013> Daha Fazla

Çin Darwinizmin-materyalizmin ızdırabını yaşayan, ateizmin acısını yaşayan bir ülke.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Ağustos 2013> Daha Fazla

İnsanların mahvolmasını isteyeni Allah mahveder. Çin niye mahvolsun? Dindar olsun, iyi olsunlar. Doğu Türkistan'la Çin'i etle tırnak gibi yapmak lazım, aralarını düzeltip kardeşçe yaşamalarını sağlamak lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Nisan 2013> Daha Fazla

Çin halkı çok ezildi. Allah onları Mehdi (as)’ın eliyle kurtarsın, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Şubat 2013> Daha Fazla

Çin, devlet modeli olarak gaddar ve acımasız ama bu değişebilir, düzelebilir. Türkiye Çin’i kazanabilir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Nisan 2012> Daha Fazla

Çin’in elindeki, dünyayı yüzlerce kere yok edebilecek atom bombasından, hidrojen bombasından çekinmeyen İsrail’in, İran’dan çekinmesinin sebebi, onlardaki yanlış Mehdilik inancıdır.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top