Adnan Oktar Diyor Ki...

 

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Mayıs 2015> Daha Fazla

Mehdiyet'i bekleyen kardeşlerimiz de büyük bir eğlenceye hazırlık gibi bekliyorlar. Öyle değil. Hz. Mehdi (as) İslam hakimiyetinden hemen kısa bir süre sonra vefat ediyor. Çünkü Allah Hz. Mehdi (as)'ın eğlenmesi yahut başkalarının eğlenmesi için İslam'ı hakim etmiyor. Sözünü yerine getirmek için hakim ediyor. Asıl eğlenme yeri cennettir.
Mehdiyetin hakimiyet süresi çok kısa olacaktır. Sırf amaç, Allah; “Ben verdiğim sözü yerine getireceğim, dünyaya İslam'ı hakim ettiğimi de görün” anlamında. “Benim için kolay” anlamında. Yoksa eğlenin, gezin tozun, dünyanın tadını çıkarın diye bir şey yok.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Mayıs 2015> Daha Fazla

Mehdi (as) zuhur ettiğinde faiz olmaz, çünkü faiz haram. Hiçbir İslam ülkesi durduramıyor ama Mehdi (as) geldiğinde faiz durur. Çünkü Mehdi (as) Kuran'dan taviz vermez. Kuran ne diyorsa onu yapar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Nisan 2015> Daha Fazla

Cenab-ı Allah ahir zamanda bütün bölgenin Müslümanların kontrolüne geçeceğini Tevrat’ta belirtiyor. Allah ‘’Nil’den Fırat’a kadar, Mekke, Medine hepsi dahil, Akdeniz, Kıbrıs büyük bir alanda hakim olacaksınız’’ diyor. Ve bunun başında da Davud (as) soyundan birisi olacak diyor. O kişi Mehdi (as)’dır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Nisan 2015> Daha Fazla

Mehdi (as) modernliği, güzelliği, sevgiyi, dostluğu, kardeşliği getirecek. Müslümanların üzerindeki zincirleri kaldıracak. Sahabe dönemindeki İslam anlayışını getirecek. Dünya cennete dönecek. Engellemeye kalksalar da bu olacak. Allah’ın ‘Cabbar’ ismiyle bu güzel netice oluşacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Mart 2015> Daha Fazla

Silahların hiçbirine gerek yok. Mehdi (as) devrinde silahların hepsi kalkacak. Silah ve insan öldürmek için hazırlanan her türlü malzeme. İnsan sevilir, insan öldürülmez. İnsan öldürmek için bir malzeme hazırlamak çok korkunç bir şey. Tamamı ortadan kalkacak, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Ocak 2015> Daha Fazla

Afrika’nın kurtuluşu ahir zamandadır. Afrika’nın bütün tarihi çile ile geçmiştir. Çileleri ancak Mehdiyetle birlikte bitecektir ama o çile inşaAllah ahirette onlara bir güzellik olarak dönecek. O acılar, o çileler eğer iman ehli ise, o şahıslara mükemmel bir dönüş yapar. Cennet bahçeleri, cennet sofraları.. Hepsinin üstünde Allah’ın rızası.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Ocak 2015> Daha Fazla

Şeytanın egemenliğini yıkacağız. Mehdiyetin egemenliği gelecek. Allah’ın egemenliği, Rab’bın egemenliği gelecek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Ekim 2014> Daha Fazla

Dünya hâkimiyetinin son yılları 2071’ler. Bitiştir 2071, zafer değildir. 2023 en yükselme noktasıdır. Yani mükemmelliğe geçişin en yüksek noktasıdır. 2071’ler de bitiş noktasıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ağustos 2014> Daha Fazla

Mehdi (as) devrinde mezhepler kalkıyor, herkes Kuran’a göre hareket ediyor. Kuran’ın sade, güzel, temiz dinine, hanif dinine yani İslam dinine bütün insanlık girmiş oluyor. Ve onu huzurla, güvenle, bereketle yaşamış oluyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Temmuz 2014> Daha Fazla

Dünyayı cehenneme çevirmeye kalkanlara dünyayı cennete çevirerek cevap vereceğiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Haziran 2014> Daha Fazla

Genç kızlar genç kızlığını yaşayacak, delikanlılar delikanlılığını yaşayacak. Mehdi (as) grubu insanları adeta mezardan çıkaracak. Hadiste Mehdi (as) için “Mahvolmuş dünyayı yeniden ihya edecek” diyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Haziran 2014> Daha Fazla

Mehdi (as)’ın devrinde kesme biçme yok. Kan yok. İslam geldiği vakit nur gelecek, sevgi gelecek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Mayıs 2014> Daha Fazla

Tank, top, toma hiçbiri kalmayacak ahir zamanda. Hepsi sanayide kullanılacak. Silah yok Mehdi (as) devrinde.
Mehdi (as) devrinde kimse kimseyi linç etmez. Tek güzellik sevgidir, samimiyettir. Her yerde Allah korkusu, her yerde Allah sevgisi olacak. Boş yere insanlar birbirinin canını yakıyor.
Mehdi (as) devrinde kimse kimsenin kafasına bir şey atmaz. Dolayısıyla bir tane bile toma olmaz. Tomalar ahir zamanda, Mehdi (as) devrinde bahçe sulamada kullanılacak.
Mehdiyet devrinde polis olmaz, toma olmaz, gaz olmaz, tuz olmaz. Niye? Sevgi hakim de onun için. Şimdi sevgi hakim değil. Dehşet, şiddet kol geziyor.
Önce Allah belayı, kötülüğü iyice gösteriyor. Sonra temizliği, üstünlüğü, güzelliği gösterecek. Şu an dünya bir cehennemi yaşıyor. Bir süre sonra cenneti yaşayacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Nisan 2014> Daha Fazla

Mehdiyet sevgi öğretmenliğidir, dostluk, kardeşlik, güzellik ve samimiyettir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Nisan 2014> Daha Fazla

Mehdiyet dostluk kardeşlik ortamıdır, sevgi ortamıdır. İnsanlar kasılmayacak, ızdırap çekmeyecekler. Şu an kokain, eroin, esrar, içki su gibi gidiyor. Niye? Sevgisizlikten. Sevgisizliğin acısından kurtulmak için uyuşturucu kullanıyorlar.
Bağnaz bir mehdiyeti unutsunlar. Yobaz bir mehdiyeti unutsunlar. Beladan, pislikten hayır beklemeyecekler. Tabii her şeyde hayır vardır o ayrı mesele ama güzellik bekleyen gerçek mehdiyetin ruhu içerisinde eriyecek. Onun dışında olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Nisan 2014> Daha Fazla

Yavaş yavaş sevgiyle, neşeyle, şefkatle, insan fıtratının doğal yaşanmasıyla mehdiyet kendini göstermeye başlayacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Nisan 2014> Daha Fazla

Mehdiyet çok samimi ve güzel bir üslupla ortaya çıkacak. Aklı başında her insan İslam’ı kabul eder. İslam her şeyin en güzeli, en doğrusu.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Nisan 2014> Daha Fazla

Peygamberimiz (sav) diyor; “Ahir zamanda kadınlar erkekleşecek.” Aynısıyla oldu işte. Fıtratı bozdular. Mehdiyet döneminde kadınlar kadına benzeyecek, erkekler erkeğe benzeyecek, binalar bina gibi olacak, sanat sanat gibi olacak, müzik müzik gibi olacak, her şey yerine oturacak ve her şey güzelleşecek inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ocak 2014> Daha Fazla

Allah son devirde sahabe dönemi gibi bir dönem istiyor. Kadınların ezildiği, kalitesiz hayatın olduğu, sanatın, estetiğin, güzelliğin olmadığı bir dönemi Allah istemiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Ocak 2014> Daha Fazla

Mehdiyette tek bir akıl, tek bir vicdan. Bütün Müslümanlar tertemiz bir vicdanla ittifak etmiş oluyorlar. Öbür türlü kargaşanın önü sonu gelmez.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Aralık 2013> Daha Fazla

Mehdiyet devrinde artık güzellik ve bereket gelecek. Ama tabii bu kısa sürecek. Yani Hicri 1506'lara kadar. Ondan sonra yine bozuluyor. Şam da bozulacak, Mısır da bozulacak tekrar, her yer bozulacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Kasım 2013> Daha Fazla

Ayasofya açılacak ama Hz. Mehdi (as) devrinde. Ayasofya'nın açılışı, Hz. Mehdi (as)'ın Resullullah (sav)'in kılıcını kuşanması, hırkasını giymesi; hepsi aynı andadır. Ondan evvel öyle bir şey yok, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Kasım 2013> Daha Fazla

Mehdi (as) devrinde Kabe’nin altında arama yapılacak. Kabe’nin altında on bin yıl, on beş bin yıl, yirmi bin yıl öncesine ait bilgiler bulacağız. O devre ait kalıntılar bulacağız. O devirde de insanların inandığı tek Allah inancı olduğunu göreceğiz.
Mehdi (as) dünyaya hürriyetin, özgürlüğün alabildiğine olduğu, neşenin, sevincin alabildiğine yaygın olduğu, güvenliğin tam olduğu, kimsenin kimseden korkmadığı sadece Allah’tan korkulan bir sistem sunacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Kasım 2013> Daha Fazla

Mehdi (as) döneminde müthiş bir mal bolluğu olacaktır. Mal depolanmayacak, sürekli dağıtılacaktır.
Mehdi (as) döneminde yeryüzü zulüm ve işkence yerine adaletle dolacaktır.
Şu an İslam ülkeleri çok bakımsız ve perişan. Bu durum Mehdi (as)’ın döneminde tümüyle değişecek. Mehdi (as)’ın gelişiyle, kalitesizlik ve ruhsuzluk ortadan kalkacaktır.
Peygamberimiz (sav)’in hadislerde bildirdiğine göre; Hz. Mehdi (as)’ın zuhurunun ardından hidayet, iman ve ihtişam gelecektir.
Peygamberimiz (sav)’in hadislerde bildirdiğine göre; Hz. Mehdi (as)’ın görülmesiyle yer ve gök ehli sevinçle coşacaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Kasım 2013> Daha Fazla

Şu an dünya kan denizine dönmüş durumda. Hz. Mehdi (as) geldiğinde bu kan duracaktır, damla kan akmayacaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Kasım 2013> Daha Fazla

İnşaAllah herkesin kardeş olacağı, barışın hakim olacağı, zalimlerin etkisini kaybedeceği, bütün savaşların, anarşinin, terörün duracağı, sevginin, hürmetin, iyiliğin, güzelliğin, bereketin, modernliğin, bilimin, demokrasinin hakim olacağı çağdayız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Kasım 2013> Daha Fazla

Mehdiyet silah sanayini, silahı, savaşı, kanı, barutu her şeyi ortadan kaldıracak. Hapishaneler, karakollar, kışlalar hepsi kalkacak. Sadece barış olacak dünyada, Mehdiyet devrinde. Sadece sevgi olacak.
Mehdiyet devrinde dünyanın her yeri mescit olacak. Gençler her yerde eğlenecekler, her yerde kardeşlik havası esas olacak. Ne hırsızlık, ne soygun, ne gasp, ne acılar, ızdıraplar hiçbiri olmayacak inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Kasım 2013> Daha Fazla

Hz. Mehdi (as) devrinde karakollar bomboş olacak, hapishaneler bomboş olacak. Bütün karakollar kalkacak, bütün hapishaneler kalkacak. Dünya, insanlık “Biz niye karakol kurduk? Niye hapishane kurduk? Niye bu acıları çektik?” diye kendilerine hayret edecekler.
Duvar, hapishane demektir. Hapishane insanın ruhunu sıkar. Hapishane, duvarlar cehennemde vardır. Dünyada biz duvar istemiyoruz. Hapishane istemiyoruz. Hz. Mehdi (as) devrinde bütün duvarlar yıkılacak. Bütün hapishaneler yıkılacak. Herkes bayram sevinci içerisinde olacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Ekim 2013> Daha Fazla

Eskiden okullarda çocuklara faşist, soğuk bir ortam sunulurdu. Mehdiyet döneminde eğitim sevgiye, şefkate dayalı olacaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Eylül 2013> Daha Fazla

Peygamberimiz (sav) zamanında Budizm de vardı, her türlü fitne fücur vardı. Dinsizlik vardı, müşriklik vardı. Fitne kalkmamıştı. Mehdi (as)’ın yapacağı şey, kendi döneminde fitnenin kalmamasıdır. Ayette geçen, “Dinin hepsi Allah'ın oluncaya kadar” ifadesi bütün dünyanın Müslüman olması anlamındadır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Eylül 2013> Daha Fazla

Hz. Süleyman (as)’ın mescidini yapacağız. Hz. Süleyman (as)’ın sarayını da aynısını yeniden yapacağız ve Kutsal Sandığı da mutlaka bulacağız. Kutsal Sandığın içindeki kutsal emanetleri de bulacağız. Kutsal Sandığın bulunuşuyla dünyada iman etmeyen hiç kimse kalmayacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Ağustos 2013> Daha Fazla

En sonunda Mehdiyet bütün İslam alemini saracaktır. Bu, yüzyıllardan beri gelişen bir kader ve en son noktaya geldik. Kaderde, hamiyeti İslamiye şu an patlama noktasında, feveran noktasında. Her yerden feveran ediyor ve bütün İslam ülkelerinde feveran edecek. Mehdiyet'in sonu güzel bir son, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Ağustos 2013> Daha Fazla

Bütün dünyaya acımasızlık, sevgisizlik yayıldığına göre bunu kökten halledecek olan Mehdiyet, Mehdiyet’in meydana getireceği coşkun sevgi ve muhabbet ortamıdır. Mehdiyet hem kanı durduracak hem sevgiyi getirecek bir sistemdir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Ağustos 2013> Daha Fazla

En büyük konfor adalettir, Mehdi (as) adaleti bütün dünyada sağlayacaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Ağustos 2013> Daha Fazla

Ahir zamanda dünyaya önce felaketler sonra iyilik ve güzellik hakim olacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Ağustos 2013> Daha Fazla

Hz. Mehdi (as) devrinde bereket bolluk sular seller gibi akacak inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Ağustos 2013> Daha Fazla

Tüm bu acıların ardından güzel bir ışık, nur dünyaya hakim olacak inşaAllah. Allah bizleri bir an önce o güzel günlere kavuştursun. Allah beni de, sizleri de hepimizi Mehdi'ye talebe kılsın. Allah tüm dünyayı huzura kavuşturacak güzel bir sistemi bizlere nasip etsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ağustos 2013> Daha Fazla

Sahabe İslamı hem çok kolay, hem çok kaliteli, nezih ve mükemmeldir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Temmuz 2013> Daha Fazla

Din hürriyet, din sevgi, güzellik, barış, sanat, estetik, cennet gibi dünya demektir.
Sanat yoksa bir yerde, sevgi yoksa; dehşet varsa, acı varsa, ümitsizlik varsa orada ne sanayi olur, ne zenginlik olur, ne neşe olur. Hiçbir şey olmaz. İstediğin kadar yardım et. Yani ölüye habire kan veriyorsun. İstersen bin litre kan ver, ölü dirilmez. Ölünün dirilmesi için Mehdi (as), İsa Mesih (as), İttihad-ı İslam. Bunun dışında yol yok.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Temmuz 2013> Daha Fazla

Ben bağnaz İslam’a karşıyım. Avrupai anlamda, sahabelerin yaşadığı anlamda, cennet anlamında bir İslam anlayışını ben savunuyorum. Cennete benzemesi lazım dünyanın; cehenneme benziyorsa bir yanlışlık vardır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Haziran 2013> Daha Fazla

Mehdiyette mal dağıtma var, bunda çıkar var mı? Adalet var, sevecenlik var, sevgi var. Allah rızası için seviyorsun. Her şey Allah rızası için olduğu için mehdiyet başarılı oluyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Haziran 2013> Daha Fazla

Vahşi kapitalistler daima Müslümanları ezmişlerdir, ızdırap vermişlerdir, zorlamışlardır. İslam sosyal adaleti, fakirleri koruyan ruhu esas kılar. Mehdiyet bu fikrin mükemmel uygulamasıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Haziran 2013> Daha Fazla

Kimsenin İslam’a, Kuran’a gücü yetmez. Haşa kimse Allah’ı yenemez. Yani bu Cenab-ı Allah’ın vaadi. Allah hizbi galip olacak. Hizbul galibun diyor Allah, ayet var.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Haziran 2013> Daha Fazla

Türkiye'nin kaderi sallantıda değildir, bu güzel ülkenin kaderi Mehdiyettir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Haziran 2013> Daha Fazla

Mehdiyet baskıcı değildir, yani kimi vatandaş namazını kılacak Mehdiyet’te, kimi kılmayacak. Kimi başı açık olacak, kimi dekolte giyecek, kimi çarşafla gezecek ama bütün insanlar mutlu olacak. Herkes özgür olacak.
Mehdiyetin özelliği, insanların mutluluğunu hedeflemesidir. Mehdiyet baskıcı değildir, kimsenin inancına ve düşüncesine karışmaz. Herkes özgür olacaktır. Çok dindar bir merkez bütün insanlara sevgi sunacaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Haziran 2013> Daha Fazla

Sevginin dünyada görülmemiş derece uygulandığı, demokrasinin dünyada görülmemiş şekilde uygulandığı bir ülke olacağız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Haziran 2013> Daha Fazla

Mehdi (as) gelecek, hayat yüz misli daha rahat olacak, yüz misli daha özgür olacağız. Mevcudun yüz misli daha özgür olacaksın. O zaman anlayacaksın önceden özgür olmadığını, Mehdi (as) geldiğinde anlayacaksın. Özgürlüğü yaşayınca; “Ben daha önce özgür değilmişim” diyeceksin, inşaAllah.
Hz. Mehdi (as) gelecek, hayat yüz misli daha güzel ve özgür olacak, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Haziran 2013> Daha Fazla

Komünizm ve vahşi kapitalizmden sonra üçünçü bir yol vardır. O da Mehdiyettir. Mehdiyetin yoluna girdiğinde dünya cennetini yaşarsın.
Tomalar, tanklar, toplar inşaAllah Mehdiyet döneminde müzelik olacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Mayıs 2013> Daha Fazla

Allah’ın bu yüzyılda müminlere Şafi ismiyle tecelli edeceği hadis-i şeriflerde belirtilmiştir. Hz. İsa Mesih’in devri olduğu için şifa yayılacak. Allah’ın ‘Şafi’ ismi çok tecelli edecek, inşaAllah. Yakın bir zamanda bunu inşaAllah insanlar görecek. Kansere çözüm bulunacak, inşaAllah. Birçok hastalığa çözüm bulunacak. Ömürler uzayacak, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Mayıs 2013> Daha Fazla

Dünyada sırf israf önlense bütün fakir ülkelere yeter, bir. Mehdi (as) gelse israf olmaz. İki; silahlara ayrılan paranın onda biri o canlarıma ayrılmış olsa Paris’in en lüks lokantalarında yedikleri yiyeceklerin en alasını yerler. Silahlara ayrılan paranın onda biri bütün dünya fakirlerinin en kaliteli lokantadaki yiyeceklerle beslenmelerini sağlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Mayıs 2013> Daha Fazla

Hz. Mehdi (as) döneminde arz da sükun bulacaktır. Depremler, kasırgalar, felaketler duracaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Mayıs 2013> Daha Fazla

Asıl Mehdiyet devrinde mal ve zenginlik sahah üstüne dağılacaktır. Bütün insanlar zengin olacaklar. Buna çok az bir zaman kaldı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Nisan 2013> Daha Fazla

Dünya güvenli değil, dünyanın hiçbir yeri güvenli değil. Ancak mehdiyetle dünya güvenli olur. Ancak mehdiyetle huzur içinde sokaklarda gezebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Nisan 2013> Daha Fazla

Sevginin, modernliğin, demokrasinin, özgürlüğün, güzel olan her şeyin, aşkın, muhabbetin Allah’ın sevdiği her şeyin hakim olması için Allah bizlere güç versin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Nisan 2013> Daha Fazla

Ayrılık çağında değil, birleşme çağındayız. Armageddon falan da olmayacak. Artık savaşlar bitti. Savaşı unutsunlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Nisan 2013> Daha Fazla

Ne mutlu Amerikalılara, ne mutlu Türklere, ne mutlu Ortadoğu’ya... Allah'ın vadettiği günler geldi.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Nisan 2013> Daha Fazla

Hz. Mehdi (as) ve Hz. İsa (as) sevgi insanlarıdır. Öyle parayla pulla, dünyayla işleri olmaz; ne Hz. Mehdi (a.s)’ın, ne de Hz. İsa Mesih (a.s)’ın. Onlar sevgi sevgi sevgi, barış barış barış, kardeşlik kardeşlik kardeşlik, dostluk dostluk dostluk, adalet adalet adalet. Konuları hep bu. Onun öğretmenleri, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Mart 2013> Daha Fazla

Mehdiyet makullük, sevecenlik, iyilik, güzellik, huzur, şefkat ve merhamet demektir. Mehdiyet dünya için acil ihtiyaçtır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Mart 2013> Daha Fazla

Hz. Süleyman (a.s)’ın Mescidi’ni yeniden yapacağız, inşaAllah. Filistinlilerle, İsrailliler kardeş olacak. Herkes kendi ibadetini özgürce yapacak. Yıllarca süren bu sıkıntılı, ızdıraplı hayat bayram sevincine dönüşecek. Bunu Moşiyah’ın yapacağını Cenab-ı Allah Tevrat’ta bildiriyor. Peygamberimiz (s.a.v) de hadislerinde bildiriyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Mart 2013> Daha Fazla

Allah dinin en şaşaalı dönemini ahir zamana bırakmış, Mehdiyet devrini muazzam süslemiş.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Şubat 2013> Daha Fazla

Güzel günler göreceğiz. Müslümanlar cennete gidecekler. Dünyanın tamamı Müslüman olacak Hz. İsa Mesih (a.s) ile, inşaAllah. Genç kızlar sevinecek, delikanlılar sevinecek. Bu mutsuzluk bitecek, gerilim bitecek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Mart 2013> Daha Fazla

Osmanlı güzeldi ama İttihad-ı İslam harikulade güzel olacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Şubat 2013> Daha Fazla

Muhteşem Yüzyıl bu yüzyılda olacak, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Şubat 2013> Daha Fazla

Hadiste bildirildiğine göre; Hz. Mehdi (as) devrinde iyi veya kötü ayrımı olmaksızın tüm insanlar nimete boğulacaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Şubat 2013> Daha Fazla

Hz. Mehdi (as) devrinde zaman aşımı diye bir konu olmayacak, tek bir faili meçhul kalmayacaktır, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Ocak 2013> Daha Fazla

Allah’a isyan insanlığı mahvetti. Yeniden Allah’ı insanlar şu an sevmeye başladılar, Allah’ı tanımaya başladılar. Bir süre sonra sadece Allah’tan bahsedecekler. Ondan sonra dünya günlük güneşlik olacak. Cennet gibi olacak, inşaAllah.
Manevi dünyada inkişaf devam ediyor. İnsanlar farkına varmadan kalplerinde bir açılım, idraklerinde bir açılım yaşıyorlar. Hikmete daha hassas hale gelme devam ediyor. İnsanların imani, Kurani kavrama yeteneğinde de gittikçe bir artma oluyor. Cenab-ı Allah “Hadi” ismiyle tecelli ediyor. Bu güzellik daha da önümüzdeki günlerde artarak devam edecek. Bir süre sonra insanlar sadece Allah’tan bahseder hale gelecekler. Allah gücünü gösteriyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Şubat 2013> Daha Fazla

Mehdiyet devrinde de taht olacak, güzellikler olacak. Mobilya güzel olacak. Saraylar olacak, ihtişam olacak. Mehdiyet’in bir süksesi ve bir ihtişamı olacağını Kuran’dan anlıyoruz.
Mehdiyet devrinde coşkulu sevgiler olacak. İnsanlar birbirlerini bağırlarına basacaklar, sarılacaklar. Şuan böyle bir sevgi anlayışı pek yok. Ama ahir zamanda olacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Ocak 2013> Daha Fazla

Mehdiyet devrinde öyle güvenli bir ortam var ki çarşafa da gerek kalmayacak. Çünkü kadınlara muazzam hürmet, saygı duyulacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Ocak 2013> Daha Fazla

Hıristiyanlıkla, Müslümanlığın birleşerek asıl dünya hakimiyeti, bu, yedi yıldır. Mehdi (as)’ın dünya imamı olduğu dönem yedi yıldır.
7 yıllık bir İslam’ın dünya hakimiyeti var. Cenab-ı Allah öyle sembolik bir hakimiyet sağlıyor. Çünkü dünya hakimiyeti olduğunda imtihan olmuyor o kadar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Ocak 2013> Daha Fazla

Hz. Süleyman (as) istihbaratta kuşları, cinleri kullanıyor. Mehdi (as) devrinde de istihbarat gücü en yüksek seviyeye çıkacaktır.
Mehdi (as) döneminde her alanda açık bir üstünlük olacak; bilim, sanat, estetik, ekonomi, her şey en yüksek seviyede olacaktır.
Ahir zamanda hayvanlara karşı müthiş bir sevgi gelişecek. Mehdi (as) devrinde, hayvanların arasındaki bağlantı dili keşfedilecek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Aralık 2012> Daha Fazla

Hıristiyan aleminin başına İsa Mesih geçecek Müslüman olarak. Mehdi (as) da İslam aleminin başına geçecek. İsa Mesih Mehdi (as)’a tabi olduğu için Hıristiyan alemi de İslam alemine tabi olmuş olacak. Ve böylece dünyada tek bir yapı, tek bir kardeşlik oluşmuş olacak. Savaş, kavga, terör, anarşi hepsi son bulacak. Açlık, sefalet kalkacak. Yerini kardeşlik, sevinç ve bayram alacak. Bunu geciktirmesin hiçkimse.
Allah Nur Suresi’nde, Müslümanları dünya hakimi yapacağını bildiriyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Aralık 2012> Daha Fazla

Devletin insanları koruyup kollaması, onlara malı eşit dağıtması, serveti eşit dağıtması Mehdiyet ruhudur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Aralık 2012> Daha Fazla

Yeniden sanatın ve bilimin önde olacağı şekilde İslam dünyaya hâkim olacak. O zaman Allah müsaade ediyor, onun dışında müsaade etmiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Aralık 2012> Daha Fazla

Kova Çağına girdik, Allah mübarek etsin. Kova Çağı Mehdiyet’in çağıdır. Kova Çağı Mehdiyetle yakın bağlantılıdır. Kuran’da zaten Hz. Yusuf (as)’ı kuyudan alırken “Aşağı kovayı sarkıttılar” diyor. Kovanın içinde kim var? “Müjde bir çocuk” diyor. İşte o müjdelenen çocuk Mehdi (as). Kuran’ın işaret ettiği o. Kova çağı. Kovanın içinde olan Mehdi (as), inşaAllah.
Mehdiyet ne kapitalisttir ne siyonisttir ne şu ne budur, ne komünisttir. Kuran ruhuyla hareket eden, cennet modelini esas alan cennetisttir.
İnşaAllah daha Mehdi (as)’ın zuhurunu göreceğiz, İsa Mesih’i göreceğiz. Deccaliyetin fikren yok olduğunu göreceğiz. İttihad-ı İslam’ın oluştuğunu göreceğiz. Sonra Müslümanlık gerilemeye başlayacak. Hicri 1506’lardan sonra 1543 yılına kadar inşaAllah gerileme devam edecek. Hicri 1543’ten sonra sırf Allah’sız, Kitapsız tipler kalacak. 1545 gibi de Allah’ın izniyle kıyamet kopacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Aralık 2012> Daha Fazla

Hz. Mehdi (as) devrinde bütün dünya İslam’a koşacak. Hıristiyanlar, Museviler de onun adaletinden memnun olacaklar. Bütün insanlar özgürce dinlerini yaşayacaklar, huzur ve bereket gelecek, savaşlar duracak, silahlar kalkacak, kan akmayacak, terör, anarşi olmayacak. Bir ferahlık, güzellik, neşe bütün dünyayı saracak. Sevgi dünyanın her tarafını kucaklayacak. Sevgisiz hiçbir yer kalmayacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Kasım 2012> Daha Fazla

İmanla, Allah’ın zikriyle, Mehdiyet’in ruhuyla, sevgiyle, aşkla, tutkuyla, dostlukla, kardeşlikle, muhabbetle, affedicilikle, güzel zanla, şüphecilikten kurtuluşla, güvenin gelmesiyle dünya cennete döner.
Sevgiyle, affedicilikle, Mehdiyet’in o sıcak iklimiyle dünya cennete döner.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Kasım 2012> Daha Fazla

Mehdiyette insanlara şeklinden, şemailinden, mezhebinden dolayı nefret olmaz. Mehdiyette Allah’ın yarattığı her kula muhabbet vardır, hepsini kurtarma azmi vardır. Sevecenlik vardır, dostluk vardır, koruyup kollama vardır, vefa vardır, sadakat vardır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Kasım 2012> Daha Fazla

Mehdi (as) devrinde insanlar üzüntüyü unutacaklar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Kasım 2012> Daha Fazla

Mehdi (as) döneminde insanlar, “biz Allah’ı nasıl anlayamadık?” diyecekler, kendilerine şaşıracaklar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Kasım 2012> Daha Fazla

Mehdi (as) ahir zamanda yaşanan vahşeti durduracak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Kasım 2012> Daha Fazla

İslam dünyaya hakim olduğunda insanlarda korku olacak mı? Olmayacak. Yani ekonomik darlık olmayacak, terör olmayacak, anarşi olmayacak, ağlamayacaksınız, üzülmeyeceksiniz, mahzun olmayacaksınız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Kasım 2012> Daha Fazla

2082 İsa Mesih’in en şaşalı yılları, en güzel yılları inşaAllah. Ve Mehdiyet’in tabii.
Mehdi (as) çıktığında, zannediyorlar ki yobaz kafa, bağnaz kafa eskisinin yüz misli ortaya çıkacak. Eskisinin yüz misli bağnaz kafa ortadan kalkacak Mehdi (as) çıktığında. Demokrasi gelecek, sevgi gelecek, barış gelecek, ekonomik refah gelecek ve adalet gelecek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Kasım 2012> Daha Fazla

Hz. Mehdi (as) devrinde dünya tarihinde görülmemiş bir sosyal adalet. İlk defa oluyor ve mal bütün dünyada taksim ediliyor. Fakir kalmıyor dünyada hiç. Bir tane fakir kalmıyor. Bu, ilk defa olacak.
Mehdiyet devrinde Hıristiyan’a İncil’in aslıyla, Musevi’ye Tevrat’ın aslıyla mübarek (Hz. Mehdi (as)) hükmedecek Allah’ın izniyle. Herkese sevgi herkese şefkat; Budist’ine de, ateistine de, komünistine de hepsine birinci sınıf vatandaş tavrı gösterilecek. Mehdiyet’in ruhunda hep sevgi ve şefkat vardır.

A9TV; 28 Ekim 2012> Daha Fazla

Mehdiyet devrinde Hz. Hızır (as) görevde olacak.
Hz. Süleyman (as)’ın sarayının yıkık duvarını Hz. Mehdi (as) ile Hz. İsa Mesih (as) yapacak. Her ikisi de öksüzdür.
Zekât, fitre, sadaka, sosyal yardımlaşma zayıfladığı için zenginlerle fakirler arasında bir fark oluşmuş oldu. Bazı yerlerde uçurum tarzında bir fark var. Mehdi (as) bu uçurumu biliyorsunuz ortadan kaldıran bir insandır. Mehdi (as) sosyal uçurumu, maddi farklılıkları, zenginlikleri dengeleyecektir inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Ekim 2012> Daha Fazla

Kutsal eşyalara DNA testi yapılması Hz. Mehdi (as) zamanında mümkün olacaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Ekim 2012> Daha Fazla

Daima deccallar mağlup olur, Mehdiler daima galip olurlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Ekim 2012> Daha Fazla

Hz. Mehdi (as) geldiğinde anlamsız, vicdanları yaralayan bu yobazların türettiği korkunç hükümleri kaldıracak, uydurma hükümleri kaldıracak. Bunun yerine Kuran’ın güzelliğini, sevgiyi, muhabbeti, şefkati, modernliği, klaslığı, kaliteyi, coşkuyu, bayram sevincini, sanatı ve bilimi getirecek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Eylül 2012> Daha Fazla

Dünya şu an işkenceyi durduramıyor. İşkence hiç yok Hz. Mehdi (a.s) zamanında, sıfır. Zulüm de yok, işkence de yok.
Peygamberimiz (sav)’in Hz. Mehdi ile ilgili sözünü haşa hiç yerine koyan İslam alemi bugün perişan şekilde ve her yerde aşağılanıyorlar, her yerde eziliyorlar. Kimi öldürülüyor kimine küfür ediyorlar kiminin evini yakıyorlar ama MEHDİ (AS)'IN ETRAFINDA TOPLANIRLARSA BİR BAYRAM HAVASI, BİR SEVİNÇ, GÜZELLİK, MUTLULUK, İHTİŞAM BÜTÜN DÜNYAYI KAPLAYACAKTIR.
Hadiste bildirildiğine göre; Hz. Mehdi (as) "İhtiyacı olan yok mu?" diye insanlara duyuruda bulunacaktır.
Mehdi kutuplara varıncaya kadar İslam’ı tüm dünyaya hakim edecektir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Eylül 2012> Daha Fazla

Hz. Mehdi (as)’dan daha önce insanların gönlü zengin olmayacak. Aç gözlü olacak, hırslı olacak. Mehdi devrinde gönüller zenginlikle dolacak. Hem maddi yönden zengin olacak ama gönlü de zengin olacak. Gönlü zengin olduğu için, dağıtan, cömertlikten zevk alan insan olacaklar.
Hz. Mehdi (as)’dan daha önce ne var? Kapitalizm var, vahşi kapitalizm var. Çünkü eşitlik yok daha önce. Demek ki fakirlerle zenginler arasında büyük bir uçurum olacak. Mehdi ne yapacak? Malı insanlara eşit bir şekilde dağıtacak.
Hz. Mehdi (as) devrinde, insan kayırma olmayacaktır.
Hadislerde bildirildiğine göre; Hz. Mehdi (as) devrinde hayvanlar da bol bol yiyip içeceklerdir.
Hadislerde bildirildiğine göre; Hz. Mehdi (as) devrinde herkes zengin olacaktır.
Hz. Mehdi (as) devrinde bürokrasi olmayacaktır.
Hz. Mehdi (as) çok pratik ve süratli hareket edecektir.
Hadislerde bildirildiğine göre; Hz. Mehdi (as) insanların 20 yılda yaptıklarını 1 yılda yapar.
Hadislerde bildirildiğine göre; Hz. Mehdi (as), malı sayıp hesap etmeden dağıtacaktır.
Hadislerde bildirildiğine göre; Hz. Mehdi (as) devrinde, kabirdeki ölüler dirilere imrenecektir.
Hadislerde bildirildiğine göre; Hz. Mehdi (as), malı ve eşyayı saymadan bol bol dağıtacaktır.
Hadislerde bildirildiğine göre; Hz. Mehdi (as) devrinde, toprak kendinden yeşerecek ve bol ürün verecektir.
Hadislerde bildirildiğine göre; Hz. Mehdi (as) devrinde yağmurların bir damlası dahi zayi olmayacaktır.
Hadislerde bildirildiğine göre; Hz. Mehdi (as)’ın devrinde ümmetin hem iyileri hem de kötüleri nimetlere sahip olurlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Eylül 2012> Daha Fazla

Hadiste bildirildiğine göre; Hz. Mehdi (as) zamanında yer ve gök bereket yağdıracaktır.
Hadiste bildirildiğine göre; Hz. Mehdi (as) zamanında her yer emin hale gelecektir.
Hadiste bildirildiğine göre; Hz. Mehdi (as) zamanında hapishaneler boşalacaktır.
Hz. Mehdi (as) devrinde tüm insanlara yoğun bir şefkat gösterilecek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Eylül 2012> Daha Fazla

HERKES HZ. MEHDİ’YE UYARSA KİMSENİN ELEŞTİRİLMESİNE GEREK KALMAZ.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Ağustos 2012> Daha Fazla

Hz. Mehdi (a.s.) çıktı mı ne Darwinizm, materyalizm kalır ne mezhep kavgaları kalır ne Hıristiyan düşmanlığı kalır ne Musevi düşmanlığı kalır ne Şii düşmanlığı kalır ne Şii kardeşlerimizdeki Sünni düşmanlığı kalır. Öbür türlü dünya kanser olmuş durumda.
Mezhepler ortadan kalktı mı Ashab-ı Kiram gibi olacağız. Herkes birbirine sarılacak. Herkes birbiriyle dost olacak, kardeş olacak. Aynı Ashab-ı Kiram gibi tek mezhep, tek din oluyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Ağustos 2012> Daha Fazla

Barış gelecek, kardeşlik gelecek, demokrasi gelecek, yobazlık yeryüzünden kalkacak, kan akmayacak, savaşlar duracak. Silahların tamamı kalkacak. Bütün dünya kardeş olacak. Sosyal adalet bütün dünyayı kaplayacak. Mal sahah üzere dağıtılacak. Büyük bir bayram günü dünyayı bekliyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Ağustos 2012> Daha Fazla

İslam ahlakı hakim olunca sahabe dönemi gibi oluyor, ne güzel. Kadınlar haklarına kavuşuyor, ne güzel. Hanımların ezilmesi, aşağılanması ortadan kalkıyor. Yobaz hâkimiyeti, yobaz tahakkümü kalkıyor, komünist baskısı kalkıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Ağustos 2012> Daha Fazla

Osmanlı Dönemi’nin çok çok daha güzelini, çok çok daha mükemmelini barış, sevgi ve coşku içersinde yaşayacağız inşaAllah. Tam bir adalet, tam bir güven, tam bir huzur ortamı olacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Temmuz 2012> Daha Fazla

Hz. Süleyman (as)’ın mescidinin olmaması çok acı bir olay. Aynısıyla, orijinaliyle yapacağız Allah’ın izniyle. Arazi çok müsait ama illaki Mehdi.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Temmuz 2012> Daha Fazla

Eşitlik de Mehdi (as) devrindedir. Mutlak adalet, tam anlamıyla adalet, hukuktaki adalet de, sosyal adalet de Mehdi (as) dönemindedir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Temmuz 2012> Daha Fazla

İslam 10 yıl sonra bambaşka şekilde insanların gönlünde yer almış olacak inşaAllah ama biz en çok sevabı kazanacağımız dönemde olduğumuz için var gücümüzle gayret ediyoruz. Her zaman gayret ederiz ama sevabın çok olduğu dönemler bir başkadır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Temmuz 2012> Daha Fazla

İslam mucize olarak dünyaya hakim olacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Temmuz 2012> Daha Fazla

Her kültür çok zevkli ve güzeldir. Hiçbir kültür kaybolsun istenmez. Her kültür zenginleştirilir. Ne zaman ve nerde? Mehdiyet zamanında. Önümüzdeki yıllarda bunları göreceksiniz inşaAllah.
MEHDİYET MÜKEMMELLİK DEMEKTİR, KUSURSUZA YAKIN MÜKEMMELLİK DEMEKTİR. Her şeyde muhteşemlik, ihtişam, iyilik, güzellik, temizlik, kalite, özgürlük, sevinç ve neşe demektir.
MEHDİYET DÖNEMİNDE GENÇ KIZLAR HAYATLARININ EN GÜZEL DÖNEMİNİ YAŞAMIŞ OLACAKLAR. Şu an değerleri o kadar bilinmiyor. Dünyanın birçok yerinde böyle. Ne sevgiyi tadabiliyorlar, ne mutluluğu tadabiliyorlar, ne özgürlüğü yaşayabiliyorlar… O dönemde istedikleri gibi giyinirler, istedikleri gibi eğlenirler. Müthiş bir can güvenliği olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Temmuz 2012> Daha Fazla

Yaklaşık 70 sene sonra bir bozulma başlayacaktır ama İslam ahlakının hakimiyeti bu önümüzdeki 10 yıl içerisinde tırmanmaya başlayacaktır. Bütün insanların görebileceği şekilde, bütün medyanın, televizyonların görebileceği şekilde İslam ahlakı dünyaya hakim olacaktır.
Dünya hakimiyeti 7 veyahut 9 sene kadar sürecek. Artık imtihanın bir anlamı kalmadığı için, İslam tamamen hakim olduğu için, deccaliyet kalktığı için 7 veya 9 sene kadar bir hakimiyet var ondan arkasından Hicri 1506 gibi bir bozulma başlıyor.
İslam’ın dünya hâkimiyeti 7 veya 9 sene, o kadar. Çünkü imtihan olmadığı için Allah dünyanın devam etmesi için bir sebep görmüyor. Dünyadan küfür kalkmış oluyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Haziran 2012> Daha Fazla

Muğlak bir konu dünya hakimiyeti. Çünkü İslam dünyaya hâkim oldu dersin de kutuplarda 3 kişi daha tabi olmamıştır. Allah onu hâkimiyet saymıyor. Onların da kabul etmesi gerekiyor. Onun için ne zaman İslam ahlakının dünyaya hâkim olduğu bilinmiyor.
Koskoca dünya ilk defa bu kadar geniş çaplı İslam hâkimiyeti yaşayacak ama 7 ile 9 yıl arası sürecek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Haziran 2012> Daha Fazla

Terörü tarihe geçirecek, barışın, kardeşliğin tamamen oturduğu, savaşların bittiği, kargaşanın bittiği bir sistem ancak Mehdi (as) ile mümkündür. Onun dışında her hükümet, durumu muhafaza ile görevlidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Haziran 2012> Daha Fazla

Moşiyah’ın yani Hz. Mehdi (as)’ın çıkışıyla Hz. Süleyman (as)’ın mescidi yeniden yapılacaktır. Sınırlar kalkacaktır.
RESULULLAH (SAV)’İN DE MÜJDELEDİĞİ, TEVRAT’TA DA 3000 YIL ÖNCE MÜJDELENEN HZ. MEHDİ (AS)’IN DEVRİNDEYİZ. Aklın, bilimin, sanatın, estetiğin, güzelliğin, demokrasinin hâkim olduğu; düşmanlığın, kavganın, kinin kalktığı çok güzel altın çağa girmiş bulunuyoruz. Allah mübarek etsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Mayıs 2012> Daha Fazla

Eşitlik duygusunu Mehdiyet yaratır, Mehdiyet vesile olur. Adalet reformunun hakkını verecek olan yine Mehdiyettir. Tam adalet, gerçek sosyal adalet Mehdiyet devrinde her yönüyle olmuş oluyor.

A9 TV, 2 Mayıs 2012> Daha Fazla

Hz. Mehdi (as) döneminde kadınların çok rahat edeceği, beylerin çok rahat edeceği, gençliğin sevinç, heyecan, neşe içinde olacağı, bayramın güzelliklerinin her yeri saracağı bir atmosfer olacak inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Nisan 2012> Daha Fazla

Mehdiyet devrinde herkes herkesle dost, ahbap olacak. İnsanların birbirini sevmesi o kadar kolay ki. Sadece başta birisi olacak o kadar. Akıllı bir insan olacak; yani Hz. Mehdi (as). Bir baş olmayınca o terbiye, o ruh, o kişilik, o elektrik verilemiyor.
Mehdiyet, genç kızlara özgürlük, sevinç getirecek, delikanlılara sevgi ruhu, derinlik ruhu getirecek, neşe getirecek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Nisan 2012> Daha Fazla

İttihad-ı İslam, Musevilerin de altın çağı olacaktır. Muhteşem bir medeniyet kuracaklardır, çok çok rahat edeceklerdir ve İslam’ın, Kuran‘ın güzelliğini görünce hepsi Muhammedi olacaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Nisan 2012> Daha Fazla

Allah-u Ekber diye Mehdi tekbir alacak. Ondan sonra 3-5 yılda dünya cennete dönecek inşaAllah. HZ. MEHDİ (AS) 7 YILIN İÇERİSİNDE DÜNYAYI BAMBAŞKA HALE GETİRECEK.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Nisan 2012> Daha Fazla

Kral Mesih’i, Moşiyah’ı görmeyi Allah bizlere nasip etsin. Hz. Süleyman (as)'ın mescidini yapmayı Allah bizlere nasip etsin. Tuğlalarını bizzat elimizle yerleştirmeyi Allah bizlere nasip etsin. Hz. İbrahim (as)’ın camisini, türbesini yapmayı Allah bizlere nasip etsin. Yakup (as)’ın, İsrail (as)'ın mescidini yapmayı Allah bizlere nasip etsin.
Şu an Allah Mehdiyetin galibiyetine hükmettiği için, kader öyle olduğu için istersen 12 kişi ol, galibiyet mukadder.
Kader, İslam’ın hakimiyeti yönünde dünyada. Mesela Deccalin yönünde olsaydı, şu an istediğimiz kadar uğraşalım yedi bin tane kanalımız olsa, yetmiş bin radyomuz olsa, yüz binlerce profesörümüz olsa yine yenilirdik.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Nisan 2012> Daha Fazla

Hz. Mehdi (as)’ın zuhuruyla beraber felaketler hemen Cenab-ı Allah’ın emriyle sükûnet bulunacak. Nuh Tufanı’nda da öyle; yere “Suyunu yut”, arza da “Suyunu tut” diyor Cenab-ı Allah. Hemen Allah’ın sözünü dinleyip sükûnet buluyorlar. Yer sakinleşiyor, gök de sakinleşiyor, felaketler duruyor, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Nisan 2012> Daha Fazla

Mutsuzluk, Mehdiyet’le ortadan kalkacaktır. Öfke, Mehdiyetle ortadan kalkacaktır. Taklitçilik, Mehdiyet’le ortadan kalkacaktır. İNSANLARIN RUHLARINI BOŞALTTILAR, YENİDEN İNSANLARIN BEDENLERİ RUHLA DOLACAK İNŞAALLAH.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Nisan 2012> Daha Fazla

YOBAZLIK HAKİM OLURSA İNSANLAR ÇİRKİN OLUR. Erkek de çirkinleşir, kadın da çirkinleşir, çok biçimsiz olurlar. SAHABE DÖNEMİ İSLAM OLDUĞUNDA ACAYİP GÜZEL OLUR İNSANLAR.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Mart 2012> Daha Fazla

HZ. MEHDİ (AS) İNSANLARIN MANEVİ DİRİLİŞİ İÇİN GELİYOR, kanı durdurmak için geliyor, acıyı ızdırabı durdurmak için geliyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Mart 2012> Daha Fazla

MEHDİYET BÜTÜN DÜNYANIN FITRATINA UYGUNDUR. Herkes rahatça İslam’ı yaşar Mehdiyette.

> Daha Fazla

Mehdi (as) döneminde müzik, sanat, dans, neşe olacak. Hz. Mehdi (as) dünyanın en neşeli, en sevgi dolu insanı olacak.
Açıkça söylüyorum, İslam dünyaya hakim olacak ve bağnazlık bekleyen adamlar çok modern çok kaliteli bir hayat görecekler. Asr-ı saadet bambaşkadır, yobazlık bambaşkadır. Hatta dinsizler komünistler, “böyle olacağını bilseydik bütün gücümüzle desteklerdik” diyecekler.

25 Temmuz 2011; A9 TV> Daha Fazla

Zor kullanmadan, sevgiyle, şefkatle, ilimle, bilimle, sanatla İslam’ı dünyaya hakim edeceğiz. Zaten MÜSLÜMANLIĞIN DIŞINDA DA DÜNYA AYAKTA DURAMAZ, KIYAMET KOPAR. Yani illa ki dünya Müslüman olacak. Allah’ın istediği bu.

23 Temmuz 2011; A9 TV> Daha Fazla

MEHDİYET DÜNYA TARİHİNİN Peygamber Efendimiz (s.a.v.)’den sonraki EN AZGIN MÜNAFIKLARLA, KÜFRÜN EN AZGINLARIYLA MÜCADELE EDEN GRUBUNA DENİYOR. En psikopat münafıklar ahir zamandadır. En azgın küfür ahir zamandadır. En güçlü veliler yine ahir zamandadır.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top
iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
RASİM OZAN KÜTAHYALI'NIN İDDİALARINA CEVAPLARIMIZ VE BAZI TAVSİYELERİMİZ
BAZI EMNİYET VE YARGI MENSUPLARININ SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARI...
GAZETECİ HAKAN EROL'UN SON İDDİALARINA İLİŞKİN CEVAPLARIMIZ VE BAZI...
FİKREN İKTİDAR OLMAK, SAYIN ADNAN OKTAR'IN DARWINİZMİ VE MATERYALİZMİ...
DEĞERLİ AĞABEYİMİZ NAZİF OKUMUŞ’UN DÜŞÜNMEYİ GÖZ ARDI ETTİĞİ BAZI ÖNEMLİ...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ’A AÇIK MEKTUP
YENİ PARALEL DEVLET YAPILANMALARINA DİKKAT
BURHANİYE T TİPİ KAPALI CEZAEVİNDE BULUNAN ARKADAŞLARIMIZIN CAN...
MUHAFAZAKAR VE DİNDAR CAMİALARDAKİ KARDEŞLERİMİZE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
ADALET, SADECE KENDİNDEN OLAN İÇİN DEĞİL HERKES İÇİN SAVUNULMALIDIR
SAYIN BARIŞ PEHLİVAN’A DOSTANE BİR HATIRLATMA
MÜSLÜMAN, ONA BAKANIN TAM OLARAK KENDİSİNİ GÖRDÜĞÜ TERTEMİZ BİR AYNA...
GAZETECİ MİNE G. KIRIKKANAT’IN 18.05.2021 TARİHLİ SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMINA...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN EDİRNE'DEN BATMAN BEŞİRİ CEZAEVİNE NAKLEDİLME...
SAYIN ADNAN OKTAR’A SUİKAST PLANLARI MI YAPILIYOR? BATMAN KAPALI CEZA...
SAVCI SERDAR AKAN'A GÜVENMİYORUZ
İNSANLARI AÇIKÇA VE SAYISIZ KERELER ÖLÜMLE TEHDİT EDEN ÖZKAN MAMATİ'NİN...
ALİ EYÜBOĞLU, YOK HÜKMÜNDEKİ BİR MAHKEME KARARINI SAVUNMAK YERİNE,...
KİN VE NEFRETLE YOĞRULMUŞ KÜÇÜK, SEFİL VE HAYSİYETSİZ BİR GÜRUHUN...
SAYIN ADNAN OKTAR’I ÖVMEK SUÇ DEĞİLDİR
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."