Adnan Oktar Diyor Ki...

 

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Mayıs 2015> Daha Fazla

Mehdiyet'i bekleyen kardeşlerimiz de büyük bir eğlenceye hazırlık gibi bekliyorlar. Öyle değil. Hz. Mehdi (as) İslam hakimiyetinden hemen kısa bir süre sonra vefat ediyor. Çünkü Allah Hz. Mehdi (as)'ın eğlenmesi yahut başkalarının eğlenmesi için İslam'ı hakim etmiyor. Sözünü yerine getirmek için hakim ediyor. Asıl eğlenme yeri cennettir.
Mehdiyetin hakimiyet süresi çok kısa olacaktır. Sırf amaç, Allah; “Ben verdiğim sözü yerine getireceğim, dünyaya İslam'ı hakim ettiğimi de görün” anlamında. “Benim için kolay” anlamında. Yoksa eğlenin, gezin tozun, dünyanın tadını çıkarın diye bir şey yok.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Mayıs 2015> Daha Fazla

Mehdi (as) zuhur ettiğinde faiz olmaz, çünkü faiz haram. Hiçbir İslam ülkesi durduramıyor ama Mehdi (as) geldiğinde faiz durur. Çünkü Mehdi (as) Kuran'dan taviz vermez. Kuran ne diyorsa onu yapar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Nisan 2015> Daha Fazla

Cenab-ı Allah ahir zamanda bütün bölgenin Müslümanların kontrolüne geçeceğini Tevrat’ta belirtiyor. Allah ‘’Nil’den Fırat’a kadar, Mekke, Medine hepsi dahil, Akdeniz, Kıbrıs büyük bir alanda hakim olacaksınız’’ diyor. Ve bunun başında da Davud (as) soyundan birisi olacak diyor. O kişi Mehdi (as)’dır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Nisan 2015> Daha Fazla

Mehdi (as) modernliği, güzelliği, sevgiyi, dostluğu, kardeşliği getirecek. Müslümanların üzerindeki zincirleri kaldıracak. Sahabe dönemindeki İslam anlayışını getirecek. Dünya cennete dönecek. Engellemeye kalksalar da bu olacak. Allah’ın ‘Cabbar’ ismiyle bu güzel netice oluşacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Mart 2015> Daha Fazla

Silahların hiçbirine gerek yok. Mehdi (as) devrinde silahların hepsi kalkacak. Silah ve insan öldürmek için hazırlanan her türlü malzeme. İnsan sevilir, insan öldürülmez. İnsan öldürmek için bir malzeme hazırlamak çok korkunç bir şey. Tamamı ortadan kalkacak, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Ocak 2015> Daha Fazla

Afrika’nın kurtuluşu ahir zamandadır. Afrika’nın bütün tarihi çile ile geçmiştir. Çileleri ancak Mehdiyetle birlikte bitecektir ama o çile inşaAllah ahirette onlara bir güzellik olarak dönecek. O acılar, o çileler eğer iman ehli ise, o şahıslara mükemmel bir dönüş yapar. Cennet bahçeleri, cennet sofraları.. Hepsinin üstünde Allah’ın rızası.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Ocak 2015> Daha Fazla

Şeytanın egemenliğini yıkacağız. Mehdiyetin egemenliği gelecek. Allah’ın egemenliği, Rab’bın egemenliği gelecek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Ekim 2014> Daha Fazla

Dünya hâkimiyetinin son yılları 2071’ler. Bitiştir 2071, zafer değildir. 2023 en yükselme noktasıdır. Yani mükemmelliğe geçişin en yüksek noktasıdır. 2071’ler de bitiş noktasıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ağustos 2014> Daha Fazla

Mehdi (as) devrinde mezhepler kalkıyor, herkes Kuran’a göre hareket ediyor. Kuran’ın sade, güzel, temiz dinine, hanif dinine yani İslam dinine bütün insanlık girmiş oluyor. Ve onu huzurla, güvenle, bereketle yaşamış oluyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Temmuz 2014> Daha Fazla

Dünyayı cehenneme çevirmeye kalkanlara dünyayı cennete çevirerek cevap vereceğiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Haziran 2014> Daha Fazla

Genç kızlar genç kızlığını yaşayacak, delikanlılar delikanlılığını yaşayacak. Mehdi (as) grubu insanları adeta mezardan çıkaracak. Hadiste Mehdi (as) için “Mahvolmuş dünyayı yeniden ihya edecek” diyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Haziran 2014> Daha Fazla

Mehdi (as)’ın devrinde kesme biçme yok. Kan yok. İslam geldiği vakit nur gelecek, sevgi gelecek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Mayıs 2014> Daha Fazla

Tank, top, toma hiçbiri kalmayacak ahir zamanda. Hepsi sanayide kullanılacak. Silah yok Mehdi (as) devrinde.
Mehdi (as) devrinde kimse kimseyi linç etmez. Tek güzellik sevgidir, samimiyettir. Her yerde Allah korkusu, her yerde Allah sevgisi olacak. Boş yere insanlar birbirinin canını yakıyor.
Mehdi (as) devrinde kimse kimsenin kafasına bir şey atmaz. Dolayısıyla bir tane bile toma olmaz. Tomalar ahir zamanda, Mehdi (as) devrinde bahçe sulamada kullanılacak.
Mehdiyet devrinde polis olmaz, toma olmaz, gaz olmaz, tuz olmaz. Niye? Sevgi hakim de onun için. Şimdi sevgi hakim değil. Dehşet, şiddet kol geziyor.
Önce Allah belayı, kötülüğü iyice gösteriyor. Sonra temizliği, üstünlüğü, güzelliği gösterecek. Şu an dünya bir cehennemi yaşıyor. Bir süre sonra cenneti yaşayacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Nisan 2014> Daha Fazla

Mehdiyet sevgi öğretmenliğidir, dostluk, kardeşlik, güzellik ve samimiyettir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Nisan 2014> Daha Fazla

Mehdiyet dostluk kardeşlik ortamıdır, sevgi ortamıdır. İnsanlar kasılmayacak, ızdırap çekmeyecekler. Şu an kokain, eroin, esrar, içki su gibi gidiyor. Niye? Sevgisizlikten. Sevgisizliğin acısından kurtulmak için uyuşturucu kullanıyorlar.
Bağnaz bir mehdiyeti unutsunlar. Yobaz bir mehdiyeti unutsunlar. Beladan, pislikten hayır beklemeyecekler. Tabii her şeyde hayır vardır o ayrı mesele ama güzellik bekleyen gerçek mehdiyetin ruhu içerisinde eriyecek. Onun dışında olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Nisan 2014> Daha Fazla

Yavaş yavaş sevgiyle, neşeyle, şefkatle, insan fıtratının doğal yaşanmasıyla mehdiyet kendini göstermeye başlayacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Nisan 2014> Daha Fazla

Mehdiyet çok samimi ve güzel bir üslupla ortaya çıkacak. Aklı başında her insan İslam’ı kabul eder. İslam her şeyin en güzeli, en doğrusu.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Nisan 2014> Daha Fazla

Peygamberimiz (sav) diyor; “Ahir zamanda kadınlar erkekleşecek.” Aynısıyla oldu işte. Fıtratı bozdular. Mehdiyet döneminde kadınlar kadına benzeyecek, erkekler erkeğe benzeyecek, binalar bina gibi olacak, sanat sanat gibi olacak, müzik müzik gibi olacak, her şey yerine oturacak ve her şey güzelleşecek inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ocak 2014> Daha Fazla

Allah son devirde sahabe dönemi gibi bir dönem istiyor. Kadınların ezildiği, kalitesiz hayatın olduğu, sanatın, estetiğin, güzelliğin olmadığı bir dönemi Allah istemiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Ocak 2014> Daha Fazla

Mehdiyette tek bir akıl, tek bir vicdan. Bütün Müslümanlar tertemiz bir vicdanla ittifak etmiş oluyorlar. Öbür türlü kargaşanın önü sonu gelmez.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Aralık 2013> Daha Fazla

Mehdiyet devrinde artık güzellik ve bereket gelecek. Ama tabii bu kısa sürecek. Yani Hicri 1506'lara kadar. Ondan sonra yine bozuluyor. Şam da bozulacak, Mısır da bozulacak tekrar, her yer bozulacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Kasım 2013> Daha Fazla

Ayasofya açılacak ama Hz. Mehdi (as) devrinde. Ayasofya'nın açılışı, Hz. Mehdi (as)'ın Resullullah (sav)'in kılıcını kuşanması, hırkasını giymesi; hepsi aynı andadır. Ondan evvel öyle bir şey yok, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Kasım 2013> Daha Fazla

Mehdi (as) devrinde Kabe’nin altında arama yapılacak. Kabe’nin altında on bin yıl, on beş bin yıl, yirmi bin yıl öncesine ait bilgiler bulacağız. O devre ait kalıntılar bulacağız. O devirde de insanların inandığı tek Allah inancı olduğunu göreceğiz.
Mehdi (as) dünyaya hürriyetin, özgürlüğün alabildiğine olduğu, neşenin, sevincin alabildiğine yaygın olduğu, güvenliğin tam olduğu, kimsenin kimseden korkmadığı sadece Allah’tan korkulan bir sistem sunacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Kasım 2013> Daha Fazla

Mehdi (as) döneminde müthiş bir mal bolluğu olacaktır. Mal depolanmayacak, sürekli dağıtılacaktır.
Mehdi (as) döneminde yeryüzü zulüm ve işkence yerine adaletle dolacaktır.
Şu an İslam ülkeleri çok bakımsız ve perişan. Bu durum Mehdi (as)’ın döneminde tümüyle değişecek. Mehdi (as)’ın gelişiyle, kalitesizlik ve ruhsuzluk ortadan kalkacaktır.
Peygamberimiz (sav)’in hadislerde bildirdiğine göre; Hz. Mehdi (as)’ın zuhurunun ardından hidayet, iman ve ihtişam gelecektir.
Peygamberimiz (sav)’in hadislerde bildirdiğine göre; Hz. Mehdi (as)’ın görülmesiyle yer ve gök ehli sevinçle coşacaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Kasım 2013> Daha Fazla

Şu an dünya kan denizine dönmüş durumda. Hz. Mehdi (as) geldiğinde bu kan duracaktır, damla kan akmayacaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Kasım 2013> Daha Fazla

İnşaAllah herkesin kardeş olacağı, barışın hakim olacağı, zalimlerin etkisini kaybedeceği, bütün savaşların, anarşinin, terörün duracağı, sevginin, hürmetin, iyiliğin, güzelliğin, bereketin, modernliğin, bilimin, demokrasinin hakim olacağı çağdayız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Kasım 2013> Daha Fazla

Mehdiyet silah sanayini, silahı, savaşı, kanı, barutu her şeyi ortadan kaldıracak. Hapishaneler, karakollar, kışlalar hepsi kalkacak. Sadece barış olacak dünyada, Mehdiyet devrinde. Sadece sevgi olacak.
Mehdiyet devrinde dünyanın her yeri mescit olacak. Gençler her yerde eğlenecekler, her yerde kardeşlik havası esas olacak. Ne hırsızlık, ne soygun, ne gasp, ne acılar, ızdıraplar hiçbiri olmayacak inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Kasım 2013> Daha Fazla

Hz. Mehdi (as) devrinde karakollar bomboş olacak, hapishaneler bomboş olacak. Bütün karakollar kalkacak, bütün hapishaneler kalkacak. Dünya, insanlık “Biz niye karakol kurduk? Niye hapishane kurduk? Niye bu acıları çektik?” diye kendilerine hayret edecekler.
Duvar, hapishane demektir. Hapishane insanın ruhunu sıkar. Hapishane, duvarlar cehennemde vardır. Dünyada biz duvar istemiyoruz. Hapishane istemiyoruz. Hz. Mehdi (as) devrinde bütün duvarlar yıkılacak. Bütün hapishaneler yıkılacak. Herkes bayram sevinci içerisinde olacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Ekim 2013> Daha Fazla

Eskiden okullarda çocuklara faşist, soğuk bir ortam sunulurdu. Mehdiyet döneminde eğitim sevgiye, şefkate dayalı olacaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Eylül 2013> Daha Fazla

Peygamberimiz (sav) zamanında Budizm de vardı, her türlü fitne fücur vardı. Dinsizlik vardı, müşriklik vardı. Fitne kalkmamıştı. Mehdi (as)’ın yapacağı şey, kendi döneminde fitnenin kalmamasıdır. Ayette geçen, “Dinin hepsi Allah'ın oluncaya kadar” ifadesi bütün dünyanın Müslüman olması anlamındadır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Eylül 2013> Daha Fazla

Hz. Süleyman (as)’ın mescidini yapacağız. Hz. Süleyman (as)’ın sarayını da aynısını yeniden yapacağız ve Kutsal Sandığı da mutlaka bulacağız. Kutsal Sandığın içindeki kutsal emanetleri de bulacağız. Kutsal Sandığın bulunuşuyla dünyada iman etmeyen hiç kimse kalmayacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Ağustos 2013> Daha Fazla

En sonunda Mehdiyet bütün İslam alemini saracaktır. Bu, yüzyıllardan beri gelişen bir kader ve en son noktaya geldik. Kaderde, hamiyeti İslamiye şu an patlama noktasında, feveran noktasında. Her yerden feveran ediyor ve bütün İslam ülkelerinde feveran edecek. Mehdiyet'in sonu güzel bir son, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Ağustos 2013> Daha Fazla

Bütün dünyaya acımasızlık, sevgisizlik yayıldığına göre bunu kökten halledecek olan Mehdiyet, Mehdiyet’in meydana getireceği coşkun sevgi ve muhabbet ortamıdır. Mehdiyet hem kanı durduracak hem sevgiyi getirecek bir sistemdir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Ağustos 2013> Daha Fazla

En büyük konfor adalettir, Mehdi (as) adaleti bütün dünyada sağlayacaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Ağustos 2013> Daha Fazla

Ahir zamanda dünyaya önce felaketler sonra iyilik ve güzellik hakim olacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Ağustos 2013> Daha Fazla

Hz. Mehdi (as) devrinde bereket bolluk sular seller gibi akacak inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Ağustos 2013> Daha Fazla

Tüm bu acıların ardından güzel bir ışık, nur dünyaya hakim olacak inşaAllah. Allah bizleri bir an önce o güzel günlere kavuştursun. Allah beni de, sizleri de hepimizi Mehdi'ye talebe kılsın. Allah tüm dünyayı huzura kavuşturacak güzel bir sistemi bizlere nasip etsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ağustos 2013> Daha Fazla

Sahabe İslamı hem çok kolay, hem çok kaliteli, nezih ve mükemmeldir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Temmuz 2013> Daha Fazla

Din hürriyet, din sevgi, güzellik, barış, sanat, estetik, cennet gibi dünya demektir.
Sanat yoksa bir yerde, sevgi yoksa; dehşet varsa, acı varsa, ümitsizlik varsa orada ne sanayi olur, ne zenginlik olur, ne neşe olur. Hiçbir şey olmaz. İstediğin kadar yardım et. Yani ölüye habire kan veriyorsun. İstersen bin litre kan ver, ölü dirilmez. Ölünün dirilmesi için Mehdi (as), İsa Mesih (as), İttihad-ı İslam. Bunun dışında yol yok.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Temmuz 2013> Daha Fazla

Ben bağnaz İslam’a karşıyım. Avrupai anlamda, sahabelerin yaşadığı anlamda, cennet anlamında bir İslam anlayışını ben savunuyorum. Cennete benzemesi lazım dünyanın; cehenneme benziyorsa bir yanlışlık vardır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Haziran 2013> Daha Fazla

Mehdiyette mal dağıtma var, bunda çıkar var mı? Adalet var, sevecenlik var, sevgi var. Allah rızası için seviyorsun. Her şey Allah rızası için olduğu için mehdiyet başarılı oluyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Haziran 2013> Daha Fazla

Vahşi kapitalistler daima Müslümanları ezmişlerdir, ızdırap vermişlerdir, zorlamışlardır. İslam sosyal adaleti, fakirleri koruyan ruhu esas kılar. Mehdiyet bu fikrin mükemmel uygulamasıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Haziran 2013> Daha Fazla

Kimsenin İslam’a, Kuran’a gücü yetmez. Haşa kimse Allah’ı yenemez. Yani bu Cenab-ı Allah’ın vaadi. Allah hizbi galip olacak. Hizbul galibun diyor Allah, ayet var.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Haziran 2013> Daha Fazla

Türkiye'nin kaderi sallantıda değildir, bu güzel ülkenin kaderi Mehdiyettir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Haziran 2013> Daha Fazla

Mehdiyet baskıcı değildir, yani kimi vatandaş namazını kılacak Mehdiyet’te, kimi kılmayacak. Kimi başı açık olacak, kimi dekolte giyecek, kimi çarşafla gezecek ama bütün insanlar mutlu olacak. Herkes özgür olacak.
Mehdiyetin özelliği, insanların mutluluğunu hedeflemesidir. Mehdiyet baskıcı değildir, kimsenin inancına ve düşüncesine karışmaz. Herkes özgür olacaktır. Çok dindar bir merkez bütün insanlara sevgi sunacaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Haziran 2013> Daha Fazla

Sevginin dünyada görülmemiş derece uygulandığı, demokrasinin dünyada görülmemiş şekilde uygulandığı bir ülke olacağız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Haziran 2013> Daha Fazla

Mehdi (as) gelecek, hayat yüz misli daha rahat olacak, yüz misli daha özgür olacağız. Mevcudun yüz misli daha özgür olacaksın. O zaman anlayacaksın önceden özgür olmadığını, Mehdi (as) geldiğinde anlayacaksın. Özgürlüğü yaşayınca; “Ben daha önce özgür değilmişim” diyeceksin, inşaAllah.
Hz. Mehdi (as) gelecek, hayat yüz misli daha güzel ve özgür olacak, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Haziran 2013> Daha Fazla

Komünizm ve vahşi kapitalizmden sonra üçünçü bir yol vardır. O da Mehdiyettir. Mehdiyetin yoluna girdiğinde dünya cennetini yaşarsın.
Tomalar, tanklar, toplar inşaAllah Mehdiyet döneminde müzelik olacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Mayıs 2013> Daha Fazla

Allah’ın bu yüzyılda müminlere Şafi ismiyle tecelli edeceği hadis-i şeriflerde belirtilmiştir. Hz. İsa Mesih’in devri olduğu için şifa yayılacak. Allah’ın ‘Şafi’ ismi çok tecelli edecek, inşaAllah. Yakın bir zamanda bunu inşaAllah insanlar görecek. Kansere çözüm bulunacak, inşaAllah. Birçok hastalığa çözüm bulunacak. Ömürler uzayacak, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Mayıs 2013> Daha Fazla

Dünyada sırf israf önlense bütün fakir ülkelere yeter, bir. Mehdi (as) gelse israf olmaz. İki; silahlara ayrılan paranın onda biri o canlarıma ayrılmış olsa Paris’in en lüks lokantalarında yedikleri yiyeceklerin en alasını yerler. Silahlara ayrılan paranın onda biri bütün dünya fakirlerinin en kaliteli lokantadaki yiyeceklerle beslenmelerini sağlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Mayıs 2013> Daha Fazla

Hz. Mehdi (as) döneminde arz da sükun bulacaktır. Depremler, kasırgalar, felaketler duracaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Mayıs 2013> Daha Fazla

Asıl Mehdiyet devrinde mal ve zenginlik sahah üstüne dağılacaktır. Bütün insanlar zengin olacaklar. Buna çok az bir zaman kaldı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Nisan 2013> Daha Fazla

Dünya güvenli değil, dünyanın hiçbir yeri güvenli değil. Ancak mehdiyetle dünya güvenli olur. Ancak mehdiyetle huzur içinde sokaklarda gezebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Nisan 2013> Daha Fazla

Sevginin, modernliğin, demokrasinin, özgürlüğün, güzel olan her şeyin, aşkın, muhabbetin Allah’ın sevdiği her şeyin hakim olması için Allah bizlere güç versin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Nisan 2013> Daha Fazla

Ayrılık çağında değil, birleşme çağındayız. Armageddon falan da olmayacak. Artık savaşlar bitti. Savaşı unutsunlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Nisan 2013> Daha Fazla

Ne mutlu Amerikalılara, ne mutlu Türklere, ne mutlu Ortadoğu’ya... Allah'ın vadettiği günler geldi.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Nisan 2013> Daha Fazla

Hz. Mehdi (as) ve Hz. İsa (as) sevgi insanlarıdır. Öyle parayla pulla, dünyayla işleri olmaz; ne Hz. Mehdi (a.s)’ın, ne de Hz. İsa Mesih (a.s)’ın. Onlar sevgi sevgi sevgi, barış barış barış, kardeşlik kardeşlik kardeşlik, dostluk dostluk dostluk, adalet adalet adalet. Konuları hep bu. Onun öğretmenleri, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Mart 2013> Daha Fazla

Mehdiyet makullük, sevecenlik, iyilik, güzellik, huzur, şefkat ve merhamet demektir. Mehdiyet dünya için acil ihtiyaçtır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Mart 2013> Daha Fazla

Hz. Süleyman (a.s)’ın Mescidi’ni yeniden yapacağız, inşaAllah. Filistinlilerle, İsrailliler kardeş olacak. Herkes kendi ibadetini özgürce yapacak. Yıllarca süren bu sıkıntılı, ızdıraplı hayat bayram sevincine dönüşecek. Bunu Moşiyah’ın yapacağını Cenab-ı Allah Tevrat’ta bildiriyor. Peygamberimiz (s.a.v) de hadislerinde bildiriyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Mart 2013> Daha Fazla

Allah dinin en şaşaalı dönemini ahir zamana bırakmış, Mehdiyet devrini muazzam süslemiş.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Şubat 2013> Daha Fazla

Güzel günler göreceğiz. Müslümanlar cennete gidecekler. Dünyanın tamamı Müslüman olacak Hz. İsa Mesih (a.s) ile, inşaAllah. Genç kızlar sevinecek, delikanlılar sevinecek. Bu mutsuzluk bitecek, gerilim bitecek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Mart 2013> Daha Fazla

Osmanlı güzeldi ama İttihad-ı İslam harikulade güzel olacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Şubat 2013> Daha Fazla

Muhteşem Yüzyıl bu yüzyılda olacak, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Şubat 2013> Daha Fazla

Hadiste bildirildiğine göre; Hz. Mehdi (as) devrinde iyi veya kötü ayrımı olmaksızın tüm insanlar nimete boğulacaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Şubat 2013> Daha Fazla

Hz. Mehdi (as) devrinde zaman aşımı diye bir konu olmayacak, tek bir faili meçhul kalmayacaktır, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Ocak 2013> Daha Fazla

Allah’a isyan insanlığı mahvetti. Yeniden Allah’ı insanlar şu an sevmeye başladılar, Allah’ı tanımaya başladılar. Bir süre sonra sadece Allah’tan bahsedecekler. Ondan sonra dünya günlük güneşlik olacak. Cennet gibi olacak, inşaAllah.
Manevi dünyada inkişaf devam ediyor. İnsanlar farkına varmadan kalplerinde bir açılım, idraklerinde bir açılım yaşıyorlar. Hikmete daha hassas hale gelme devam ediyor. İnsanların imani, Kurani kavrama yeteneğinde de gittikçe bir artma oluyor. Cenab-ı Allah “Hadi” ismiyle tecelli ediyor. Bu güzellik daha da önümüzdeki günlerde artarak devam edecek. Bir süre sonra insanlar sadece Allah’tan bahseder hale gelecekler. Allah gücünü gösteriyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Şubat 2013> Daha Fazla

Mehdiyet devrinde de taht olacak, güzellikler olacak. Mobilya güzel olacak. Saraylar olacak, ihtişam olacak. Mehdiyet’in bir süksesi ve bir ihtişamı olacağını Kuran’dan anlıyoruz.
Mehdiyet devrinde coşkulu sevgiler olacak. İnsanlar birbirlerini bağırlarına basacaklar, sarılacaklar. Şuan böyle bir sevgi anlayışı pek yok. Ama ahir zamanda olacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Ocak 2013> Daha Fazla

Mehdiyet devrinde öyle güvenli bir ortam var ki çarşafa da gerek kalmayacak. Çünkü kadınlara muazzam hürmet, saygı duyulacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Ocak 2013> Daha Fazla

Hıristiyanlıkla, Müslümanlığın birleşerek asıl dünya hakimiyeti, bu, yedi yıldır. Mehdi (as)’ın dünya imamı olduğu dönem yedi yıldır.
7 yıllık bir İslam’ın dünya hakimiyeti var. Cenab-ı Allah öyle sembolik bir hakimiyet sağlıyor. Çünkü dünya hakimiyeti olduğunda imtihan olmuyor o kadar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Ocak 2013> Daha Fazla

Hz. Süleyman (as) istihbaratta kuşları, cinleri kullanıyor. Mehdi (as) devrinde de istihbarat gücü en yüksek seviyeye çıkacaktır.
Mehdi (as) döneminde her alanda açık bir üstünlük olacak; bilim, sanat, estetik, ekonomi, her şey en yüksek seviyede olacaktır.
Ahir zamanda hayvanlara karşı müthiş bir sevgi gelişecek. Mehdi (as) devrinde, hayvanların arasındaki bağlantı dili keşfedilecek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Aralık 2012> Daha Fazla

Hıristiyan aleminin başına İsa Mesih geçecek Müslüman olarak. Mehdi (as) da İslam aleminin başına geçecek. İsa Mesih Mehdi (as)’a tabi olduğu için Hıristiyan alemi de İslam alemine tabi olmuş olacak. Ve böylece dünyada tek bir yapı, tek bir kardeşlik oluşmuş olacak. Savaş, kavga, terör, anarşi hepsi son bulacak. Açlık, sefalet kalkacak. Yerini kardeşlik, sevinç ve bayram alacak. Bunu geciktirmesin hiçkimse.
Allah Nur Suresi’nde, Müslümanları dünya hakimi yapacağını bildiriyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Aralık 2012> Daha Fazla

Devletin insanları koruyup kollaması, onlara malı eşit dağıtması, serveti eşit dağıtması Mehdiyet ruhudur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Aralık 2012> Daha Fazla

Yeniden sanatın ve bilimin önde olacağı şekilde İslam dünyaya hâkim olacak. O zaman Allah müsaade ediyor, onun dışında müsaade etmiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Aralık 2012> Daha Fazla

Kova Çağına girdik, Allah mübarek etsin. Kova Çağı Mehdiyet’in çağıdır. Kova Çağı Mehdiyetle yakın bağlantılıdır. Kuran’da zaten Hz. Yusuf (as)’ı kuyudan alırken “Aşağı kovayı sarkıttılar” diyor. Kovanın içinde kim var? “Müjde bir çocuk” diyor. İşte o müjdelenen çocuk Mehdi (as). Kuran’ın işaret ettiği o. Kova çağı. Kovanın içinde olan Mehdi (as), inşaAllah.
Mehdiyet ne kapitalisttir ne siyonisttir ne şu ne budur, ne komünisttir. Kuran ruhuyla hareket eden, cennet modelini esas alan cennetisttir.
İnşaAllah daha Mehdi (as)’ın zuhurunu göreceğiz, İsa Mesih’i göreceğiz. Deccaliyetin fikren yok olduğunu göreceğiz. İttihad-ı İslam’ın oluştuğunu göreceğiz. Sonra Müslümanlık gerilemeye başlayacak. Hicri 1506’lardan sonra 1543 yılına kadar inşaAllah gerileme devam edecek. Hicri 1543’ten sonra sırf Allah’sız, Kitapsız tipler kalacak. 1545 gibi de Allah’ın izniyle kıyamet kopacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Aralık 2012> Daha Fazla

Hz. Mehdi (as) devrinde bütün dünya İslam’a koşacak. Hıristiyanlar, Museviler de onun adaletinden memnun olacaklar. Bütün insanlar özgürce dinlerini yaşayacaklar, huzur ve bereket gelecek, savaşlar duracak, silahlar kalkacak, kan akmayacak, terör, anarşi olmayacak. Bir ferahlık, güzellik, neşe bütün dünyayı saracak. Sevgi dünyanın her tarafını kucaklayacak. Sevgisiz hiçbir yer kalmayacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Kasım 2012> Daha Fazla

İmanla, Allah’ın zikriyle, Mehdiyet’in ruhuyla, sevgiyle, aşkla, tutkuyla, dostlukla, kardeşlikle, muhabbetle, affedicilikle, güzel zanla, şüphecilikten kurtuluşla, güvenin gelmesiyle dünya cennete döner.
Sevgiyle, affedicilikle, Mehdiyet’in o sıcak iklimiyle dünya cennete döner.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Kasım 2012> Daha Fazla

Mehdiyette insanlara şeklinden, şemailinden, mezhebinden dolayı nefret olmaz. Mehdiyette Allah’ın yarattığı her kula muhabbet vardır, hepsini kurtarma azmi vardır. Sevecenlik vardır, dostluk vardır, koruyup kollama vardır, vefa vardır, sadakat vardır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Kasım 2012> Daha Fazla

Mehdi (as) devrinde insanlar üzüntüyü unutacaklar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Kasım 2012> Daha Fazla

Mehdi (as) döneminde insanlar, “biz Allah’ı nasıl anlayamadık?” diyecekler, kendilerine şaşıracaklar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Kasım 2012> Daha Fazla

Mehdi (as) ahir zamanda yaşanan vahşeti durduracak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Kasım 2012> Daha Fazla

İslam dünyaya hakim olduğunda insanlarda korku olacak mı? Olmayacak. Yani ekonomik darlık olmayacak, terör olmayacak, anarşi olmayacak, ağlamayacaksınız, üzülmeyeceksiniz, mahzun olmayacaksınız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Kasım 2012> Daha Fazla

2082 İsa Mesih’in en şaşalı yılları, en güzel yılları inşaAllah. Ve Mehdiyet’in tabii.
Mehdi (as) çıktığında, zannediyorlar ki yobaz kafa, bağnaz kafa eskisinin yüz misli ortaya çıkacak. Eskisinin yüz misli bağnaz kafa ortadan kalkacak Mehdi (as) çıktığında. Demokrasi gelecek, sevgi gelecek, barış gelecek, ekonomik refah gelecek ve adalet gelecek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Kasım 2012> Daha Fazla

Hz. Mehdi (as) devrinde dünya tarihinde görülmemiş bir sosyal adalet. İlk defa oluyor ve mal bütün dünyada taksim ediliyor. Fakir kalmıyor dünyada hiç. Bir tane fakir kalmıyor. Bu, ilk defa olacak.
Mehdiyet devrinde Hıristiyan’a İncil’in aslıyla, Musevi’ye Tevrat’ın aslıyla mübarek (Hz. Mehdi (as)) hükmedecek Allah’ın izniyle. Herkese sevgi herkese şefkat; Budist’ine de, ateistine de, komünistine de hepsine birinci sınıf vatandaş tavrı gösterilecek. Mehdiyet’in ruhunda hep sevgi ve şefkat vardır.

A9TV; 28 Ekim 2012> Daha Fazla

Mehdiyet devrinde Hz. Hızır (as) görevde olacak.
Hz. Süleyman (as)’ın sarayının yıkık duvarını Hz. Mehdi (as) ile Hz. İsa Mesih (as) yapacak. Her ikisi de öksüzdür.
Zekât, fitre, sadaka, sosyal yardımlaşma zayıfladığı için zenginlerle fakirler arasında bir fark oluşmuş oldu. Bazı yerlerde uçurum tarzında bir fark var. Mehdi (as) bu uçurumu biliyorsunuz ortadan kaldıran bir insandır. Mehdi (as) sosyal uçurumu, maddi farklılıkları, zenginlikleri dengeleyecektir inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Ekim 2012> Daha Fazla

Kutsal eşyalara DNA testi yapılması Hz. Mehdi (as) zamanında mümkün olacaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Ekim 2012> Daha Fazla

Daima deccallar mağlup olur, Mehdiler daima galip olurlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Ekim 2012> Daha Fazla

Hz. Mehdi (as) geldiğinde anlamsız, vicdanları yaralayan bu yobazların türettiği korkunç hükümleri kaldıracak, uydurma hükümleri kaldıracak. Bunun yerine Kuran’ın güzelliğini, sevgiyi, muhabbeti, şefkati, modernliği, klaslığı, kaliteyi, coşkuyu, bayram sevincini, sanatı ve bilimi getirecek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Eylül 2012> Daha Fazla

Dünya şu an işkenceyi durduramıyor. İşkence hiç yok Hz. Mehdi (a.s) zamanında, sıfır. Zulüm de yok, işkence de yok.
Peygamberimiz (sav)’in Hz. Mehdi ile ilgili sözünü haşa hiç yerine koyan İslam alemi bugün perişan şekilde ve her yerde aşağılanıyorlar, her yerde eziliyorlar. Kimi öldürülüyor kimine küfür ediyorlar kiminin evini yakıyorlar ama MEHDİ (AS)'IN ETRAFINDA TOPLANIRLARSA BİR BAYRAM HAVASI, BİR SEVİNÇ, GÜZELLİK, MUTLULUK, İHTİŞAM BÜTÜN DÜNYAYI KAPLAYACAKTIR.
Hadiste bildirildiğine göre; Hz. Mehdi (as) "İhtiyacı olan yok mu?" diye insanlara duyuruda bulunacaktır.
Mehdi kutuplara varıncaya kadar İslam’ı tüm dünyaya hakim edecektir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Eylül 2012> Daha Fazla

Hz. Mehdi (as)’dan daha önce insanların gönlü zengin olmayacak. Aç gözlü olacak, hırslı olacak. Mehdi devrinde gönüller zenginlikle dolacak. Hem maddi yönden zengin olacak ama gönlü de zengin olacak. Gönlü zengin olduğu için, dağıtan, cömertlikten zevk alan insan olacaklar.
Hz. Mehdi (as)’dan daha önce ne var? Kapitalizm var, vahşi kapitalizm var. Çünkü eşitlik yok daha önce. Demek ki fakirlerle zenginler arasında büyük bir uçurum olacak. Mehdi ne yapacak? Malı insanlara eşit bir şekilde dağıtacak.
Hz. Mehdi (as) devrinde, insan kayırma olmayacaktır.
Hadislerde bildirildiğine göre; Hz. Mehdi (as) devrinde hayvanlar da bol bol yiyip içeceklerdir.
Hadislerde bildirildiğine göre; Hz. Mehdi (as) devrinde herkes zengin olacaktır.
Hz. Mehdi (as) devrinde bürokrasi olmayacaktır.
Hz. Mehdi (as) çok pratik ve süratli hareket edecektir.
Hadislerde bildirildiğine göre; Hz. Mehdi (as) insanların 20 yılda yaptıklarını 1 yılda yapar.
Hadislerde bildirildiğine göre; Hz. Mehdi (as), malı sayıp hesap etmeden dağıtacaktır.
Hadislerde bildirildiğine göre; Hz. Mehdi (as) devrinde, kabirdeki ölüler dirilere imrenecektir.
Hadislerde bildirildiğine göre; Hz. Mehdi (as), malı ve eşyayı saymadan bol bol dağıtacaktır.
Hadislerde bildirildiğine göre; Hz. Mehdi (as) devrinde, toprak kendinden yeşerecek ve bol ürün verecektir.
Hadislerde bildirildiğine göre; Hz. Mehdi (as) devrinde yağmurların bir damlası dahi zayi olmayacaktır.
Hadislerde bildirildiğine göre; Hz. Mehdi (as)’ın devrinde ümmetin hem iyileri hem de kötüleri nimetlere sahip olurlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Eylül 2012> Daha Fazla

Hadiste bildirildiğine göre; Hz. Mehdi (as) zamanında yer ve gök bereket yağdıracaktır.
Hadiste bildirildiğine göre; Hz. Mehdi (as) zamanında her yer emin hale gelecektir.
Hadiste bildirildiğine göre; Hz. Mehdi (as) zamanında hapishaneler boşalacaktır.
Hz. Mehdi (as) devrinde tüm insanlara yoğun bir şefkat gösterilecek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Eylül 2012> Daha Fazla

HERKES HZ. MEHDİ’YE UYARSA KİMSENİN ELEŞTİRİLMESİNE GEREK KALMAZ.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Ağustos 2012> Daha Fazla

Hz. Mehdi (a.s.) çıktı mı ne Darwinizm, materyalizm kalır ne mezhep kavgaları kalır ne Hıristiyan düşmanlığı kalır ne Musevi düşmanlığı kalır ne Şii düşmanlığı kalır ne Şii kardeşlerimizdeki Sünni düşmanlığı kalır. Öbür türlü dünya kanser olmuş durumda.
Mezhepler ortadan kalktı mı Ashab-ı Kiram gibi olacağız. Herkes birbirine sarılacak. Herkes birbiriyle dost olacak, kardeş olacak. Aynı Ashab-ı Kiram gibi tek mezhep, tek din oluyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Ağustos 2012> Daha Fazla

Barış gelecek, kardeşlik gelecek, demokrasi gelecek, yobazlık yeryüzünden kalkacak, kan akmayacak, savaşlar duracak. Silahların tamamı kalkacak. Bütün dünya kardeş olacak. Sosyal adalet bütün dünyayı kaplayacak. Mal sahah üzere dağıtılacak. Büyük bir bayram günü dünyayı bekliyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Ağustos 2012> Daha Fazla

İslam ahlakı hakim olunca sahabe dönemi gibi oluyor, ne güzel. Kadınlar haklarına kavuşuyor, ne güzel. Hanımların ezilmesi, aşağılanması ortadan kalkıyor. Yobaz hâkimiyeti, yobaz tahakkümü kalkıyor, komünist baskısı kalkıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Ağustos 2012> Daha Fazla

Osmanlı Dönemi’nin çok çok daha güzelini, çok çok daha mükemmelini barış, sevgi ve coşku içersinde yaşayacağız inşaAllah. Tam bir adalet, tam bir güven, tam bir huzur ortamı olacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Temmuz 2012> Daha Fazla

Hz. Süleyman (as)’ın mescidinin olmaması çok acı bir olay. Aynısıyla, orijinaliyle yapacağız Allah’ın izniyle. Arazi çok müsait ama illaki Mehdi.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Temmuz 2012> Daha Fazla

Eşitlik de Mehdi (as) devrindedir. Mutlak adalet, tam anlamıyla adalet, hukuktaki adalet de, sosyal adalet de Mehdi (as) dönemindedir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Temmuz 2012> Daha Fazla

İslam 10 yıl sonra bambaşka şekilde insanların gönlünde yer almış olacak inşaAllah ama biz en çok sevabı kazanacağımız dönemde olduğumuz için var gücümüzle gayret ediyoruz. Her zaman gayret ederiz ama sevabın çok olduğu dönemler bir başkadır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Temmuz 2012> Daha Fazla

İslam mucize olarak dünyaya hakim olacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Temmuz 2012> Daha Fazla

Her kültür çok zevkli ve güzeldir. Hiçbir kültür kaybolsun istenmez. Her kültür zenginleştirilir. Ne zaman ve nerde? Mehdiyet zamanında. Önümüzdeki yıllarda bunları göreceksiniz inşaAllah.
MEHDİYET MÜKEMMELLİK DEMEKTİR, KUSURSUZA YAKIN MÜKEMMELLİK DEMEKTİR. Her şeyde muhteşemlik, ihtişam, iyilik, güzellik, temizlik, kalite, özgürlük, sevinç ve neşe demektir.
MEHDİYET DÖNEMİNDE GENÇ KIZLAR HAYATLARININ EN GÜZEL DÖNEMİNİ YAŞAMIŞ OLACAKLAR. Şu an değerleri o kadar bilinmiyor. Dünyanın birçok yerinde böyle. Ne sevgiyi tadabiliyorlar, ne mutluluğu tadabiliyorlar, ne özgürlüğü yaşayabiliyorlar… O dönemde istedikleri gibi giyinirler, istedikleri gibi eğlenirler. Müthiş bir can güvenliği olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Temmuz 2012> Daha Fazla

Yaklaşık 70 sene sonra bir bozulma başlayacaktır ama İslam ahlakının hakimiyeti bu önümüzdeki 10 yıl içerisinde tırmanmaya başlayacaktır. Bütün insanların görebileceği şekilde, bütün medyanın, televizyonların görebileceği şekilde İslam ahlakı dünyaya hakim olacaktır.
Dünya hakimiyeti 7 veyahut 9 sene kadar sürecek. Artık imtihanın bir anlamı kalmadığı için, İslam tamamen hakim olduğu için, deccaliyet kalktığı için 7 veya 9 sene kadar bir hakimiyet var ondan arkasından Hicri 1506 gibi bir bozulma başlıyor.
İslam’ın dünya hâkimiyeti 7 veya 9 sene, o kadar. Çünkü imtihan olmadığı için Allah dünyanın devam etmesi için bir sebep görmüyor. Dünyadan küfür kalkmış oluyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Haziran 2012> Daha Fazla

Muğlak bir konu dünya hakimiyeti. Çünkü İslam dünyaya hâkim oldu dersin de kutuplarda 3 kişi daha tabi olmamıştır. Allah onu hâkimiyet saymıyor. Onların da kabul etmesi gerekiyor. Onun için ne zaman İslam ahlakının dünyaya hâkim olduğu bilinmiyor.
Koskoca dünya ilk defa bu kadar geniş çaplı İslam hâkimiyeti yaşayacak ama 7 ile 9 yıl arası sürecek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Haziran 2012> Daha Fazla

Terörü tarihe geçirecek, barışın, kardeşliğin tamamen oturduğu, savaşların bittiği, kargaşanın bittiği bir sistem ancak Mehdi (as) ile mümkündür. Onun dışında her hükümet, durumu muhafaza ile görevlidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Haziran 2012> Daha Fazla

Moşiyah’ın yani Hz. Mehdi (as)’ın çıkışıyla Hz. Süleyman (as)’ın mescidi yeniden yapılacaktır. Sınırlar kalkacaktır.
RESULULLAH (SAV)’İN DE MÜJDELEDİĞİ, TEVRAT’TA DA 3000 YIL ÖNCE MÜJDELENEN HZ. MEHDİ (AS)’IN DEVRİNDEYİZ. Aklın, bilimin, sanatın, estetiğin, güzelliğin, demokrasinin hâkim olduğu; düşmanlığın, kavganın, kinin kalktığı çok güzel altın çağa girmiş bulunuyoruz. Allah mübarek etsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Mayıs 2012> Daha Fazla

Eşitlik duygusunu Mehdiyet yaratır, Mehdiyet vesile olur. Adalet reformunun hakkını verecek olan yine Mehdiyettir. Tam adalet, gerçek sosyal adalet Mehdiyet devrinde her yönüyle olmuş oluyor.

A9 TV, 2 Mayıs 2012> Daha Fazla

Hz. Mehdi (as) döneminde kadınların çok rahat edeceği, beylerin çok rahat edeceği, gençliğin sevinç, heyecan, neşe içinde olacağı, bayramın güzelliklerinin her yeri saracağı bir atmosfer olacak inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Nisan 2012> Daha Fazla

Mehdiyet devrinde herkes herkesle dost, ahbap olacak. İnsanların birbirini sevmesi o kadar kolay ki. Sadece başta birisi olacak o kadar. Akıllı bir insan olacak; yani Hz. Mehdi (as). Bir baş olmayınca o terbiye, o ruh, o kişilik, o elektrik verilemiyor.
Mehdiyet, genç kızlara özgürlük, sevinç getirecek, delikanlılara sevgi ruhu, derinlik ruhu getirecek, neşe getirecek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Nisan 2012> Daha Fazla

İttihad-ı İslam, Musevilerin de altın çağı olacaktır. Muhteşem bir medeniyet kuracaklardır, çok çok rahat edeceklerdir ve İslam’ın, Kuran‘ın güzelliğini görünce hepsi Muhammedi olacaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Nisan 2012> Daha Fazla

Allah-u Ekber diye Mehdi tekbir alacak. Ondan sonra 3-5 yılda dünya cennete dönecek inşaAllah. HZ. MEHDİ (AS) 7 YILIN İÇERİSİNDE DÜNYAYI BAMBAŞKA HALE GETİRECEK.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Nisan 2012> Daha Fazla

Kral Mesih’i, Moşiyah’ı görmeyi Allah bizlere nasip etsin. Hz. Süleyman (as)'ın mescidini yapmayı Allah bizlere nasip etsin. Tuğlalarını bizzat elimizle yerleştirmeyi Allah bizlere nasip etsin. Hz. İbrahim (as)’ın camisini, türbesini yapmayı Allah bizlere nasip etsin. Yakup (as)’ın, İsrail (as)'ın mescidini yapmayı Allah bizlere nasip etsin.
Şu an Allah Mehdiyetin galibiyetine hükmettiği için, kader öyle olduğu için istersen 12 kişi ol, galibiyet mukadder.
Kader, İslam’ın hakimiyeti yönünde dünyada. Mesela Deccalin yönünde olsaydı, şu an istediğimiz kadar uğraşalım yedi bin tane kanalımız olsa, yetmiş bin radyomuz olsa, yüz binlerce profesörümüz olsa yine yenilirdik.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Nisan 2012> Daha Fazla

Hz. Mehdi (as)’ın zuhuruyla beraber felaketler hemen Cenab-ı Allah’ın emriyle sükûnet bulunacak. Nuh Tufanı’nda da öyle; yere “Suyunu yut”, arza da “Suyunu tut” diyor Cenab-ı Allah. Hemen Allah’ın sözünü dinleyip sükûnet buluyorlar. Yer sakinleşiyor, gök de sakinleşiyor, felaketler duruyor, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Nisan 2012> Daha Fazla

Mutsuzluk, Mehdiyet’le ortadan kalkacaktır. Öfke, Mehdiyetle ortadan kalkacaktır. Taklitçilik, Mehdiyet’le ortadan kalkacaktır. İNSANLARIN RUHLARINI BOŞALTTILAR, YENİDEN İNSANLARIN BEDENLERİ RUHLA DOLACAK İNŞAALLAH.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Nisan 2012> Daha Fazla

YOBAZLIK HAKİM OLURSA İNSANLAR ÇİRKİN OLUR. Erkek de çirkinleşir, kadın da çirkinleşir, çok biçimsiz olurlar. SAHABE DÖNEMİ İSLAM OLDUĞUNDA ACAYİP GÜZEL OLUR İNSANLAR.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Mart 2012> Daha Fazla

HZ. MEHDİ (AS) İNSANLARIN MANEVİ DİRİLİŞİ İÇİN GELİYOR, kanı durdurmak için geliyor, acıyı ızdırabı durdurmak için geliyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Mart 2012> Daha Fazla

MEHDİYET BÜTÜN DÜNYANIN FITRATINA UYGUNDUR. Herkes rahatça İslam’ı yaşar Mehdiyette.

> Daha Fazla

Mehdi (as) döneminde müzik, sanat, dans, neşe olacak. Hz. Mehdi (as) dünyanın en neşeli, en sevgi dolu insanı olacak.
Açıkça söylüyorum, İslam dünyaya hakim olacak ve bağnazlık bekleyen adamlar çok modern çok kaliteli bir hayat görecekler. Asr-ı saadet bambaşkadır, yobazlık bambaşkadır. Hatta dinsizler komünistler, “böyle olacağını bilseydik bütün gücümüzle desteklerdik” diyecekler.

25 Temmuz 2011; A9 TV> Daha Fazla

Zor kullanmadan, sevgiyle, şefkatle, ilimle, bilimle, sanatla İslam’ı dünyaya hakim edeceğiz. Zaten MÜSLÜMANLIĞIN DIŞINDA DA DÜNYA AYAKTA DURAMAZ, KIYAMET KOPAR. Yani illa ki dünya Müslüman olacak. Allah’ın istediği bu.

23 Temmuz 2011; A9 TV> Daha Fazla

MEHDİYET DÜNYA TARİHİNİN Peygamber Efendimiz (s.a.v.)’den sonraki EN AZGIN MÜNAFIKLARLA, KÜFRÜN EN AZGINLARIYLA MÜCADELE EDEN GRUBUNA DENİYOR. En psikopat münafıklar ahir zamandadır. En azgın küfür ahir zamandadır. En güçlü veliler yine ahir zamandadır.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top